x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje

Severin Rikkaimuri Severin HV 7144

Järjestä perusteella
Suodata
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut Severin Rikkaimuri Severin HV 7144
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Hintahistoria
1 kuukausi 3 kuukautta 6 kuukautta 1 vuosi
Tekniset tiedot Severin Rikkaimuri Severin HV 7144
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
Severin Rikkaimuri Severin HV 7144
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/147089532.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/137709266.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/166054471.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/106591474.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/136540438.jpg?ts=1
Severin Severin Rikkaimuri Severin HV 7144 Rikkaimuri Severin HV 7144 Rikkaimuri Severin HV 7144 (3)
  • 04008146023538
  • HV7144
1
  • Tekniset tiedot
    • Puhdistustyyppi: Kuiva ja märkä
    • Suuttimen tyyppi: Crevice nozzle
    • Kuivan lian säilytyskapasiteetti: 0.2 L
    • Pölysäiliö tyyppi: Yhdistelmä
    • Seinä- tai kattokiinnitys: Kyllä
  • Yleiset ominaisuudet
    • Pölynimurin tyyppi: Rikkaimuri
    • Latauksen osoittimet: Kyllä
    • Rakosuutin: Kyllä
    • Sukupuoli: Unisex
    • Tilavuus: 0.2 L
  • Ominaisuudet
    • Functions handheld and stick vacuum cleaner: Wall mountable
    • Wet & Dry: Kyllä
  • Akku
    • Latausaika: 9 h
    • Akun jännite: 7.4 V
    • Akun teknologia: Lithium-Ion (Li-Ion)
  • Melu
    • Äänentaso: 65 dB
  • Suunnittelu
    • Väri: Harmaa, Vaaleanpunainen, Valkoinen
  • Suodatus
    • Pestävä suodatin: Ei
  • Julkaisu
    • Julkaisuvuosi: 2016
  • 46.98 46.98 EUR 1
    1
    • Hobby Hall Hobby Hall
      3.0174167952254893 (19)
      46.98, 2 pv (offer_sdt_2_days)
      1
  • 0 0
    • Klarstein LARMA-pölynimuri johdoton pussiton akkukäyttöinen 45 min
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/243819397.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/256153803.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/256153806.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/256153804.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/256153805.jpg?ts=1
      Klarstein Klarstein LARMA-pölynimuri johdoton pussiton akkukäyttöinen 45 min LARMA-pölynimuri johdoton pussiton akkukäyttöinen 45 min LARMA-pölynimuri johdoton pussiton akkukäyttöinen 45 min Mukava: akkukäyttöinen, pussiton pölynimuri , Pölyanturi: säätää automaattisesti imutehoa , EPA E12 -suodatin: poistaa jopa 99,5 % siitepölystä ja hienosta pölystä (2)
      Klarstein LARMA-pölynimuri johdoton pussiton akkukäyttöinen 45 min
      • 04060656502736
      1
    • Senz SEVCS14BL 14,4V
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/101433728.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/106127571.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/106127572.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/257744224.jpg?ts=1
      Senz Senz SEVCS14BL 14,4V SEVCS14BL 14,4V SEVCS14BL 14,4V Tämä Senzin varsi-imuri on kätevä ja nopea ratkaisu siivouksesi helpottamiseen. Imuri ulottuu vaikeisiinkin paikkoihin, ja se on muunnettavissa käteväksi käsipölynimuriksi. 2-In-1 Langaton pölynimuri Erittäin voimakas imuteho tekee imuroimisesta vaivatonta ja helppoa. Pölynimurin rakenne tekee siitä helpon säilyttämistä varten. Puhdistaa pölyn ja lian perusteellisesti, myös vaikeista paikoista. Laitteen väri: Harmaa (2)
      Senz SEVCS14BL 14,4V
      • 04894526015138
      • SEVCS14BL
      1
    • Kärcher VC 6 Cordless Premium ourFamily -pölynimuri, akkukäyttöinen
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/217216796.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/217216799.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/217216798.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/217216797.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/238212109.jpg?ts=1
      Kärcher Kärcher VC 6 Cordless Premium ourFamily -pölynimuri, akkukäyttöinen VC 6 Cordless Premium ourFamily -pölynimuri, akkukäyttöinen VC 6 Cordless Premium ourFamily -pölynimuri, akkukäyttöinen (1)
      Kärcher VC 6 Cordless Premium ourFamily -pölynimuri, akkukäyttöinen
      • 04054278834252
      • 1.198-680.0
      1
    • ROIDMI Nano P1 Pro, Musta
