x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje

Ritchey 4 Axis Adjustable Stem Musta 105 mm / -32 - 40º

Järjestä perusteella
Luotettavaa Tiomintaa Luotettavaa Tiomintaa
Suodata
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut Ritchey 4 Axis Adjustable Stem Musta 105 mm / -32 - 40º
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Hintahistoria
1 kuukausi 3 kuukautta 6 kuukautta 1 vuosi
Tekniset tiedot Ritchey 4 Axis Adjustable Stem Musta 105 mm / -32 - 40º
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
Ritchey 4 Axis Adjustable Stem Musta 105 mm / -32 - 40º
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/108312950.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/159809372.jpg?ts=1
Ritchey Ritchey 4 Axis Adjustable Stem Musta 105 mm / -32 - 40º 4 Axis Adjustable Stem Musta 105 mm / -32 - 40º 4 Axis Adjustable Stem Musta 105 mm / -32 - 40º (1)
  • 00796941316910
1
  • Suunnittelu
    • Väri: Musta
  • Yleiset ominaisuudet
    • Sukupuoli: Unisex, Lapset
  • 50.89 50.89 EUR 1
    1
    • Bikeinn.com/fi Bikeinn.com/fi
      50.89, 3 pv (offer_sdt_3_days)
      1
  • 0 0
    • Deda Elementi Zero 1 31.7 Mm Stem Harmaa 70 mm
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/234332116.jpg?ts=1
      Deda Elementi Deda Elementi Zero 1 31.7 Mm Stem Harmaa 70 mm Zero 1 31.7 Mm Stem Harmaa 70 mm Zero 1 31.7 Mm Stem Harmaa 70 mm (1)
      Deda Elementi Zero 1 31.7 Mm Stem Harmaa 70 mm
      • 08059265683444
      1
    • Deda Zero100 Aluminium Stem Musta 90 mm
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/180686155.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/259053686.jpg?ts=1
      Deda Deda Zero100 Aluminium Stem Musta 90 mm Zero100 Aluminium Stem Musta 90 mm Zero100 Aluminium Stem Musta 90 mm (1)
      Deda Zero100 Aluminium Stem Musta 90 mm
      • 08059265687473
      1
    • Pro Discover Ohjainkannatin Ø31,8mm Shimano Di2 70mm 2021 Ohjainkannattimet
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/230741422.jpg?ts=1
      Pro Pro Discover Ohjainkannatin Ø31,8mm Shimano Di2 70mm 2021 Ohjainkannattimet Discover Ohjainkannatin Ø31,8mm Shimano Di2 70mm 2021 Ohjainkannattimet Discover Ohjainkannatin Ø31,8mm Shimano Di2 70mm 2021 Ohjainkannattimet Kestävä ohjainkannatin anodisoitua alumiinia. Headlock-toiminto ja neljä pulttia takaavat varman kiinnityksen ohjaustangon ympärille. Sopii 11/8:n haarukoihin. Pro Stem -ohjainkannattimen voi asentaa haarukkaputkeen molemmin päin positiiviseen tai negatiiviseen kulmaan. Tuotetiedot: Materiaali: 6061 alumiini Kiristimen halkaisija: 31,8 mm Ohjausputken halkaisija: 11/9 Asteet: +/- 6 astetta Käyttö: Maantiepyöräilijä Pituudet: 60120 mm Paino: 148 g (2)
      Pro Discover Ohjainkannatin Ø31,8mm Shimano Di2 70mm 2021 Ohjainkannattimet
      • 08717009402514
      1
    • Renthal Apex 35 Mm Stem Musta,Hopeinen 40 mm
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/231489146.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/234328402.jpg?ts=1
      Renthal Renthal Apex 35 Mm Stem Musta,Hopeinen 40 mm Apex 35 Mm Stem Musta,Hopeinen 40 mm Apex 35 Mm Stem Musta,Hopeinen 40 mm (1)
      Renthal Apex 35 Mm Stem Musta,Hopeinen 40 mm
      • 05026190153703
      1
    • min
      • Thu Mar 03 01:00:00 CET 2022 43.85
      • Fri Mar 04 00:00:00 CET 2022 43.85
      • Sat Mar 05 00:00:00 CET 2022 43.85
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 43.85
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 43.85
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 43.85
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 43.85
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 43.85
      • Fri Mar 11 01:00:00 CET 2022 51.85
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 51.85
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 51.85
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 51.85
      • Tue Mar 15 01:00:00 CET 2022 50.85
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 50.85
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 50.85
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 50.85
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 50.85
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 50.85
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 50.85
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 50.85
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 50.85
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 50.85
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 50.85
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 50.85
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 50.85
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 50.85
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 50.85
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 50.85
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 50.85
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 50.85
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 50.85
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 50.85
