x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje

Bosch TCG4215

Järjestä perusteella
Suodata
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut Bosch TCG4215
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Hintahistoria
1 kuukausi 3 kuukautta 6 kuukautta 1 vuosi
Tekniset tiedot Bosch TCG4215
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
Bosch TCG4215
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/202447827.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/237659878.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/237659872.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/237659876.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/237659885.jpg?ts=1
Bosch Bosch TCG4215 TCG4215 TCG4215 Pöytägrilli/Paninigrilli Hopea TCG4215 tuotemerkiltä Bosch (1)
  • 04242005238699
  • TCG4215
3
  • Suunnittelu
    • Väri: Hopea
  • Yleiset ominaisuudet
    • Sukupuoli: Unisex
  • Ikäraja
    • Ikäryhmä: Aikuiset
  • 184.99 192.39 EUR 3
    3
    • Hobby Hall Hobby Hall
      3.0174167952254893 (19)
      184.99, 4 pv (offer_sdt_4_days)
      1
    • Makujakauppa.fi Makujakauppa.fi
      Pöytägrilli/Paninigrilli Hopea TCG4215 tuotemerkiltä Bosch186.60, 4 pv (offer_sdt_4_days)
      1
    • KitchenTime KitchenTime
      3.618007367123523 (11)
      Pöytägrilli/Paninigrilli Hopea TCG4215 tuotemerkiltä Bosch192.39, 4 pv (offer_sdt_4_days)
      1
  • 0 0
    • Sencor SSM8700WH voileipägrilli, valkoinen
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/202497428.jpg?ts=1
      Sencor Sencor SSM8700WH voileipägrilli, valkoinen SSM8700WH voileipägrilli, valkoinen SSM8700WH voileipägrilli, valkoinen (1)
      Sencor SSM8700WH voileipägrilli, valkoinen
      • 08590669117796
      1
    • Sencor SSM9978BK
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/236722612.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/236723703.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/236723693.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/236723707.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/236723706.jpg?ts=1
      Sencor Sencor SSM9978BK SSM9978BK SSM9978BK (1)
      Sencor SSM9978BK
      • 08590669314676
      • SSM 9978BK
      1
    • Nedis FCRA220FBK6 raclettegrilli
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/212449602.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/212449764.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/212449763.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/212449769.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/212449765.jpg?ts=1
      Nedis Nedis FCRA220FBK6 raclettegrilli FCRA220FBK6 raclettegrilli FCRA220FBK6 raclettegrilli Tämän gourmet-/ raclette-grillin parissa vietät hauskoja iltoja perheen tai ystävien kanssa. Ruoka valmistetaan yhdessä, ja jokainen saa juuri sitä mitä haluaa. Tämän gourmet-/raclette-grillin avulla ruuanlaitto on hauskaa ja helppoa. Jopa kuuden hengen maukkaat ja helpot ateriat onnistuvat varmasti! - Täydellisen kokoinen gourmet- ja raclette-setti 6 hengelle - Irrotettava grillilevy (mitat 44,5 x 23,8 cm) - Virtakytkin, jossa merkkivalo turvallista käyttöä varten - Säädettävä termostaatti - L (1)
      Nedis FCRA220FBK6 raclettegrilli
      • 05412810334780
      • FCRA220FBK6
      1
    • 24hShop Raclette Set
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/169101340.jpg?ts=1
      24hShop 24hShop Raclette Set Raclette Set Raclette Set Raclette Set (1)
      24hShop Raclette Set
      • 07313380431658
      • 81869
      2
    • min
      • Fri Mar 04 01:00:00 CET 2022 128.49
      • Sat Mar 05 01:00:00 CET 2022 128.39
      • Sun Mar 06 01:00:00 CET 2022 128.39
      • Mon Mar 07 01:00:00 CET 2022 128.29
      • Tue Mar 08 01:00:00 CET 2022 128.29
      • Wed Mar 09 01:00:00 CET 2022 127.39
      • Thu Mar 10 01:00:00 CET 2022 127.39
