x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Rice Ruokakulhot

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 4
    • Rice Rice Glaze print Skål D: 15 cm Porslin
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/147448936.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/142267595.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/142339149.jpg
      Rice Rice Rice Glaze print Skål D: 15 cm Porslin Rice Glaze print Skål D: 15 cm Porslin Rice Glaze print Skål D: 15 cm Porslin Ricen kaunis posliinikulho on halkaisijaltaan 15 cm. Kulho sopii loistavasti aamupala- tai välipalakulhoksi. (1)
      Rice Rice Glaze print Skål D: 15 cm Porslin
      • 05708315176407
      2
      14.00 EUR
    • Rice Rice Marble print Skål D: 15 cm Porslin Rosa
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/147447931.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/142277524.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/142338625.jpg
      Rice Rice Rice Marble print Skål D: 15 cm Porslin Rosa Rice Marble print Skål D: 15 cm Porslin Rosa Rice Marble print Skål D: 15 cm Porslin Rosa Avnjut din frukost till max med denna häftigt skål från Rice. Tillverkad i porslin. (1)
      Rice Rice Marble print Skål D: 15 cm Porslin Rosa
      • 05708315176421
      2
      14.00 EUR
    • Rice Kulho 25.6 cm Laventeli
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/142276321.jpg
      Rice Rice Kulho 25.6 cm Laventeli Kulho 25.6 cm Laventeli Kulho 25.6 cm Laventeli Stor vacker skål från Rice, tillverkad i akryl med en härlig lila färg. Servera snacks med dessa underbara skålar eller kanske frukost filen. (1)
      Rice Kulho 25.6 cm Laventeli
      • 05708315165050
      2
      21.00 EUR
    • Rice Tropical Leaf Print Kulho 16 cm Keraaminen
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/142276184.jpg
      Rice Rice Tropical Leaf Print Kulho 16 cm Keraaminen Tropical Leaf Print Kulho 16 cm Keraaminen Tropical Leaf Print Kulho 16 cm Keraaminen Ricen trooppisella teemalla varustettu keraaminen kulho on hauska lisä kattaukseen. Kulho sopii hyvin yhteen Ricen muiden keraamisten astioiden kanssa. (1)
      Rice Tropical Leaf Print Kulho 16 cm Keraaminen
      • 05708315166743
      2
      10.00 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Diilit IMPORTANT
        • true
      • Arabia DEFAULT
        • arabia
      • Iittala DEFAULT
        • iittala
      • Marimekko DEFAULT
        • marimekko
      • Halpa DEFAULT
        • budget
    • Mistä merkistä pidät eniten? (brand):
      • Arabia (arabia)
      • Iittala (iittala)
      • Marimekko (marimekko)
      • Alessi (alessi)
      • Aida (aida)
      • Arcoroc (arcoroc)
      • Bastian (bastian)
      • Beliani (beliani)
      • Bitz (bitz)
      • Björn Wiinblad (bjo_rn_wiinblad)
      • Blomsterberg (blomsterberg)
      • Bloomingville (bloomingville)
      • Bodum (bodum)
      • Brabantia (brabantia)
      • Broste Copenhagen (broste_copenhagen)
      • By On (by_on)
      • Columbine (columbine)
      • Coolstuff (coolstuff)
      • Day Home (day_home)
      • Denby (denby)
      • Design House Stockholm (design_house_stockholm)
      • Design Letters (design_letters)
      • Duralex (duralex)
      • ERNST (ernst)
      • Ernst Kirchsteiger (ernst_kirchsteiger)
      • Eva Solo (eva_solo)
      • Exxent (exxent)
      • Fiskars (fiskars)
      • Fox Run Kitchen (fox_run_kitchen)
      • Funktion (funktion)
      • Georg Jensen (georg_jensen)
      • Gerbera (gerbera)
      • Greengate (greengate)
      • HK Living (hk_living)
      • Holmegaard (holmegaard)
      • House Doctor (house_doctor)
      • Höganäs keramik (ho_gana_s_keramik)
      • IMK InMyKitchen (imk_inmykitchen)
      • Inget (Storm) (inget_storm_)
      • Joseph Joseph (joseph_joseph)
      • Kitchen Craft (kitchen_craft)
      • Kosta Boda (kosta_boda)
      • Kupilka (kupilka)
      • Kähler (ka_hler)
      • Le Creuset (le_creuset)
      • Lene bjerre (lene_bjerre)
      • Leonardo (leonardo)
      • Lékué (le_kue_)
      • MAKU (maku)
      • Mason Cash (mason_cash)
      • Mauviel (mauviel)
      • Morberg Collection (morberg_collection)
      • Munka Sweden (munka_sweden)
      • Muurla (muurla)
      • Månses Design (ma_nses_design)
      • Nachtmann (nachtmann)
      • Nicolas Vahé (nicolas_vahe_)
      • Nordal (nordal)
      • Nordic Ware (nordic_ware)
      • Nuance (nuance)
      • Orrefors (orrefors)
      • Paradisverkstaden (paradisverkstaden)
      • Pillivuyt (pillivuyt)
      • PotteryJo (potteryjo)
      • PT Living (pt_living)
      • Rice (rice)
      • Riess (riess)
      • Rig-Tig (rig_tig)
      • Rosendahl (rosendahl)
      • Rosenthal (rosenthal)
      • Rosti (rosti)
      • Rosti Mepal (rosti_mepal)
      • ROY FARES (roy_fares)
      • Rörstrand (ro_rstrand)
      • Sagaform (sagaform)
      • Serax (serax)
      • Stelton (stelton)
      • Sthål (stha_l)
      • Tatonka (tatonka)
      • VidaXL (vidaxl)
      • Villeroy & Boch (villeroy_boch)
      • WMF (wmf)
      • Xantia (xantia)
      • Zack (zack)
      • Zone Denmark (zone_denmark)
    • Hinta (price):
      • < 21€ (budget)
      • 21€ - 31€ (low)
      • 31€ - 40€ (medium)
      • > 40€ (high)
    • Mallin nimi (group):
      • Arabia Muumi (arabia_muumi)
      • Arabia Paratiisi (arabia_paratiisi)
      • Iittala Aino Aalto (iittala_aino_aalto)
      • Iittala Alvar Aalto (iittala_alvar_aalto)
      • Iittala Kastehelmi (iittala_kastehelmi)
      • Iittala Mariskooli (iittala_mariskooli)
      • Iittala Origo (iittala_origo)
      • Iittala Sarpaneva (iittala_sarpaneva)
      • Iittala Taika (iittala_taika)
      • Iittala Teema (iittala_teema)
      • Iittala Ultima Thule (iittala_ultima_thule)
      • Marimekko Räsymatto (marimekko_ra_symatto)
      • Marimekko Siirtolapuutarha (marimekko_siirtolapuutarha)
      • Marimekko Tasaraita (marimekko_tasaraita)
      • Marimekko Unikko (marimekko_unikko)
      • Muurla Muumi (muurla_muumi)
      • Villeroy & Boch NewWave (villeroy_boch_newwave)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Muoto (muoto):
      • Kolmio (kolmio)
      • Kukka (kukka)
      • Neliö (nelio_)
      • Ovaali (ovaali)
      • Pyöreä (pyo_rea_)
      • Suorakulmio (suorakulmio)
      • Sylinteri (sylinteri)
    • Materiaalit (materiaali):
      • Kangas (kangas)
      • Keramiikka (keramiikka)
      • Kivi (kivi)
      • Kumi (kumi)
      • Lasi (lasi)
      • Mänty (ma_nty)
      • Marmori (marmori)
      • Messinki (messinki)
      • Metalli (metalli)
      • Muovi (muovi)
      • Posliini (posliini)
      • Punos (punos)
      • Puu (puu)
      • Rauta (rauta)
      • Ruostumaton teräs (ruostumaton_tera_s)
      • Silikoni (silikoni)
      • Sinkki (sinkki)
      • Synteettinen (synteettinen)
      • Teräs (tera_s)
      • Tina (tina)
    • Väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Kerma (kerma)
      • Kulta (kulta)
      • Läpinäkyvä (la_pina_kyva_)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Mustavalkoinen (mustavalkoinen)
      • Nude (nude)
      • Oranssi (oranssi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Sininen (sininen)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Halkaisija (cm) (halkaisija_cm_):
      • < 14 cm (halkaisija_cm__14)
      • 14 cm - 17 cm (halkaisija_cm__14_17)
      • 17 cm - 23 cm (halkaisija_cm__17_23)
      • ≥ 23 cm (halkaisija_cm__23)
    • Konepesun kestävä (konepesun_kesta_va_):
      • Ei (ei)
      • Kyllä (kylla_)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi