x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje

Micro Potkulauta Light, Blue

Järjestä perusteella
Suodata
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut Micro Potkulauta Light, Blue
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Hintahistoria
1 kuukausi 3 kuukautta 6 kuukautta 1 vuosi
Tekniset tiedot Micro Potkulauta Light, Blue
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
Micro Potkulauta Light, Blue
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/229361477.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/138905016.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/124469949.jpg?ts=1
Micro Micro Potkulauta Light, Blue Potkulauta Light, Blue Potkulauta Light, Blue Siisti ja turvallinen Light-potkulauta Micro-tuotemerkiltä. Siinä on kevyt alumiinirunko ja polyuretaanirenkaat, ja se on helppo taittaa kokoon. Säädettävä ohjaustanko kasvaa lapsen mukana. Mitat: K 95 x L 10 x P 35 cm CE-merkitty Enimmäiskuormitus: 100 kg Ikäsuositus: 5 12 vuotta (1)
  • 07640108561046
1
  • Yleiset ominaisuudet
    • Potkulaudan tyyppi: Micro scooter, Kaksipyöräinen, Ilmarenkainen
    • Scooter options: Adjustable handle bar
    • Renkaiden määrä: 2
  • Tekniset tiedot
    • Pyörien tyyppi: Ilmatäytteinen
  • Suunnittelu
    • Väri: Musta, Sininen
  • Suorituskyky
    • Maksimi kantokyky: 50 kg
  • Paino ja mitat
    • Ohjaustangon korkeus (max.): 74 cm
  • Muut ominaisuudet
    • Tuotteen paino: 5.29 paunaa
  • 108.90 108.90 EUR 1
    1
    • Jollyroom.fi Jollyroom.fi
      7.966452479533519 (750)
      Siisti ja turvallinen Light-potkulauta Micro-tuotemerkiltä. Siinä on kevyt alumiinirunko ja polyuretaanirenkaat, ja se on helppo taittaa ...108.90, 4 pv (offer_sdt_4_days)
      1
  • 0 0
    • Micro mobility Potkulauta Mini Deluxe, Vihreä
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/231780689.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/231780893.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/127484005.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/127484004.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/127484003.jpg?ts=1
      Micro mobility Micro mobility Potkulauta Mini Deluxe, Vihreä Potkulauta Mini Deluxe, Vihreä Potkulauta Mini Deluxe, Vihreä Micron Mini Deluxe -potkulauta sopii pienemmille lapsille, jotka haluavat päästä oman potkulaudan selkään. Paranneltuine renkaineen, astinlautoineen ja ohjaustankoineen se on upeasti päivitetty malli suositusta Mini-potkulaudasta. Säädettävän tangon ansiosta potkulautaa voi käyttää pitkään, vaikka lapsi kasvaa pituutta. Potkulauta auttaa kehittämään tasapainoa ja koordinaatiota ja se tekee ulkona liikkumisesta hauskempaa! (1)
      Micro mobility Potkulauta Mini Deluxe, Vihreä
      • 07640108560292
      • MMD002
      1
    • Micro - Maxi Deluxe Scooter - Purple (MMD025)
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/166697793.jpg?ts=1
      Micro Micro - Maxi Deluxe Scooter - Purple (MMD025) - Maxi Deluxe Scooter - Purple (MMD025) - Maxi Deluxe Scooter - Purple (MMD025) (1)
      Micro - Maxi Deluxe Scooter - Purple (MMD025)
      • 07640108560773
      1
    • MONDO My First Scooter Ryhmä Hau potkulauta, 28102/28691
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/182324693.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/143562841.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/143562842.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/143562844.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/165227627.jpg?ts=1
      MONDO MONDO My First Scooter Ryhmä Hau potkulauta, 28102/28691 My First Scooter Ryhmä Hau potkulauta, 28102/28691 My First Scooter Ryhmä Hau potkulauta, 28102/28691 MONDO My First Scooter Ryhmä Hau potkulauta, 28102/28691 (2)
      MONDO My First Scooter Ryhmä Hau potkulauta, 28102/28691
      • 08001011281022
      • 28102
      1
      deal
    • Yvolution YFliker A1 potkulauta musta/vihreä, 100029
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/166452120.jpg?ts=1
      Yvolution Yvolution YFliker A1 potkulauta musta/vihreä, 100029 YFliker A1 potkulauta musta/vihreä, 100029 YFliker A1 potkulauta musta/vihreä, 100029 Viileä potkulauta vahvoilla kahvoilla ja kevyellä rungolla,Saa potkulautaan vauhtia keinuttamalla lantiota.käsijarru.Liukumattomat jalkapalat.Erittäin kompakti taitto.PU pyörät.Suositellaan lapsille 5-vuotiaasta alkaen.Max. paino - 50 kgMitat: 85 x 85 x 46 cm (1)
      Yvolution YFliker A1 potkulauta musta/vihreä, 100029
      • 00810118020940
      1
      deal
    • min
      • Wed May 11 02:00:00 CEST 2022 108.90
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 108.90
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 108.90
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 108.90
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 108.90
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 108.90
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 108.90
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 108.90
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 108.90
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 108.90
