x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje

Camry CR 5029

Järjestä perusteella
Suodata
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut Camry CR 5029
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Hintahistoria
1 kuukausi 3 kuukautta 6 kuukautta 1 vuosi
Tekniset tiedot Camry CR 5029
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
Camry CR 5029
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/237303683.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/151499635.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/161438615.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/136110586.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/136110744.jpg?ts=1
Camry Camry CR 5029 CR 5029 CR 5029 Camry Keraaminen Silitysrauta 3000W CR 5029 (1)
  • 05908256839373
  • 91618
2
  • Yleiset ominaisuudet
    • Silitysraudan tyyppi: Höyrysilitysrauta
  • Tekniset tiedot
    • Teho: 2400 W
  • Suunnittelu
    • Väri: Keltainen, Musta, Valkoinen
    • Materiaalit: Teräs
  • Julkaisu
    • Julkaisuvuosi: 2018
  • 36.90 36.90 EUR 2
    2
    • Gigantti Gigantti
      8.0 (3)
      Camry Keraaminen Silitysrauta 3000W CR 502936.90, 5 pv (offer_sdt_5_days)
      1
    • 24hshop.fi 24hshop.fi
      4.607056094420033 (105)
      Camry Silitysrauta keraamisella pohjalla - 3000W Sen valkoinen ja keltainen kotelo piilottaa tehokkaan 3000 W laitteen. Sitä voidaan käyt...36.90, 5 pv (offer_sdt_5_days)
      1
  • 0 0
    • Russell Hobbs Supreme Steam Pro -silitysrauta
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/226728974.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/140455566.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/140455565.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/140455562.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/140455563.jpg?ts=1
      Russell Hobbs Russell Hobbs Supreme Steam Pro -silitysrauta Supreme Steam Pro -silitysrauta Supreme Steam Pro -silitysrauta The Supreme Steam Pro Iron -höyrysilitysrauta tarjoaa 40 g/min höyrytuotannon, tehokkaan 145 g/min höyrysuihkeen, keraamisen pohjalevyn tarttumattomalla pinnoitteella sekä 0,31 litran vesisäiliön. Sisältää myös pystyhöyrystystoiminnon. (2)
      Russell Hobbs Supreme Steam Pro -silitysrauta
      • 04008496881178
      • 4864945
      • 23971-56
      • 23516046001
      2
    • Electrolux E8SI1-7EGM HÖYRYSILITYSRAUTA
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/153759015.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/236721498.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/236721501.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/236721500.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/236721502.jpg?ts=1
      Electrolux Electrolux E8SI1-7EGM HÖYRYSILITYSRAUTA E8SI1-7EGM HÖYRYSILITYSRAUTA E8SI1-7EGM HÖYRYSILITYSRAUTA Silitä sisä- ja ulkovaatteet siisteiksi ja rypyttömiksi tarkasti laadukkaalla eri materiaaleille optimoituja ohjelmia tarjoavalla Electrolux E8SI1-7EGM Refine 800 -höyrysilitysraudalla.Silitysrauta ilmoittaa elektronisesti kun kalkinpoistopatruuna tulee vaihtaa ja Soft Water Activator -aktivaattori sekä FlushClean-huuhtelutoiminnot pidentävät laitteen käyttöikää. Monille materiaalille sopivat ohjelmat Silitysraudassa on omat ohjelmat villalle, puuvillalle ja pellavalle, sekä Outdoor-ohjelma a... (1)
      Electrolux E8SI1-7EGM HÖYRYSILITYSRAUTA
      • 07332543693856
      • 910 003 518
      1
    • Tefal Smart Protect höyrysilitysrauta
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/219162188.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/158273654.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/140457870.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/158273650.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/158273655.jpg?ts=1
      Tefal Tefal Smart Protect höyrysilitysrauta Smart Protect höyrysilitysrauta Smart Protect höyrysilitysrauta A worry free ironSmart Protect lets you iron with total ease, no need to set the iron and no risk of burning clothes. Smart Technology ensures absolute safety for all ironable fabrics, with advanced features for a worry-free process and very good ironing results. (2)
      Tefal Smart Protect höyrysilitysrauta
      • 03121040068663
      • FV4981
      • 5027933
      • 000000000000249680
      • FV4981E0
      2
    • LauraStar Lift Plus höyrysilityskeskus (pinkki)
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/213158103.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/87013325.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/118994053.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/101102686.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/158140958.jpg?ts=1
      LauraStar LauraStar Lift Plus höyrysilityskeskus (pinkki) Lift Plus höyrysilityskeskus (pinkki) Lift Plus höyrysilityskeskus (pinkki) Laurastar Lift on kätevällä kantokahvalla varustettu höyrysilityskeskus, jota on helppoa kuljettaa mukana. Voit käyttää sitä helposti joko silityslaudan päällä silitettäviin vaatteisiin, tai suoraan vaateripustimilla roikkuville vaatteille, sillä se kulkee näppärästi mukanasi. Hygieenisen höyryn ansiosta eliminoit bakteerit ja muut pesukonepesua kestävät pieneliöt vaatteistasi. Sen avulla vaatteesi ovat aina kauniin rypyttömiä, täysin puhtaita sekä erittäin hygieenisiä. Ainutlaatuinen silitys... (4)
      LauraStar Lift Plus höyrysilityskeskus (pinkki)
      • 00790776004646
      • 00790776000945
      • 07907760046466
      • 000.0104.501
      • STRLIFT+PINK
      • 304500
      • 000.0304.501
      • 000.0339.515
      • LSLIFTPLUSPK
      3
    • min
      • Thu Mar 03 01:00:00 CET 2022 31.24
      • Fri Mar 04 00:00:00 CET 2022 31.24
      • Sat Mar 05 00:00:00 CET 2022 31.24
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 31.24
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 31.24
      • Tue Mar 08 01:00:00 CET 2022 30.88
      • Wed Mar 09 01:00:00 CET 2022 30.86
      • Thu Mar 10 01:00:00 CET 2022 38.90
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 38.90
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 38.90
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 38.90
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 38.90
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 38.90
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 38.90
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 38.90
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 38.90
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 38.90
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 38.90
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 38.90
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 38.90
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 38.90
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 38.90
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 38.90
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 38.90
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 38.90
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 38.90
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 38.90
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 38.90
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 38.90
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 38.90
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 38.90