      • Fri Mar 11 01:00:00 CET 2022 129.20
      • Sat Mar 12 01:00:00 CET 2022 129.49
      • Sun Mar 13 01:00:00 CET 2022 130.09
      • Mon Mar 14 01:00:00 CET 2022 130.09
      • Tue Mar 15 01:00:00 CET 2022 127.39
      • Wed Mar 16 01:00:00 CET 2022 131.29
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 131.29
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 131.29
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 131.29
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 131.29
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 131.29
      • Tue Mar 22 01:00:00 CET 2022 124.00
      • Wed Mar 23 01:00:00 CET 2022 124.00
      • Thu Mar 24 01:00:00 CET 2022 124.00
      • Fri Mar 25 01:00:00 CET 2022 124.00
      • Sat Mar 26 01:00:00 CET 2022 124.00
      • Sun Mar 27 01:00:00 CET 2022 124.00
      • Mon Mar 28 02:00:00 CEST 2022 124.00
      • Tue Mar 29 02:00:00 CEST 2022 133.80
      • Wed Mar 30 02:00:00 CEST 2022 129.29
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 129.29
      • Fri Apr 01 02:00:00 CEST 2022 133.80
      • Sat Apr 02 02:00:00 CEST 2022 133.99
      • Sun Apr 03 02:00:00 CEST 2022 134.09
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 134.09
      • Tue Apr 05 02:00:00 CEST 2022 133.49
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 133.49
      • Thu Apr 07 02:00:00 CEST 2022 133.59
      • Fri Apr 08 02:00:00 CEST 2022 124.00
      • Sat Apr 09 02:00:00 CEST 2022 124.00
      • Sun Apr 10 02:00:00 CEST 2022 124.00
      • Mon Apr 11 02:00:00 CEST 2022 124.00
      • Tue Apr 12 02:00:00 CEST 2022 124.00
      • Wed Apr 13 02:00:00 CEST 2022 124.00
      • Thu Apr 14 02:00:00 CEST 2022 124.00
      • Fri Apr 15 02:00:00 CEST 2022 124.00
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 124.00
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 124.00
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 124.00
      • Tue Apr 19 02:00:00 CEST 2022 124.00
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 124.00
      • Thu Apr 21 02:00:00 CEST 2022 124.00
      • Fri Apr 22 02:00:00 CEST 2022 124.00
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 124.00
      • Sun Apr 24 02:00:00 CEST 2022 124.00
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 124.00
      • Tue Apr 26 02:00:00 CEST 2022 124.00
      • Wed Apr 27 02:00:00 CEST 2022 124.00
      • Thu Apr 28 02:00:00 CEST 2022 124.00
      • Fri Apr 29 02:00:00 CEST 2022 124.00
      • Sat Apr 30 02:00:00 CEST 2022 124.00
      • Sun May 01 02:00:00 CEST 2022 134.49
      • Mon May 02 02:00:00 CEST 2022 134.39
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 134.39
      • Wed May 04 02:00:00 CEST 2022 133.29
      • Thu May 05 02:00:00 CEST 2022 133.39
      • Fri May 06 02:00:00 CEST 2022 133.39
      • Sat May 07 02:00:00 CEST 2022 132.30
      • Sun May 08 02:00:00 CEST 2022 132.30
      • Mon May 09 02:00:00 CEST 2022 132.30
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 132.30
      • Wed May 11 02:00:00 CEST 2022 130.70
      • Thu May 12 02:00:00 CEST 2022 131.59
      • Fri May 13 02:00:00 CEST 2022 127.19
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 127.19
      • Sun May 15 02:00:00 CEST 2022 132.08
      • Mon May 16 02:00:00 CEST 2022 132.08
      • Tue May 17 02:00:00 CEST 2022 127.89
      • Wed May 18 02:00:00 CEST 2022 132.69
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 132.69
      • Fri May 20 02:00:00 CEST 2022 132.30
      • Sat May 21 02:00:00 CEST 2022 131.79
      • Sun May 22 02:00:00 CEST 2022 132.08
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 132.08
      • Tue May 24 02:00:00 CEST 2022 127.89
      • Wed May 25 02:00:00 CEST 2022 132.08
      • Thu May 26 02:00:00 CEST 2022 127.48
      • Fri May 27 02:00:00 CEST 2022 131.49
      • Sat May 28 02:00:00 CEST 2022 131.49
      • Sun May 29 02:00:00 CEST 2022 131.69
