x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje

Olaplex No.4C Bond Maintenance Clarifying Shampoo, 215ml

Järjestä perusteella
Luotettavaa Tiomintaa Luotettavaa Tiomintaa
Suodata
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut Olaplex No.4C Bond Maintenance Clarifying Shampoo, 215ml
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Hintahistoria
1 kuukausi 3 kuukautta 6 kuukautta 1 vuosi
Tekniset tiedot Olaplex No.4C Bond Maintenance Clarifying Shampoo, 215ml
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
Olaplex No.4C Bond Maintenance Clarifying Shampoo, 215ml
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/242844282.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/234814446.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/248942673.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/248942671.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/234823817.jpg?ts=1
Olaplex Olaplex No.4C Bond Maintenance Clarifying Shampoo, 215ml No.4C Bond Maintenance Clarifying Shampoo, 215ml No.4C Bond Maintenance Clarifying Shampoo, 215ml 250 ml, Syväpuhdistava shampoo, joka perustuu Olaplexin eksklusiiviseen puhdistusteknologiaan. Syväpuhdistaa tehokkaasti, poistaa tuotejäämät ja epäpuhtaudet ja tekee hiuksista terveemmät ja hyvinvoivat. Poistaa kovan veden jättämät mineraalit, kloorin, liiallisen rasvan ja tuotejäämät vain yhdellä käyttökerralla. Kosteuttava koostumus, joka tekee hiuksista pehmeät, kiiltävät ja eloisat. Patentoitu OLAPLEXin Bond-Building Technology -koostumus, joka vahvistaa hiuksia ja tekee niistä vastustuskykyisemmät. (1)
  • 00850018802581
8
  • Yleiset ominaisuudet
    • Kapasiteetti ml: 250 ml
    • Sukupuoli: Naiset, Unisex
  • Paino ja mitat
    • Korkeus: 40 cm
    • Leveys (cm): 60 cm
    • Paino (ilman tarvikkeita): 250 g
    • Pituus: 130 cm
  • Ikäraja
    • Ikäryhmä: Aikuiset
  • Suunnittelu
    • Väri: Punainen
  • 29.95 38.90 EUR 8
    8
    • Loverte Loverte
      5.611158347956654 (3)
      OLAPLEX No.4C Bond Maintenance Clarifying Shampoo 250ml29.95, 3 pv (offer_sdt_3_days)
      1
    • Parfumdreams.fi Parfumdreams.fi
      8.299385261946773 (10)
      30.78, 2 pv (offer_sdt_2_days)
      1
    • Lyko.fi Lyko.fi
      8.378127634977371 (6)
      31.90, 1 vk (offer_sdt_1_week)
      1
    • Nordicfeel Nordicfeel
      8.727272727272727 (7)
      250 ml, Syväpuhdistava shampoo, joka perustuu Olaplexin eksklusiiviseen puhdistusteknologiaan. Syväpuhdistaa tehokkaasti, poistaa tuotejä...33.50, 3 pv (offer_sdt_3_days)
      1
    • Coolshop.fi Coolshop.fi
      3.025016108961687 (25)
      33.50, 1 vk (offer_sdt_1_week)
      1
    • Cocopanda.fi Cocopanda.fi
      6.8 (1)
      • //sc.vertaa.fi/s/5.20.13-RC3/images/content/qualitymarks/LUOTETTAVAA_TOIMINTAA.png https://ohjelmistoebusiness.fi/laatumerkki/laatumerkkikaupat/
      No. 4C Bond Maintenance Clarifying Shampoo on edistyksellinen puhdistava shampoo. Se sisältää Olaplexin ainutlaatuisen Broadspectrum Clar...38.40, 4 pv (offer_sdt_4_days)
      1
    • Eleven Eleven
      250 ml, Syväpuhdistava shampoo, joka perustuu Olaplexin eksklusiiviseen puhdistusteknologiaan. Syväpuhdistaa tehokkaasti, poistaa tuotejä...38.40, 4 pv (offer_sdt_4_days)
      1
    • Hajuvesi.fi Hajuvesi.fi
      7.2 (1)
      38.90, 5 pv (offer_sdt_5_days)
      1
  • 0 0
