x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Lavera ripsiväri

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 4
    • Lavera Butterfly Effect Ripsiväri 11 ml
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/208547898.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/140934555.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/106570487.jpg?ts=1
      Lavera Lavera Butterfly Effect Ripsiväri 11 ml Butterfly Effect Ripsiväri 11 ml Butterfly Effect Ripsiväri 11 ml Kolmivaikutuksinen ripsiväri tekee ripsistä runsaat, taivutetut ja erotellut. Innovatiivinen perhosharja antaa ripsille sensaatiomaisen efektin. Joustavia ja ripsiä paksuntavia bambukuituja sisältävä uusi vegaanikoostumus peittää jokaisen yksittäisen ripsen samalla kun ergonominen harja ja sen kumiset harjakset taivuttaa ja erottelee ripset. INCI:Water (Aqua),Alcohol*, Iron Oxide (CI 77499),Beeswax(Cera Alba)*,Cetearyl Alcohol, Sorbitol, Ricinus Communis (Castor) Seed Oil*, Tricaprylin, Hydroly (1)
      Lavera Butterfly Effect Ripsiväri 11 ml
      • 04021457611676
      • 105402
      3
      17.39 EUR
    • Lavera Meikit Silmät Deep Darkness Mascara Intense Black 13 ml
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/208555999.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/234424896.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/229141414.jpg?ts=1
      Lavera Lavera Meikit Silmät Deep Darkness Mascara Intense Black 13 ml Meikit Silmät Deep Darkness Mascara Intense Black 13 ml Meikit Silmät Deep Darkness Mascara Intense Black 13 ml Erikoismuotoiltu harja, jonka kumiset harjakset antavat ripsille sensaatiomaista tuuheutta. Vegaanikoostumus sisältää syvän mustia mineraalipigmenttejä, jotka antavat ripsille intensiivisen sävyn. Väri: Musta INCI: Water (Aqua), Alcohol*, Dodecane, Rhus Verniciflua Peel Wax, Cetearyl Alcohol, Pullulan, Butyrospermum Parkii (Shea Butter)*, Polyglyceryl-3 Stearate, Cellulose, Hectorite, Copernicia Cerifera (Carnauba) Wax*, Euphorbia Cerifera (Candelilla) Wax, Sorbitol, Dehydroxanthan Gum, Acacia (1)
      Lavera Meikit Silmät Deep Darkness Mascara Intense Black 13 ml
      • 04021457618194
      2
      18.70 EUR
    • Lavera Intense Volumizing Mascara 13 ml ripsiväri
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/224528870.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/219392892.jpg?ts=1
      Lavera Lavera Intense Volumizing Mascara 13 ml ripsiväri Intense Volumizing Mascara 13 ml ripsiväri Intense Volumizing Mascara 13 ml ripsiväri Intense Volumizing Mascara luo ripsiin intensiivisen mustan sävyn sekä tuo luonnollista tuuheutta. Vegaani koostumus sisältää ripsiä hoitavaa luomujojobaöljyä ja kasvipohjaista keratiinia, joka saa ripset tuntumaan vahvemmilta. Tuuhea harja saa ripset näyttämään paksummilta ja täyteläisemmiltä. Ingredients: Water (Aqua), Iron Oxide (CI 77499), Alcohol* denat., Glyceryl Stearate SE, Diisostearoyl-3 Dimer Dilinoleate, Caprylic/Capric Triglyceride, Trihydroxystearin, Brassica Campestris/Aleurites (1)
      Lavera Intense Volumizing Mascara 13 ml ripsiväri
      • 04021457646852
      • 918112525
      2
      16.49 EUR
    • Lavera Endless Lashes Mascara 13 ml ripsiväri
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/234639032.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/265438011.jpg?ts=1
