x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje

Nikon NIKKOR Z MC 105mm F/2.8 VR S -makro-objektiivi

Järjestä perusteella
Suodata
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut Nikon NIKKOR Z MC 105mm F/2.8 VR S -makro-objektiivi
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Hintahistoria
1 kuukausi 3 kuukautta 6 kuukautta 1 vuosi
Tekniset tiedot Nikon NIKKOR Z MC 105mm F/2.8 VR S -makro-objektiivi
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
Nikon NIKKOR Z MC 105mm F/2.8 VR S -makro-objektiivi
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/184993697.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/186039678.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/186093099.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/231280379.jpg?ts=1
Nikon Nikon NIKKOR Z MC 105mm F/2.8 VR S -makro-objektiivi NIKKOR Z MC 105mm F/2.8 VR S -makro-objektiivi NIKKOR Z MC 105mm F/2.8 VR S -makro-objektiivi Ammattilaislaatuisella mikro-objektiivilla saat luonnollisen näköisiä kuvia läheltä. Mikro-objektiivin avulla saat ammattimaisen yksityiskohtaisia kuvia. Kompakti kamera on helppo ottaa mukaan kameralaukkuun. Linssipinnoite pitää haamukuvat ja linssien ylisäteilyn loitolla. (1)
  • 04960759904850
  • JMA602DA
4
  • Tekniset tiedot
    • Objektiiviryhmä: Makro-objektiivi
  • Suunnittelu
    • Väri: Musta
  • Yleiset ominaisuudet
    • Sukupuoli: Unisex
  • 1089.96 1525.99 EUR 4
    4
    • Dustin home Dustin home
      7.399021645544177 (141)
      Ammattilaislaatuisella mikro-objektiivilla saat luonnollisen näköisiä kuvia läheltä. Mikro-objektiivin avulla saat ammattimaisen yksityis...1089.96, 2 pv (offer_sdt_2_days)
      1
    • Scandinavian Photo Scandinavian Photo
      6.399553387132987 (11)
      Nikkor Z MC 105mm f/2,8 VR S1152.90, 4 pv (offer_sdt_4_days)
      1
    • Verkkokauppa.com Verkkokauppa.com
      7.666666666666667 (2)
      1195.89, 24 h (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Hobby Hall Hobby Hall
      3.0174167952254893 (19)
      1525.99, 1-2 vk (offer_sdt_2_weeks)
      1
  • 0 0
    • Panasonic Lumix S PRO 70-200mm F/4 O.I.S. -objektiivi
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/150539126.jpg?ts=1
      Panasonic Panasonic Lumix S PRO 70-200mm F/4 O.I.S. -objektiivi Lumix S PRO 70-200mm F/4 O.I.S. -objektiivi Lumix S PRO 70-200mm F/4 O.I.S. -objektiivi (1)
      Panasonic Lumix S PRO 70-200mm F/4 O.I.S. -objektiivi
      1
    • Samyang 35mm T1.5 VDSLR AS UMC II - Sony E
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/102567411.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/150535959.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/150850843.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/101182202.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/101182204.jpg?ts=1
      Samyang Samyang 35mm T1.5 VDSLR AS UMC II - Sony E 35mm T1.5 VDSLR AS UMC II - Sony E 35mm T1.5 VDSLR AS UMC II - Sony E Samyang 35mm T1.5 VDSLR AS UMC IISamyang T1.5 35mm AS UMC perustuu Samyang 35mm f3.8 AS UMC-linssiin, ollen videokuvauslinssien tuotesarjan uusinta kärkeä T1.5 välityslukemallaan. Erottuen joukosta säätökehien hammastuksellaan follow-focusjärjestelmiä varten ja portaattoman aukonhallinnan ansiosta pehmeällä syväterävyysalueen ja tarkkuuden säädöillään kuvaamisen aikana. Kiitos kymmeneen ryhmään jaettujen kahdentoista optisen elementtinsä,Samyang T1.5 35mm AS UMC:n rakenne on ensiluokkainen ja... (1)
      Samyang 35mm T1.5 VDSLR AS UMC II - Sony E
      • 04056572645671
      • 08809298883430
      • F1312906101
      1
    • Canon EF 85mm F/1.4L IS USM -objektiivi
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/146169779.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/128930516.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/105436888.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/106872625.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/138156986.jpg?ts=1
      Canon Canon EF 85mm F/1.4L IS USM -objektiivi EF 85mm F/1.4L IS USM -objektiivi EF 85mm F/1.4L IS USM -objektiivi (1)
      Canon EF 85mm F/1.4L IS USM -objektiivi
      • 04549292091656
      • 01000000183436
      • 2271C005
      • 2271C005AA
      1
    • Leica Apo-Summicron-M 75mm F/2 - Teleobjektiivi
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/143242200.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/143912383.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/150533116.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/24424452.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/102140515.jpg?ts=1
      Leica Leica Apo-Summicron-M 75mm F/2 - Teleobjektiivi Apo-Summicron-M 75mm F/2 - Teleobjektiivi Apo-Summicron-M 75mm F/2 - Teleobjektiivi (1)
      Leica Apo-Summicron-M 75mm F/2 - Teleobjektiivi
      • 04022243116375
      • 11637
      • 4811637
      • LEI4811637
      1
    • min
      • Tue Mar 08 01:00:00 CET 2022 1089.96
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 1089.96
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 1089.96
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 1089.96
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 1089.96
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 1089.96
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 1089.96
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 1089.96
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 1089.96
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 1089.96
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 1089.96
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 1089.96
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 1089.96
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 1089.96
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 1089.96
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 1089.96
      • Thu Mar 24 01:00:00 CET 2022 1089.96
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 1089.96
