x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Mammut Olkalaukut

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 11
    • Mammut Täsch Laukku 2L, black 2019 Olkalaukut
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/139557143.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/131702919.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/99038264.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/139554154.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/122757790.jpg
      Mammut Mammut Täsch Laukku 2L, black 2019 Olkalaukut Täsch Laukku 2L, black 2019 Olkalaukut Täsch Laukku 2L, black 2019 Olkalaukut Tyyppi/Käyttötarkoitus: olkalaukku; Kokokategoria: <5 l l; Tilavuus (l): 2 l; Mitat (P x L x K): 22 x 18 x 8 cm; Materiaali: 100D Nailon Double Ripstop; Paino: 180 g; Kiinnitysmekanismi: Velcro closure, zip closure (1)
      Mammut Täsch Laukku 2L, black 2019 Olkalaukut
      • 07613186743925
      1
      34.85 EUR
    • Mammut Shoulder Bag Round Regular, black 2019 Olkalaukut
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/122308347.jpg
      Mammut Mammut Shoulder Bag Round Regular, black 2019 Olkalaukut Shoulder Bag Round Regular, black 2019 Olkalaukut Shoulder Bag Round Regular, black 2019 Olkalaukut Tyyppi/Käyttötarkoitus: olkalaukku; Kokokategoria: <5 l l; Tilavuus (l): 4 l; Mitat (P x L x K): 25 x 30 x 5 cm; Materiaali: 100 % nailon; Paino: 150 g; Kiinnitysmekanismi: vetoketju; Ulkotaskut: 1 front zipper pocket; Sisätaskut: 1 main compartment with 2 slide-in compartments; Lisätietoja: Material: 320D Nylon Ripstop, organizer bag, Adjustable shoulder strap (1)
      Mammut Shoulder Bag Round Regular, black 2019 Olkalaukut
      • 07613276321262
      1
      34.85 EUR
    • Mammut Täsch Laukku, iron 2019 Olkalaukut
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/120365841.jpg
      Mammut Mammut Täsch Laukku, iron 2019 Olkalaukut Täsch Laukku, iron 2019 Olkalaukut Täsch Laukku, iron 2019 Olkalaukut Tyyppi/Käyttötarkoitus: olkalaukku; Kokokategoria: <5 l l; Tilavuus (l): 1 l; Mitat (P x L x K): 17 x 15 x 5 cm; Materiaali: 100 % nailon; Paino: 140 g; Kiinnitysmekanismi: vetoketju; Ulkotaskut: 1 pocket for valuables attached to the body; Sisätaskut: 1 zippered main compartment; Lisätietoja: Material: 100d nylon double ripstop (1)
      Mammut Täsch Laukku, iron 2019 Olkalaukut
      • 07613186743949
      1
      30.85 EUR
    • Mammut Täsch Laukku 3 L, black 2019 Olkalaukut
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/139553621.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/89400728.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/122785640.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/122785639.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/139553471.jpg
      Mammut Mammut Täsch Laukku 3 L, black 2019 Olkalaukut Täsch Laukku 3 L, black 2019 Olkalaukut Täsch Laukku 3 L, black 2019 Olkalaukut Tyyppi/Käyttötarkoitus: olkalaukku; Kokokategoria: <5 l l; Tilavuus (l): 3 l; Mitat (P x L x K): 25 x 23 x 10 cm; Materiaali: 100 % nailon; Paino: 220 g; Kiinnitysmekanismi: Velcro closure, zip closure (1)
      Mammut Täsch Laukku 3 L, black 2019 Olkalaukut
      • 07613186743932
      1
      deal
      36.85 EUR
    • Mammut Square Olkalaukku 8L, black 2019 Olkalaukut
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/134777881.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/144118764.jpg
      Mammut Mammut Square Olkalaukku 8L, black 2019 Olkalaukut Square Olkalaukku 8L, black 2019 Olkalaukut Square Olkalaukku 8L, black 2019 Olkalaukut Tyyppi/Käyttötarkoitus: olkalaukku; Kokokategoria: 5 - 14 l l; Tilavuus (l): 8 l; Mitat (P x L x K): 29 x 32 x 5 cm; Materiaali: 100 % nailon; Paino: 290 g; Kiinnitysmekanismi: vetoketju; Ulkotaskut: Body-side protected valuables-zipper compartment; Sisätaskut: 1 main compartment with 2 slide-in pockets, Pin slot under the cover, Mobile phone compartment; Lisätietoja: Material: 320D Nylon Ripstop, Adjustable shoulder strap (1)
      Mammut Square Olkalaukku 8L, black 2019 Olkalaukut
      • 07613276321217
      1
      43.85 EUR
    • Mammut Seon Messenger 14L Bag zen Koko Uni
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/146077157.jpg
      Mammut Mammut Seon Messenger 14L Bag zen Koko Uni Seon Messenger 14L Bag zen Koko Uni Seon Messenger 14L Bag zen Koko Uni Valitettavasti kyseisellä tuotteella item ei tällä hetkellä ole tuotekuvausta. (1)
      Mammut Seon Messenger 14L Bag zen Koko Uni
      • 07613357425889
      1
      119.95 EUR
    • Mammut Seon Messenger 14L Bag olive Koko Uni
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/146078261.jpg
      Mammut Mammut Seon Messenger 14L Bag olive Koko Uni Seon Messenger 14L Bag olive Koko Uni Seon Messenger 14L Bag olive Koko Uni Valitettavasti kyseisellä tuotteella item ei tällä hetkellä ole tuotekuvausta. (1)
      Mammut Seon Messenger 14L Bag olive Koko Uni
      • 07613357425872
      1
      119.95 EUR
    • Mammut Täsch Laukku 2L, iron 2019 Olkalaukut
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/139553096.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/143999757.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/99026966.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/139554328.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/122789525.jpg
      Mammut Mammut Täsch Laukku 2L, iron 2019 Olkalaukut Täsch Laukku 2L, iron 2019 Olkalaukut Täsch Laukku 2L, iron 2019 Olkalaukut Tyyppi/Käyttötarkoitus: olkalaukku; Kokokategoria: <5 l l; Tilavuus (l): 2 l; Mitat (P x L x K): 22 x 18 x 8 cm; Materiaali: 100D Nailon Double Ripstop; Paino: 180 g; Kiinnitysmekanismi: Velcro closure, zip closure (1)
      Mammut Täsch Laukku 2L, iron 2019 Olkalaukut
      • 07613186743956
      1
      34.85 EUR
    • Mammut Seon Messenger 14L Bag black Koko Uni
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/146078263.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/144842740.jpg
      Mammut Mammut Seon Messenger 14L Bag black Koko Uni Seon Messenger 14L Bag black Koko Uni Seon Messenger 14L Bag black Koko Uni Valitettavasti kyseisellä tuotteella item ei tällä hetkellä ole tuotekuvausta. (1)
      Mammut Seon Messenger 14L Bag black Koko Uni
      • 07613357425865
      1
      119.95 EUR
    • Mammut Täsch Laukku, black 2019 Olkalaukut
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/99029092.jpg
      Mammut Mammut Täsch Laukku, black 2019 Olkalaukut Täsch Laukku, black 2019 Olkalaukut Täsch Laukku, black 2019 Olkalaukut Tyyppi/Käyttötarkoitus: olkalaukku; Kokokategoria: <5 l l; Tilavuus (l): 1 l; Mitat (P x L x K): 17 x 15 x 5 cm; Materiaali: 100 % nailon; Paino: 140 g; Kiinnitysmekanismi: vetoketju; Ulkotaskut: 1 pocket for valuables attached to the body; Sisätaskut: 1 zippered main compartment; Lisätietoja: Material: 100d nylon double ripstop (1)
