x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje

Seagate Barracuda 2TB 3.5" Serial ATA-600

Järjestä perusteella
Suodata
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut Seagate Barracuda 2TB 3.5" Serial ATA-600
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Hintahistoria
1 kuukausi 3 kuukautta 6 kuukautta 1 vuosi
Tekniset tiedot Seagate Barracuda 2TB 3.5" Serial ATA-600
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
Seagate Barracuda 2TB 3.5" Serial ATA-600
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/208542450.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/245199415.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/150535606.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/210095968.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/229677471.jpg?ts=1
Seagate Seagate Barracuda 2TB 3.5" Serial ATA-600 Barracuda 2TB 3.5" Serial ATA-600 Barracuda 2TB 3.5" Serial ATA-600 Seagate Barracuda ST2000DM008 - Kiintolevyasema - 2 Tt - sisäinen - 3.5' - SATA 6Gb/s - 7200 kierrosta/min - puskuri: 256 Mt (21)
  • 00763649113653
  • 00763649100165
  • 08719706011280
  • ST2000DM008
10
good_buy
  • Tallennus
    • Kiintolevytyyppi: HDD
  • Levyasema
    • Kovalevyn käyttöliittymä: SATA
  • Yleiset ominaisuudet
    • Sukupuoli: Unisex
  • Paino ja mitat
    • Paino (g): 386 g
  • Ikäraja
    • Ikäryhmä: Aikuiset
  • Suunnittelu
    • Väri: Harmaa
  • Alusta
    • Pelialusta: PC
  • 64.98 86.99 EUR 10
    10
    • Hobby Hall Hobby Hall
      3.0174167952254893 (19)
      64.98, 4 pv (offer_sdt_4_days)
      1
    • Proshop Proshop
      8.292488542307147 (463)
      Kovalevy, 2 Tt, sisäinen, 3.5", SATA 600, 7200 kierrosta/min, puskuri: 64 Mt - ST2000DM008 Huom! Toimitetaan bulk, eli ilman data- ja vir...65.21, 6 pv (offer_sdt_6_days)
      1
    • Data-Systems Data-Systems
      8.642011799776487 (21)
      Seagate BarraCuda 3.5" ST2000DM008 Harddisk - 2TB67.35, 5 pv (offer_sdt_5_days)
      1
    • Kärkkäinen Kärkkäinen
      - Valmistajan tuotekoodi: ST2000DM008 - Laitteen tyyppi: Kiintolevyasema - sisäinen - Muistin koko: 2 TB - Liitäntä: SATA 6Gb/s - Nopeus:...69.70, 3 pv (offer_sdt_3_days)
      1
    • Veikon Kone Veikon Kone
      4.6171833464289715 (17)
      69.80, 3 pv (offer_sdt_3_days)
      1
    • Multitronic Multitronic
      6.546834488459221 (301)
      69.90, 3 pv (offer_sdt_3_days)
      1
    • Power.fi Power.fi
      5.200714241191404 (12)
      Seagate Barracuda 3,5 -kovalevy tarjoaa erinomaisen luotettavuuden ja suorituskyvyn. Se on optimoitu erityisesti vaativaan toimivuuteen n...71.00, 6 pv (offer_sdt_6_days)
      1
    • Dustin home Dustin home
      6.479462569936052 (142)
      Monipuolinen ja luotettava. Barracuda on taas täällä! Barracuda Monipuolinen ja luotettava, legendaariset Seagate BarraCuda 3,5-tuuman le...71.09, 2 pv (offer_sdt_2_days)
      1
    • Puolenkuunpelit Puolenkuunpelit
      8.240681183521069 (4)
      72.80, 5 pv (offer_sdt_5_days)
      1
    • VPD Pelikauppa VPD Pelikauppa
      6.8 (1)
      Seagate Barracuda ST2000DM008 - Kiintolevyasema - 2 Tt - sisäinen - 3.5' - SATA 6Gb/s - 7200 kierrosta/min - puskuri: 256 Mt86.99, 24 h (offer_sdt_24_hrs)
      1
  • 0 0
    • Dell 400-AUXH
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/155188940.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/178469151.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/155483718.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/147105363.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/141151303.jpg?ts=1
      Dell Dell 400-AUXH 400-AUXH 400-AUXH Increase the storage capacity of your Dell System with 120 GB Solid State Drive from Dell. It boasts a storage capacity of up to 120 GB, enabling users to store large amounts of data. This drive delivers enhanced data transfer speed of up to 12 Gbps. (1)
      Dell 400-AUXH
      • 05397184015360
      • 400-AUXH
      • 5397184015360
      2
    • Kioxia EXCERIA PLUS NVMe SSD - 1TB
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/167964660.jpg?ts=1
      Kioxia Kioxia EXCERIA PLUS NVMe SSD - 1TB EXCERIA PLUS NVMe SSD - 1TB EXCERIA PLUS NVMe SSD - 1TB Sisäinen Kioxia Exceria Plus NVMe SSD -muisti tarjoaa nopeaa ja suorituskykyistä muistia tietokoneellesi. Erittäin responsiivinen muisti lyhentää lataus- ja käynnistysajat sekunteihin, jonka ansiosta se sopii erityisesti pelitietokoneille. (1)