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 1089.96
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 1089.96
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 1089.96
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 1089.96
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 1089.96
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 1089.96
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 1089.96
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 1089.96
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 1089.96
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 1089.96
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 1089.96
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 1089.96
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 1089.96
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 1089.96
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 1089.96
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 1089.96
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 1089.96
      • Tue Apr 12 02:00:00 CEST 2022 1089.96
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 1089.96
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 1089.96
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 1089.96
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 1089.96
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 1089.96
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 1089.96
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 1089.96
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 1089.96
      • Thu Apr 21 02:00:00 CEST 2022 1089.96
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 1089.96
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 1089.96
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 1089.96
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 1089.96
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 1089.96
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 1089.96
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 1089.96
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 1089.96
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 1089.96
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 1089.96
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 1089.96
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 1089.96
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 1089.96
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 1089.96
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 1089.96
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 1089.96
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 1089.96
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 1089.96
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 1089.96
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 1089.96
      • Thu May 12 02:00:00 CEST 2022 1089.96
      • Fri May 13 02:00:00 CEST 2022 1089.96
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 1089.96
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 1089.96
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 1089.96
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 1089.96
      • Wed May 18 02:00:00 CEST 2022 1089.96
      • Thu May 19 02:00:00 CEST 2022 1089.96
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 1089.96
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 1089.96
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 1089.96
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 1089.96
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 1089.96
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 1089.96
      • Thu May 26 02:00:00 CEST 2022 1089.96
      • Fri May 27 02:00:00 CEST 2022 1089.96
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 1089.96
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 1089.96
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 1089.96
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 1089.96
      • Wed Jun 01 02:00:00 CEST 2022 1089.96
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 1089.96
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 1089.96
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 1089.96
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 1089.96
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 1089.96
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 1089.96
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 1089.96
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 1089.96
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 1089.96
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 1089.96
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 1089.96
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 1089.96
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 1089.96
      • Wed Jun 15 02:00:00 CEST 2022 1089.96
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 1089.96
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 1089.96
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 1089.96
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 1089.96
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 1089.96
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 1089.96
      • Wed Jun 22 02:00:00 CEST 2022 1089.96
      • Thu Jun 23 02:00:00 CEST 2022 1089.96
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 1089.96
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 1089.96
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 1089.96
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 1089.96
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 1089.96
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 1089.96
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 1089.96
      • Fri Jul 01 02:00:00 CEST 2022 1089.96
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 1089.96
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 1089.96
    • info@vertaa.fi