x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje

Peugeot Paris Chef Maustemylly Ruostumaton teräs 22 cm

Järjestä perusteella
Suodata
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut Peugeot Paris Chef Maustemylly Ruostumaton teräs 22 cm
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Hintahistoria
1 kuukausi 3 kuukautta 6 kuukautta 1 vuosi
Tekniset tiedot Peugeot Paris Chef Maustemylly Ruostumaton teräs 22 cm
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
Peugeot Paris Chef Maustemylly Ruostumaton teräs 22 cm
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/208734805.jpg
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/182527959.jpg
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/115063800.jpg
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/183191454.jpg
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/72617253.jpg
Peugeot Peugeot Paris Chef Maustemylly Ruostumaton teräs 22 cm Paris Chef Maustemylly Ruostumaton teräs 22 cm Paris Chef Maustemylly Ruostumaton teräs 22 cm Pepper grinder Paris uS 22 cm Steel. Masculine chef's grinder in a sleek stainless steel finish that's a sturdy and classic cooking tool. The grinder is created in the iconic Paris design for ultimate durability that lasts a lifetime. The grinder features the patented u'Select system with 6 different fixed settings - from very fine to coarse. Once selected, the setting does not change when you use the grinder. Simply turn the ring at the bottom of the grinder and select the desired fineness. (1)
  • 04006950032494
  • 32494
  • 331905
  • 778119
3
deal
  • Yleiset ominaisuudet
    • Operation: Manual
    • Kotelon materiaali: Ruostumaton teräs
    • Konepesun kestävä: Ei
    • Määrä: 1
    • Sukupuoli: Unisex
  • Suunnittelu
    • Väri: Harmaa, Hopea
    • Materiaalit: Ruostumaton teräs
    • Katseluikkuna: Ei
  • Tekniset tiedot
    • Terän materiaali: Teräs
    • Hieno jauhatus: Kyllä
    • Karkea jauhatus: Kyllä
  • Paino ja mitat
    • Korkeus: 22 cm
  • 54.00 63.78 EUR 3
    3
    • RoyalDesign.fi RoyalDesign.fi
      Paris Chef Pippurimyllyn on yksi maailman suosituimmista pippurimyllyistä. Paris sarja on Peugeot sisältää valmistajan lippulaivantuottee...
      54.00, 5 pv (offer_sdt_5_days)
      1
    • Shopping4net Shopping4net
      8.689847344371604 (119)
      57.99, 24 h (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Proshop Proshop
      8.29270327299242 (431)
      Pepper grinder Paris uS 22 cm Steel. Masculine chef's grinder in a sleek stainless steel finish that's a sturdy and classic cooking tool....63.78, 3 pv (offer_sdt_3_days)
      1
  • 0 0
    • Rivsalt Raastinrauta Raastinsuola
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/127908527.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/212742467.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/168606050.jpg
      Rivsalt Rivsalt Raastinrauta Raastinsuola Raastinrauta Raastinsuola Raastinrauta Raastinsuola Suolakivi ja raastinrauta ovat kokin luonnollisia keskikohtia, kun ne ovat mukana olevassa pöytätelineessään. (1)
      Rivsalt Raastinrauta Raastinsuola
      • 07350000765229
      1
    • Funktion Persiljamylly Teräs Funktion
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/157767799.jpg
      Funktion Funktion Persiljamylly Teräs Funktion Persiljamylly Teräs Funktion Persiljamylly Teräs Funktion Persiljamylly Teräs Funktion tuotemerkiltä Funktion (1)
      Funktion Persiljamylly Teräs Funktion
      • 05722002426767
      2
    • Zassenhaus Hamburg pippurimylly 18 cm musta
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/161374027.jpg
      Zassenhaus Zassenhaus Hamburg pippurimylly 18 cm musta Hamburg pippurimylly 18 cm musta Hamburg pippurimylly 18 cm musta Pepper grinder, height: 18 cm, black Zassenhaus is considered one of the world's leading manufacturers of grinders. The ceramic grinders are easy to adjust according to how finely or coarsely ground you want the grains. The grinders are virtually indestructible and have a full 25-year warranty. Works well for both pepper and salt, but can also be used for other dried herbs and spices. (1)
      Zassenhaus Hamburg pippurimylly 18 cm musta
      • 04006528020731
      2
    • WMF Ceramill Suola- ja pippurimylly tamminen 18 cm
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/213159499.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/84738583.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/84738589.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/223614266.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/84738588.jpg
      WMF WMF Ceramill Suola- ja pippurimylly tamminen 18 cm Ceramill Suola- ja pippurimylly tamminen 18 cm Ceramill Suola- ja pippurimylly tamminen 18 cm Ceramill Suola- ja pippurimylly tamminen 18 cm tuotemerkiltä WMF (1)
      WMF Ceramill Suola- ja pippurimylly tamminen 18 cm
      • 04000530675941
      • 165211
      • 06.5233.4500
      2
    • min
      • Mon Apr 04 02:00:00 CEST 2022 57.99
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 57.99
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 57.99
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 57.99
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 57.99
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 57.99
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 57.99
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 57.99
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 57.99
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 57.99
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 57.99
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 57.99
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 57.99
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 57.99
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 57.99
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 57.99
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 57.99
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 57.99
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 57.99
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 57.99
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 57.99
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 57.99
      • Tue Apr 26 02:00:00 CEST 2022 54.00
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 54.00
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 54.00
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 54.00
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 54.00
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 54.00
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 54.00
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 54.00
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 54.00
      • Thu May 05 02:00:00 CEST 2022 54.00
      • Fri May 06 02:00:00 CEST 2022 57.99
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 57.99
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 57.99
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 57.99
      • Tue May 10 02:00:00 CEST 2022 57.99
      • Wed May 11 02:00:00 CEST 2022 57.99
      • Thu May 12 02:00:00 CEST 2022 54.00
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 54.00
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 54.00
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 54.00
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 54.00
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 54.00
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 54.00
    • info@vertaa.fi