      Kioxia EXCERIA PLUS NVMe SSD - 1TB
      • 04582563851979
      • LRD10Z001TG8
      1
    • Gigabyte GP-AG41TB
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/166488630.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/166488693.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/166488692.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/237594968.jpg?ts=1
      Gigabyte Gigabyte GP-AG41TB GP-AG41TB GP-AG41TB SSD (Solid State Drive), 1 TB, sisäinen, tiedonsiirtonopeus: 5000 MBps (lukeminen) / 4400 MBs (kirjoittaminen), IOPS: 750000 (lukeminen) / 700000 (kirjoittaminen), 1GB DDR4-välimuisti, M.2 2280 (80mm), PCI-Express 4.0 x4 NVMe 1.3 (Non-Volatile Memory Express) - Phison PS5016-E16 -ohjain (2)
      Gigabyte GP-AG41TB
      • 04719331809362
      • GP-AG41TB
      2
      deal
    • HP Hard drive bracket 0TB Serial ATA
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/147822778.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/147100702.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/214243332.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/210052166.jpg?ts=1
      HP HP Hard drive bracket 0TB Serial ATA Hard drive bracket 0TB Serial ATA Hard drive bracket 0TB Serial ATA HDD Adapter Kit (HDD bracket & 4x screws) for HP ZBook 17. (1)
      HP Hard drive bracket 0TB Serial ATA
      • 05711045800740
      • 734280-001
      2
    • min
      • Thu Mar 03 01:00:00 CET 2022 55.00
      • Fri Mar 04 00:00:00 CET 2022 55.00
      • Sat Mar 05 00:00:00 CET 2022 55.00
      • Sun Mar 06 01:00:00 CET 2022 55.00
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 55.00
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 55.00
      • Wed Mar 09 01:00:00 CET 2022 55.00
      • Thu Mar 10 01:00:00 CET 2022 55.00
      • Fri Mar 11 01:00:00 CET 2022 55.00
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 55.00
      • Sun Mar 13 01:00:00 CET 2022 55.00
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 55.00
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 55.00
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 55.00
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 55.00
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 55.00
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 55.00
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 55.00
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 55.00
      • Tue Mar 22 01:00:00 CET 2022 55.00
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 55.00
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 55.00
      • Fri Mar 25 01:00:00 CET 2022 56.80
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 56.80
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 56.80
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 56.80
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 56.80
      • Wed Mar 30 02:00:00 CEST 2022 56.80
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 56.80
      • Fri Apr 01 02:00:00 CEST 2022 56.80
      • Sat Apr 02 02:00:00 CEST 2022 56.80
      • Sun Apr 03 02:00:00 CEST 2022 56.80
      • Mon Apr 04 02:00:00 CEST 2022 59.90
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 59.90
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 59.90
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 59.90
      • Fri Apr 08 02:00:00 CEST 2022 61.26
      • Sat Apr 09 02:00:00 CEST 2022 61.27
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 61.27
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 61.27
      • Tue Apr 12 02:00:00 CEST 2022 61.04
      • Wed Apr 13 02:00:00 CEST 2022 62.32
      • Thu Apr 14 02:00:00 CEST 2022 50.89
      • Fri Apr 15 02:00:00 CEST 2022 50.89
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 50.89
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 50.89
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 50.89
      • Tue Apr 19 02:00:00 CEST 2022 50.89
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 50.89
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 50.89
      • Fri Apr 22 02:00:00 CEST 2022 50.89
