x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje

Rösle ruostumaton teräs syvä kulho

Järjestä perusteella
Suodata
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut Rösle ruostumaton teräs syvä kulho
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Hintahistoria
1 kuukausi 3 kuukautta 6 kuukautta 1 vuosi
Tekniset tiedot Rösle ruostumaton teräs syvä kulho
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
Rösle ruostumaton teräs syvä kulho
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/157809591.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/183191603.jpg?ts=1
Rösle Rösle ruostumaton teräs syvä kulho ruostumaton teräs syvä kulho ruostumaton teräs syvä kulho Bowl for preparation, serving and storage. The bowl has a drip edge and there is a suitable lid to buy (art no: 15731) Osta Tarjoiluvadit ja muita Kulhot & Tarjoiluvadit @ Royal Design. (1)
  • 04004293156808
  • 15680
1
  • Suunnittelu
    • Materiaalit: Ruostumaton teräs
    • Väri: Musta, Hopea
    • Muoto: Pyöreä
  • Paino ja mitat
    • Halkaisija (cm): 20 cm
    • Korkeus: 12 cm
  • 60.00 60.00 EUR 1
    1
    • RoyalDesign.fi RoyalDesign.fi
      Bowl for preparation, serving and storage. The bowl has a drip edge and there is a suitable lid to buy (art no: 15731) Osta Tarjoiluvadit...60.00, 5 pv (offer_sdt_5_days)
      1
  • 0 0
    • Rösle ruostumaton teräs syvä kulho
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/156015646.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/206107260.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/182554836.jpg?ts=1
      Rösle Rösle ruostumaton teräs syvä kulho ruostumaton teräs syvä kulho ruostumaton teräs syvä kulho Bowl for preparation, serving and storage. The bowl has a drip edge and there is a suitable lid to buy (art no: 15732) Osta Tarjoiluvadit ja muita Kulhot & Tarjoiluvadit @ Royal Design. (1)
      Rösle ruostumaton teräs syvä kulho
      • 04004293156846
      • 15684
      1
    • Mepal - Margrethe bowl - Set of 2 - Steel (245120)
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/164798483.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/223236729.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/144633670.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/112745439.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/241991579.jpg?ts=1
      Mepal Mepal - Margrethe bowl - Set of 2 - Steel (245120) - Margrethe bowl - Set of 2 - Steel (245120) - Margrethe bowl - Set of 2 - Steel (245120) Kulhosetissä Rosti-tuotemerkiltä on klassinen, ajaton muotoilu mukavalla kahvalla marinointi-, leivonta-, tarjoilu- tai säilytysastiaksi. Siinä on kestävä materiaali jokapäiväiseen käyttöön. Valitse useista väreistä. Luo täydellinen yhdistelmä sekoittamalla samaan kokoelmaan kuuluvien kappaleiden kanssa. Tietoa Rosti-merkkisestä kulhosetistä - Klassinen, ajaton muotoilu.- Mukava kahva.- Käytännöllinen kulhosetti.- Kestävä materiaali.- Se valmistetaan ruostumattomasta teräksestä.- Osa Margrethe -mallistoa.- Marinointi-, leivonta-, tarjoilu- tai säilytysastiaksi.- Kulhosetti on saatavilla eri värissä.- Kulhosetti on saatavilla eri koossa.- Myös saatavana kannuna.- Kulhosetit myydään 2 kpl pakkauksissa.- Kulho: 1,5 L.- Kulho: 3 L.- Luo täydellinen yhdistelmä sekoittamalla samaan kokoelmaan kuuluvien kappaleiden kanssa.- Thaimaassa valmistettu Kulhosetin hoito-ohjeet - Astianpesukoneen kestävä. Osta Kulhot & Vadit ja muita Keittiövälineet @ Royal Design. (1)
      Mepal - Margrethe bowl - Set of 2 - Steel (245120)
      • 05722002451202
      1
    • Mepal Margrethe kulho Pebble Vihreä 0,5L
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/144633723.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/219905940.jpg?ts=1
      Mepal Mepal Margrethe kulho Pebble Vihreä 0,5L Margrethe kulho Pebble Vihreä 0,5L Margrethe kulho Pebble Vihreä 0,5L Kulhossa Rosti-tuotemerkiltä on klassinen, ajaton muotoilu mukavalla kahvalla marinointi-, leivonta-, tarjoilu- tai säilytysastiaksi. Siinä on kestävä materiaali jokapäiväiseen käyttöön. Valitse useista väreistä. Luo täydellinen yhdistelmä sekoittamalla samaan kokoelmaan kuuluvien kappaleiden kanssa. Suunnittelija: Acton Bjørn ja Sigvard Bernadotte. Tietoa Rosti-merkkisestä kulhosta - Klassinen, ajaton muotoilu.- Mukava kahva.- Käytännöllinen kulho.- Kestävä materiaali.- Se valmistetaan melamiinista.- Osa Margrethe -mallistoa.- Marinointi-, leivonta-, tarjoilu- tai säilytysastiaksi.- Kulho on saatavilla eri värissä.- Kulho on saatavilla eri koossa.- Myös saatavana kannuna.- Luo täydellinen yhdistelmä sekoittamalla samaan kokoelmaan kuuluvien kappaleiden kanssa.- Thaimaassa valmistettu Kulhon hoito-ohjeet - Astianpesukoneen kestävä. Osta Kulhot & Vadit ja muita Keittiövälineet @ Royal Design. (1)
      Mepal Margrethe kulho Pebble Vihreä 0,5L
      • 08711269977522
      • 242800
      1
    • Mepal Margrethe Kulho Pebble Valkoinen 0,75L
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/144633707.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/153228062.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/153228060.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/153228066.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/153228056.jpg?ts=1
      Mepal Mepal Margrethe Kulho Pebble Valkoinen 0,75L Margrethe Kulho Pebble Valkoinen 0,75L Margrethe Kulho Pebble Valkoinen 0,75L Margrethe Kulho Pebble Valkoinen 0,75L tuotemerkiltä Rosti (2)
      Mepal Margrethe Kulho Pebble Valkoinen 0,75L
      • 08711269977539
      • 242741
      2
    • min
      • Tue May 31 02:00:00 CEST 2022 73.00
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 73.00
      • Thu Jun 02 02:00:00 CEST 2022 52.00
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 52.00
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 52.00
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 52.00
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 52.00
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 52.00
