x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje

Gubi Tynell 9464 seinävalaisin

Järjestä perusteella
Suodata
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut Gubi Tynell 9464 seinävalaisin
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Hintahistoria
1 kuukausi 3 kuukautta 6 kuukautta 1 vuosi
Tekniset tiedot Gubi Tynell 9464 seinävalaisin
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
Gubi Tynell 9464 seinävalaisin
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/161518843.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/206068440.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/177574710.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/144840978.jpg?ts=1
Gubi Gubi Tynell 9464 seinävalaisin Tynell 9464 seinävalaisin Tynell 9464 seinävalaisin 9464 Seinävalaisin, Messinki/ Messinki - GUBI - Messinki Lukulamput i - GUBI (2)
  • 05710902745347
5
  • Suunnittelu
    • Väri: Ruskea
    • Materiaalit: Metalli, Messinki, Lasi
  • Yleiset ominaisuudet
    • Valaisimen tyyppi: Seinävalaisin
  • 344.00 424.00 EUR 5
    5
    • Valaisinmestari.fi Valaisinmestari.fi
      344.00, 5 pv (offer_sdt_5_days)
      1
    • AndLight AndLight
      368.00, 6 pv (offer_sdt_6_days)
      1
    • Rum21.fi Rum21.fi
      9464 Seinävalaisin, Messinki/ Messinki - GUBI - Messinki Lukulamput i - GUBI399.00, 5 pv (offer_sdt_5_days)
      1
    • RoyalDesign.fi RoyalDesign.fi
      9464 Seinävalaisin, Messinki/ Messinki GUBI Lukulamput Messinki . Osta Lukulamput ja muita Lamput @ Royal Design.406.00, 5 pv (offer_sdt_5_days)
      1
    • Designlite Designlite
      424.00, 3 pv (offer_sdt_3_days)
      1
  • 0 0
    • UMAGE Clava Up Wood Seinä-/Kattovalaisin Medium Black Oak - Umage
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/206057762.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/243293421.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/209609336.jpg?ts=1
      UMAGE UMAGE Clava Up Wood Seinä-/Kattovalaisin Medium Black Oak - Umage Clava Up Wood Seinä-/Kattovalaisin Medium Black Oak - Umage Clava Up Wood Seinä-/Kattovalaisin Medium Black Oak - Umage Clava Up Wood seinävalaisin Umage-tuotemerkiltä kauniilla muotoilulla laserleikatuilla puulamelleilla luomaan leikkisää valoa. Valaisimessa on ripustettavaksi makuuhuoneeseen tai käytävään täydellisesti sopiva huomiota herättävä tyyli. CE -merkitty. Useita eri kokoja. Suunnittelija: Søren Ravn Christensen. Hyvä tietää Clava Up Wood seinävalaisimesta - Kaunis muotoilu.- Laserleikatut puulamellit.- Leikkisä valo.- Se valmistetaan tammesta ja saarnista.- E27- Seinävalaisin sopii hyvin käytävään.- Seinävalaisin sopii hyvin makuuhuoneeseen. Clava Up Wood Seinävalaisin Musta Tammi, Medium - Umage - Musta Tammi Flush ceiling lights i Saarni - Umage (1)
      UMAGE Clava Up Wood Seinä-/Kattovalaisin Medium Black Oak - Umage
      • 05710302023830
      3
    • BELID Vincent Seinävalaisin Sand/Black - Belid
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/172935543.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/173386191.jpg?ts=1
      BELID BELID Vincent Seinävalaisin Sand/Black - Belid Vincent Seinävalaisin Sand/Black - Belid Vincent Seinävalaisin Sand/Black - Belid (1)
      BELID Vincent Seinävalaisin Sand/Black - Belid
      • 07391534098285
      2
    • Slamp La Lollo Seinävalaisin White - Slamp
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/203601363.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/243293910.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/243293911.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/209600886.jpg?ts=1
      Slamp Slamp La Lollo Seinävalaisin White - Slamp La Lollo Seinävalaisin White - Slamp La Lollo Seinävalaisin White - Slamp (1)
      Slamp La Lollo Seinävalaisin White - Slamp
      • 08024727087641
      2
    • Hubsch Ruffle Seinävalaisin Brass - Hübsch
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/219655927.jpg?ts=1
      Hubsch Hubsch Ruffle Seinävalaisin Brass - Hübsch Ruffle Seinävalaisin Brass - Hübsch Ruffle Seinävalaisin Brass - Hübsch (1)
      Hubsch Ruffle Seinävalaisin Brass - Hübsch
      • 05712772072639
      1
    • min
      • Sat Mar 05 01:00:00 CET 2022 302.00
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 302.00
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 302.00
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 302.00
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 302.00
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 302.00
      • Fri Mar 11 01:00:00 CET 2022 302.00
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 302.00
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 302.00
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 302.00
      • Tue Mar 15 01:00:00 CET 2022 302.00
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 302.00
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 302.00
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 302.00
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 302.00
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 302.00
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 302.00
      • Tue Mar 22 01:00:00 CET 2022 316.00
      • Wed Mar 23 01:00:00 CET 2022 302.00
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 302.00
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 302.00
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 302.00
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 302.00
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 302.00
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 302.00
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 302.00
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 302.00
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 302.00
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 302.00
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 302.00
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 302.00
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 302.00
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 302.00
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 302.00
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 302.00
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 302.00
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 302.00
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 302.00
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 302.00
      • Wed Apr 13 02:00:00 CEST 2022 316.00
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 316.00
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 316.00
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 316.00
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 316.00
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 316.00
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 316.00
      • Wed Apr 20 02:00:00 CEST 2022 329.00
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 329.00
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 329.00
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 329.00
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 329.00
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 329.00
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 329.00
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 329.00
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 329.00
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 329.00
      • Sat Apr 30 02:00:00 CEST 2022 329.00
      • Sun May 01 02:00:00 CEST 2022 329.00
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 329.00
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 329.00
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 329.00
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 329.00
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 329.00
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 329.00
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 329.00
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 329.00
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 329.00
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 329.00
      • Thu May 12 02:00:00 CEST 2022 329.00
      • Fri May 13 02:00:00 CEST 2022 329.00
      • Sat May 14 02:00:00 CEST 2022 329.00
      • Sun May 15 02:00:00 CEST 2022 329.00
      • Mon May 16 02:00:00 CEST 2022 329.00
      • Tue May 17 02:00:00 CEST 2022 329.00
      • Wed May 18 02:00:00 CEST 2022 329.00
      • Thu May 19 02:00:00 CEST 2022 329.00
      • Fri May 20 02:00:00 CEST 2022 329.00
      • Sat May 21 02:00:00 CEST 2022 329.00
      • Sun May 22 02:00:00 CEST 2022 329.00
      • Mon May 23 02:00:00 CEST 2022 329.00
      • Tue May 24 02:00:00 CEST 2022 329.00
      • Wed May 25 02:00:00 CEST 2022 329.00
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 329.00
      • Fri May 27 02:00:00 CEST 2022 329.00
      • Sat May 28 02:00:00 CEST 2022 329.00
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 329.00
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 329.00
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 329.00
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 329.00
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 329.00
      • Fri Jun 03 02:00:00 CEST 2022 329.00
      • Sat Jun 04 02:00:00 CEST 2022 329.00
      • Sun Jun 05 02:00:00 CEST 2022 329.00
      • Mon Jun 06 02:00:00 CEST 2022 329.00
      • Tue Jun 07 02:00:00 CEST 2022 329.00
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 329.00
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 329.00
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 329.00
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 329.00
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 329.00
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 329.00
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 329.00
      • Wed Jun 15 02:00:00 CEST 2022 329.00
      • Thu Jun 16 02:00:00 CEST 2022 329.00
      • Fri Jun 17 02:00:00 CEST 2022 329.00
      • Sat Jun 18 02:00:00 CEST 2022 329.00
      • Sun Jun 19 02:00:00 CEST 2022 329.00
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 329.00
      • Tue Jun 21 02:00:00 CEST 2022 329.00
      • Wed Jun 22 02:00:00 CEST 2022 329.00
      • Thu Jun 23 02:00:00 CEST 2022 329.00
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 329.00
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 329.00
      • Sun Jun 26 02:00:00 CEST 2022 329.00
      • Mon Jun 27 02:00:00 CEST 2022 329.00
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 329.00
      • Wed Jun 29 02:00:00 CEST 2022 329.00
      • Thu Jun 30 02:00:00 CEST 2022 329.00
      • Fri Jul 01 02:00:00 CEST 2022 329.00
      • Sat Jul 02 02:00:00 CEST 2022 329.00
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 329.00
      • Mon Jul 04 02:00:00 CEST 2022 329.00
      • Tue Jul 05 02:00:00 CEST 2022 329.00
      • Wed Jul 06 02:00:00 CEST 2022 329.00
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 329.00
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 329.00
      • Sat Jul 09 02:00:00 CEST 2022 329.00
      • Sun Jul 10 02:00:00 CEST 2022 329.00
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 329.00
      • Tue Jul 12 02:00:00 CEST 2022 329.00
      • Wed Jul 13 02:00:00 CEST 2022 329.00
      • Thu Jul 14 02:00:00 CEST 2022 329.00
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 329.00
      • Sat Jul 16 02:00:00 CEST 2022 329.00
      • Sun Jul 17 02:00:00 CEST 2022 329.00
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 329.00
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 329.00
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 329.00
      • Thu Jul 21 02:00:00 CEST 2022 329.00
      • Fri Jul 22 02:00:00 CEST 2022 329.00
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 329.00
      • Sun Jul 24 02:00:00 CEST 2022 329.00
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 329.00
      • Tue Jul 26 02:00:00 CEST 2022 329.00
      • Wed Jul 27 02:00:00 CEST 2022 329.00
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 329.00
      • Fri Jul 29 02:00:00 CEST 2022 328.00
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 328.00
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 328.00
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 328.00
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 328.00
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 328.00
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 328.00
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 328.00
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 328.00
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 328.00
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 328.00
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 328.00
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 328.00
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 328.00
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 328.00
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 328.00
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 328.00
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 328.00
      • Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2022 328.00
      • Wed Aug 17 00:00:00 CEST 2022 328.00
      • Thu Aug 18 00:00:00 CEST 2022 328.00
      • Fri Aug 19 02:00:00 CEST 2022 328.00
      • Sat Aug 20 00:00:00 CEST 2022 328.00
      • Sun Aug 21 00:00:00 CEST 2022 328.00
      • Mon Aug 22 00:00:00 CEST 2022 328.00
      • Tue Aug 23 00:00:00 CEST 2022 328.00
      • Wed Aug 24 00:00:00 CEST 2022 328.00
      • Thu Aug 25 02:00:00 CEST 2022 328.00
      • Fri Aug 26 00:00:00 CEST 2022 328.00
      • Sat Aug 27 00:00:00 CEST 2022 328.00
      • Sun Aug 28 00:00:00 CEST 2022 328.00
      • Mon Aug 29 00:00:00 CEST 2022 328.00
      • Tue Aug 30 00:00:00 CEST 2022 328.00
      • Wed Aug 31 02:00:00 CEST 2022 328.00
      • Thu Sep 01 02:00:00 CEST 2022 328.00
      • Fri Sep 02 00:00:00 CEST 2022 328.00
      • Sat Sep 03 00:00:00 CEST 2022 328.00
      • Sun Sep 04 00:00:00 CEST 2022 328.00
      • Mon Sep 05 00:00:00 CEST 2022 328.00
      • Tue Sep 06 02:00:00 CEST 2022 328.00
      • Wed Sep 07 00:00:00 CEST 2022 328.00
      • Thu Sep 08 02:00:00 CEST 2022 328.00
      • Fri Sep 09 00:00:00 CEST 2022 328.00
      • Sat Sep 10 00:00:00 CEST 2022 328.00
      • Sun Sep 11 00:00:00 CEST 2022 328.00
      • Mon Sep 12 00:00:00 CEST 2022 328.00
      • Tue Sep 13 00:00:00 CEST 2022 328.00
      • Wed Sep 14 00:00:00 CEST 2022 328.00
      • Thu Sep 15 02:00:00 CEST 2022 329.00
      • Fri Sep 16 00:00:00 CEST 2022 329.00
      • Sat Sep 17 00:00:00 CEST 2022 329.00
      • Sun Sep 18 00:00:00 CEST 2022 329.00
      • Mon Sep 19 02:00:00 CEST 2022 344.00
      • Tue Sep 20 00:00:00 CEST 2022 344.00
      • Wed Sep 21 00:00:00 CEST 2022 344.00
      • Thu Sep 22 02:00:00 CEST 2022 328.00
      • Fri Sep 23 02:00:00 CEST 2022 344.00
      • Sat Sep 24 00:00:00 CEST 2022 344.00
      • Sun Sep 25 00:00:00 CEST 2022 344.00
      • Mon Sep 26 00:00:00 CEST 2022 344.00
      • Tue Sep 27 00:00:00 CEST 2022 344.00
      • Wed Sep 28 00:00:00 CEST 2022 344.00
      • Thu Sep 29 00:00:00 CEST 2022 344.00
      • Fri Sep 30 00:00:00 CEST 2022 344.00
      • Sat Oct 01 00:00:00 CEST 2022 344.00
      • Sun Oct 02 00:00:00 CEST 2022 344.00
      • Mon Oct 03 00:00:00 CEST 2022 344.00
    • info@vertaa.fi