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 50.85
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 50.85
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 50.85
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 50.85
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 50.85
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 50.85
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 50.85
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 50.85
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 50.85
      • Wed Apr 13 02:00:00 CEST 2022 51.85
      • Thu Apr 14 02:00:00 CEST 2022 45.39
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 45.39
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 45.39
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 45.39
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 45.39
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 45.39
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 45.39
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 45.39
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 45.39
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 45.39
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 45.39
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 45.39
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 45.39
      • Wed Apr 27 02:00:00 CEST 2022 50.39
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 50.39
      • Fri Apr 29 02:00:00 CEST 2022 45.39
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 45.39
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 45.39
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 45.39
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 45.39
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 45.39
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 45.39
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 45.39
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 45.39
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 45.39
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 45.39
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 45.39
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 45.39
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 45.39
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 45.39
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 45.39
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 45.39
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 45.39
      • Tue May 17 02:00:00 CEST 2022 48.89
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 48.89
      • Thu May 19 02:00:00 CEST 2022 51.85
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 51.85
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 51.85
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 51.85
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 51.85
      • Tue May 24 02:00:00 CEST 2022 54.85
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 54.85
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 54.85
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 54.85
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 54.85
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 54.85
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 54.85
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 54.85
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 54.85
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 54.85
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 54.85
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 54.85
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 54.85
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 54.85
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 54.85
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 54.85
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 54.85
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 54.85
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 54.85
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 54.85
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 54.85
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 54.85
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 54.85
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 54.85
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 54.85
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 54.85
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 54.85
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 54.85
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 54.85
      • Wed Jun 22 02:00:00 CEST 2022 49.39
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 49.39
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 49.39
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 49.39
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 49.39
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 49.39
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 49.39