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 108.90
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 108.90
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 108.90
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 108.90
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 108.90
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 108.90
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 108.90
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 108.90
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 108.90
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 108.90
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 108.90
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 108.90
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 108.90
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 108.90
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 108.90
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 108.90
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 108.90
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 108.90
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 108.90
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 108.90
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 108.90
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 108.90
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 108.90
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 108.90
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 108.90
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 108.90
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 108.90
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 108.90
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 108.90
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 108.90
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 108.90
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 108.90
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 108.90
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 108.90
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 108.90
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 108.90
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 108.90
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 108.90
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 108.90
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 108.90
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 108.90
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 108.90
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 108.90
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 108.90
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 108.90
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 108.90
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 108.90
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 108.90
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 108.90
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 108.90
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 108.90
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 108.90
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 108.90
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 108.90
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 108.90
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 108.90
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 108.90
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 108.90
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 108.90
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 108.90
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 108.90
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 108.90
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 108.90
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 108.90
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 108.90
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 108.90
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 108.90
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 108.90
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 108.90
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 108.90
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 108.90
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 108.90
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 108.90
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 108.90
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 108.90
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 108.90
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 108.90
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 108.90
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 108.90
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 108.90
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 108.90
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 108.90
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 108.90
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 108.90
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 108.90
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 108.90
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 108.90
      • Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2022 108.90
      • Wed Aug 17 00:00:00 CEST 2022 108.90
      • Thu Aug 18 00:00:00 CEST 2022 108.90
      • Fri Aug 19 00:00:00 CEST 2022 108.90
      • Sat Aug 20 00:00:00 CEST 2022 108.90
      • Sun Aug 21 00:00:00 CEST 2022 108.90
      • Mon Aug 22 00:00:00 CEST 2022 108.90
      • Tue Aug 23 00:00:00 CEST 2022 108.90
      • Wed Aug 24 00:00:00 CEST 2022 108.90
      • Thu Aug 25 00:00:00 CEST 2022 108.90
      • Fri Aug 26 00:00:00 CEST 2022 108.90
      • Sat Aug 27 00:00:00 CEST 2022 108.90
      • Sun Aug 28 00:00:00 CEST 2022 108.90
      • Mon Aug 29 00:00:00 CEST 2022 108.90
      • Tue Aug 30 00:00:00 CEST 2022 108.90
      • Wed Aug 31 00:00:00 CEST 2022 108.90
      • Thu Sep 01 00:00:00 CEST 2022 108.90
      • Fri Sep 02 00:00:00 CEST 2022 108.90
      • Sat Sep 03 00:00:00 CEST 2022 108.90
      • Sun Sep 04 00:00:00 CEST 2022 108.90
      • Mon Sep 05 00:00:00 CEST 2022 108.90
      • Tue Sep 06 00:00:00 CEST 2022 108.90
      • Wed Sep 07 00:00:00 CEST 2022 108.90
      • Thu Sep 08 00:00:00 CEST 2022 108.90
      • Fri Sep 09 00:00:00 CEST 2022 108.90
      • Sat Sep 10 00:00:00 CEST 2022 108.90
      • Sun Sep 11 00:00:00 CEST 2022 108.90
      • Mon Sep 12 00:00:00 CEST 2022 108.90
      • Tue Sep 13 00:00:00 CEST 2022 108.90
      • Wed Sep 14 00:00:00 CEST 2022 108.90
      • Thu Sep 15 00:00:00 CEST 2022 108.90
      • Fri Sep 16 00:00:00 CEST 2022 108.90
      • Sat Sep 17 00:00:00 CEST 2022 108.90
      • Sun Sep 18 00:00:00 CEST 2022 108.90
      • Mon Sep 19 00:00:00 CEST 2022 108.90
      • Tue Sep 20 00:00:00 CEST 2022 108.90
      • Wed Sep 21 00:00:00 CEST 2022 108.90
      • Thu Sep 22 00:00:00 CEST 2022 108.90
      • Fri Sep 23 00:00:00 CEST 2022 108.90
      • Sat Sep 24 00:00:00 CEST 2022 108.90
      • Sun Sep 25 00:00:00 CEST 2022 108.90
      • Mon Sep 26 00:00:00 CEST 2022 108.90
      • Tue Sep 27 00:00:00 CEST 2022 108.90
      • Wed Sep 28 00:00:00 CEST 2022 108.90
      • Thu Sep 29 00:00:00 CEST 2022 108.90
      • Fri Sep 30 00:00:00 CEST 2022 108.90
      • Sat Oct 01 00:00:00 CEST 2022 108.90
      • Sun Oct 02 00:00:00 CEST 2022 108.90
      • Mon Oct 03 00:00:00 CEST 2022 108.90
      • Tue Oct 04 00:00:00 CEST 2022 108.90
      • Wed Oct 05 00:00:00 CEST 2022 108.90
      • Thu Oct 06 00:00:00 CEST 2022 108.90
      • Fri Oct 07 00:00:00 CEST 2022 108.90
      • Sat Oct 08 00:00:00 CEST 2022 108.90
      • Sun Oct 09 00:00:00 CEST 2022 108.90
      • Mon Oct 10 00:00:00 CEST 2022 108.90
      • Tue Oct 11 00:00:00 CEST 2022 108.90
      • Wed Oct 12 00:00:00 CEST 2022 108.90
      • Thu Oct 13 00:00:00 CEST 2022 108.90
      • Fri Oct 14 00:00:00 CEST 2022 108.90
      • Sat Oct 15 00:00:00 CEST 2022 108.90
      • Sun Oct 16 00:00:00 CEST 2022 108.90
      • Mon Oct 17 00:00:00 CEST 2022 108.90
      • Tue Oct 18 00:00:00 CEST 2022 108.90
      • Wed Oct 19 00:00:00 CEST 2022 108.90
      • Thu Oct 20 00:00:00 CEST 2022 108.90
      • Fri Oct 21 00:00:00 CEST 2022 108.90
      • Sat Oct 22 00:00:00 CEST 2022 108.90
      • Sun Oct 23 00:00:00 CEST 2022 108.90
      • Mon Oct 24 00:00:00 CEST 2022 108.90
      • Tue Oct 25 02:00:00 CEST 2022 108.90
      • Wed Oct 26 00:00:00 CEST 2022 108.90
      • Thu Oct 27 00:00:00 CEST 2022 108.90
      • Fri Oct 28 00:00:00 CEST 2022 108.90
      • Sat Oct 29 00:00:00 CEST 2022 108.90
      • Sun Oct 30 00:00:00 CEST 2022 108.90
      • Mon Oct 31 00:00:00 CET 2022 108.90
      • Tue Nov 01 00:00:00 CET 2022 108.90
      • Wed Nov 02 00:00:00 CET 2022 108.90
      • Thu Nov 03 00:00:00 CET 2022 108.90
      • Fri Nov 04 00:00:00 CET 2022 108.90
      • Sat Nov 05 00:00:00 CET 2022 108.90
      • Sun Nov 06 00:00:00 CET 2022 108.90
      • Mon Nov 07 00:00:00 CET 2022 108.90
      • Tue Nov 08 00:00:00 CET 2022 108.90
      • Wed Nov 09 00:00:00 CET 2022 108.90
      • Thu Nov 10 00:00:00 CET 2022 108.90
      • Fri Nov 11 00:00:00 CET 2022 108.90
      • Sat Nov 12 00:00:00 CET 2022 108.90
      • Sun Nov 13 00:00:00 CET 2022 108.90
      • Mon Nov 14 00:00:00 CET 2022 108.90
      • Tue Nov 15 00:00:00 CET 2022 108.90
      • Wed Nov 16 00:00:00 CET 2022 108.90
      • Thu Nov 17 00:00:00 CET 2022 108.90
      • Fri Nov 18 00:00:00 CET 2022 108.90
      • Sat Nov 19 00:00:00 CET 2022 108.90
      • Sun Nov 20 00:00:00 CET 2022 108.90
      • Mon Nov 21 00:00:00 CET 2022 108.90
      • Tue Nov 22 00:00:00 CET 2022 108.90
      • Wed Nov 23 00:00:00 CET 2022 108.90
      • Thu Nov 24 00:00:00 CET 2022 108.90
      • Fri Nov 25 00:00:00 CET 2022 108.90
      • Sat Nov 26 01:00:00 CET 2022 72.80
      • Sun Nov 27 00:00:00 CET 2022 72.80
      • Mon Nov 28 00:00:00 CET 2022 72.80
      • Tue Nov 29 00:00:00 CET 2022 72.80
      • Wed Nov 30 01:00:00 CET 2022 108.90
      • Thu Dec 01 00:00:00 CET 2022 108.90
      • Fri Dec 02 00:00:00 CET 2022 108.90
      • Sat Dec 03 00:00:00 CET 2022 108.90
    • info@vertaa.fi