x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje

Weleda Oat Replenishing Shampoo 190 ml

Järjestä perusteella
Luotettavaa Tiomintaa Luotettavaa Tiomintaa
Suodata
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut Weleda Oat Replenishing Shampoo 190 ml
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Hintahistoria
1 kuukausi 3 kuukautta 6 kuukautta 1 vuosi
Tekniset tiedot Weleda Oat Replenishing Shampoo 190 ml
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
Weleda Oat Replenishing Shampoo 190 ml
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/141492374.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/205289802.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/55916630.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/230682359.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/163479175.jpg?ts=1
Weleda Weleda Oat Replenishing Shampoo 190 ml Oat Replenishing Shampoo 190 ml Oat Replenishing Shampoo 190 ml - (1)
  • 04001638095624
  • 4001638095624
2
  • Tekniset tiedot
    • Hiustyyppi: Kuivat/Vaurioituneet hiukset
  • Yleiset ominaisuudet
    • Kapasiteetti ml: 190 ml
    • Sukupuoli: Naiset, Unisex
    • Ammattikäyttöön: Ei
  • Ainesosat
    • Tuoksu: Seetripuu
  • Ikäraja
    • Ikäryhmä: Aikuiset
  • 14.95 15.59 EUR 2
    2
    • Loverte Loverte
      5.611158347956654 (3)
      -14.95, 3 pv (offer_sdt_3_days)
      1
    • Hobby Hall Hobby Hall
      3.0174167952254893 (19)
      15.59, 3 pv (offer_sdt_3_days)
      1
  • 0 0
    • System Professional Balance Scalp Shampoo 250 ml
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/229641467.jpg?ts=1
      System Professional System Professional Balance Scalp Shampoo 250 ml Balance Scalp Shampoo 250 ml Balance Scalp Shampoo 250 ml 250 ml, Herkälle ja kuivalle hiuspohjalle. Hoitaa hellävaraisesti hiuspohjaa ihoystävällisen pH-arvon ansiosta. Valmistelee hiuspoh-jan energisoivalle seerumille. Levitä yksi painallus shampoota kosteisiin hiuksiin. Tee Shampoo Relax Massage -hieronta ja huuhdo huolellisesti. (1)
      System Professional Balance Scalp Shampoo 250 ml
      • 04064666000633
      4
      deal
    • Sachajuan Scalp Shampoo, 100ml
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/229619390.jpg?ts=1
      Sachajuan Sachajuan Scalp Shampoo, 100ml Scalp Shampoo, 100ml Scalp Shampoo, 100ml 100 ml, Koko: 100 mlSachajuan Mini Scalp Shampoo (1)
      Sachajuan Scalp Shampoo, 100ml
      • 07350016331555
      3
    • System Professional Hydrate Shampoo 250 ml
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/229607899.jpg?ts=1
      System Professional System Professional Hydrate Shampoo 250 ml Hydrate Shampoo 250 ml Hydrate Shampoo 250 ml 250 ml, Puhdistaa hiukset hellävaraisesti, kosteuttaa pitkäkestoisesti ja tekee hiuksista helposti selvitettävät. Kevyt koostumus ei ylikuormita hiuksia. Levitä yksi painallus shampoota kosteisiin hiuksiin. Käytä Shampoo Relax Massage -hierontatekniikkaa ja huuhtele hiukset huolellisesti. ASIANTUNTIJANEUVO: Yhdistä Repair-sarjaan, jos hiukset ovat kuivat ja vaurioituneet. (2)
      System Professional Hydrate Shampoo 250 ml
      • 04064666000596
      4
      deal
    • Aveda Be Curly Co-Wash, 250ml
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/239414676.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/233735529.jpg?ts=1
      Aveda Aveda Be Curly Co-Wash, 250ml Be Curly Co-Wash, 250ml Be Curly Co-Wash, 250ml 250 ml, (1)
      Aveda Be Curly Co-Wash, 250ml
      • 00018084951200
      5
      deal
    • min
      • Tue Mar 08 01:00:00 CET 2022 11.95
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 11.95
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 11.95
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 11.95
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 11.95
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 11.95
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 11.95
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 11.95
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 11.95
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 11.95
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 11.95
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 11.95
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 11.95
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 11.95
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 11.95
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 11.95
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 11.95
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 11.95
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 11.95
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 11.95
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 11.95
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 11.95
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 11.95
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 11.95
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 11.95
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 11.95
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 11.95