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 49.39
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 49.39
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 49.39
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 49.39
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 49.39
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 49.39
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 49.39
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 49.39
      • Thu Jul 07 02:00:00 CEST 2022 48.89
      • Fri Jul 08 02:00:00 CEST 2022 49.89
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 49.89
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 49.89
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 49.89
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 49.89
      • Wed Jul 13 02:00:00 CEST 2022 49.89
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 49.89
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 49.89
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 49.89
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 49.89
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 49.89
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 49.89
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 49.89
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 49.89
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 49.89
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 49.89
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 49.89
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 49.89
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 49.89
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 49.89
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 49.89
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 49.89
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 49.89
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 49.89
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 49.89
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 49.89
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 49.89
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 49.89
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 49.89
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 49.89
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 49.89
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 49.89
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 49.89
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 49.89
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 49.89
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 49.89
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 49.89
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 49.89
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 49.89
      • Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2022 49.89
      • Wed Aug 17 02:00:00 CEST 2022 50.39
      • Thu Aug 18 00:00:00 CEST 2022 50.39
      • Fri Aug 19 00:00:00 CEST 2022 50.39
      • Sat Aug 20 00:00:00 CEST 2022 50.39
      • Sun Aug 21 00:00:00 CEST 2022 50.39
      • Mon Aug 22 00:00:00 CEST 2022 50.39
      • Tue Aug 23 00:00:00 CEST 2022 50.39
      • Wed Aug 24 00:00:00 CEST 2022 50.39
      • Thu Aug 25 00:00:00 CEST 2022 50.39
      • Fri Aug 26 00:00:00 CEST 2022 50.39
      • Sat Aug 27 00:00:00 CEST 2022 50.39
      • Sun Aug 28 00:00:00 CEST 2022 50.39
      • Mon Aug 29 00:00:00 CEST 2022 50.39
      • Tue Aug 30 00:00:00 CEST 2022 50.39
      • Wed Aug 31 00:00:00 CEST 2022 50.39
      • Thu Sep 01 00:00:00 CEST 2022 50.39
      • Fri Sep 02 00:00:00 CEST 2022 50.39
      • Sat Sep 03 00:00:00 CEST 2022 50.39
      • Sun Sep 04 00:00:00 CEST 2022 50.39
      • Mon Sep 05 00:00:00 CEST 2022 50.39
      • Tue Sep 06 00:00:00 CEST 2022 50.39
      • Wed Sep 07 00:00:00 CEST 2022 50.39
      • Thu Sep 08 02:00:00 CEST 2022 49.85
      • Fri Sep 09 00:00:00 CEST 2022 49.85
      • Sat Sep 10 00:00:00 CEST 2022 49.85
      • Sun Sep 11 00:00:00 CEST 2022 49.85
      • Mon Sep 12 00:00:00 CEST 2022 49.85
      • Tue Sep 13 00:00:00 CEST 2022 49.85
      • Wed Sep 14 02:00:00 CEST 2022 50.39
      • Thu Sep 15 00:00:00 CEST 2022 50.39
      • Fri Sep 16 00:00:00 CEST 2022 50.39
      • Sat Sep 17 00:00:00 CEST 2022 50.39
      • Sun Sep 18 00:00:00 CEST 2022 50.39
      • Mon Sep 19 00:00:00 CEST 2022 50.39
      • Tue Sep 20 00:00:00 CEST 2022 50.39
      • Wed Sep 21 00:00:00 CEST 2022 50.39
      • Thu Sep 22 00:00:00 CEST 2022 50.39
      • Fri Sep 23 00:00:00 CEST 2022 50.39
      • Sat Sep 24 00:00:00 CEST 2022 50.39
      • Sun Sep 25 00:00:00 CEST 2022 50.39
      • Mon Sep 26 00:00:00 CEST 2022 50.39
      • Tue Sep 27 00:00:00 CEST 2022 50.39
      • Wed Sep 28 00:00:00 CEST 2022 50.39
      • Thu Sep 29 00:00:00 CEST 2022 50.39
      • Fri Sep 30 00:00:00 CEST 2022 50.39
      • Sat Oct 01 00:00:00 CEST 2022 50.39
      • Sun Oct 02 00:00:00 CEST 2022 50.39
      • Mon Oct 03 00:00:00 CEST 2022 50.39
      • Tue Oct 04 00:00:00 CEST 2022 50.39