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 52.00
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 52.00
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 52.00
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 52.00
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 52.00
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 52.00
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 52.00
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 52.00
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 52.00
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 52.00
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 52.00
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 52.00
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 52.00
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 52.00
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 52.00
      • Thu Jun 23 02:00:00 CEST 2022 53.00
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 53.00
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 53.00
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 53.00
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 53.00
      • Tue Jun 28 02:00:00 CEST 2022 74.00
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 74.00
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 74.00
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 74.00
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 74.00
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 74.00
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 74.00
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 74.00
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 74.00
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 74.00
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 74.00
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 74.00
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 74.00
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 74.00
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 74.00
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 74.00
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 74.00
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 74.00
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 74.00
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 74.00
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 74.00
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 74.00
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 74.00
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 74.00
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 74.00
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 74.00
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 74.00
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 74.00
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 74.00
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 74.00
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 74.00
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 74.00
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 74.00
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 74.00
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 74.00
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 74.00
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 74.00
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 74.00
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 74.00
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 74.00
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 74.00
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 74.00
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 74.00
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 74.00
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 74.00
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 74.00
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 74.00
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 74.00
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 74.00
      • Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2022 74.00
      • Wed Aug 17 00:00:00 CEST 2022 74.00
      • Thu Aug 18 00:00:00 CEST 2022 74.00
      • Fri Aug 19 00:00:00 CEST 2022 74.00
      • Sat Aug 20 00:00:00 CEST 2022 74.00
      • Sun Aug 21 00:00:00 CEST 2022 74.00
      • Mon Aug 22 00:00:00 CEST 2022 74.00
      • Tue Aug 23 00:00:00 CEST 2022 74.00
      • Wed Aug 24 00:00:00 CEST 2022 74.00
      • Thu Aug 25 00:00:00 CEST 2022 74.00
      • Fri Aug 26 00:00:00 CEST 2022 74.00
      • Sat Aug 27 00:00:00 CEST 2022 74.00
      • Sun Aug 28 00:00:00 CEST 2022 74.00
      • Mon Aug 29 00:00:00 CEST 2022 74.00
      • Tue Aug 30 00:00:00 CEST 2022 74.00
      • Wed Aug 31 00:00:00 CEST 2022 74.00
      • Thu Sep 01 00:00:00 CEST 2022 74.00
      • Fri Sep 02 00:00:00 CEST 2022 74.00
      • Sat Sep 03 00:00:00 CEST 2022 74.00
      • Sun Sep 04 00:00:00 CEST 2022 74.00
      • Mon Sep 05 00:00:00 CEST 2022 74.00
      • Tue Sep 06 00:00:00 CEST 2022 74.00
      • Wed Sep 07 00:00:00 CEST 2022 74.00
      • Thu Sep 08 00:00:00 CEST 2022 74.00
      • Fri Sep 09 00:00:00 CEST 2022 74.00
      • Sat Sep 10 00:00:00 CEST 2022 74.00
      • Sun Sep 11 00:00:00 CEST 2022 74.00
      • Mon Sep 12 00:00:00 CEST 2022 74.00
      • Tue Sep 13 00:00:00 CEST 2022 74.00
      • Wed Sep 14 00:00:00 CEST 2022 74.00
      • Thu Sep 15 00:00:00 CEST 2022 74.00
      • Fri Sep 16 00:00:00 CEST 2022 74.00
      • Sat Sep 17 00:00:00 CEST 2022 74.00
      • Sun Sep 18 00:00:00 CEST 2022 74.00
      • Mon Sep 19 00:00:00 CEST 2022 74.00
      • Tue Sep 20 00:00:00 CEST 2022 74.00
      • Wed Sep 21 00:00:00 CEST 2022 74.00
      • Thu Sep 22 02:00:00 CEST 2022 60.00
      • Fri Sep 23 00:00:00 CEST 2022 60.00
      • Sat Sep 24 00:00:00 CEST 2022 60.00
      • Sun Sep 25 00:00:00 CEST 2022 60.00
      • Mon Sep 26 00:00:00 CEST 2022 60.00
      • Tue Sep 27 00:00:00 CEST 2022 60.00
    • info@vertaa.fi