      Mammut Täsch Laukku, black 2019 Olkalaukut
      • 07613186743918
      1
      30.85 EUR
    • Mammut Square Olkalaukku Regular, black 2019 Olkalaukut
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/134779822.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/131712342.jpg
      Mammut Mammut Square Olkalaukku Regular, black 2019 Olkalaukut Square Olkalaukku Regular, black 2019 Olkalaukut Square Olkalaukku Regular, black 2019 Olkalaukut Tyyppi/Käyttötarkoitus: olkalaukku; Kokokategoria: <5 l l; Tilavuus (l): 4 l; Mitat (P x L x K): 25 x 18 x 5 cm; Materiaali: 100 % nailon; Paino: 190 g; Kiinnitysmekanismi: vetoketju; Ulkotaskut: Body-side protected valuables-zipper compartment; Sisätaskut: 1 main compartment with insertion pocket under the lid, Mobile phone compartment; Lisätietoja: Material: 320D Nylon Ripstop, Adjustable shoulder strap (1)
      Mammut Square Olkalaukku Regular, black 2019 Olkalaukut
      • 07613276321200
      1
      40.85 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Diilit IMPORTANT
        • true
      • Adidas DEFAULT
        • adidas
      • Furla DEFAULT
        • furla
      • Fjällräven DEFAULT
        • fja_llra_ven
      • Halpa DEFAULT
        • budget
    • Sukupuoli (sukupuoli):
      • Naiset (naiset)
      • Miehet (miehet)
      • Lapset (lapset)
      • Unisex (unisex)
      • Pojat (pojat)
      • Tytöt (tyto_t)
    • Väri (va_ri):
      • Harmaa (harmaa)
      • Beige (beige)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Koralli (koralli)
      • Kulta (kulta)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Nude (nude)
      • Oranssi (oranssi)
      • Printtikuosi (printtikuosi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Ruskeanharmaa (ruskeanharmaa)
      • Sininen (sininen)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Materiaali (materiaali):
      • Huopa (huopa)
      • Kanvaasi (kanvaasi)
      • Keinonahka (keinonahka)
      • Keramiikka (keramiikka)
      • lampaannahka (lampaannahka)
      • Metalli (metalli)
      • Muovi (muovi)
      • Muu (muu)
      • Nahka (nahka)
      • Nailon (nailon)
      • Pellava (pellava)
      • Polyakryyli (polyakryyli)
      • Polyamidi (polyamidi)
      • Polyesteri (polyesteri)
      • Polyuretaani (polyuretaani)
      • Posliini (posliini)
      • Puuvilla (puuvilla)
      • Ruostumaton teräs (ruostumaton_tera_s)
      • Synteettinen (synteettinen)
      • Tekstiili (tekstiili)
      • TPU (tpu)
    • Mikä on budjettisi? (price):
      • Alle €40 (budget)
      • €40 - €60 (edulliset)
      • €60 - €100 (keskihintaiset)
      • €100 - €200 (kalliit)
      • Yli €200 (erittain_kalliit)
    • Mistä merkistä pidät eniten? (brand):
      • adidas (adidas)
      • Furla (furla)
      • Abro (abro)
      • Affenzahn (affenzahn)
      • Aimee (aimee)
      • Airstep/a.s.98 (airstep_a_s_98)
      • Alba Moda (alba_moda)
      • Andre (andre)
      • Arc'teryx (arc_teryx)
      • Armani Exchange Connected (armani_exchange_connected)
      • Arthur Aston (arthur_aston)
      • Aunts & uncles (aunts_uncles)
      • Barbara rihl (barbara_rihl)
      • Barts (barts)
      • Berba (berba)
      • Bergans (bergans)
      • Better Bodies (better_bodies)
      • Betty London (betty_london)
      • Billabong (billabong)
      • Björn Borg (bjo_rn_borg)
      • Bogner (bogner)
      • Bree (bree)
      • Bric's (bric_s)
      • Briggs & Riley (briggs_riley)
      • Brooks (brooks)
