x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje

Wacom Cintiq Pro 24 Pen & Touch Display

Järjestä perusteella
Suodata
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut Wacom Cintiq Pro 24 Pen & Touch Display
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Hintahistoria
1 kuukausi 3 kuukautta 6 kuukautta 1 vuosi
Tekniset tiedot Wacom Cintiq Pro 24 Pen & Touch Display
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
Wacom Cintiq Pro 24 Pen & Touch Display
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/155324464.jpg
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/106911979.jpg
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/106911981.jpg
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/106911978.jpg
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/225716519.jpg
Wacom Wacom Cintiq Pro 24 Pen & Touch Display Cintiq Pro 24 Pen & Touch Display Cintiq Pro 24 Pen & Touch Display Wacom Cintiq Pro 24 Creative Pen & Touch Display - Digitoija kanssa Nestekidenäyttö - monikosketus - sähkömagneettinen - 17 painiketta - langallinen - USB, DisplayPort (1)
  • 04949268621274
  • 6522965
  • DTH-2420
8
good_buy
  • Tekniset tiedot
    • Painetasot: 8192
    • Liitettävyys: Langallinen
    • Käyttöliittymä: USB 3.0
    • Katselukulma: 176 °
    • Kontrastisuhde (tyypillinen): 1000
    • Kuvaruututyyppi: IPS
    • Ohjelmoitavien avainten määrä: 17
    • Sisältää hiiren: Ei
    • Vasteaika (tyypillinen): 14 ms
  • Ohjelmisto
    • Yhteensopivat käyttöjärjestelmät: macOS, Windows 8, Windows, Android
  • Pakkauksen sisältö
    • Stylus mukana: Kyllä
    • Sisältää johdot: Micro-USB, USB, HDMI, USB Type-C, DisplayPort
  • Näyttö
    • Ruudun halkaisija: 23.6 "
    • Näytön resoluutio: 3840 x 2160
    • Kirkkaus: 350 cd/m²
    • Kuvasuhde: 16:9
    • Multi-touch: Kyllä
    • Sisäänrakennettu näyttö: Kyllä
  • Yleiset ominaisuudet
    • Drawing tablet options: Multi-touch, Adjustable buttons, Built in display
    • Sukupuoli: Unisex
    • Takuu: 3 v
  • Paino ja mitat
    • Tabletin paino: 7200 g
    • Syvyys: 677 mm
  • Suunnittelu
    • Väri: Musta
  • Akku
    • Akun teknologia: Lithium-Ion (Li-Ion)
  • Kynä
    • Akkuvapaa kynä: Kyllä
    • Langaton kynä: Kyllä
  • Painikkeet
    • Mukautettavat näppäimet: Kyllä
  • Muut ominaisuudet
    • Liitäntätyyppi: USB
  • 2489.00 3632.04 EUR 8
    8
    • Scandinavian Photo Scandinavian Photo
      6.399553387132987 (11)
      Luo kuvia suoraan näytössä2489.00, 4 pv (offer_sdt_4_days)
      1
    • Kärkkäinen Kärkkäinen
      - Valmistajan tuotekoodi: DTH-2420 - Liitettävyystekniikka: Langallinen - Liitäntä: USB, DisplayPort - Monikosketus: Kyllä - Painikkeiden...2592.70, 3 pv (offer_sdt_3_days)
      1
    • Dustin home Dustin home
      6.0817619357602855 (140)
      Create directly on screen with the most natural pen experience. Use Wacom Cintiq Pro 24 Creative Pen & Touch Display for absolute harmony...2608.96, 2 pv (offer_sdt_2_days)
      1
    • Proshop Proshop
      8.29270327299242 (431)
      Digitoija kanssa Nestekidenäyttö, monikosketus, sähkömagneettinen, 17 painiketta, langallinen, USB, DisplayPort2639.40, 6 pv (offer_sdt_6_days)
      1
    • VPD Pelikauppa VPD Pelikauppa
      6.8 (1)
      Wacom Cintiq Pro 24 Creative Pen & Touch Display - Digitoija kanssa Nestekidenäyttö - monikosketus - sähkömagneettinen - 17 painiketta - ...2836.99, 24 h (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Graafinen-Verkkokauppa Graafinen-Verkkokauppa
      Få dine tanker og ideer ført ud i levet. Du kan nu kreerer dine helt egne og unikke billeder og tegninger på Wacoms Cintiq pro 24 touch.2876.04, 4 pv (offer_sdt_4_days)
