x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje

Microplane Raastinrauta Gourmet, karkea

Järjestä perusteella
Suodata
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut Microplane Raastinrauta Gourmet, karkea
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Hintahistoria
1 kuukausi 3 kuukautta 6 kuukautta 1 vuosi
Tekniset tiedot Microplane Raastinrauta Gourmet, karkea
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
Microplane Raastinrauta Gourmet, karkea
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/127906712.jpg
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/95174400.jpg
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/105333307.jpg
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/155396552.jpg
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/156978259.jpg
Microplane Microplane Raastinrauta Gourmet, karkea Raastinrauta Gourmet, karkea Raastinrauta Gourmet, karkea Raastinrauta Gourmet, karkea tuotemerkiltä Microplane (1)
  • 00098399450001
  • 772292
  • 45000
3
good_buy
  • Suunnittelu
    • Väri: Hopea, Musta
    • Materiaalit: Muovi, Ruostumaton teräs
  • Yleiset ominaisuudet
    • Konepesun kestävä: Kyllä
    • Osien määrä: 1 kpl
    • Ripustettavissa: Kyllä
    • Sukupuoli: Unisex
  • Tekniset tiedot
    • Liukuesteet: Kyllä
  • Paino ja mitat
    • Korkeus: 3 cm
    • Leveys (cm): 7 cm
    • Pituus: 13 cm
  • 34.78 50.00 EUR 3
    3
    • Makujakauppa.fi Makujakauppa.fi
      Raastinrauta Gourmet, karkea tuotemerkiltä Microplane34.78, 4 pv (offer_sdt_4_days)
      1
    • KitchenTime KitchenTime
      3.618007367123523 (11)
      Raastinrauta Gourmet, karkea tuotemerkiltä Microplane42.60, 4 pv (offer_sdt_4_days)
      1
    • RoyalDesign.fi RoyalDesign.fi
      Gourmet Grater, Coarse Microplane Mandoliinit & Raastinraudat Ruostumaton teräs Musta . Osta Mandoliinit & Raastinraudat ja muita Keittiö...
      43.00, 5 pv (offer_sdt_5_days)
      1
  • 0 0
    • Microplane Premium Classic zester gul
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/206106634.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/150297752.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/216225208.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/141611687.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/112884399.jpg
      Microplane Microplane Premium Classic zester gul Premium Classic zester gul Premium Classic zester gul Sitrusraastimessa Microplane-tuotemerkiltä on tehokas muotoilu terävällä, kestävällä terällä ruostumattomasta teräksestä ja ergonomisella kahvalla parhaan mukavuuden takaamiseksi. Siinä on uudelleen käytettävä suojakotelo. Tietoa Microplane-merkkisestä sitrusraastimesta - Tehokas muotoilu.- Terävä, kestävä terä.- Se valmistetaan ruostumattomasta teräksestä.- Suojakotelo.- Sitrusraastin sopii hyvin keittiöön.- Syvyys: 30 mm.- Leveys: 35 mm.- Pituus: 325 mm. Sitrusraastimen hoito-ohjeet - Astia... (1)
      Microplane Premium Classic zester gul
      • 00098399466200
      1
    • Blomsterberg Raastinrauta 22cm 6 toiminnolla
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/142276084.jpg
      Blomsterberg Blomsterberg Raastinrauta 22cm 6 toiminnolla Raastinrauta 22cm 6 toiminnolla Raastinrauta 22cm 6 toiminnolla (1)
      Blomsterberg Raastinrauta 22cm 6 toiminnolla
      • 05722001008360
      1
    • Brabantia Tasty+ hieno raastin + suoja
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/177656182.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/211905346.jpg
      Brabantia Brabantia Tasty+ hieno raastin + suoja Tasty+ hieno raastin + suoja Tasty+ hieno raastin + suoja Brabantian raastin on osa värikästä Tasty+ keittiökokonaisuutta. Tämä hienoraastin raastaa mm. parmesaanin, valkosipulin ja inkiväärin suoraan kulhoon. Liukumattoman kahvan ansioista ote on raastaessa vakaa etkä tarvitse liikaa voimaa. Raastimen päässä on myös liukueste joka tuo vakautta raastamiseen kun raastat esim. leikkuulautaa vasten. Voit myös tukea raastimen kätevästi kulhoa tai pannua vasten sen muotoilun ansiosta. Raastimen terä on vamistettu ruostumattomasta teräksestä. Tuote sisältää (1)
      Brabantia Tasty+ hieno raastin + suoja
      • 08710755121661
      1
    • Oxo - Complete Grate Slice set (X-1253580)
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/84528327.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/84528329.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/84528328.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/223826711.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/110190692.jpg
      Oxo Oxo - Complete Grate Slice set (X-1253580) - Complete Grate Slice set (X-1253580) - Complete Grate Slice set (X-1253580) (1)
      Oxo - Complete Grate Slice set (X-1253580)
      • 00719812035352
      • 125501
      • 772410
      1
    • min
      • Thu Mar 03 01:00:00 CET 2022 40.75
      • Fri Mar 04 01:00:00 CET 2022 40.75
      • Sat Mar 05 01:00:00 CET 2022 40.75
      • Sun Mar 06 01:00:00 CET 2022 40.75
      • Mon Mar 07 01:00:00 CET 2022 41.59
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 41.59
      • Wed Mar 09 01:00:00 CET 2022 41.29
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 41.29
      • Fri Mar 11 01:00:00 CET 2022 41.29
      • Sat Mar 12 01:00:00 CET 2022 41.79
      • Sun Mar 13 01:00:00 CET 2022 42.09
      • Mon Mar 14 01:00:00 CET 2022 41.89
      • Tue Mar 15 01:00:00 CET 2022 41.89
      • Wed Mar 16 01:00:00 CET 2022 40.88
      • Thu Mar 17 01:00:00 CET 2022 40.88
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 40.88
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 40.88
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 40.88
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 40.88
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 40.88
      • Wed Mar 23 01:00:00 CET 2022 37.40
      • Thu Mar 24 01:00:00 CET 2022 37.40
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 37.40
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 37.40
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 37.40
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 37.40
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 37.40
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 37.40
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 37.40
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 37.40
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 37.40
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 37.40
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 37.40
      • Tue Apr 05 02:00:00 CEST 2022 35.90
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 35.90
      • Thu Apr 07 02:00:00 CEST 2022 35.90
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 35.90
      • Sat Apr 09 02:00:00 CEST 2022 35.90
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 35.90
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 35.90
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 35.90
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 35.90
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 35.90
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 35.90
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 35.90
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 35.90
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 35.90
      • Tue Apr 19 02:00:00 CEST 2022 40.88
      • Wed Apr 20 02:00:00 CEST 2022 34.78
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 34.78
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 34.78
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 34.78
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 34.78
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 34.78
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 34.78
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 34.78
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 34.78
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 34.78
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 34.78
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 34.78
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 34.78
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 34.78
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 34.78
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 34.78
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 34.78
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 34.78
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 34.78
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 34.78
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 34.78
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 34.78
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 34.78
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 34.78
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 34.78
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 34.78
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 34.78
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 34.78
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 34.78
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 34.78
      • Fri May 20 02:00:00 CEST 2022 34.78
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 34.78
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 34.78
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 34.78
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 34.78
      • Wed May 25 02:00:00 CEST 2022 42.60
      • Thu May 26 02:00:00 CEST 2022 34.78
    • info@vertaa.fi