x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje

Marcato Atlas 150 pastakone tuplaleikkurilla

Järjestä perusteella
Suodata
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut Marcato Atlas 150 pastakone tuplaleikkurilla
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Hintahistoria
1 kuukausi 3 kuukautta 6 kuukautta 1 vuosi
Tekniset tiedot Marcato Atlas 150 pastakone tuplaleikkurilla
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
Marcato Atlas 150 pastakone tuplaleikkurilla
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/147722375.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/208554135.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/233029828.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/143335963.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/137737415.jpg?ts=1
Marcato Marcato Atlas 150 pastakone tuplaleikkurilla Atlas 150 pastakone tuplaleikkurilla Atlas 150 pastakone tuplaleikkurilla Atlas 150 is the popular pasta machine and a true italian design icon from Marcato for making home-made pasta in various shapes like lasagna plates, fettucine and tagliolini. The pasta machine has adjustable thickness for lasagna plates, from 0.6 to 4.8 mm. Maximum width for the lasagna plate is 15 cm. Table bracket included. Characteristics Made of aluminium Adjustable thickness for lasagna plates (0.6 to 4.8 mm), max. width: 15 cm Table bracket and rollers for fettuccine plus tagliolini inc... (6)
  • 08000011005423
2
good_buy
  • Tekniset tiedot
    • Keittiökoneen käyttötarkoitus: Lasagne, Spagetti, Fettuccine
  • Suunnittelu
    • Väri: Harmaa, Hopea
    • Keittiökoneen tyyppi: Pastakone
    • Materiaalit: Ruostumaton teräs, Teräs
  • 79.58 112.00 EUR 2
    2
    • Proshop Proshop
      8.084951939537648 (444)
      79.58, 3 pv (offer_sdt_3_days)
      1
    • RoyalDesign.fi RoyalDesign.fi
      Atlas 150 is the popular pasta machine and a true italian design icon from Marcato for making home-made pasta in various shapes like lasa...112.00, 5 pv (offer_sdt_5_days)
      1
  • 0 0
    • Kitchen Craft Pastakone DELUXE IC
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/148070406.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/159102557.jpg?ts=1
      Kitchen Craft Kitchen Craft Pastakone DELUXE IC Pastakone DELUXE IC Pastakone DELUXE IC tarpeellinen tarvike erilaisten pastojen kotona valmistukseen ; lisäleikkuri mahdollistaa lasagnelevyjen ja tagliatellen (pesämallinen) ja fettunicien (nauha) valmistuksen ; pastakoneessa on rullatoiminta ja se on helppokäyttöinen (1)
      Kitchen Craft Pastakone DELUXE IC
      1
    • Marcato Atlas 150 pastakone, kupari
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/185014797.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/233029807.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/190892244.jpg?ts=1
      Marcato Marcato Atlas 150 pastakone, kupari Atlas 150 pastakone, kupari Atlas 150 pastakone, kupari Upea vuoden 2021 Marcato Atlas uutuusväri - kupari! Ylellinen kuparinvärinen Marcato Atlas pastakone on täydellinen lahja italialaisen ruoan ystävälle! Aito ja alkuperäinen italialainen Marcato Atlas-pastakone on vertaansa vailla tuorepastan valmistuksessa. Soveltuu erinomaisesti myös karjalanpiirakoiden tai näkkileivän leivontaan! Marcato Atlas on lukuisia testejä voittanut pastakone, jolla on 5 kansainvälistä patenttia. Tällä koneella teet kolmea erilaista pastaa. Kuvallisesta ohjekirjasta lö (1)
      Marcato Atlas 150 pastakone, kupari
      • 08000011005942
      2
    • Imperia IPASTA KUIVAUSTELINE PASTALLE
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/130574155.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/236998004.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/153729722.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/84999129.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/223580589.jpg?ts=1
      Imperia Imperia IPASTA KUIVAUSTELINE PASTALLE IPASTA KUIVAUSTELINE PASTALLE IPASTA KUIVAUSTELINE PASTALLE IMPERIA IPASTA -pastankuivausteline on valmistettu korkealaatuisesta pyökistä, ja sen avulla kuivaat näppärästi ja helposti jopa 0,45 kg pastaa. Tukevarakenteinen teline on erittäin käytännöllinen, sillä sen avulla kuivumassa oleva pasta vie vain vähän tilaa. Telineen valmistaja on maailmankuulu italialainen pastakoneiden valmistaja Imperia. (2)
      Imperia IPASTA KUIVAUSTELINE PASTALLE
      • 08005782005405
      1
    • Electrolux ASSISTENT PASTAMANKELI
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/128004914.jpg?ts=1