      • Bugatti (bugatti)
      • Burkely (burkely)
      • Calvin klein (calvin_klein)
      • Camel active (camel_active)
      • Campomaggi (campomaggi)
      • Carhartt WIP (carhartt_wip)
      • Case Logic (case_logic)
      • Caselogic (caselogic)
      • Castelijn & beerens (castelijn_beerens)
      • Casual Attitude (casual_attitude)
      • CAT (cat)
      • Chabrand (chabrand)
      • Chesterfield (chesterfield)
      • Chiarugi (chiarugi)
      • Christian lacroix (christian_lacroix)
      • Chrome (chrome)
      • Cinque (cinque)
      • Clarks (clarks)
      • Coccinelle (coccinelle)
      • Collezione alessandro (collezione_alessandro)
      • Columbia (columbia)
      • Dakine (dakine)
      • David jones (david_jones)
      • Dbramante1928 (dbramante1928)
      • Delsey (delsey)
      • Depeche (depeche)
      • Depesche (depesche)
      • Desigual (desigual)
      • Deuter (deuter)
      • Diesel (diesel)
      • DKNY (dkny)
      • Eastpak (eastpak)
      • Ellesse (ellesse)
      • Emporio armani (emporio_armani)
      • Esprit (esprit)
      • Fjällräven (fja_llra_ven)
      • Fossil (fossil)
      • Fred perry (fred_perry)
      • Fredsbruder (fredsbruder)
      • Fuchsia (fuchsia)
      • Gabor (gabor)
      • Gabs (gabs)
      • George Gina & Lucy (george_gina_lucy)
      • Gola (gola)
      • GUESS (guess)
      • Haglöfs (haglo_fs)
      • Harold's (harold_s)
      • Harvest Label (harvest_label)
      • Hedgren (hedgren)
      • Helly Hansen (helly_hansen)
      • Henty (henty)
      • Herlitz (herlitz)
      • Herschel (herschel)
      • Hexagona (hexagona)
      • Highlander (highlander)
      • HP (hp)
      • Hugo Boss (hugo_boss)
      • Ikks (ikks)
      • Inget (Storm) (inget_storm_)
      • Iriedaily (iriedaily)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Jette (jette)
      • JOOP! (joop_)
      • Jump (jump)
      • Kaporal (kaporal)
      • Kari Traa (kari_traa)
      • Karl Lagerfeld (karl_lagerfeld)
      • Katana (katana)
      • Kenzo (kenzo)
      • Kipling (kipling)
      • Knomo (knomo)
      • Lacoste (lacoste)
      • Lancaster (lancaster)
      • Le Tanneur (le_tanneur)
      • Le Temps des Cerises (le_temps_des_cerises)
      • Les P'tites Bombes (les_p_tites_bombes)
      • Levi's (levi_s)
      • Liebeskind (liebeskind)
      • Liebeskind berlin (liebeskind_berlin)
      • Little Marcel (little_marcel)
      • Liu Jo (liu_jo)
      • Lollipops (lollipops)
      • LOUIZ & LOU (louiz_lou)
      • Love Moschino (love_moschino)
      • Loxwood (loxwood)
      • Lundhags (lundhags)
      • Mac douglas (mac_douglas)
      • Mammut (mammut)
      • Mandarina Duck (mandarina_duck)
      • Mellow yellow (mellow_yellow)
      • Mi pac (mi_pac)
      • Mirage (mirage)
      • Miss Melody (miss_melody)
      • moony mood (moony_mood)
      • Morethanhip (morethanhip)
      • My Little Pony (my_little_pony)
      • Nanucci (nanucci)
      • Nat Et Nin (nat_et_nin)
      • New Era (new_era)
      • Nike (nike)
      • Nintendo (nintendo)
      • Nordic Game Supply (nordic_game_supply)
      • Nordisk (nordisk)
      • Only (only)
      • Pacsafe (pacsafe)
      • Patagonia (patagonia)
      • Paul Joe Sister (paul_joe_sister)
      • Pepe Jeans (pepe_jeans)
      • Petite mendigote (petite_mendigote)
      • PICARD (picard)
      • Pieces (pieces)
      • Piquadro (piquadro)
      • Plevier (plevier)
      • Pokémon (poke_mon)
