x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje

Eva Solo Raastinkulho, ruostumaton teräs 21 cm

Järjestä perusteella
Suodata
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut Eva Solo Raastinkulho, ruostumaton teräs 21 cm
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Hintahistoria
1 kuukausi 3 kuukautta 6 kuukautta 1 vuosi
Tekniset tiedot Eva Solo Raastinkulho, ruostumaton teräs 21 cm
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
Eva Solo Raastinkulho, ruostumaton teräs 21 cm
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/88795854.jpg
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/113384610.jpg
Eva Solo Eva Solo Raastinkulho, ruostumaton teräs 21 cm Raastinkulho, ruostumaton teräs 21 cm Raastinkulho, ruostumaton teräs 21 cm Eva Solon käytännöllinen raastinrauta eroaa perinteistä pyöreillä muodoillaan. Valmistettu ruostumattomasta teräksestä. Konepesunkestävä. Raastinkulho - Eva Solo - Ruostumaton teräs Mandoliinit & Raastinraudat i Ruostumaton teräs - Eva Solo (2)
  • 05706631031042
  • 439855
2
good_buy
deal
  • Suunnittelu
    • Väri: Hopea
    • Materiaalit: Ruostumaton teräs
  • Yleiset ominaisuudet
    • Konepesun kestävä: Kyllä
    • Sukupuoli: Unisex
  • 45.00 56.00 EUR 2
    2
    • Rum21.fi Rum21.fi
      Eva Solon käytännöllinen raastinrauta eroaa perinteistä pyöreillä muodoillaan. Valmistettu ruostumattomasta teräksestä. Konepesunkestävä....
      45.00, 5 pv (offer_sdt_5_days)
      1
    • RoyalDesign.fi RoyalDesign.fi
      Grating Bucket from Eva Solo. The grating bucket from Eva Solo turns the traditional grater up side down. With this new grater all the fo...56.00, 5 pv (offer_sdt_5_days)
      1
  • 0 0
    • Microplane Premium Classic zester gul
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/206106634.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/150297752.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/216225208.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/141611687.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/112884399.jpg
      Microplane Microplane Premium Classic zester gul Premium Classic zester gul Premium Classic zester gul Sitrusraastimessa Microplane-tuotemerkiltä on tehokas muotoilu terävällä, kestävällä terällä ruostumattomasta teräksestä ja ergonomisella kahvalla parhaan mukavuuden takaamiseksi. Siinä on uudelleen käytettävä suojakotelo. Tietoa Microplane-merkkisestä sitrusraastimesta - Tehokas muotoilu.- Terävä, kestävä terä.- Se valmistetaan ruostumattomasta teräksestä.- Suojakotelo.- Sitrusraastin sopii hyvin keittiöön.- Syvyys: 30 mm.- Leveys: 35 mm.- Pituus: 325 mm. Sitrusraastimen hoito-ohjeet - Astia... (1)
      Microplane Premium Classic zester gul
      • 00098399466200
      1
    • Blomsterberg Raastinrauta 22cm 6 toiminnolla
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/142276084.jpg
      Blomsterberg Blomsterberg Raastinrauta 22cm 6 toiminnolla Raastinrauta 22cm 6 toiminnolla Raastinrauta 22cm 6 toiminnolla (1)
      Blomsterberg Raastinrauta 22cm 6 toiminnolla
      • 05722001008360
      1
    • Brabantia Tasty+ hieno raastin + suoja
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/177656182.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/211905346.jpg
      Brabantia Brabantia Tasty+ hieno raastin + suoja Tasty+ hieno raastin + suoja Tasty+ hieno raastin + suoja Brabantian raastin on osa värikästä Tasty+ keittiökokonaisuutta. Tämä hienoraastin raastaa mm. parmesaanin, valkosipulin ja inkiväärin suoraan kulhoon. Liukumattoman kahvan ansioista ote on raastaessa vakaa etkä tarvitse liikaa voimaa. Raastimen päässä on myös liukueste joka tuo vakautta raastamiseen kun raastat esim. leikkuulautaa vasten. Voit myös tukea raastimen kätevästi kulhoa tai pannua vasten sen muotoilun ansiosta. Raastimen terä on vamistettu ruostumattomasta teräksestä. Tuote sisältää (1)
      Brabantia Tasty+ hieno raastin + suoja
      • 08710755121661
      1
    • Oxo - Complete Grate Slice set (X-1253580)
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/84528327.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/84528329.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/84528328.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/223826711.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/110190692.jpg
      Oxo Oxo - Complete Grate Slice set (X-1253580) - Complete Grate Slice set (X-1253580) - Complete Grate Slice set (X-1253580) (1)
      Oxo - Complete Grate Slice set (X-1253580)
      • 00719812035352
      • 125501
      • 772410
      1
    • min
      • Sat Mar 05 01:00:00 CET 2022 56.00
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 56.00
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 56.00
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 56.00
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 56.00
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 56.00
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 56.00
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 56.00
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 56.00
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 56.00
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 56.00
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 56.00
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 56.00
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 56.00
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 56.00
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 56.00
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 56.00
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 56.00
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 56.00
      • Thu Mar 24 01:00:00 CET 2022 51.00
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 51.00
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 51.00
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 51.00
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 51.00
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 51.00
      • Wed Mar 30 02:00:00 CEST 2022 56.00
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 56.00
      • Fri Apr 01 02:00:00 CEST 2022 51.00
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 51.00
      • Sun Apr 03 02:00:00 CEST 2022 51.00
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 51.00
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 51.00
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 51.00
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 51.00
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 51.00
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 51.00
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 51.00
      • Mon Apr 11 02:00:00 CEST 2022 46.00
      • Tue Apr 12 02:00:00 CEST 2022 46.00
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 46.00
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 46.00
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 46.00
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 46.00
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 46.00
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 46.00
      • Tue Apr 19 02:00:00 CEST 2022 51.00
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 51.00
      • Thu Apr 21 02:00:00 CEST 2022 56.00
      • Fri Apr 22 02:00:00 CEST 2022 51.00
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 51.00
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 51.00
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 51.00
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 51.00
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 51.00
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 51.00
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 51.00
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 51.00
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 51.00
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 51.00
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 51.00
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 51.00
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 51.00
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 51.00
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 51.00
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 51.00
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 51.00
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 51.00
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 51.00
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 51.00
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 51.00
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 51.00
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 51.00
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 51.00
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 51.00
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 51.00
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 51.00
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 51.00
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 51.00
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 51.00
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 51.00
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 51.00
      • Wed May 25 02:00:00 CEST 2022 45.00
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 45.00
    • info@vertaa.fi