      1
    • Verkkokauppa.com Verkkokauppa.com
      7.666666666666667 (2)
      2916.90, ? (offer_sdt_unknown)
      1
    • Hobby Hall Hobby Hall
      3.0174167952254893 (19)
      3632.04, 1-2 vk (offer_sdt_2_weeks)
      1
  • 0 0
    • Wacom Signature Set DTU1141B sign 10.1in -
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/182044111.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/155354637.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/165254926.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/225722286.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/152048407.jpg
      Wacom Wacom Signature Set DTU1141B sign 10.1in - Signature Set DTU1141B sign 10.1in - Signature Set DTU1141B sign 10.1in - Digitoija kanssa Nestekidenäyttö, 22.32 x 12.56 cm, sähkömagneettinen, 4 painiketta, langallinen, USB 2.0, musta (1)
      Wacom Signature Set DTU1141B sign 10.1in -
      • 04949268622646
      • 4949268622646
      • DTU1141B-CH2
      1
    • HUION Kamvas Pro 13 FullHD 13,3" Piirtonäyttö
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/163816784.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/181316582.jpg
      HUION HUION Kamvas Pro 13 FullHD 13,3" Piirtonäyttö Kamvas Pro 13 FullHD 13,3" Piirtonäyttö Kamvas Pro 13 FullHD 13,3" Piirtonäyttö (1)
      HUION Kamvas Pro 13 FullHD 13,3" Piirtonäyttö
      • 06930444801038
      • KAMVAS PRO 13
      1
    • Wacom Cintiq Pro 24 Pen Display
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/150598884.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/158456813.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/165347185.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/106911948.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/111819873.jpg
      Wacom Wacom Cintiq Pro 24 Pen Display Cintiq Pro 24 Pen Display Cintiq Pro 24 Pen Display Wacom Cintiq Pro DTK-2420 - Digitoija kanssa Nestekidenäyttö - 52.2 x 29.4 cm - sähkömagneettinen - 17 painiketta - langallinen - HDMI, DisplayPort, USB-C (6)
      Wacom Cintiq Pro 24 Pen Display
      • 04949268621298
      • 6507289
      • 4949268621298
      • DTK-2420
      7
    • Wacom Intuos Pro Small
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/143374107.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/143374106.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/158410661.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/158410655.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/158302588.jpg
      Wacom Wacom Intuos Pro Small Intuos Pro Small Intuos Pro Small Digitoija, oikea- ja vasenkätiselle, 16 x 10 cm, monikosketus, sähkömagneettinen, 6 painiketta, langaton, langallinen, Bluetooth, USB 2.0, musta (1)
      Wacom Intuos Pro Small
      • 04949268621939
      • PTH460K1B
      • 4949268621939
      • 6507731
      1
    • min
      • Fri Mar 04 01:00:00 CET 2022 2489.00
      • Sat Mar 05 00:00:00 CET 2022 2489.00
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 2489.00
      • Mon Mar 07 01:00:00 CET 2022 2489.00
      • Tue Mar 08 01:00:00 CET 2022 2489.00
      • Wed Mar 09 01:00:00 CET 2022 2489.00
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 2489.00
      • Fri Mar 11 01:00:00 CET 2022 2489.00
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 2489.00
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 2489.00
      • Mon Mar 14 01:00:00 CET 2022 2489.00
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 2489.00
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 2489.00
      • Thu Mar 17 01:00:00 CET 2022 2489.00