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 50.89
      • Sun Apr 24 02:00:00 CEST 2022 50.89
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 50.89
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 50.89
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 50.89
      • Thu Apr 28 02:00:00 CEST 2022 50.89
      • Fri Apr 29 02:00:00 CEST 2022 50.89
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 50.89
      • Sun May 01 02:00:00 CEST 2022 50.89
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 50.89
      • Tue May 03 02:00:00 CEST 2022 50.89
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 50.89
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 50.89
      • Fri May 06 02:00:00 CEST 2022 55.89
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 55.89
      • Sun May 08 02:00:00 CEST 2022 59.39
      • Mon May 09 02:00:00 CEST 2022 62.31
      • Tue May 10 02:00:00 CEST 2022 59.90
      • Wed May 11 02:00:00 CEST 2022 59.90
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 59.90
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 59.90
      • Sat May 14 02:00:00 CEST 2022 59.90
      • Sun May 15 02:00:00 CEST 2022 62.30
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 62.30
      • Tue May 17 02:00:00 CEST 2022 61.72
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 61.72
      • Thu May 19 02:00:00 CEST 2022 61.72
      • Fri May 20 02:00:00 CEST 2022 61.71
      • Sat May 21 02:00:00 CEST 2022 61.71
      • Sun May 22 02:00:00 CEST 2022 61.71
      • Mon May 23 02:00:00 CEST 2022 60.73
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 60.73
      • Wed May 25 02:00:00 CEST 2022 60.74
      • Thu May 26 02:00:00 CEST 2022 60.74
      • Fri May 27 02:00:00 CEST 2022 60.74
      • Sat May 28 02:00:00 CEST 2022 60.74
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 60.74
      • Mon May 30 02:00:00 CEST 2022 60.74
      • Tue May 31 02:00:00 CEST 2022 60.75
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 60.75
      • Thu Jun 02 02:00:00 CEST 2022 61.73
      • Fri Jun 03 02:00:00 CEST 2022 61.73
      • Sat Jun 04 02:00:00 CEST 2022 61.73
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 61.73
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 61.73
      • Tue Jun 07 02:00:00 CEST 2022 61.73
      • Wed Jun 08 02:00:00 CEST 2022 61.70
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 61.70
      • Fri Jun 10 02:00:00 CEST 2022 61.66
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 61.66
      • Sun Jun 12 02:00:00 CEST 2022 61.66
      • Mon Jun 13 02:00:00 CEST 2022 61.65
      • Tue Jun 14 02:00:00 CEST 2022 61.63
      • Wed Jun 15 02:00:00 CEST 2022 59.90
      • Thu Jun 16 02:00:00 CEST 2022 59.90
      • Fri Jun 17 02:00:00 CEST 2022 59.90
      • Sat Jun 18 02:00:00 CEST 2022 59.90
      • Sun Jun 19 02:00:00 CEST 2022 59.80
      • Mon Jun 20 02:00:00 CEST 2022 59.90
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 59.90
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 59.90
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 59.90
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 59.90
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 59.90
      • Sun Jun 26 02:00:00 CEST 2022 59.90
      • Mon Jun 27 02:00:00 CEST 2022 59.90
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 59.90
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 59.90
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 59.90
      • Fri Jul 01 02:00:00 CEST 2022 59.80
      • Sat Jul 02 02:00:00 CEST 2022 59.80
      • Sun Jul 03 02:00:00 CEST 2022 59.80
      • Mon Jul 04 02:00:00 CEST 2022 59.80
      • Tue Jul 05 02:00:00 CEST 2022 59.80
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 59.80
      • Thu Jul 07 02:00:00 CEST 2022 59.80
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 59.80
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 59.80
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 59.80
      • Mon Jul 11 02:00:00 CEST 2022 59.80
      • Tue Jul 12 02:00:00 CEST 2022 60.68
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 60.68
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 60.68
      • Fri Jul 15 02:00:00 CEST 2022 60.67