      • Wed Oct 05 00:00:00 CEST 2022 50.39
      • Thu Oct 06 00:00:00 CEST 2022 50.39
      • Fri Oct 07 00:00:00 CEST 2022 50.39
      • Sat Oct 08 00:00:00 CEST 2022 50.39
      • Sun Oct 09 02:00:00 CEST 2022 54.85
      • Mon Oct 10 00:00:00 CEST 2022 54.85
      • Tue Oct 11 00:00:00 CEST 2022 54.85
      • Wed Oct 12 00:00:00 CEST 2022 54.85
      • Thu Oct 13 02:00:00 CEST 2022 50.39
      • Fri Oct 14 00:00:00 CEST 2022 50.39
      • Sat Oct 15 00:00:00 CEST 2022 50.39
      • Sun Oct 16 00:00:00 CEST 2022 50.39
      • Mon Oct 17 00:00:00 CEST 2022 50.39
      • Tue Oct 18 00:00:00 CEST 2022 50.39
      • Wed Oct 19 00:00:00 CEST 2022 50.39
      • Thu Oct 20 00:00:00 CEST 2022 50.39
      • Fri Oct 21 00:00:00 CEST 2022 50.39
      • Sat Oct 22 00:00:00 CEST 2022 50.39
      • Sun Oct 23 00:00:00 CEST 2022 50.39
      • Mon Oct 24 02:00:00 CEST 2022 50.39
      • Tue Oct 25 00:00:00 CEST 2022 50.39
      • Wed Oct 26 00:00:00 CEST 2022 50.39
      • Thu Oct 27 00:00:00 CEST 2022 50.39
      • Fri Oct 28 00:00:00 CEST 2022 50.39
      • Sat Oct 29 00:00:00 CEST 2022 50.39
      • Sun Oct 30 00:00:00 CEST 2022 50.39
      • Mon Oct 31 00:00:00 CET 2022 50.39
      • Tue Nov 01 00:00:00 CET 2022 50.39
      • Wed Nov 02 00:00:00 CET 2022 50.39
      • Thu Nov 03 00:00:00 CET 2022 50.39
      • Fri Nov 04 00:00:00 CET 2022 50.39
      • Sat Nov 05 00:00:00 CET 2022 50.39
      • Sun Nov 06 00:00:00 CET 2022 50.39
      • Mon Nov 07 00:00:00 CET 2022 50.39
      • Tue Nov 08 00:00:00 CET 2022 50.39
      • Wed Nov 09 00:00:00 CET 2022 50.39
      • Thu Nov 10 00:00:00 CET 2022 50.39
      • Fri Nov 11 00:00:00 CET 2022 50.39
      • Sat Nov 12 00:00:00 CET 2022 50.39
      • Sun Nov 13 00:00:00 CET 2022 50.39
      • Mon Nov 14 00:00:00 CET 2022 50.39
      • Tue Nov 15 00:00:00 CET 2022 50.39
      • Wed Nov 16 00:00:00 CET 2022 50.39
      • Thu Nov 17 00:00:00 CET 2022 50.39
      • Fri Nov 18 00:00:00 CET 2022 50.39
      • Sat Nov 19 00:00:00 CET 2022 50.39
      • Sun Nov 20 00:00:00 CET 2022 50.39
      • Mon Nov 21 00:00:00 CET 2022 50.39
      • Tue Nov 22 00:00:00 CET 2022 50.39
      • Wed Nov 23 00:00:00 CET 2022 50.39
      • Thu Nov 24 00:00:00 CET 2022 50.39
      • Fri Nov 25 01:00:00 CET 2022 50.39
      • Sat Nov 26 00:00:00 CET 2022 50.39
      • Sun Nov 27 00:00:00 CET 2022 50.39
      • Mon Nov 28 00:00:00 CET 2022 50.39
      • Tue Nov 29 00:00:00 CET 2022 50.39
      • Wed Nov 30 00:00:00 CET 2022 50.39
      • Thu Dec 01 00:00:00 CET 2022 50.39
      • Fri Dec 02 00:00:00 CET 2022 50.39
      • Sat Dec 03 00:00:00 CET 2022 50.39
      • Sun Dec 04 00:00:00 CET 2022 50.39
      • Mon Dec 05 00:00:00 CET 2022 50.39
      • Tue Dec 06 00:00:00 CET 2022 50.39
      • Wed Dec 07 00:00:00 CET 2022 50.39
      • Thu Dec 08 00:00:00 CET 2022 50.39
      • Fri Dec 09 00:00:00 CET 2022 50.39
      • Sat Dec 10 00:00:00 CET 2022 50.39
      • Sun Dec 11 01:00:00 CET 2022 50.89
      • Mon Dec 12 00:00:00 CET 2022 50.89
      • Tue Dec 13 00:00:00 CET 2022 50.89
      • Wed Dec 14 00:00:00 CET 2022 50.89
      • Thu Dec 15 00:00:00 CET 2022 50.89
      • Fri Dec 16 00:00:00 CET 2022 50.89
      • Sat Dec 17 00:00:00 CET 2022 50.89
      • Sun Dec 18 00:00:00 CET 2022 50.89
      • Mon Dec 19 00:00:00 CET 2022 50.89
      • Tue Dec 20 00:00:00 CET 2022 50.89
      • Wed Dec 21 00:00:00 CET 2022 50.89
      • Thu Dec 22 00:00:00 CET 2022 50.89
      • Fri Dec 23 00:00:00 CET 2022 50.89
      • Sat Dec 24 00:00:00 CET 2022 50.89
      • Sun Dec 25 00:00:00 CET 2022 50.89
      • Mon Dec 26 00:00:00 CET 2022 50.89
      • Tue Dec 27 00:00:00 CET 2022 50.89
      • Wed Dec 28 00:00:00 CET 2022 50.89
      • Thu Dec 29 00:00:00 CET 2022 50.89
      • Fri Dec 30 00:00:00 CET 2022 50.89
      • Sat Dec 31 00:00:00 CET 2022 50.89
      • Sun Jan 01 00:00:00 CET 2023 50.89
      • Mon Jan 02 00:00:00 CET 2023 50.89
      • Tue Jan 03 00:00:00 CET 2023 50.89
      • Wed Jan 04 00:00:00 CET 2023 50.89
      • Thu Jan 05 00:00:00 CET 2023 50.89
      • Fri Jan 06 00:00:00 CET 2023 50.89
      • Sat Jan 07 00:00:00 CET 2023 50.89
      • Sun Jan 08 00:00:00 CET 2023 50.89
      • Mon Jan 09 00:00:00 CET 2023 50.89
      • Tue Jan 10 00:00:00 CET 2023 50.89
      • Wed Jan 11 00:00:00 CET 2023 50.89
      • Thu Jan 12 00:00:00 CET 2023 50.89
      • Fri Jan 13 00:00:00 CET 2023 50.89
      • Sat Jan 14 00:00:00 CET 2023 50.89
      • Sun Jan 15 00:00:00 CET 2023 50.89
      • Mon Jan 16 00:00:00 CET 2023 50.89
      • Tue Jan 17 00:00:00 CET 2023 50.89
      • Wed Jan 18 00:00:00 CET 2023 50.89
      • Thu Jan 19 00:00:00 CET 2023 50.89
      • Fri Jan 20 00:00:00 CET 2023 50.89
      • Sat Jan 21 00:00:00 CET 2023 50.89
      • Sun Jan 22 00:00:00 CET 2023 50.89
      • Mon Jan 23 00:00:00 CET 2023 50.89
      • Tue Jan 24 00:00:00 CET 2023 50.89
      • Wed Jan 25 00:00:00 CET 2023 50.89
      • Thu Jan 26 00:00:00 CET 2023 50.89
      • Fri Jan 27 00:00:00 CET 2023 50.89
      • Sat Jan 28 00:00:00 CET 2023 50.89
    • info@vertaa.fi