x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje

Blomsterberg Raastinrauta 22cm 6 toiminnolla

Järjestä perusteella
Suodata
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut Blomsterberg Raastinrauta 22cm 6 toiminnolla
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Hintahistoria
1 kuukausi 3 kuukautta 6 kuukautta 1 vuosi
Tekniset tiedot Blomsterberg Raastinrauta 22cm 6 toiminnolla
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
Blomsterberg Raastinrauta 22cm 6 toiminnolla
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/142276084.jpg?ts=1
Blomsterberg Blomsterberg Raastinrauta 22cm 6 toiminnolla Raastinrauta 22cm 6 toiminnolla Raastinrauta 22cm 6 toiminnolla Raastinrauta 22cm 6 toiminnolla tuotemerkiltä Blomsterbergs (1)
  • 05722001008360
2
  • Suunnittelu
    • Väri: Harmaa
    • Materiaalit: Ruostumaton teräs
  • 25.29 25.29 EUR 2
    2
    • KitchenTime KitchenTime
      3.618007367123523 (11)
      Raastinrauta 22cm 6 toiminnolla tuotemerkiltä Blomsterbergs25.29, 4 pv (offer_sdt_4_days)
      1
    • Makujakauppa.fi Makujakauppa.fi
      Raastinrauta 22cm 6 toiminnolla tuotemerkiltä Blomsterbergs25.29, 4 pv (offer_sdt_4_days)
      1
  • 0 0
    • Brabantia Tasty+ hieno raastin + suoja
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/177656182.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/211905346.jpg?ts=1
      Brabantia Brabantia Tasty+ hieno raastin + suoja Tasty+ hieno raastin + suoja Tasty+ hieno raastin + suoja Brabantian raastin on osa värikästä Tasty+ keittiökokonaisuutta. Tämä hienoraastin raastaa mm. parmesaanin, valkosipulin ja inkiväärin suoraan kulhoon. Liukumattoman kahvan ansioista ote on raastaessa vakaa etkä tarvitse liikaa voimaa. Raastimen päässä on myös liukueste joka tuo vakautta raastamiseen kun raastat esim. leikkuulautaa vasten. Voit myös tukea raastimen kätevästi kulhoa tai pannua vasten sen muotoilun ansiosta. Raastimen terä on vamistettu ruostumattomasta teräksestä. Tuote sisältää (1)
      Brabantia Tasty+ hieno raastin + suoja
      • 08710755121661
      1
    • Rösle Julienne-rauta
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/133127164.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/223612880.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/42765450.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/232374123.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/222722800.jpg?ts=1
      Rösle Rösle Julienne-rauta Julienne-rauta Julienne-rauta Zester for gratinering or flavoring. Osta Mandoliinit & Raastinraudat ja muita Keittiövälineet @ Royal Design. (1)
      Rösle Julienne-rauta
      • 04004293127143
      • 12714
      1
      deal
    • Alessi Parmesaaniraastin valkoinen
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/162705698.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/145609290.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/115073856.jpg?ts=1
      Alessi Alessi Parmesaaniraastin valkoinen Parmesaaniraastin valkoinen Parmesaaniraastin valkoinen Parmenide is the ultimate grater that everyone should have in their home! With this cheese grater, you can easily tear the cheese and then pour it directly over the food thanks to the hole in the bottom of the grater. Osta Mandoliinit & Raastinraudat ja muita Keittiövälineet @ Royal Design. (1)
      Alessi Parmesaaniraastin valkoinen
      • 08003299958016
      2
      deal
    • Zwilling Twin Select. Yleissakset mattaharjattua terästä 20 cm
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/142271774.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/210021200.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/157770729.jpg?ts=1
      Zwilling Zwilling Twin Select. Yleissakset mattaharjattua terästä 20 cm Twin Select. Yleissakset mattaharjattua terästä 20 cm Twin Select. Yleissakset mattaharjattua terästä 20 cm TWIN® Universaalit 20cm sakset ovat klassiset sakset keittiötyöskentelyyn. Ergonomisesti muotoiltujen saksien kädensija on vahvistettu kestävällä lasikuidulla. Sakset ovat valmistettu 18/10 Ruostumattomasta teräksestä. Saksien keskeltä löydät kätevän pullonavaajan. Osta Sakset ja muita Keittiövälineet @ Royal Design. (1)
      Zwilling Twin Select. Yleissakset mattaharjattua terästä 20 cm
      • 04009839200212
      • 41470-000-0
      • 414700-000
      1
    • min
      • Wed Mar 23 01:00:00 CET 2022 25.00
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 25.00
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 25.00
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 25.00
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 25.00
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 25.00
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 25.00
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 25.00
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 25.00
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 25.00
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 25.00
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 25.00
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 25.00
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 25.00
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 25.00
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 25.00
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 25.00
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 25.00
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 25.00
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 25.00
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 25.00
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 25.00
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 25.00
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 25.00
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 25.00
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 25.00
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 25.00
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 25.00
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 25.00
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 25.00
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 25.00
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 25.00
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 25.00
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 25.00
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 25.00
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 25.00
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 25.00
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 25.00
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 25.00
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 25.00
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 25.00
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 25.00
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 25.00
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 25.00
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 25.00
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 25.00
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 25.00
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 25.00
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 25.00
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 25.00
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 25.00
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 25.00
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 25.00
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 25.00
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 25.00
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 25.00
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 25.00
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 25.00
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 25.00
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 25.00
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 25.00
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 25.00
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 25.00
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 25.00
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 25.00
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 25.00
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 25.00
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 25.00
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 25.00
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 25.00
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 25.00
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 25.00
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 25.00
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 25.00
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 25.00
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 25.00
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 25.00
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 25.00
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 25.00
      • Fri Jun 10 02:00:00 CEST 2022 25.00
      • Sat Jun 11 02:00:00 CEST 2022 25.00
      • Sun Jun 12 02:00:00 CEST 2022 25.00
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 25.00
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 25.00
      • Wed Jun 15 02:00:00 CEST 2022 25.00
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 25.00
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 25.00
      • Sat Jun 18 02:00:00 CEST 2022 25.00
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 25.00
      • Mon Jun 20 02:00:00 CEST 2022 26.09
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 26.09
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 26.09
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 26.09
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 26.09
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 26.09
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 26.09
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 26.09
      • Tue Jun 28 02:00:00 CEST 2022 27.09
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 27.09
      • Thu Jun 30 02:00:00 CEST 2022 26.48
      • Fri Jul 01 02:00:00 CEST 2022 25.89
      • Sat Jul 02 02:00:00 CEST 2022 25.29
    • info@vertaa.fi