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 2489.00
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 2489.00
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 2489.00
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 2489.00
      • Tue Mar 22 01:00:00 CET 2022 2489.00
      • Wed Mar 23 01:00:00 CET 2022 2489.00
      • Thu Mar 24 01:00:00 CET 2022 2489.00
      • Fri Mar 25 01:00:00 CET 2022 2489.00
      • Sat Mar 26 01:00:00 CET 2022 2489.00
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 2489.00
      • Mon Mar 28 02:00:00 CEST 2022 2489.00
      • Tue Mar 29 02:00:00 CEST 2022 2489.00
      • Wed Mar 30 02:00:00 CEST 2022 2489.00
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 2489.00
      • Fri Apr 01 02:00:00 CEST 2022 2489.00
      • Sat Apr 02 02:00:00 CEST 2022 2489.00
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 2489.00
      • Mon Apr 04 02:00:00 CEST 2022 2489.00
      • Tue Apr 05 02:00:00 CEST 2022 2489.00
      • Wed Apr 06 02:00:00 CEST 2022 2489.00
      • Thu Apr 07 02:00:00 CEST 2022 2489.00
      • Fri Apr 08 02:00:00 CEST 2022 2489.00
      • Sat Apr 09 02:00:00 CEST 2022 2489.00
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 2489.00
      • Mon Apr 11 02:00:00 CEST 2022 2489.00
      • Tue Apr 12 02:00:00 CEST 2022 2489.00
      • Wed Apr 13 02:00:00 CEST 2022 2489.00
      • Thu Apr 14 02:00:00 CEST 2022 2489.00
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 2489.00
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 2489.00
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 2489.00
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 2489.00
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 2489.00
      • Wed Apr 20 02:00:00 CEST 2022 2489.00
      • Thu Apr 21 02:00:00 CEST 2022 2489.00
      • Fri Apr 22 02:00:00 CEST 2022 2489.00
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 2489.00
      • Sun Apr 24 02:00:00 CEST 2022 2489.00
      • Mon Apr 25 02:00:00 CEST 2022 2489.00
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 2489.00
      • Wed Apr 27 02:00:00 CEST 2022 2489.00
      • Thu Apr 28 02:00:00 CEST 2022 2489.00
      • Fri Apr 29 02:00:00 CEST 2022 2489.00
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 2489.00
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 2489.00
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 2489.00
      • Tue May 03 02:00:00 CEST 2022 2489.00
      • Wed May 04 02:00:00 CEST 2022 2489.00
      • Thu May 05 02:00:00 CEST 2022 2489.00
      • Fri May 06 02:00:00 CEST 2022 2489.00
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 2489.00
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 2489.00
      • Mon May 09 02:00:00 CEST 2022 2489.00
      • Tue May 10 02:00:00 CEST 2022 2489.00
      • Wed May 11 02:00:00 CEST 2022 2489.00
      • Thu May 12 02:00:00 CEST 2022 2489.00
      • Fri May 13 02:00:00 CEST 2022 2489.00
      • Sat May 14 02:00:00 CEST 2022 2489.00
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 2489.00
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 2489.00
      • Tue May 17 02:00:00 CEST 2022 2489.00
      • Wed May 18 02:00:00 CEST 2022 2489.00
      • Thu May 19 02:00:00 CEST 2022 2489.00
      • Fri May 20 02:00:00 CEST 2022 2489.00
      • Sat May 21 02:00:00 CEST 2022 2489.00
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 2489.00
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 2489.00
      • Tue May 24 02:00:00 CEST 2022 2489.00
      • Wed May 25 02:00:00 CEST 2022 2489.00
      • Thu May 26 02:00:00 CEST 2022 2489.00
      • Fri May 27 02:00:00 CEST 2022 2489.00
    • info@vertaa.fi