      • Mon May 30 02:00:00 CEST 2022 131.69
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 131.69
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 131.69
      • Thu Jun 02 02:00:00 CEST 2022 131.79
      • Fri Jun 03 02:00:00 CEST 2022 131.99
      • Sat Jun 04 02:00:00 CEST 2022 132.39
      • Sun Jun 05 02:00:00 CEST 2022 128.59
      • Mon Jun 06 02:00:00 CEST 2022 132.49
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 132.49
      • Wed Jun 08 02:00:00 CEST 2022 131.99
      • Thu Jun 09 02:00:00 CEST 2022 131.89
      • Fri Jun 10 02:00:00 CEST 2022 131.89
      • Sat Jun 11 02:00:00 CEST 2022 131.59
      • Sun Jun 12 02:00:00 CEST 2022 131.69
      • Mon Jun 13 02:00:00 CEST 2022 131.59
      • Tue Jun 14 02:00:00 CEST 2022 131.49
      • Wed Jun 15 02:00:00 CEST 2022 130.39
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 130.39
      • Fri Jun 17 02:00:00 CEST 2022 130.29
      • Sat Jun 18 02:00:00 CEST 2022 165.99
      • Sun Jun 19 02:00:00 CEST 2022 166.40
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 166.40
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 166.40
      • Wed Jun 22 02:00:00 CEST 2022 166.40
      • Thu Jun 23 02:00:00 CEST 2022 166.79
      • Fri Jun 24 02:00:00 CEST 2022 166.40
      • Sat Jun 25 02:00:00 CEST 2022 166.40
      • Sun Jun 26 02:00:00 CEST 2022 165.89
      • Mon Jun 27 02:00:00 CEST 2022 166.09
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 166.09
      • Wed Jun 29 02:00:00 CEST 2022 166.40
      • Thu Jun 30 02:00:00 CEST 2022 166.69
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 166.69
      • Sat Jul 02 02:00:00 CEST 2022 166.18
      • Sun Jul 03 02:00:00 CEST 2022 165.49
      • Mon Jul 04 02:00:00 CEST 2022 164.80
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 164.80
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 164.80
      • Thu Jul 07 02:00:00 CEST 2022 164.39
      • Fri Jul 08 02:00:00 CEST 2022 164.39
      • Sat Jul 09 02:00:00 CEST 2022 165.59
      • Sun Jul 10 02:00:00 CEST 2022 166.49
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 166.49
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 166.49
      • Wed Jul 13 02:00:00 CEST 2022 166.49
      • Thu Jul 14 02:00:00 CEST 2022 165.99
      • Fri Jul 15 02:00:00 CEST 2022 167.49
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 167.49
      • Sun Jul 17 02:00:00 CEST 2022 167.59
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 167.59
      • Tue Jul 19 02:00:00 CEST 2022 167.59
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 167.59
      • Thu Jul 21 02:00:00 CEST 2022 168.69
      • Fri Jul 22 02:00:00 CEST 2022 169.19
      • Sat Jul 23 02:00:00 CEST 2022 169.69
      • Sun Jul 24 02:00:00 CEST 2022 170.19
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 170.19
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 170.19
      • Wed Jul 27 02:00:00 CEST 2022 170.79
      • Thu Jul 28 02:00:00 CEST 2022 169.99
      • Fri Jul 29 02:00:00 CEST 2022 169.79
      • Sat Jul 30 02:00:00 CEST 2022 173.39
      • Sun Jul 31 02:00:00 CEST 2022 173.49
      • Mon Aug 01 02:00:00 CEST 2022 173.39
      • Tue Aug 02 02:00:00 CEST 2022 173.69
      • Wed Aug 03 02:00:00 CEST 2022 173.19
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 173.19
      • Fri Aug 05 02:00:00 CEST 2022 184.99
      • Sat Aug 06 02:00:00 CEST 2022 184.78
      • Sun Aug 07 02:00:00 CEST 2022 184.99
      • Mon Aug 08 02:00:00 CEST 2022 184.99
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 184.99
      • Wed Aug 10 02:00:00 CEST 2022 184.99
      • Thu Aug 11 02:00:00 CEST 2022 184.99
      • Fri Aug 12 02:00:00 CEST 2022 184.99
      • Sat Aug 13 02:00:00 CEST 2022 184.99
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 184.99
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 184.99
    • info@vertaa.fi