      Lavera Lavera Endless Lashes Mascara 13 ml ripsiväri Endless Lashes Mascara 13 ml ripsiväri Endless Lashes Mascara 13 ml ripsiväri Endless Lashes Mascara tuo tuuheutta ja näyttävää pituutta ripsiin. Vegaani koostumus sisältää ripsiä hoitavaa luomujojobaöljyä ja kasvipohjaista keratiinia, joka saa ripset tuntumaan vahvemmilta. Tiimalasin muotoisen harjan pidemmät harjakset ulottuvat vaivattomasti ulompiin ripsiin ja lyhyemmät harjakset tuovat tuuheutta tyvestä latvaan ilman paakkuuntumista.Ingredients: Water (Aqua), Iron Oxide (CI 77499), Alcohol* denat., Glyceryl Stearate SE, Diisostearoyl-3 Dimer Dilinoleate, Caprylic/Cap (1)
      Lavera Endless Lashes Mascara 13 ml ripsiväri
      • 04021457635795
      • 918110718
      1
      22.70 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Tarjoukset IMPORTANT
        • true
      • Lancôme DEFAULT
        • lanco_me
      • Clinique DEFAULT
        • clinique
      • Sensai 38°C DEFAULT
        • sensai_38_c
      • Vedenkestävät DEFAULT
        • vedenkesta_va_
      • Max Factor DEFAULT
        • max_factor
      • Tuuheuttavat DEFAULT
        • tuuheuttava
      • Pidentävät DEFAULT
        • pidenta_va_
      • Ripsiseerumit DEFAULT
        • seerumi
      • Pohjustus DEFAULT
        • pohjustus
      • Rimmel DEFAULT
        • rimmel
      • YSL DEFAULT
        • yves_saint_laurent
      • Edullisimmat DEFAULT
        • budget
    • Merkki (brand):
      • Lumene (lumene)
      • Lancôme (lanco_me)
      • Dior (dior)
      • Max Factor (max_factor)
      • L'Oréal (l_ore_al)
      • Maybelline (maybelline)
      • Rimmel (rimmel)
      • 3INA (3ina)
      • Acca Kappa (acca_kappa)
      • Aden (aden)
      • Alcina (alcina)
      • Anastasia Beverly Hills (anastasia_beverly_hills)
      • Andmetics (andmetics)
      • ANSWR (answr)
      • Ardell (ardell)
      • Artdeco (artdeco)
      • Avene (avene)
      • Babor (babor)
      • bareMinerals (bareminerals)
      • BBIA (bbia)
      • Benefit (benefit)
      • Billion Dollar Beauty (billion_dollar_beauty)
      • Bioearth (bioearth)
      • Bjuwti (bjuwti)
      • Bobbi Brown (bobbi_brown)
      • Borlind (borlind)
      • Bourjois (bourjois)
      • Butter London (butter_london)
      • By Terry (by_terry)
      • Börlind (bo_rlind)
      • Camilla of Sweden (camilla_of_sweden)
      • Chanel (chanel)
      • Chiara B. Ambra (chiara_b_ambra)
      • Clarins (clarins)
      • Clinique (clinique)
      • Collistar (collistar)
      • COULEUR CARAMEL (couleur_caramel)
      • Creed (creed)
      • Dashl (dashl)
      • Deborah Milano (deborah_milano)
      • Dermacol (dermacol)
      • Diego Dalla Palma Milano (diego_dalla_palma_milano)
      • Doll Face (doll_face)
      • Douglas Cosmetics (douglas_cosmetics)
      • Dr. Hauschka (dr_hauschka)
      • DUFFBeauty (duffbeauty)
      • Duo (duo)
      • e.l.f. (e_l_f_)
      • Eisenberg (eisenberg)
      • Elizabeth Arden (elizabeth_arden)
      • Embryolisse (embryolisse)
      • EMITÉ MAKE UP (emite_make_up)
      • Ere Perez (ere_perez)
      • Essence (essence)
      • Estelle & Thild (estelle_thild)
      • Estée Lauder (este_e_lauder)
      • Eye Candy (eye_candy)
      • Face Stockholm (face_stockholm)
      • Facevolution (facevolution)
      • Fiberwig (fiberwig)
      • Florence By Mills (florence_by_mills)
      • Fusion Beauty (fusion_beauty)
      • Gabriella Salvete (gabriella_salvete)
      • Giorgio Armani (giorgio_armani)
      • Givenchy (givenchy)
      • Glo Skin Beauty (glo_skin_beauty)
      • Gosh (gosh)
      • Grande Cosmetics (grande_cosmetics)
      • Guerlain (guerlain)
      • Helena Rubinstein (helena_rubinstein)
      • Herome (herome)
      • Hickap (hickap)
