x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje

MONDO Paw Patrol rullaluistimet, 28312

Järjestä perusteella
Suodata
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut MONDO Paw Patrol rullaluistimet, 28312
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Hintahistoria
1 kuukausi 3 kuukautta 6 kuukautta 1 vuosi
Tekniset tiedot MONDO Paw Patrol rullaluistimet, 28312
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
MONDO Paw Patrol rullaluistimet, 28312
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/218293307.jpg
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/216755960.jpg
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/222984871.jpg
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/132323937.jpg
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/222984870.jpg
MONDO MONDO Paw Patrol rullaluistimet, 28312 Paw Patrol rullaluistimet, 28312 Paw Patrol rullaluistimet, 28312 "Mondo säädettävät rullaluistimet lapsille koolla 2229. Täysi sarja sisältää läpinäkyvän laukun, kyynärpääsuojat ja polvisuojat. Kauniit rullaluistimet tytöille ja pojille, säädettävä koko. Nelirenkaiset rullaluistimet on helposti säädettävissä kokoon 2229. Täysi sarja sisältää rullaluistimet ja kaikki tarpeelliset suojat kuten kyynärpää- ja polvisuojat, sekä läpikuultavan laukun kaiken kantamiseen. (Kypärä ei mukana) Mukavan pieni koko: sarjan koko on vain 40 x 40, joten se on erinomainen la... (1)
  • 08001011283125
  • 412085
  • 28312
1
deal
  • Yleiset ominaisuudet
    • Sukupuoli: Pojat, Unisex, Tytöt
    • Kengän koko: 29
    • Rullaluistimen tyyppi: Quad rullaluistimet
  • Suunnittelu
    • Väri: Keltainen, Sininen, Moniväri, Punainen
    • Materiaalit: Muovi
  • 33.86 40.85 EUR 1
    1
    • Kidzone Kidzone
      "Mondo säädettävät rullaluistimet lapsille koolla 2229. Täysi sarja sisältää läpinäkyvän laukun, kyynärpääsuojat ja polvisuojat. Kauniit ...
      33.86, 3 pv (offer_sdt_3_days)
      1
  • 0 0
    • Rollerblade Men's Sirio 84
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/229871946.jpg
      Rollerblade Rollerblade Men's Sirio 84 Men's Sirio 84 Men's Sirio 84 Rollerblade Men's Sirio 84 ovat rullaluistimet . Sopii miehille. (2)
      Rollerblade Men's Sirio 84
      • 08050459836783
      1
    • Nijdam Rullaluistimet Led Star Zebra, Oranssi/Vaaleansininen, 31-32
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/211763535.jpg
      Nijdam Nijdam Rullaluistimet Led Star Zebra, Oranssi/Vaaleansininen, 31-32 Rullaluistimet Led Star Zebra, Oranssi/Vaaleansininen, 31-32 Rullaluistimet Led Star Zebra, Oranssi/Vaaleansininen, 31-32 Nijdamin värikkäät ja retrotyyliset rullaluistimet hienoilla yksityiskohdilla. Rullaluistimissa on Side by Side-pyörät, jotka tekevät niistä vakaat ja mukavat. Rullaluistimien varressa on hauska LED-valo, joka syttyy luistellessa. Paristo ei sisälly toimitukseen. (1)
      Nijdam Rullaluistimet Led Star Zebra, Oranssi/Vaaleansininen, 31-32
      • 08716404301569
      • 665206
      1
    • MONDO Unicorn 3 inline rullaluistimet, S(29-32), 28513
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/219651991.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/216758316.jpg
      MONDO MONDO Unicorn 3 inline rullaluistimet, S(29-32), 28513 Unicorn 3 inline rullaluistimet, S(29-32), 28513 Unicorn 3 inline rullaluistimet, S(29-32), 28513 MONDO Unicorn 3 inline rullaluistimet, S(29-32), 28513 (1)
      MONDO Unicorn 3 inline rullaluistimet, S(29-32), 28513
      • 08001011285136
      1
      deal
    • Rollerblade Kids Thunder
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/185708938.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/206674310.jpg
      Rollerblade Rollerblade Kids Thunder Kids Thunder Kids Thunder Rollerblade Kids Thunder ovat rullaluistimet . Sopii lapsille. (1)
      Rollerblade Kids Thunder
      • 08050459754247
      1
    • min
      • Fri Mar 04 01:00:00 CET 2022 40.85
      • Sat Mar 05 00:00:00 CET 2022 40.85
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 40.85
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 40.85
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 40.85
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 40.85
      • Thu Mar 10 01:00:00 CET 2022 33.86
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 33.86
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 33.86
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 33.86
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 33.86
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 33.86
      • Wed Mar 16 01:00:00 CET 2022 40.85
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 40.85
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 40.85
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 40.85
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 40.85
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 40.85
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 40.85
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 40.85
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 40.85
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 40.85
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 40.85
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 40.85
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 40.85
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 40.85
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 40.85
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 40.85
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 40.85
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 40.85
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 40.85
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 40.85
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 40.85
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 40.85
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 40.85
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 40.85
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 40.85
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 40.85
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 40.85
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 40.85
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 40.85
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 40.85
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 40.85
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 40.85
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 40.85
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 40.85
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 40.85
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 40.85
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 40.85
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 40.85
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 40.85
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 40.85
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 40.85
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 40.85
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 40.85
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 40.85
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 40.85
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 40.85
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 40.85
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 40.85
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 40.85
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 40.85
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 40.85
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 40.85
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 40.85
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 40.85
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 40.85
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 40.85
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 40.85
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 40.85
      • Fri May 13 02:00:00 CEST 2022 32.11
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 32.11
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 32.11
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 32.11
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 32.11
      • Wed May 18 02:00:00 CEST 2022 33.86
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 33.86
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 33.86
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 33.86
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 33.86
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 33.86
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 33.86
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 33.86
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 33.86
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 33.86
    • info@vertaa.fi