      Electrolux Electrolux ASSISTENT PASTAMANKELI ASSISTENT PASTAMANKELI ASSISTENT PASTAMANKELI Nauti ja valmista tuoretta pastaa helposti Electrolux-pastamankelin avulla. Pastamankeli tuottaa sileät pastalevyt, jotka voidaan muotoilla leikkaamalla tai käyttää sellaisenaan. Mankeli on helppo asentaa ja se sopii seuraaviin Electrolux Assistent-malleihin: EKM4000, EKM4100, EKM4200, EKM4300, EKM4400, EKM4500 ja EKM4600. (2)
      Electrolux ASSISTENT PASTAMANKELI
      • 07319599014002
      1
    • min
      • Thu Mar 03 01:00:00 CET 2022 70.08
      • Fri Mar 04 01:00:00 CET 2022 70.08
      • Sat Mar 05 01:00:00 CET 2022 83.99
      • Sun Mar 06 01:00:00 CET 2022 83.99
      • Mon Mar 07 01:00:00 CET 2022 69.99
      • Tue Mar 08 01:00:00 CET 2022 69.99
      • Wed Mar 09 01:00:00 CET 2022 69.99
      • Thu Mar 10 01:00:00 CET 2022 87.17
      • Fri Mar 11 01:00:00 CET 2022 69.00
      • Sat Mar 12 01:00:00 CET 2022 69.00
      • Sun Mar 13 01:00:00 CET 2022 69.00
      • Mon Mar 14 01:00:00 CET 2022 69.00
      • Tue Mar 15 01:00:00 CET 2022 69.00
      • Wed Mar 16 01:00:00 CET 2022 69.00
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 69.00
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 69.00
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 69.00
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 69.00
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 69.00
      • Tue Mar 22 01:00:00 CET 2022 75.00
      • Wed Mar 23 01:00:00 CET 2022 75.00
      • Thu Mar 24 01:00:00 CET 2022 75.00
      • Fri Mar 25 01:00:00 CET 2022 75.00
      • Sat Mar 26 01:00:00 CET 2022 75.00
      • Sun Mar 27 01:00:00 CET 2022 75.00
      • Mon Mar 28 02:00:00 CEST 2022 75.00
      • Tue Mar 29 02:00:00 CEST 2022 75.00
      • Wed Mar 30 02:00:00 CEST 2022 69.99
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 67.20
      • Fri Apr 01 02:00:00 CEST 2022 66.98
      • Sat Apr 02 02:00:00 CEST 2022 66.98
      • Sun Apr 03 02:00:00 CEST 2022 66.98
      • Mon Apr 04 02:00:00 CEST 2022 66.98
      • Tue Apr 05 02:00:00 CEST 2022 66.98
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 66.98
      • Thu Apr 07 02:00:00 CEST 2022 66.98
      • Fri Apr 08 02:00:00 CEST 2022 66.98
      • Sat Apr 09 02:00:00 CEST 2022 66.98
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 66.98
      • Mon Apr 11 02:00:00 CEST 2022 66.98
      • Tue Apr 12 02:00:00 CEST 2022 66.98
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 66.98
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 66.98
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 66.98
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 66.98
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 66.98
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 66.98
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 66.98
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 66.98
      • Thu Apr 21 02:00:00 CEST 2022 66.98
      • Fri Apr 22 02:00:00 CEST 2022 66.98
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 66.98
      • Sun Apr 24 02:00:00 CEST 2022 66.98
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 66.98
      • Tue Apr 26 02:00:00 CEST 2022 112.00
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 112.00
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 112.00
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 112.00
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 112.00
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 112.00
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 112.00
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 112.00
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 112.00
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 112.00
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 112.00
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 112.00
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 112.00
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 112.00
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 112.00
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 112.00
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 112.00
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 112.00
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 112.00
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 112.00
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 112.00
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 112.00
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 112.00
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 112.00