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 11.95
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 11.95
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 11.95
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 11.95
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 11.95
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 11.95
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 11.95
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 11.95
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 11.95
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 11.95
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 11.95
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 11.95
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 11.95
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 11.95
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 11.95
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 11.95
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 11.95
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 11.95
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 11.95
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 11.95
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 11.95
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 11.95
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 11.95
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 11.95
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 11.95
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 11.95
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 11.95
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 11.95
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 11.95
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 11.95
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 11.95
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 11.95
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 11.95
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 11.95
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 11.95
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 11.95
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 11.95
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 11.95
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 11.95
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 11.95
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 11.95
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 11.95
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 11.95
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 11.95
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 11.95
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 11.95
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 11.95
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 11.95
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 11.95
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 11.95
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 11.95
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 11.95
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 11.95
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 11.95
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 11.95
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 11.95
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 11.95
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 11.95
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 11.95
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 11.95
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 11.95
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 11.95
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 11.95
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 11.95
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 11.95
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 11.95
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 11.95
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 11.95
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 11.95
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 11.95
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 11.95
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 11.95
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 11.95
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 11.95
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 11.95
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 11.95
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 11.95
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 11.95
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 11.95
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 11.95
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 11.95
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 11.95
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 11.95
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 11.95
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 11.95
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 11.95
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 11.95
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 11.95
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 11.95
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 11.95
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 11.95
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 11.95
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 11.95
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 11.95
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 11.95
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 11.95
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 11.95
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 11.95
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 11.95
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 11.95
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 11.95
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 11.95
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 11.95
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 11.95
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 11.95
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 11.95
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 11.95
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 11.95
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 11.95
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 11.95
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 11.95
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 11.95
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 11.95
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 11.95
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 11.95
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 11.95
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 11.95
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 11.95
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 11.95
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 11.95
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 11.95
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 11.95
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 11.95
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 11.95
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 11.95
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 11.95
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 11.95
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 11.95
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 11.95
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 11.95
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 11.95
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 11.95
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 11.95
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 11.95
      • Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2022 11.95
      • Wed Aug 17 00:00:00 CEST 2022 11.95
      • Thu Aug 18 00:00:00 CEST 2022 11.95
      • Fri Aug 19 00:00:00 CEST 2022 11.95
      • Sat Aug 20 00:00:00 CEST 2022 11.95
      • Sun Aug 21 00:00:00 CEST 2022 11.95
      • Mon Aug 22 00:00:00 CEST 2022 11.95
      • Tue Aug 23 00:00:00 CEST 2022 11.95
      • Wed Aug 24 00:00:00 CEST 2022 11.95
      • Thu Aug 25 00:00:00 CEST 2022 11.95
      • Fri Aug 26 00:00:00 CEST 2022 11.95
      • Sat Aug 27 00:00:00 CEST 2022 11.95
      • Sun Aug 28 00:00:00 CEST 2022 11.95
      • Mon Aug 29 00:00:00 CEST 2022 11.95
      • Tue Aug 30 00:00:00 CEST 2022 11.95
      • Wed Aug 31 00:00:00 CEST 2022 11.95
      • Thu Sep 01 00:00:00 CEST 2022 11.95
      • Fri Sep 02 00:00:00 CEST 2022 11.95
      • Sat Sep 03 00:00:00 CEST 2022 11.95
      • Sun Sep 04 00:00:00 CEST 2022 11.95
      • Mon Sep 05 00:00:00 CEST 2022 11.95
      • Tue Sep 06 00:00:00 CEST 2022 11.95
      • Wed Sep 07 00:00:00 CEST 2022 11.95
      • Thu Sep 08 00:00:00 CEST 2022 11.95
      • Fri Sep 09 00:00:00 CEST 2022 11.95
      • Sat Sep 10 00:00:00 CEST 2022 11.95
      • Sun Sep 11 00:00:00 CEST 2022 11.95
      • Mon Sep 12 00:00:00 CEST 2022 11.95
      • Tue Sep 13 00:00:00 CEST 2022 11.95
      • Wed Sep 14 00:00:00 CEST 2022 11.95
      • Thu Sep 15 00:00:00 CEST 2022 11.95
      • Fri Sep 16 00:00:00 CEST 2022 11.95
      • Sat Sep 17 00:00:00 CEST 2022 11.95
      • Sun Sep 18 00:00:00 CEST 2022 11.95
      • Mon Sep 19 00:00:00 CEST 2022 11.95
      • Tue Sep 20 00:00:00 CEST 2022 11.95
      • Wed Sep 21 00:00:00 CEST 2022 11.95
      • Thu Sep 22 00:00:00 CEST 2022 11.95
      • Fri Sep 23 00:00:00 CEST 2022 11.95
      • Sat Sep 24 00:00:00 CEST 2022 11.95
      • Sun Sep 25 00:00:00 CEST 2022 11.95
      • Mon Sep 26 00:00:00 CEST 2022 11.95
      • Tue Sep 27 00:00:00 CEST 2022 11.95
      • Wed Sep 28 00:00:00 CEST 2022 11.95
      • Thu Sep 29 00:00:00 CEST 2022 11.95
      • Fri Sep 30 00:00:00 CEST 2022 11.95
      • Sat Oct 01 00:00:00 CEST 2022 11.95
      • Sun Oct 02 00:00:00 CEST 2022 11.95