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/221002218.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/203556357.jpg?ts=1
      ROIDMI ROIDMI Nano P1 Pro, Musta Nano P1 Pro, Musta Nano P1 Pro, Musta Nopea ja joustava siivous onnistuu helposti Nano P1 Pron avulla, joka on yksinkertainen ja helppokäyttöinen. Kompaktin kokoinen ja kevyt, vain 0,5 kg painava Nano P1 PRO on helppo ottaa mukaan autoon tai ripustaa keittiöön. Pölynimurin kompakti ja kevyt muotoilu vastaa kooltaan vesipulloa, tehden siitä täydellisen to-go pölyimurin, joka on helppo ottaa mukaan mihin tahansa! ROIDMI P1 PRO -pölynimurissa on vahvempi imuteho kuin Nano P1:ssa. Roidmi Nano P1 Pro on varustettu huippuluokan hiiliharjattomalla digitaalisella moottorilla, jonka nopeus on 130.000 kierrosta / min. Voimakkaalla imutehollaan se poistaa tehokkaasti pölyn, lian ja pölypunkit. Magneettisen ja taitettavan monitoimisuulakkeen avulla voit siivota sotkut työpöydältäsi. Jopa hankalimmat näppäimistöt on helppoa puhdistaa. Tehokkuudesta huolimatta ROIDMI P1 Pro:ssa on matala melutaso, vain 81 dB (maksimiteholla). Lataat myös imurin nopeasti ja helposti USB-C -kaapelilla. Nano P1 Pro on varustettu 3:lla tehokkaalla litiumaku (1)
      ROIDMI Nano P1 Pro, Musta
      • 05707582998545
      • 43200025
      2
    • min
      • Wed Apr 20 02:00:00 CEST 2022 59.30
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 59.30
      • Fri Apr 22 02:00:00 CEST 2022 55.99
      • Sat Apr 23 02:00:00 CEST 2022 59.70
      • Sun Apr 24 02:00:00 CEST 2022 54.92
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 54.92
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 54.92
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 54.92
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 54.92
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 54.92
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 54.92
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 54.92
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 54.92
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 54.92
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 54.92
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 54.92
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 54.92
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 54.92
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 54.92
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 54.92
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 54.92
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 54.92
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 54.92
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 54.92
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 54.92
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 54.92
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 54.92
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 54.92
      • Wed May 18 02:00:00 CEST 2022 55.30
      • Thu May 19 02:00:00 CEST 2022 54.92
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 54.92
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 54.92
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 54.92
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 54.92
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 54.92
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 54.92
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 54.92
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 54.92
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 54.92
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 54.92
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 54.92
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 54.92
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 54.92
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 54.92
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 54.92
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 54.92
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 54.92
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 54.92
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 54.92
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 54.92
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 54.92
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 54.92
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 54.92
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 54.92
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 54.92
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 54.92
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 54.92
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 54.92
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 54.92
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 54.92
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 54.92
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 54.92
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 54.92
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 54.92
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 54.92
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 54.92
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 54.92
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 54.92
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 54.92
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 54.92
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 54.92
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 54.92
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 54.92
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 54.92
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 54.92
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 54.92
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 54.92
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 54.92
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 54.92
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 54.92
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 54.92
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 54.92
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 54.92
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 54.92
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 54.92
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 54.92
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 54.92
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 54.92
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 54.92
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 54.92
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 54.92
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 54.92
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 54.92
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 54.92
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 54.92
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 54.92
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 54.92
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 54.92
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 54.92
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 54.92
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 54.92
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 54.92
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 54.92
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 54.92
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 54.92
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 54.92
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 54.92
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 54.92
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 54.92
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 54.92
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 54.92
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 54.92
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 54.92
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 54.92
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 54.92
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 54.92
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 54.92
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 54.92
      • Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2022 54.92
      • Wed Aug 17 00:00:00 CEST 2022 54.92
      • Thu Aug 18 00:00:00 CEST 2022 54.92
      • Fri Aug 19 00:00:00 CEST 2022 54.92
      • Sat Aug 20 00:00:00 CEST 2022 54.92
      • Sun Aug 21 00:00:00 CEST 2022 54.92
      • Mon Aug 22 00:00:00 CEST 2022 54.92
      • Tue Aug 23 00:00:00 CEST 2022 54.92
      • Wed Aug 24 00:00:00 CEST 2022 54.92
      • Thu Aug 25 00:00:00 CEST 2022 54.92
      • Fri Aug 26 00:00:00 CEST 2022 54.92
      • Sat Aug 27 00:00:00 CEST 2022 54.92
      • Sun Aug 28 00:00:00 CEST 2022 54.92
      • Mon Aug 29 00:00:00 CEST 2022 54.92
      • Tue Aug 30 00:00:00 CEST 2022 54.92
      • Wed Aug 31 00:00:00 CEST 2022 54.92
      • Thu Sep 01 00:00:00 CEST 2022 54.92
      • Fri Sep 02 00:00:00 CEST 2022 54.92
      • Sat Sep 03 00:00:00 CEST 2022 54.92
      • Sun Sep 04 00:00:00 CEST 2022 54.92
      • Mon Sep 05 00:00:00 CEST 2022 54.92
      • Tue Sep 06 00:00:00 CEST 2022 54.92
      • Wed Sep 07 00:00:00 CEST 2022 54.92
      • Thu Sep 08 00:00:00 CEST 2022 54.92
      • Fri Sep 09 00:00:00 CEST 2022 54.92
      • Sat Sep 10 00:00:00 CEST 2022 54.92
      • Sun Sep 11 00:00:00 CEST 2022 54.92
      • Mon Sep 12 00:00:00 CEST 2022 54.92
      • Tue Sep 13 00:00:00 CEST 2022 54.92
      • Wed Sep 14 00:00:00 CEST 2022 54.92
      • Thu Sep 15 00:00:00 CEST 2022 54.92
      • Fri Sep 16 00:00:00 CEST 2022 54.92
      • Sat Sep 17 00:00:00 CEST 2022 54.92
      • Sun Sep 18 00:00:00 CEST 2022 54.92
      • Mon Sep 19 00:00:00 CEST 2022 54.92
      • Tue Sep 20 00:00:00 CEST 2022 54.92
      • Wed Sep 21 00:00:00 CEST 2022 54.92
      • Thu Sep 22 00:00:00 CEST 2022 54.92
      • Fri Sep 23 00:00:00 CEST 2022 54.92
      • Sat Sep 24 00:00:00 CEST 2022 54.92
      • Sun Sep 25 00:00:00 CEST 2022 54.92
      • Mon Sep 26 00:00:00 CEST 2022 54.92
      • Tue Sep 27 00:00:00 CEST 2022 54.92
      • Wed Sep 28 00:00:00 CEST 2022 54.92
      • Thu Sep 29 00:00:00 CEST 2022 54.92
      • Fri Sep 30 00:00:00 CEST 2022 54.92
      • Sat Oct 01 00:00:00 CEST 2022 54.92
      • Sun Oct 02 00:00:00 CEST 2022 54.92
      • Mon Oct 03 00:00:00 CEST 2022 54.92
      • Tue Oct 04 00:00:00 CEST 2022 54.92
      • Wed Oct 05 00:00:00 CEST 2022 54.92
      • Thu Oct 06 00:00:00 CEST 2022 54.92
      • Fri Oct 07 00:00:00 CEST 2022 54.92
      • Sat Oct 08 00:00:00 CEST 2022 54.92
      • Sun Oct 09 00:00:00 CEST 2022 54.92
      • Mon Oct 10 00:00:00 CEST 2022 54.92
      • Tue Oct 11 00:00:00 CEST 2022 54.92
      • Wed Oct 12 00:00:00 CEST 2022 54.92
      • Thu Oct 13 00:00:00 CEST 2022 54.92
      • Fri Oct 14 00:00:00 CEST 2022 54.92
      • Sat Oct 15 00:00:00 CEST 2022 54.92
      • Sun Oct 16 00:00:00 CEST 2022 54.92
      • Mon Oct 17 00:00:00 CEST 2022 54.92
      • Tue Oct 18 00:00:00 CEST 2022 54.92
      • Wed Oct 19 00:00:00 CEST 2022 54.92
      • Thu Oct 20 00:00:00 CEST 2022 54.92
      • Fri Oct 21 00:00:00 CEST 2022 54.92
      • Sat Oct 22 00:00:00 CEST 2022 54.92
      • Sun Oct 23 00:00:00 CEST 2022 54.92
      • Mon Oct 24 00:00:00 CEST 2022 54.92
      • Tue Oct 25 00:00:00 CEST 2022 54.92
      • Wed Oct 26 00:00:00 CEST 2022 54.92
      • Thu Oct 27 00:00:00 CEST 2022 54.92
      • Fri Oct 28 00:00:00 CEST 2022 54.92
      • Sat Oct 29 00:00:00 CEST 2022 54.92
      • Sun Oct 30 00:00:00 CEST 2022 54.92
      • Mon Oct 31 00:00:00 CET 2022 54.92
      • Tue Nov 01 00:00:00 CET 2022 54.92
      • Wed Nov 02 00:00:00 CET 2022 54.92
      • Thu Nov 03 00:00:00 CET 2022 54.92
      • Fri Nov 04 01:00:00 CET 2022 47.48
      • Sat Nov 05 00:00:00 CET 2022 47.48
      • Sun Nov 06 00:00:00 CET 2022 47.48
      • Mon Nov 07 00:00:00 CET 2022 47.48
      • Tue Nov 08 00:00:00 CET 2022 47.48
      • Wed Nov 09 00:00:00 CET 2022 47.48
      • Thu Nov 10 00:00:00 CET 2022 47.48
      • Fri Nov 11 01:00:00 CET 2022 46.98
      • Sat Nov 12 00:00:00 CET 2022 46.98
      • Sun Nov 13 00:00:00 CET 2022 46.98
      • Mon Nov 14 00:00:00 CET 2022 46.98
      • Tue Nov 15 00:00:00 CET 2022 46.98
      • Wed Nov 16 00:00:00 CET 2022 46.98
      • Thu Nov 17 00:00:00 CET 2022 46.98
      • Fri Nov 18 00:00:00 CET 2022 46.98
      • Sat Nov 19 00:00:00 CET 2022 46.98
      • Sun Nov 20 00:00:00 CET 2022 46.98
      • Mon Nov 21 00:00:00 CET 2022 46.98
      • Tue Nov 22 00:00:00 CET 2022 46.98
      • Wed Nov 23 00:00:00 CET 2022 46.98
      • Thu Nov 24 00:00:00 CET 2022 46.98
      • Fri Nov 25 00:00:00 CET 2022 46.98
      • Sat Nov 26 00:00:00 CET 2022 46.98
      • Sun Nov 27 00:00:00 CET 2022 46.98
      • Mon Nov 28 00:00:00 CET 2022 46.98
      • Tue Nov 29 00:00:00 CET 2022 46.98
    • info@vertaa.fi