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 112.00
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 112.00
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 112.00
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 112.00
      • Tue May 24 02:00:00 CEST 2022 71.53
      • Wed May 25 02:00:00 CEST 2022 71.53
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 71.53
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 71.53
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 71.53
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 71.53
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 71.53
      • Tue May 31 02:00:00 CEST 2022 71.54
      • Wed Jun 01 02:00:00 CEST 2022 71.53
      • Thu Jun 02 02:00:00 CEST 2022 71.54
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 71.54
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 71.54
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 71.54
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 71.54
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 71.54
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 71.54
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 71.54
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 71.54
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 71.54
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 71.54
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 71.54
      • Tue Jun 14 02:00:00 CEST 2022 71.54
      • Wed Jun 15 02:00:00 CEST 2022 83.09
      • Thu Jun 16 02:00:00 CEST 2022 83.10
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 83.10
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 83.10
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 83.10
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 83.10
      • Tue Jun 21 02:00:00 CEST 2022 83.09
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 83.09
      • Thu Jun 23 02:00:00 CEST 2022 71.54
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 71.54
      • Sat Jun 25 02:00:00 CEST 2022 71.53
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 71.53
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 71.53
      • Tue Jun 28 02:00:00 CEST 2022 71.52
      • Wed Jun 29 02:00:00 CEST 2022 71.53
      • Thu Jun 30 02:00:00 CEST 2022 71.54
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 71.54
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 71.54
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 71.54
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 71.54
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 71.54
      • Wed Jul 06 02:00:00 CEST 2022 71.53
      • Thu Jul 07 02:00:00 CEST 2022 71.53
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 71.53
      • Sat Jul 09 02:00:00 CEST 2022 71.51
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 71.51
      • Mon Jul 11 02:00:00 CEST 2022 71.53
      • Tue Jul 12 02:00:00 CEST 2022 71.53
      • Wed Jul 13 02:00:00 CEST 2022 71.54
      • Thu Jul 14 02:00:00 CEST 2022 71.53
      • Fri Jul 15 02:00:00 CEST 2022 71.53
      • Sat Jul 16 02:00:00 CEST 2022 71.52
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 71.52
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 71.52
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 71.52
      • Wed Jul 20 02:00:00 CEST 2022 71.51
      • Thu Jul 21 02:00:00 CEST 2022 71.50
      • Fri Jul 22 02:00:00 CEST 2022 71.51
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 71.51
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 71.51
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 71.51
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 71.51
      • Wed Jul 27 02:00:00 CEST 2022 77.00
      • Thu Jul 28 02:00:00 CEST 2022 77.00
      • Fri Jul 29 02:00:00 CEST 2022 77.00
      • Sat Jul 30 02:00:00 CEST 2022 77.00
      • Sun Jul 31 02:00:00 CEST 2022 77.00
      • Mon Aug 01 02:00:00 CEST 2022 77.00
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 77.00
      • Wed Aug 03 02:00:00 CEST 2022 77.00
      • Thu Aug 04 02:00:00 CEST 2022 77.00
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 77.00
      • Sat Aug 06 02:00:00 CEST 2022 78.00
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 78.00
      • Mon Aug 08 02:00:00 CEST 2022 78.00
      • Tue Aug 09 02:00:00 CEST 2022 78.00
      • Wed Aug 10 02:00:00 CEST 2022 78.00
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 78.00
      • Fri Aug 12 02:00:00 CEST 2022 79.56
      • Sat Aug 13 02:00:00 CEST 2022 79.58
    • info@vertaa.fi