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 38.90
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 38.90
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 38.90
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 38.90
      • Thu Apr 07 02:00:00 CEST 2022 35.98
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 35.98
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 35.98
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 35.98
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 35.98
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 35.98
      • Wed Apr 13 02:00:00 CEST 2022 38.90
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 38.90
      • Fri Apr 15 02:00:00 CEST 2022 30.76
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 30.76
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 30.76
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 30.76
      • Tue Apr 19 02:00:00 CEST 2022 31.64
      • Wed Apr 20 02:00:00 CEST 2022 31.61
      • Thu Apr 21 02:00:00 CEST 2022 31.64
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 31.64
      • Sat Apr 23 02:00:00 CEST 2022 31.64
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 31.64
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 31.64
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 31.64
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 31.64
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 31.64
      • Fri Apr 29 02:00:00 CEST 2022 31.63
      • Sat Apr 30 02:00:00 CEST 2022 31.64
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 31.64
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 31.64
      • Tue May 03 02:00:00 CEST 2022 31.63
      • Wed May 04 02:00:00 CEST 2022 31.62
      • Thu May 05 02:00:00 CEST 2022 36.90
      • Fri May 06 02:00:00 CEST 2022 31.55
      • Sat May 07 02:00:00 CEST 2022 31.40
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 31.40
      • Mon May 09 02:00:00 CEST 2022 36.90
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 36.90
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 36.90
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 36.90
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 36.90
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 36.90
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 36.90
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 36.90
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 36.90
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 36.90
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 36.90
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 36.90
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 36.90
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 36.90
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 36.90
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 36.90
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 36.90
      • Thu May 26 02:00:00 CEST 2022 32.31
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 32.31
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 32.31
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 32.31
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 32.31
      • Tue May 31 02:00:00 CEST 2022 36.90
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 36.90
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 36.90
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 36.90
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 36.90
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 36.90
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 36.90
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 36.90
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 36.90
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 36.90
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 36.90
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 36.90
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 36.90
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 36.90
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 36.90
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 36.90
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 36.90
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 36.90
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 36.90
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 36.90
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 36.90
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 36.90
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 36.90
      • Thu Jun 23 02:00:00 CEST 2022 31.95
      • Fri Jun 24 02:00:00 CEST 2022 31.94
      • Sat Jun 25 02:00:00 CEST 2022 31.95
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 31.95
      • Mon Jun 27 02:00:00 CEST 2022 31.90
      • Tue Jun 28 02:00:00 CEST 2022 31.89
      • Wed Jun 29 02:00:00 CEST 2022 31.90
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 31.90
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 31.90
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 31.90
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 31.90
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 31.90
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 31.90
      • Wed Jul 06 02:00:00 CEST 2022 36.90
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 36.90
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 36.90
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 36.90
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 36.90
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 36.90
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 36.90
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 36.90
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 36.90
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 36.90
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 36.90
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 36.90
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 36.90
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 36.90
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 36.90
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 36.90
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 36.90
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 36.90
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 36.90
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 36.90
      • Tue Jul 26 02:00:00 CEST 2022 31.89
      • Wed Jul 27 02:00:00 CEST 2022 36.90
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 36.90
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 36.90
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 36.90
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 36.90
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 36.90
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 36.90
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 36.90
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 36.90
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 36.90
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 36.90
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 36.90
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 36.90
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 36.90
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 36.90
    • info@vertaa.fi