    • Maria Nila True Soft Shampoo, 1000ml
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/256950937.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/264297837.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/232432901.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/232432356.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/242440107.jpg?ts=1
      Maria Nila Maria Nila True Soft Shampoo, 1000ml True Soft Shampoo, 1000ml True Soft Shampoo, 1000ml 1000 ml, Maria Nila True Soft Conditioner on kuivia hiuksia ravitseva hoitoaine, jonka kosteuttava ja hiuksia vahvistava koostumus sisältää pörröisyyttä ja sähköisyyttä vähentävää arganöljyä. Kaunista kiiltoa tuovan tuotteen Colour Guard Complex -yhdiste auttaa parantamaan hiusvärin kestoa ja suojaamaan hiuksia. Pehmentävä hoitoaine tekee hiuksista silkkisen sileät. Pehmentävä hoitoaine Vähentää pörröisyyttä ja sähköisyyttä Sisältää ravitsevaa arganöljyä Kuiville, värjätyille hiuksille Vegaaninen koostumus (1)
      Maria Nila True Soft Shampoo, 1000ml
      • 07391681036338
      6
    • KMS California Colorvitality Shampoo, 750ml
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/155815712.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/229615242.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/209431162.jpg?ts=1
      KMS California KMS California Colorvitality Shampoo, 750ml Colorvitality Shampoo, 750ml Colorvitality Shampoo, 750ml Säilyttää värin jopa 3 kertaa pidempään kuin tuotteet, joissa ei ole COLORVITALITY procolor shield -teknologiaa, kun käytetään COLORVITALITY shampoota ja hoitoainetta. Sinetöi värin ja säilyttää värjättyjen hiusten kiillon.Kaikille hiustyypeille. (1)
      KMS California Colorvitality Shampoo, 750ml
      • 04044897522067
      5
    • Raw Naturals by Recipe for Men Recipe For Men Rustic Beard Shampoo & Condit
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/229641466.jpg?ts=1
      Raw Naturals by Recipe for Men Raw Naturals by Recipe for Men Recipe For Men Rustic Beard Shampoo & Condit Recipe For Men Rustic Beard Shampoo & Condit Recipe For Men Rustic Beard Shampoo & Condit 250 ml, Raw Naturals Rustic Beard Shampoo & ConditionerRaw Naturals Rustic Beard Shampoo & Conditioner on monivaikutteinen parranhoitotuote, joka sekä puhdistaa että hoitaa partaa. Tuotteen sisältämät hellävaraiset, omenasta peräisin olevat aktiiviaineet puhdistavat partakarvat helposti samalla kun luonnollinen humala kosteuttaa ja silottaa niitä. Parrasta tulee pehmeän tuntuinen ja helpommin muotoiltava.Pesee ja hoitaa partaaKoko: 250 ml (1)
      Raw Naturals by Recipe for Men Recipe For Men Rustic Beard Shampoo & Condit
      • 07391593002384
      4
      deal
    • KMS California Moistrepair Shampoo, 750ml
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/155806956.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/209431153.jpg?ts=1
      KMS California KMS California Moistrepair Shampoo, 750ml Moistrepair Shampoo, 750ml Moistrepair Shampoo, 750ml Kosteuttaa ja korjaa vaurioituneita hiuksia. (2)
      KMS California Moistrepair Shampoo, 750ml
      • 04044897211411
      4
    • min
      • Fri Aug 26 02:00:00 CEST 2022 33.50
      • Sat Aug 27 02:00:00 CEST 2022 33.50
      • Sun Aug 28 00:00:00 CEST 2022 33.50
      • Mon Aug 29 00:00:00 CEST 2022 33.50
      • Tue Aug 30 02:00:00 CEST 2022 33.50
      • Wed Aug 31 00:00:00 CEST 2022 33.50
      • Thu Sep 01 00:00:00 CEST 2022 33.50
      • Fri Sep 02 02:00:00 CEST 2022 33.50
      • Sat Sep 03 00:00:00 CEST 2022 33.50
      • Sun Sep 04 00:00:00 CEST 2022 33.50
      • Mon Sep 05 00:00:00 CEST 2022 33.50
      • Tue Sep 06 00:00:00 CEST 2022 33.50
      • Wed Sep 07 00:00:00 CEST 2022 33.50
      • Thu Sep 08 00:00:00 CEST 2022 33.50
      • Fri Sep 09 00:00:00 CEST 2022 33.50
      • Sat Sep 10 00:00:00 CEST 2022 33.50
      • Sun Sep 11 00:00:00 CEST 2022 33.50
      • Mon Sep 12 00:00:00 CEST 2022 33.50
      • Tue Sep 13 00:00:00 CEST 2022 33.50
      • Wed Sep 14 02:00:00 CEST 2022 33.50
      • Thu Sep 15 00:00:00 CEST 2022 33.50
      • Fri Sep 16 00:00:00 CEST 2022 33.50
      • Sat Sep 17 00:00:00 CEST 2022 33.50
      • Sun Sep 18 00:00:00 CEST 2022 33.50
      • Mon Sep 19 00:00:00 CEST 2022 33.50
      • Tue Sep 20 00:00:00 CEST 2022 33.50
      • Wed Sep 21 00:00:00 CEST 2022 33.50
      • Thu Sep 22 00:00:00 CEST 2022 33.50
      • Fri Sep 23 00:00:00 CEST 2022 33.50
      • Sat Sep 24 00:00:00 CEST 2022 33.50
      • Sun Sep 25 00:00:00 CEST 2022 33.50
      • Mon Sep 26 00:00:00 CEST 2022 33.50
      • Tue Sep 27 00:00:00 CEST 2022 33.50
      • Wed Sep 28 00:00:00 CEST 2022 33.50
      • Thu Sep 29 00:00:00 CEST 2022 33.50
      • Fri Sep 30 02:00:00 CEST 2022 27.50
      • Sat Oct 01 00:00:00 CEST 2022 27.50
      • Sun Oct 02 00:00:00 CEST 2022 27.50
      • Mon Oct 03 00:00:00 CEST 2022 27.50
      • Tue Oct 04 00:00:00 CEST 2022 27.50
      • Wed Oct 05 00:00:00 CEST 2022 27.50
      • Thu Oct 06 02:00:00 CEST 2022 33.50
      • Fri Oct 07 00:00:00 CEST 2022 33.50
      • Sat Oct 08 00:00:00 CEST 2022 33.50
      • Sun Oct 09 00:00:00 CEST 2022 33.50
      • Mon Oct 10 00:00:00 CEST 2022 33.50
      • Tue Oct 11 00:00:00 CEST 2022 33.50
      • Wed Oct 12 00:00:00 CEST 2022 33.50
      • Thu Oct 13 02:00:00 CEST 2022 31.90
      • Fri Oct 14 00:00:00 CEST 2022 31.90
      • Sat Oct 15 00:00:00 CEST 2022 31.90
      • Sun Oct 16 00:00:00 CEST 2022 31.90
      • Mon Oct 17 00:00:00 CEST 2022 31.90
      • Tue Oct 18 02:00:00 CEST 2022 29.95
      • Wed Oct 19 00:00:00 CEST 2022 29.95
      • Thu Oct 20 00:00:00 CEST 2022 29.95
      • Fri Oct 21 00:00:00 CEST 2022 29.95
      • Sat Oct 22 00:00:00 CEST 2022 29.95
      • Sun Oct 23 02:00:00 CEST 2022 29.95
      • Mon Oct 24 00:00:00 CEST 2022 29.95
      • Tue Oct 25 00:00:00 CEST 2022 29.95
      • Wed Oct 26 00:00:00 CEST 2022 29.95
      • Thu Oct 27 00:00:00 CEST 2022 29.95
      • Fri Oct 28 00:00:00 CEST 2022 29.95
      • Sat Oct 29 00:00:00 CEST 2022 29.95
      • Sun Oct 30 00:00:00 CEST 2022 29.95
      • Mon Oct 31 00:00:00 CET 2022 29.95
      • Tue Nov 01 00:00:00 CET 2022 29.95
      • Wed Nov 02 00:00:00 CET 2022 29.95
      • Thu Nov 03 00:00:00 CET 2022 29.95
      • Fri Nov 04 01:00:00 CET 2022 29.95
      • Sat Nov 05 00:00:00 CET 2022 29.95
      • Sun Nov 06 00:00:00 CET 2022 29.95
      • Mon Nov 07 00:00:00 CET 2022 29.95
      • Tue Nov 08 00:00:00 CET 2022 29.95
      • Wed Nov 09 00:00:00 CET 2022 29.95
      • Thu Nov 10 00:00:00 CET 2022 29.95
      • Fri Nov 11 00:00:00 CET 2022 29.95
      • Sat Nov 12 01:00:00 CET 2022 29.95
      • Sun Nov 13 00:00:00 CET 2022 29.95
      • Mon Nov 14 00:00:00 CET 2022 29.95
      • Tue Nov 15 01:00:00 CET 2022 23.96
      • Wed Nov 16 01:00:00 CET 2022 29.95
      • Thu Nov 17 00:00:00 CET 2022 29.95
      • Fri Nov 18 00:00:00 CET 2022 29.95
      • Sat Nov 19 00:00:00 CET 2022 29.95
      • Sun Nov 20 00:00:00 CET 2022 29.95
      • Mon Nov 21 00:00:00 CET 2022 29.95
      • Tue Nov 22 00:00:00 CET 2022 29.95
      • Wed Nov 23 00:00:00 CET 2022 29.95
      • Thu Nov 24 00:00:00 CET 2022 29.95
      • Fri Nov 25 01:00:00 CET 2022 26.80
      • Sat Nov 26 01:00:00 CET 2022 25.12
      • Sun Nov 27 00:00:00 CET 2022 25.12
      • Mon Nov 28 01:00:00 CET 2022 23.96
      • Tue Nov 29 01:00:00 CET 2022 23.96
      • Wed Nov 30 01:00:00 CET 2022 29.95
      • Thu Dec 01 00:00:00 CET 2022 29.95
      • Fri Dec 02 00:00:00 CET 2022 29.95
      • Sat Dec 03 00:00:00 CET 2022 29.95
      • Sun Dec 04 00:00:00 CET 2022 29.95
      • Mon Dec 05 00:00:00 CET 2022 29.95
      • Tue Dec 06 00:00:00 CET 2022 29.95
      • Wed Dec 07 01:00:00 CET 2022 29.95
      • Thu Dec 08 00:00:00 CET 2022 29.95
      • Fri Dec 09 01:00:00 CET 2022 29.95
      • Sat Dec 10 00:00:00 CET 2022 29.95
      • Sun Dec 11 00:00:00 CET 2022 29.95
      • Mon Dec 12 00:00:00 CET 2022 29.95
      • Tue Dec 13 00:00:00 CET 2022 29.95
      • Wed Dec 14 00:00:00 CET 2022 29.95
      • Thu Dec 15 01:00:00 CET 2022 29.95
      • Fri Dec 16 00:00:00 CET 2022 29.95
      • Sat Dec 17 00:00:00 CET 2022 29.95
      • Sun Dec 18 00:00:00 CET 2022 29.95
      • Mon Dec 19 00:00:00 CET 2022 29.95
      • Tue Dec 20 00:00:00 CET 2022 29.95
      • Wed Dec 21 01:00:00 CET 2022 29.95
      • Thu Dec 22 00:00:00 CET 2022 29.95
      • Fri Dec 23 01:00:00 CET 2022 29.95
      • Sat Dec 24 00:00:00 CET 2022 29.95
      • Sun Dec 25 00:00:00 CET 2022 29.95
      • Mon Dec 26 00:00:00 CET 2022 29.95
      • Tue Dec 27 01:00:00 CET 2022 23.96
      • Wed Dec 28 00:00:00 CET 2022 23.96
      • Thu Dec 29 00:00:00 CET 2022 23.96
      • Fri Dec 30 01:00:00 CET 2022 23.96
      • Sat Dec 31 01:00:00 CET 2022 29.95
      • Sun Jan 01 00:00:00 CET 2023 29.95
      • Mon Jan 02 00:00:00 CET 2023 29.95
      • Tue Jan 03 00:00:00 CET 2023 29.95
      • Wed Jan 04 00:00:00 CET 2023 29.95
      • Thu Jan 05 00:00:00 CET 2023 29.95
      • Fri Jan 06 00:00:00 CET 2023 29.95
      • Sat Jan 07 00:00:00 CET 2023 29.95
      • Sun Jan 08 00:00:00 CET 2023 29.95
      • Mon Jan 09 00:00:00 CET 2023 29.95
      • Tue Jan 10 01:00:00 CET 2023 29.95
      • Wed Jan 11 00:00:00 CET 2023 29.95
      • Thu Jan 12 00:00:00 CET 2023 29.95
      • Fri Jan 13 00:00:00 CET 2023 29.95
      • Sat Jan 14 00:00:00 CET 2023 29.95
      • Sun Jan 15 00:00:00 CET 2023 29.95
      • Mon Jan 16 01:00:00 CET 2023 29.95
      • Tue Jan 17 00:00:00 CET 2023 29.95
      • Wed Jan 18 00:00:00 CET 2023 29.95
      • Thu Jan 19 01:00:00 CET 2023 29.95
      • Fri Jan 20 01:00:00 CET 2023 29.95
      • Sat Jan 21 00:00:00 CET 2023 29.95
      • Sun Jan 22 00:00:00 CET 2023 29.95
      • Mon Jan 23 00:00:00 CET 2023 29.95
      • Tue Jan 24 00:00:00 CET 2023 29.95
      • Wed Jan 25 00:00:00 CET 2023 29.95
      • Thu Jan 26 01:00:00 CET 2023 29.95
      • Fri Jan 27 00:00:00 CET 2023 29.95
      • Sat Jan 28 00:00:00 CET 2023 29.95
      • Sun Jan 29 00:00:00 CET 2023 29.95
      • Mon Jan 30 00:00:00 CET 2023 29.95
    • info@vertaa.fi