      • Mon Oct 03 00:00:00 CEST 2022 11.95
      • Tue Oct 04 00:00:00 CEST 2022 11.95
      • Wed Oct 05 00:00:00 CEST 2022 11.95
      • Thu Oct 06 00:00:00 CEST 2022 11.95
      • Fri Oct 07 00:00:00 CEST 2022 11.95
      • Sat Oct 08 00:00:00 CEST 2022 11.95
      • Sun Oct 09 00:00:00 CEST 2022 11.95
      • Mon Oct 10 00:00:00 CEST 2022 11.95
      • Tue Oct 11 00:00:00 CEST 2022 11.95
      • Wed Oct 12 00:00:00 CEST 2022 11.95
      • Thu Oct 13 00:00:00 CEST 2022 11.95
      • Fri Oct 14 00:00:00 CEST 2022 11.95
      • Sat Oct 15 00:00:00 CEST 2022 11.95
      • Sun Oct 16 00:00:00 CEST 2022 11.95
      • Mon Oct 17 00:00:00 CEST 2022 11.95
      • Tue Oct 18 00:00:00 CEST 2022 11.95
      • Wed Oct 19 00:00:00 CEST 2022 11.95
      • Thu Oct 20 00:00:00 CEST 2022 11.95
      • Fri Oct 21 00:00:00 CEST 2022 11.95
      • Sat Oct 22 00:00:00 CEST 2022 11.95
      • Sun Oct 23 00:00:00 CEST 2022 11.95
      • Mon Oct 24 00:00:00 CEST 2022 11.95
      • Tue Oct 25 00:00:00 CEST 2022 11.95
      • Wed Oct 26 00:00:00 CEST 2022 11.95
      • Thu Oct 27 00:00:00 CEST 2022 11.95
      • Fri Oct 28 00:00:00 CEST 2022 11.95
      • Sat Oct 29 00:00:00 CEST 2022 11.95
      • Sun Oct 30 00:00:00 CEST 2022 11.95
      • Mon Oct 31 00:00:00 CET 2022 11.95
      • Tue Nov 01 00:00:00 CET 2022 11.95
      • Wed Nov 02 00:00:00 CET 2022 11.95
      • Thu Nov 03 00:00:00 CET 2022 11.95
      • Fri Nov 04 01:00:00 CET 2022 11.95
      • Sat Nov 05 00:00:00 CET 2022 11.95
      • Sun Nov 06 00:00:00 CET 2022 11.95
      • Mon Nov 07 00:00:00 CET 2022 11.95
      • Tue Nov 08 00:00:00 CET 2022 11.95
      • Wed Nov 09 00:00:00 CET 2022 11.95
      • Thu Nov 10 00:00:00 CET 2022 11.95
      • Fri Nov 11 00:00:00 CET 2022 11.95
      • Sat Nov 12 00:00:00 CET 2022 11.95
      • Sun Nov 13 00:00:00 CET 2022 11.95
      • Mon Nov 14 00:00:00 CET 2022 11.95
      • Tue Nov 15 00:00:00 CET 2022 11.95
      • Wed Nov 16 00:00:00 CET 2022 11.95
      • Thu Nov 17 00:00:00 CET 2022 11.95
      • Fri Nov 18 00:00:00 CET 2022 11.95
      • Sat Nov 19 00:00:00 CET 2022 11.95
      • Sun Nov 20 00:00:00 CET 2022 11.95
      • Mon Nov 21 00:00:00 CET 2022 11.95
      • Tue Nov 22 01:00:00 CET 2022 11.95
      • Wed Nov 23 00:00:00 CET 2022 11.95
      • Thu Nov 24 00:00:00 CET 2022 11.95
      • Fri Nov 25 00:00:00 CET 2022 11.95
      • Sat Nov 26 01:00:00 CET 2022 11.95
      • Sun Nov 27 00:00:00 CET 2022 11.95
      • Mon Nov 28 00:00:00 CET 2022 11.95
      • Tue Nov 29 00:00:00 CET 2022 11.95
      • Wed Nov 30 00:00:00 CET 2022 11.95
      • Thu Dec 01 00:00:00 CET 2022 11.95
      • Fri Dec 02 00:00:00 CET 2022 11.95
      • Sat Dec 03 00:00:00 CET 2022 11.95
      • Sun Dec 04 00:00:00 CET 2022 11.95
      • Mon Dec 05 00:00:00 CET 2022 11.95
      • Tue Dec 06 01:00:00 CET 2022 11.95
      • Wed Dec 07 00:00:00 CET 2022 11.95
      • Thu Dec 08 00:00:00 CET 2022 11.95
      • Fri Dec 09 01:00:00 CET 2022 11.95
      • Sat Dec 10 00:00:00 CET 2022 11.95
      • Sun Dec 11 00:00:00 CET 2022 11.95
      • Mon Dec 12 00:00:00 CET 2022 11.95
      • Tue Dec 13 00:00:00 CET 2022 11.95
      • Wed Dec 14 00:00:00 CET 2022 11.95
      • Thu Dec 15 01:00:00 CET 2022 11.95
      • Fri Dec 16 00:00:00 CET 2022 11.95
      • Sat Dec 17 00:00:00 CET 2022 11.95
      • Sun Dec 18 00:00:00 CET 2022 11.95
      • Mon Dec 19 00:00:00 CET 2022 11.95
      • Tue Dec 20 00:00:00 CET 2022 11.95
      • Wed Dec 21 00:00:00 CET 2022 11.95
      • Thu Dec 22 00:00:00 CET 2022 11.95
      • Fri Dec 23 00:00:00 CET 2022 11.95
      • Sat Dec 24 00:00:00 CET 2022 11.95
      • Sun Dec 25 00:00:00 CET 2022 11.95
      • Mon Dec 26 00:00:00 CET 2022 11.95
      • Tue Dec 27 00:00:00 CET 2022 11.95
      • Wed Dec 28 00:00:00 CET 2022 11.95
      • Thu Dec 29 00:00:00 CET 2022 11.95
      • Fri Dec 30 00:00:00 CET 2022 11.95
      • Sat Dec 31 00:00:00 CET 2022 11.95
      • Sun Jan 01 00:00:00 CET 2023 11.95
      • Mon Jan 02 00:00:00 CET 2023 11.95
      • Tue Jan 03 00:00:00 CET 2023 11.95
      • Wed Jan 04 00:00:00 CET 2023 11.95
      • Thu Jan 05 00:00:00 CET 2023 11.95
      • Fri Jan 06 00:00:00 CET 2023 11.95
      • Sat Jan 07 00:00:00 CET 2023 11.95
      • Sun Jan 08 00:00:00 CET 2023 11.95
      • Mon Jan 09 00:00:00 CET 2023 11.95
      • Tue Jan 10 00:00:00 CET 2023 11.95
      • Wed Jan 11 00:00:00 CET 2023 11.95
      • Thu Jan 12 00:00:00 CET 2023 11.95
      • Fri Jan 13 00:00:00 CET 2023 11.95
      • Sat Jan 14 00:00:00 CET 2023 11.95
      • Sun Jan 15 00:00:00 CET 2023 11.95
      • Mon Jan 16 00:00:00 CET 2023 11.95
      • Tue Jan 17 00:00:00 CET 2023 11.95
      • Wed Jan 18 01:00:00 CET 2023 14.95
      • Thu Jan 19 00:00:00 CET 2023 14.95
      • Fri Jan 20 00:00:00 CET 2023 14.95
      • Sat Jan 21 00:00:00 CET 2023 14.95
      • Sun Jan 22 00:00:00 CET 2023 14.95
      • Mon Jan 23 00:00:00 CET 2023 14.95
      • Tue Jan 24 00:00:00 CET 2023 14.95
      • Wed Jan 25 00:00:00 CET 2023 14.95
      • Thu Jan 26 00:00:00 CET 2023 14.95
      • Fri Jan 27 00:00:00 CET 2023 14.95
      • Sat Jan 28 00:00:00 CET 2023 14.95
    • info@vertaa.fi