      • Porsche Design (porsche_design)
      • Puma (puma)
      • Quiksilver (quiksilver)
      • Rains (rains)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Reebok (reebok)
      • Reisenthel (reisenthel)
      • Renato Santi (renato_santi)
      • Replay (replay)
      • Rieker (rieker)
      • Rip Curl (rip_curl)
      • Roxy (roxy)
      • Royal Republic (royal_republic)
      • Röhnisch (ro_hnisch)
      • Sabrina (sabrina)
      • Samsonite (samsonite)
      • Savotta (savotta)
      • Sea to Summit (sea_to_summit)
      • Seidenfelt Manufaktur (seidenfelt_manufaktur)
      • Sober (sober)
      • Spikes & Sparrow (spikes_sparrow)
      • Star Wars (star_wars)
      • Strellson (strellson)
      • Superdry (superdry)
      • Suri Frey (suri_frey)
      • Svea (svea)
      • Swegmark (swegmark)
      • Tamaris (tamaris)
      • Targus (targus)
      • Tatonka (tatonka)
      • Ted Baker (ted_baker)
      • Ted Lapidus (ted_lapidus)
      • Texier (texier)
      • The bridge (the_bridge)
      • The Chesterfield Brand (the_chesterfield_brand)
      • The North Face (the_north_face)
      • Thule (thule)
      • Timbuk2 (timbuk2)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Tommy Jeans (tommy_jeans)
      • Tumi (tumi)
      • Under Armour (under_armour)
      • Valentino (valentino)
      • Vaude (vaude)
      • Vero Moda (vero_moda)
      • Versace (versace)
      • Victorinox (victorinox)
      • Vivienne Westwood (vivienne_westwood)
      • Waldlaufer (waldlaufer)
      • Wylson (wylson)
    • Mallin nimi (group):
      • Herschel Classic (herschel_classic)
      • Herschel Retreat (herschel_retreat)
      • Trust Handbags (trust_handbags)
      • Trust Handtassen (trust_handtassen)
      • Trust Rugzakken (trust_rugzakken)
    • Kahvatyyppi (kahvatyyppi):
      • Long (long)
      • Long shoulderstrap (long_shoulderstrap)
      • Short (short)
      • Shoulder belt (shoulder_belt)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Sulkumekanismi (sulkumekanismi):
      • Ei erityistä suljinta (ei_erityista_suljinta)
      • Flap closure (flap_closure)
      • Klipsi (klipsi)
      • Magneetti (magneetti)
      • Nappi (nappi)
      • Solki (solki)
      • Vetoketju (vetoketju)
    • Laukun tyyppi (laukun_tyyppi):
      • Briefcase (briefcase)
      • Classic shoulderbag (classic_shoulderbag)
      • Handbag (handbag)
      • Laptop bag (laptop_bag)
      • Olkalaukku (olkalaukku)
      • sportive shoulderbag (sportive_shoulderbag)
    • Syvyys (syvyys_cm):
      • < 7.1 cm (syvyys_cm_7.1)
      • 7.1 cm - 10 cm (syvyys_cm_7.1_10)
      • 10 cm - 16 cm (syvyys_cm_10_16)
      • ≥ 16 cm (syvyys_cm_16)
    • Leveys (cm) (leveys):
      • < 25 cm (leveys_25)
      • 25 cm - 36 cm (leveys_25_36)
      • 36 cm - 40 cm (leveys_36_40)
      • ≥ 40 cm (leveys_40)
    • Paino (g) (paino_g):
      • < 5 g (paino_g_5)
      • 5 g - 360 g (paino_g_5_360)
      • 360 g - 610 g (paino_g_360_610)
      • ≥ 610 g (paino_g_610)
    • Pituus (pituus_cm):
      • < 23 cm (pituus_cm_23)
      • 23 cm - 32 cm (pituus_cm_23_32)
      • 32 cm - 40 cm (pituus_cm_32_40)
      • ≥ 40 cm (pituus_cm_40)
    • Tuoteperhe (family):
      • Knomo InvisibleShield (knomo_invisibleshield)
    • Korkeus (korkeus):
      • < 22 cm (korkeus_22)
      • 22 cm - 27 cm (korkeus_22_27)
      • 27 cm - 34 cm (korkeus_27_34)
      • ≥ 34 cm (korkeus_34)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi