x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje

R+Co DALLAS Biotin Thickening Shampoo 50 ml

Järjestä perusteella
Suodata
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut R+Co DALLAS Biotin Thickening Shampoo 50 ml
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Hintahistoria
1 kuukausi 3 kuukautta 6 kuukautta 1 vuosi
Tekniset tiedot R+Co DALLAS Biotin Thickening Shampoo 50 ml
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
R+Co DALLAS Biotin Thickening Shampoo 50 ml
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/229646350.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/150768188.jpg?ts=1
R+Co R+Co DALLAS Biotin Thickening Shampoo 50 ml DALLAS Biotin Thickening Shampoo 50 ml DALLAS Biotin Thickening Shampoo 50 ml Käytä Dallas Biotin Thickening Shampoota saadaksesi suuret, kauniit hiukset. Tämä shampoo antaa volyymia ja joustavuutta ohuille, latteille hiuksille samalla, kun se ravitsee ja vahvistaa hiuksia tyvestä latvoihin. Dark Wavesin tuoksu. Sopii kaikille ohuille, hienoille hiuksille, jotka kaipaavat volyymia. Levitä hiussuortuviin ja levitä sitten päänahkaan ja latvoihin. (1)
  • 00810374024904
  • 00810374020678
2
  • 15.00 20.40 EUR 2
    2
    • Bangerhead.fi Bangerhead.fi
      7.2 (1)
      Käytä Dallas Biotin Thickening Shampoota saadaksesi suuret, kauniit hiukset. Tämä shampoo antaa volyymia ja joustavuutta ohuille, latteil...15.00, 3 pv (offer_sdt_3_days)
      1
    • Lyko.fi Lyko.fi
      7.686036470226321 (5)
      20.40, 1 vk (offer_sdt_1_week)
      1
  • 0 0
    • Ecooking Repair Shampoo 500 ml
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/172956318.jpg?ts=1
      Ecooking Ecooking Repair Shampoo 500 ml Repair Shampoo 500 ml Repair Shampoo 500 ml Ecookingin Repair Shampoo sopii normaaleille ja kuiville hiuksille. Siinä on raikas vihreiden lehtien ja kukkien tuoksu. Ecookingin uusi Repair Shampoo kosteuttaa ja ravitsee kuivia hiuksia. Se sisältää kosteuttavia ainesosia, jotka ylläpitävät hiusten kosteustasapainoa jopa 72 tuntia. Hiuksista tulee sileät ja kosteutetut. (1)
      Ecooking Repair Shampoo 500 ml
      • 05712350613629
      2
    • Ecooking Repair Shampoo 250 ml
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/172956337.jpg?ts=1
      Ecooking Ecooking Repair Shampoo 250 ml Repair Shampoo 250 ml Repair Shampoo 250 ml Kosteuttaa ja hoitaa kuivia hiuksia. (1)
      Ecooking Repair Shampoo 250 ml
      • 05712350613612
      3
    • Mr. Smith Balancing Shampoo, 275ml
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/229625185.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/224835392.jpg?ts=1
      Mr. Smith Mr. Smith Balancing Shampoo, 275ml Balancing Shampoo, 275ml Balancing Shampoo, 275ml 275 ml, (1)
      Mr. Smith Balancing Shampoo, 275ml
      • 00735204321001
      4
      deal
    • We Are Paradoxx Repair Shampoo 250 ml
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/175082323.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/146353820.jpg?ts=1
      We Are Paradoxx We Are Paradoxx Repair Shampoo 250 ml Repair Shampoo 250 ml Repair Shampoo 250 ml (1)
      We Are Paradoxx Repair Shampoo 250 ml
      • 05060616950163
      1
    • min
      • Tue Mar 08 01:00:00 CET 2022 14.50
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 14.50
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 14.50
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 14.50
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 14.50
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 14.50
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 14.50
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 14.50
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 14.50
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 14.50
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 14.50
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 14.50
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 14.50
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 14.50
      • Tue Mar 22 01:00:00 CET 2022 15.00
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 15.00
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 15.00
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 15.00
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 15.00
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 15.00
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 15.00
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 15.00
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 15.00
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 15.00
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 15.00
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 15.00
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 15.00
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 15.00
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 15.00
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 15.00
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 15.00
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 15.00
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 15.00
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 15.00
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 15.00
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 15.00
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 15.00
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 15.00
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 15.00
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 15.00
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 15.00
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 15.00
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 15.00
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 15.00
      • Thu Apr 21 02:00:00 CEST 2022 15.00
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 15.00
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 15.00
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 15.00
      • Mon Apr 25 02:00:00 CEST 2022 12.90
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 12.90
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 12.90
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 12.90
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 12.90
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 12.90
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 12.90
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 12.90
      • Tue May 03 02:00:00 CEST 2022 12.90
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 12.90
      • Thu May 05 02:00:00 CEST 2022 15.00
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 15.00
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 15.00
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 15.00
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 15.00
      • Tue May 10 02:00:00 CEST 2022 14.50
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 14.50
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 14.50
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 14.50
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 14.50
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 14.50
      • Mon May 16 02:00:00 CEST 2022 15.00
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 15.00
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 15.00
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 15.00
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 15.00
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 15.00
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 15.00
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 15.00
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 15.00
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 15.00
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 15.00
      • Fri May 27 02:00:00 CEST 2022 14.50
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 14.50
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 14.50
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 14.50
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 14.50
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 14.50
      • Thu Jun 02 02:00:00 CEST 2022 15.00
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 15.00
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 15.00
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 15.00
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 15.00
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 15.00
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 15.00
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 15.00
      • Fri Jun 10 02:00:00 CEST 2022 14.50
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 14.50
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 14.50
      • Mon Jun 13 02:00:00 CEST 2022 14.50
      • Tue Jun 14 02:00:00 CEST 2022 12.90
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 12.90
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 12.90
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 12.90
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 12.90
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 12.90
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 12.90
      • Tue Jun 21 02:00:00 CEST 2022 12.90
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 12.90
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 12.90
      • Fri Jun 24 02:00:00 CEST 2022 12.90
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 12.90
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 12.90
      • Mon Jun 27 02:00:00 CEST 2022 14.50
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 14.50
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 14.50
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 14.50
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 14.50
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 14.50
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 14.50
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 14.50
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 14.50
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 14.50
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 14.50
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 14.50
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 14.50
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 14.50
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 14.50
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 14.50
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 14.50
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 14.50
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 14.50
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 14.50
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 14.50
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 14.50
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 14.50
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 14.50
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 14.50
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 14.50
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 14.50
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 14.50
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 14.50
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 14.50
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 14.50
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 14.50
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 14.50
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 14.50
      • Sun Jul 31 02:00:00 CEST 2022 14.50
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 14.50
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 14.50
      • Wed Aug 03 02:00:00 CEST 2022 15.00
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 15.00
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 15.00
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 15.00
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 15.00
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 15.00
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 15.00
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 15.00
    • info@vertaa.fi