x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje

Clarins Super Restorative Serum 30ml

Järjestä perusteella
Suodata
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut Clarins Super Restorative Serum 30ml
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Hintahistoria
1 kuukausi 3 kuukautta 6 kuukautta 1 vuosi
Tekniset tiedot Clarins Super Restorative Serum 30ml
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
Clarins Super Restorative Serum 30ml
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/168527870.jpg
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/168527941.jpg
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/168527942.jpg
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/168527946.jpg
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/168527945.jpg
Clarins Clarins Super Restorative Serum 30ml Super Restorative Serum 30ml Super Restorative Serum 30ml Nostattava anti age -seerumi, joka tekee ihosta tasaisemman ja vähentää pigmenttimuutoksia. Sopii erityisesti yli 50-vuotiaille naisille, joiden ihoon vaikuttavat hormonimuutokset: iho on ohuempi, kiinteys ja kimmoisuus vähenevät, juonteet syvenevät ja pigmenttimuutokset lisääntyvät. Sisältää: kiinteyttäviä heinäratamoa ja kaurasokeria, juonteita vähentäviä ja ihon kimmoisuutta parantavia anti age -tetrapeptidejä sekä pigmenttimuutoksia vähentäviä kistusta sekä heksyyliresorsinolia. (1)
  • 03380810013252
  • 80002595
5
  • Yleiset ominaisuudet
    • Kasvojenhoitotuotteen tyyppi: Kasvoseerumi
    • Kapasiteetti ml: 30 ml
    • Ihotyyppi: Kaikki ihotyypit
    • Sukupuoli: Naiset
    • Hajustettu: Kyllä
  • Suorituskyky
    • Ihonhoitotuotteen ominaisuudet: Dermatologisesti testattu
  • Tekniset tiedot
    • Vaikutus ihoon: Tummat silmänympärykset, Kohottava, Ryppyjä ehkäisevä
    • Annostelijan tyyppi: Pumppupullo
    • Ryppyjä vastaan: Kyllä
    • volyymi: 50 ml
  • Paino ja mitat
    • Paino (g): 130 g
  • Ominaisuudet
    • Dermatologisesti testattu: Kyllä
    • suojakerroin: Ei
  • 94.95 119.95 EUR 5
    5
    • Cocopanda.fi Cocopanda.fi
      6.8 (1)
      • //sc.vertaa.fi/s/5.16.2/images/content/qualitymarks/LUOTETTAVAA_TOIMINTAA.png
      Clarinsin Super Restorative Remodelling Serum on ainutlaatuinen, ihoa hoitava seerumi. Se sisältää heinäratamouutetta, joka antaa iholle ...94.95, 5 pv (offer_sdt_5_days)
      1
    • Bangerhead.fi Bangerhead.fi
      7.2 (1)
      Nostattava anti age -seerumi, joka tekee ihosta tasaisemman ja vähentää pigmenttimuutoksia. Sopii erityisesti yli 50-vuotiaille naisille,...
      95.00, 3 pv (offer_sdt_3_days)
      1
    • Lyko.fi Lyko.fi
      7.686036470226321 (5)
      118.50, 1 vk (offer_sdt_1_week)
      1
    • Shopping4net Shopping4net
      8.689847344371604 (119)
      Supertiivistetty seerumi innovatiivisellä koostumuksella aikuiselle iholle Clarinsilta118.95, 24 h (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Hajuvesi.fi Hajuvesi.fi
      7.2 (1)
      119.95, 5 pv (offer_sdt_5_days)
      1
  • 0 0
    • Ahava - Age Control Bright & Renewal Serum 30 ml
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/135035235.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/202627515.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/109680512.jpg
      Ahava Ahava - Age Control Bright & Renewal Serum 30 ml - Age Control Bright & Renewal Serum 30 ml - Age Control Bright & Renewal Serum 30 ml (1)
      Ahava - Age Control Bright & Renewal Serum 30 ml
      • 00697045160068
      1
    • Medik8 Retinol 6TR, 15ml
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/155830646.jpg
      Medik8 Medik8 Retinol 6TR, 15ml Retinol 6TR, 15ml Retinol 6TR, 15ml (1)
      Medik8 Retinol 6TR, 15ml
      • 00818625021061
      • 118466
      • 125760
      1
    • Guerlain Hoito Abeille Royale Anti Aging Pflege Double R Renew & Repair Serum 30 ml
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/203476138.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/203476148.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/212132317.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/163705787.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/142237390.jpg
      Guerlain Guerlain Hoito Abeille Royale Anti Aging Pflege Double R Renew & Repair Serum 30 ml Hoito Abeille Royale Anti Aging Pflege Double R Renew & Repair Serum 30 ml Hoito Abeille Royale Anti Aging Pflege Double R Renew & Repair Serum 30 ml GUERLAIN on yksi maailman vanhimmista hajuvesitaloista. Sen perusti Pierre-François-Pascal Guerlain Pariisissa vuonna 1928. Vuosina 18281994 samanniminen perhe jatkoi kosmetiikkayrityksen johtamista ja kehittämistä. Sen jälkeen LVMH osti sen. Ranskalainen kosmetiikkamerkki on kansainvälisesti tunnettu ja suosittu, ja sitä viedään moniin maihin ympäri maailmaa. Asiakkaat arvostavat erityisesti ainutlaatuisia ja hyvin siedettyjä kosmetiikka- ja tuoksutuotteita. Innovatiivista ja korkealaatuista... (1)
      Guerlain Hoito Abeille Royale Anti Aging Pflege Double R Renew & Repair Serum 30 ml
      • 03346470614505
      • G061450
      1
    • MICARAA Kasvoseerumi iltahelokkiöljyllä - 30 ml
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/208050674.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/208051196.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/220847466.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/208051198.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/208051197.jpg
      MICARAA MICARAA Kasvoseerumi iltahelokkiöljyllä - 30 ml Kasvoseerumi iltahelokkiöljyllä - 30 ml Kasvoseerumi iltahelokkiöljyllä - 30 ml (1)
      MICARAA Kasvoseerumi iltahelokkiöljyllä - 30 ml
      • 04260717430026
      • U8-W02H-LE57
      2
    • min
      • Thu Mar 03 01:00:00 CET 2022 80.70
      • Fri Mar 04 01:00:00 CET 2022 74.05
      • Sat Mar 05 00:00:00 CET 2022 74.05
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 74.05
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 74.05
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 74.05
      • Wed Mar 09 01:00:00 CET 2022 93.00
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 93.00
      • Fri Mar 11 01:00:00 CET 2022 92.20
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 92.20
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 92.20
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 92.20
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 92.20
      • Wed Mar 16 01:00:00 CET 2022 94.95
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 94.95
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 94.95
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 94.95
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 94.95
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 94.95
      • Tue Mar 22 01:00:00 CET 2022 93.90
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 93.90
      • Thu Mar 24 01:00:00 CET 2022 75.95
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 75.95
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 75.95
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 75.95
      • Mon Mar 28 02:00:00 CEST 2022 93.90
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 93.90
      • Wed Mar 30 02:00:00 CEST 2022 80.70
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 80.70
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 80.70
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 80.70
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 80.70
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 80.70
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 80.70
      • Wed Apr 06 02:00:00 CEST 2022 94.90
      • Thu Apr 07 02:00:00 CEST 2022 75.95
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 75.95
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 75.95
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 75.95
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 75.95
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 75.95
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 75.95
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 75.95
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 75.95
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 75.95
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 75.95
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 75.95
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 75.95
      • Wed Apr 20 02:00:00 CEST 2022 94.95
      • Thu Apr 21 02:00:00 CEST 2022 94.95
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 94.95
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 94.95
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 94.95
      • Mon Apr 25 02:00:00 CEST 2022 94.90
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 94.90
      • Wed Apr 27 02:00:00 CEST 2022 93.90
      • Thu Apr 28 02:00:00 CEST 2022 93.90
      • Fri Apr 29 02:00:00 CEST 2022 94.90
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 94.90
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 94.90
      • Mon May 02 02:00:00 CEST 2022 94.90
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 94.90
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 94.90
      • Thu May 05 02:00:00 CEST 2022 93.90
      • Fri May 06 02:00:00 CEST 2022 94.90
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 94.90
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 94.90
      • Mon May 09 02:00:00 CEST 2022 92.90
      • Tue May 10 02:00:00 CEST 2022 92.90
      • Wed May 11 02:00:00 CEST 2022 94.95
      • Thu May 12 02:00:00 CEST 2022 94.95
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 94.95
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 94.95
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 94.95
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 94.95
    • info@vertaa.fi