      • Hourglass (hourglass)
      • Icon Beauty (icon_beauty)
      • ICONIC LONDON (iconic_london)
      • IDUN Minerals (idun_minerals)
      • Ilia (ilia)
      • Inika Organic (inika_organic)
      • Instant Effects (instant_effects)
      • IRINA THE DIVA (irina_the_diva)
      • IsaDora (isadora)
      • IT Cosmetics (it_cosmetics)
      • Jane Iredale (jane_iredale)
      • Kardashian Beauty (kardashian_beauty)
      • Kokie Cosmetics (kokie_cosmetics)
      • Lancome (lancome)
      • Lash Perfect (lash_perfect)
      • LASHFOOD (lashfood)
      • Laura Mercier (laura_mercier)
      • Lavera (lavera)
      • Lavinde Copenhagen (lavinde_copenhagen)
      • Lenoites (lenoites)
      • LH Cosmetics (lh_cosmetics)
      • Lily Lolo (lily_lolo)
      • Long Lashes (long_lashes)
      • LORAC (lorac)
      • Lord & Berry (lord_berry)
      • Lyko (lyko)
      • M2 BEAUTE (m2_beaute)
      • MAC (mac)
      • Madara Cosmetics (madara_cosmetics)
      • Make up for ever (make_up_for_ever)
      • Make Up Store (make_up_store)
      • Makeup Revolution (makeup_revolution)
      • Marina Miracle (marina_miracle)
      • Mavala (mavala)
      • Miild (miild)
      • Milani (milani)
      • MISSHA (missha)
      • Miyo (miyo)
      • Mádara (ma_dara)
      • Nanolash (nanolash)
      • Nars (nars)
      • Neutriherbs (neutriherbs)
      • Neve Cosmetic (neve_cosmetic)
      • Nouba (nouba)
      • Nude by Nature (nude_by_nature)
      • NUI Cosmetics (nui_cosmetics)
      • NYX (nyx)
      • OFRA (ofra)
      • Paese (paese)
      • Palina (palina)
      • Paris Berlin (paris_berlin)
      • Per Lei (per_lei)
      • Physicians Formula (physicians_formula)
      • Pierre René (pierre_rene_)
      • Pixi (pixi)
      • PUPA Milano (pupa_milano)
      • PÜR Cosmetics (pu_r_cosmetics)
      • RapidLash (rapidlash)
      • Raww Cosmetics (raww_cosmetics)
      • RefectoCil (refectocil)
      • Reviderm (reviderm)
      • Revitalash (revitalash)
      • Revolution (revolution)
      • RMS Beauty (rms_beauty)
      • Rodial (rodial)
      • Sante (sante)
      • Sanzi Beauty (sanzi_beauty)
      • Sensai (sensai)
      • Shiseido (shiseido)
      • Sigma (sigma)
      • sisley (sisley)
      • Sleek MakeUP (sleek_makeup)
      • Slowmoose (slowmoose)
      • Smashbox (smashbox)
      • Smashit (smashit)
      • Stagecolor (stagecolor)
      • Stila (stila)
      • SVR (svr)
      • Swati (swati)
      • Sweed (sweed)
      • Sweed Lashes (sweed_lashes)
      • Talika (talika)
      • The Balm (the_balm)
      • The Ordinary. (the_ordinary_)
      • The Organic Pharmacy (the_organic_pharmacy)
      • theBalm (thebalm)
      • Tind of Norway (tind_of_norway)
      • TonyMoly (tonymoly)
      • Urban Decay (urban_decay)
      • wet n wild (wet_n_wild)
      • Xlash (xlash)
      • Youngblood (youngblood)
      • Yves Saint Laurent (yves_saint_laurent)
      • Âme pure (a_me_pure)
    • Hinta (price):
      • < 16 € (budget)
      • 16 € - 21 € (price_2)
      • 21 € - 29 € (price_3)
      • ≥ 29 € (price_4)
    • Sisältö (ml) (sisa_lto_ml):
      • < 7 ml (sisa_lto_ml_1)
      • 7 ml - 9 ml (sisa_lto_ml_2)
      • 9 ml - 10 ml (sisa_lto_ml_3)
      • ≥ 10 ml (sisa_lto_ml_4)
    • Väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Hopea (hopea)
      • Kerma (kerma)
      • Koralli (koralli)
      • Kulta (kulta)
      • Läpinäkyvä (la_pina_kyva_)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Nude (nude)
      • Oranssi (oranssi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Sininen (sininen)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Vaikutus (meikin_vaikutus):
      • Erotteleva (erotteleva)
      • Pidentävä (pidenta_va_)
      • Pidentävä ja taivuttava (pidenta_va_ja_taivuttava)
      • Pidentävä ja tuuheuttava (pidenta_va_ja_tuuheuttava)
      • Ravitseva (ravitseva)
      • Suojaava (suojaava)
      • Taivuttava (taivuttava)
      • Taivuttava ja tuuheuttava (taivuttava_ja_tuuheuttava)
      • Tuuheuttava (tuuheuttava)
    • Ominaisuudet (meikkien_ominaisuudet):
      • Dermatologisesti testattu (dermatologisesti_testattu)
      • Nopeasti kuivuva (nopeasti_kuivuva)
      • Vedenkestävä (vedenkesta_va_)
    • Tuotesarja (group):
      • Chanel Dimensions De Chanel (chanel_dimensions_de_chanel)
      • Chanel Inimitable (chanel_inimitable)
      • Chanel Le Volume De Chanel (chanel_le_volume_de_chanel)
      • Clinique High Impact (clinique_high_impact)
      • Estée Lauder Double Wear (este_e_lauder_double_wear)
      • Estée Lauder Sumptuous (este_e_lauder_sumptuous)
      • Giorgio Armani Black Ecstasy (giorgio_armani_black_ecstasy)
      • Giorgio Armani Eyes To Kill (giorgio_armani_eyes_to_kill)
      • Givenchy Noir Couture (givenchy_noir_couture)
      • Helena rubinstein Lash Queen Feline (helena_rubinstein_lash_queen_feline)
      • Helena rubinstein Lash Queen Perfect (helena_rubinstein_lash_queen_perfect)
      • Helena rubinstein Lash Queen Sexy (helena_rubinstein_lash_queen_sexy)
      • Isadora Build-Up (isadora_build_up)
      • Isadora Stretch Lash (isadora_stretch_lash)
      • Isadora Volume Lash Styler (isadora_volume_lash_styler)
      • L'Oréal Double Extension (l_ore_al_double_extension)
      • L'Oréal False Lash (l_ore_al_false_lash)
      • L'Oréal Mega Volume (l_ore_al_mega_volume)
      • L'Oréal Telescopic (l_ore_al_telescopic)
      • L'Oréal Volume Million Lashes (l_ore_al_volume_million_lashes)
      • Lancome Définicils (lancome_de_finicils)
      • Lancome Grandiôse (lancome_grandio_se)
      • Lancome Hypnôse (lancome_hypno_se)
      • Lancome Hypnôse Doll Eyes (lancome_hypno_se_doll_eyes)
      • Lancome Hypnôse Drama (lancome_hypno_se_drama)
      • Lancome Monsieur Big (lancome_monsieur_big)
      • M.A.C False Lashes (m_a_c_false_lashes)
      • M.A.C In Extreme Dimension (m_a_c_in_extreme_dimension)
      • Max Factor 2000 Calorie (max_factor_2000_calorie)
      • Max Factor Clump Defy (max_factor_clump_defy)
      • Max Factor False Lash Effect (max_factor_false_lash_effect)
      • Max Factor Lash Crown (max_factor_lash_crown)
      • Max Factor Masterpiece (max_factor_masterpiece)
      • Max Factor Volume Infusion (max_factor_volume_infusion)
      • Maybelline Lash Sensational (maybelline_lash_sensational)
      • Maybelline The Colossal (maybelline_the_colossal)
      • Maybelline The Rocket (maybelline_the_rocket)
      • Maybelline Total Temptation (maybelline_total_temptation)
      • Nyx Worth The Hype (nyx_worth_the_hype)
      • Rimmel ScandalEyes (rimmel_scandaleyes)
      • Rimmel Wonder'Full (rimmel_wonder_full)
      • Rimmel Wonder'Fully Real (rimmel_wonder_fully_real)
      • Sensai 38°C (sensai_38_c)
      • Yves Saint Laurent Volume Effet Faux Cils (yves_saint_laurent_volume_effet_faux_cils)
    • Meikin tyyppi (meikin_tyyppi):
      • Pohjustus (pohjustus)
      • Ripsiväri (ripsiva_ri)
      • Seerumi (seerumi)
      • Silmämeikin pohjustusvoide (silma_meikin_pohjustusvoide)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi