x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje

HUION Kamvas Pro 16 FullHD 15,6" Piirtonäyttö

Järjestä perusteella
Suodata
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut HUION Kamvas Pro 16 FullHD 15,6" Piirtonäyttö
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Hintahistoria
1 kuukausi 3 kuukautta 6 kuukautta 1 vuosi
Tekniset tiedot HUION Kamvas Pro 16 FullHD 15,6" Piirtonäyttö
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
HUION Kamvas Pro 16 FullHD 15,6" Piirtonäyttö
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/163816783.jpg
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/163816803.jpg
HUION HUION Kamvas Pro 16 FullHD 15,6" Piirtonäyttö Kamvas Pro 16 FullHD 15,6" Piirtonäyttö Kamvas Pro 16 FullHD 15,6" Piirtonäyttö (3)
  • 06930444801205
  • KAMVAS PRO 16
1
  • Tekniset tiedot
    • Painetasot: 8192
    • Liitettävyys: Langallinen
    • Kontrastisuhde (tyypillinen): 1000
    • Kuvaruututyyppi: IPS
    • Ohjelmoitavien avainten määrä: 6
    • Vasteaika (tyypillinen): 25 ms
  • Ohjelmisto
    • Yhteensopivat käyttöjärjestelmät: Windows 8, Windows 7, Windows 10
    • Mac yhteensopivuus: Mac OS X 10.12 Sierra
    • Windows yhteensopivuus: Windows 8, Windows 7, Windows 10
  • Pakkauksen sisältö
    • Stylus mukana: Kyllä
    • Kynänpidin: Kyllä
    • Tablettiteline: Kyllä
  • Näyttö
    • Ruudun halkaisija: 15.6 "
    • Näytön resoluutio: 1920 x 1080
    • Katselukulma (pysty): 178 °
    • Katselukulma (vaaka): 178 °
    • Kirkkaus: 220 cd/m²
    • Kuvasuhde: 16:9
  • Paino ja mitat
    • Tabletin paino: 1350 g
  • Suunnittelu
    • Väri: Musta
  • Virranhallinta
    • AC-sovittimen tuottojännite: 12 V
    • AC-sovittimen tuottovirta: 1 A
  • Kynä
    • Kirjoituksen nopeus (kynä): 266 pps
    • Langaton kynä: Kyllä
  • Liitettävyys
    • HDMI -porttien määrä: 1
  • Tabletti
    • Suurin lukukorkeus: 10 mm
  • Muut ominaisuudet
    • Liitäntätyyppi: USB
  • 631.90 631.90 EUR 1
    1
    • e-ville.com e-ville.com
      8.41704883548698 (568)
      631.90, 2 pv (offer_sdt_2_days)
      1
  • 0 0
    • Wacom One by Wacom Creative Pen Tablet S
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/208574541.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/150558201.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/210073351.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/217301640.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/153559562.jpg
      Wacom Wacom One by Wacom Creative Pen Tablet S One by Wacom Creative Pen Tablet S One by Wacom Creative Pen Tablet S Digitaalinen luovuus on helppoa Piirrä, kirjoita ja muokkaa. Korvaa perinteinen työskentelytapa digitaalisella muunnelmalla - tarkka ja paineherkkä kynä, joka antaa sinulle tarkkuutta piirtäessäsi, valottaessasi tai muokatessasi. Monipuolinen ja ergonominen Työskentele maalausliikkeillä ja vapauta kätesi uudella työskentelytavalla. Kynä on tasapainoinen, paineherkkä 2048 tasoa, sopii hyvin käteen ja antaa sinulle luonnollisen työskentelytavan, aivan kuten tavallinen kynä. Ergonominen kynä toimi (6)
      Wacom One by Wacom Creative Pen Tablet S
      • 04949268621052
      • CTL-472-N
      5
    • Wacom Intuos Pro Medium
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/104372098.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/155325195.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/102360853.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/155157345.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/102421028.jpg
      Wacom Wacom Intuos Pro Medium Intuos Pro Medium Intuos Pro Medium Digitoija, oikea- ja vasenkätiselle, 22.4 x 14.8 cm, monikosketus, sähkömagneettinen, 8 painiketta, langaton, langallinen, USB, Bluetooth, musta (2)
      Wacom Intuos Pro Medium
      • 04949268620017
      • 9271888
      • PTH-660-N
      10
    • HUION 2_323821 grafiikkalevy
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/169365553.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/169367063.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/169367062.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/169367061.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/169367065.jpg
      HUION HUION 2_323821 grafiikkalevy 2_323821 grafiikkalevy 2_323821 grafiikkalevy (1)
      HUION 2_323821 grafiikkalevy
      • 06930444801502
      • HS611-R
      1
    • Wacom Intuos Black Pen Tablet Bluetooth Small
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/106911957.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/107616927.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/107616931.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/175109668.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/107616932.jpg
      Wacom Wacom Intuos Black Pen Tablet Bluetooth Small Intuos Black Pen Tablet Bluetooth Small Intuos Black Pen Tablet Bluetooth Small Tutustu uusiin luoviin tapoihin Wacom Intuosilla Mitä ikinä haluatkaan luoda, Wacom Intuos -piirtoalusta auttaa löytämään uusia tapoja piirtää, maalata ja muokata valokuvia riippumatta siitä, oletko aloittelija vai oletko käyttänyt piirtoalustaa aiemmin. (2)
      Wacom Intuos Black Pen Tablet Bluetooth Small
      • 04949268621366
      • 04949268621359
      • CTL-4100WLK-S
      • 5239355
      • 10044403
      • CTL-4100WLK-N
      • WACOM INTUOS S BT B
      11
    • min
      • Mon Mar 07 01:00:00 CET 2022 631.90
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 631.90
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 631.90
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 631.90
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 631.90
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 631.90
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 631.90
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 631.90
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 631.90
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 631.90
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 631.90
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 631.90
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 631.90
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 631.90
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 631.90
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 631.90
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 631.90
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 631.90
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 631.90
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 631.90
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 631.90
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 631.90
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 631.90
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 631.90
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 631.90
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 631.90
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 631.90
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 631.90
      • Mon Apr 04 02:00:00 CEST 2022 581.90
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 581.90
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 581.90
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 581.90
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 581.90
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 581.90
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 581.90
      • Mon Apr 11 02:00:00 CEST 2022 631.90
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 631.90
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 631.90
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 631.90
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 631.90
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 631.90
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 631.90
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 631.90
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 631.90
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 631.90
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 631.90
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 631.90
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 631.90
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 631.90
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 631.90
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 631.90
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 631.90
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 631.90
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 631.90
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 631.90
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 631.90
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 631.90
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 631.90
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 631.90
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 631.90
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 631.90
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 631.90
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 631.90
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 631.90
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 631.90
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 631.90
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 631.90
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 631.90
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 631.90
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 631.90
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 631.90
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 631.90
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 631.90
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 631.90
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 631.90
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 631.90
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 631.90
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 631.90
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 631.90
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 631.90
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 631.90
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 631.90
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 631.90
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 631.90
    • info@vertaa.fi