      • Sat Jul 16 02:00:00 CEST 2022 60.66
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 60.66
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 60.66
      • Tue Jul 19 02:00:00 CEST 2022 60.66
      • Wed Jul 20 02:00:00 CEST 2022 60.65
      • Thu Jul 21 02:00:00 CEST 2022 60.65
      • Fri Jul 22 02:00:00 CEST 2022 60.65
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 60.65
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 60.65
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 60.65
      • Tue Jul 26 02:00:00 CEST 2022 60.65
      • Wed Jul 27 02:00:00 CEST 2022 60.65
      • Thu Jul 28 02:00:00 CEST 2022 60.65
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 60.65
      • Sat Jul 30 02:00:00 CEST 2022 60.66
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 60.66
      • Mon Aug 01 02:00:00 CEST 2022 61.78
      • Tue Aug 02 02:00:00 CEST 2022 60.80
      • Wed Aug 03 02:00:00 CEST 2022 60.80
      • Thu Aug 04 02:00:00 CEST 2022 60.80
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 60.80
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 60.80
      • Sun Aug 07 02:00:00 CEST 2022 61.78
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 61.78
      • Tue Aug 09 02:00:00 CEST 2022 61.79
      • Wed Aug 10 02:00:00 CEST 2022 61.78
      • Thu Aug 11 02:00:00 CEST 2022 61.79
      • Fri Aug 12 02:00:00 CEST 2022 61.84
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 61.84
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 61.84
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 61.84
      • Tue Aug 16 02:00:00 CEST 2022 61.86
      • Wed Aug 17 02:00:00 CEST 2022 61.87
      • Thu Aug 18 02:00:00 CEST 2022 63.20
      • Fri Aug 19 02:00:00 CEST 2022 63.19
      • Sat Aug 20 02:00:00 CEST 2022 63.20
      • Sun Aug 21 02:00:00 CEST 2022 63.20
      • Mon Aug 22 00:00:00 CEST 2022 63.20
      • Tue Aug 23 02:00:00 CEST 2022 63.21
      • Wed Aug 24 02:00:00 CEST 2022 63.20
      • Thu Aug 25 02:00:00 CEST 2022 63.20
      • Fri Aug 26 00:00:00 CEST 2022 63.20
      • Sat Aug 27 00:00:00 CEST 2022 63.20
      • Sun Aug 28 00:00:00 CEST 2022 63.20
      • Mon Aug 29 00:00:00 CEST 2022 63.20
      • Tue Aug 30 02:00:00 CEST 2022 60.80
      • Wed Aug 31 00:00:00 CEST 2022 60.80
      • Thu Sep 01 00:00:00 CEST 2022 60.80
      • Fri Sep 02 02:00:00 CEST 2022 60.80
      • Sat Sep 03 02:00:00 CEST 2022 60.80
      • Sun Sep 04 00:00:00 CEST 2022 60.80
      • Mon Sep 05 02:00:00 CEST 2022 60.80
      • Tue Sep 06 02:00:00 CEST 2022 60.80
      • Wed Sep 07 02:00:00 CEST 2022 60.80
      • Thu Sep 08 02:00:00 CEST 2022 63.75
      • Fri Sep 09 02:00:00 CEST 2022 63.75
      • Sat Sep 10 02:00:00 CEST 2022 63.75
      • Sun Sep 11 02:00:00 CEST 2022 64.24
      • Mon Sep 12 02:00:00 CEST 2022 64.24
      • Tue Sep 13 02:00:00 CEST 2022 64.24
      • Wed Sep 14 02:00:00 CEST 2022 64.24
      • Thu Sep 15 02:00:00 CEST 2022 64.24
      • Fri Sep 16 02:00:00 CEST 2022 64.24
      • Sat Sep 17 02:00:00 CEST 2022 64.24
      • Sun Sep 18 02:00:00 CEST 2022 64.24
      • Mon Sep 19 02:00:00 CEST 2022 64.24
      • Tue Sep 20 02:00:00 CEST 2022 64.24
      • Wed Sep 21 02:00:00 CEST 2022 61.99
      • Thu Sep 22 02:00:00 CEST 2022 60.80
      • Fri Sep 23 02:00:00 CEST 2022 61.80
      • Sat Sep 24 02:00:00 CEST 2022 61.80
      • Sun Sep 25 02:00:00 CEST 2022 61.80
      • Mon Sep 26 02:00:00 CEST 2022 61.90
      • Tue Sep 27 02:00:00 CEST 2022 61.90
      • Wed Sep 28 02:00:00 CEST 2022 61.90
      • Thu Sep 29 02:00:00 CEST 2022 61.90
      • Fri Sep 30 02:00:00 CEST 2022 61.90
      • Sat Oct 01 02:00:00 CEST 2022 61.90
      • Sun Oct 02 02:00:00 CEST 2022 61.90
      • Mon Oct 03 02:00:00 CEST 2022 61.90
      • Tue Oct 04 02:00:00 CEST 2022 61.90
      • Wed Oct 05 02:00:00 CEST 2022 61.90
      • Thu Oct 06 02:00:00 CEST 2022 61.90
      • Fri Oct 07 02:00:00 CEST 2022 61.90
      • Sat Oct 08 02:00:00 CEST 2022 61.90
      • Sun Oct 09 02:00:00 CEST 2022 61.90
      • Mon Oct 10 02:00:00 CEST 2022 61.90
      • Tue Oct 11 02:00:00 CEST 2022 61.90
      • Wed Oct 12 02:00:00 CEST 2022 61.90
      • Thu Oct 13 00:00:00 CEST 2022 61.90
      • Fri Oct 14 02:00:00 CEST 2022 65.20
      • Sat Oct 15 00:00:00 CEST 2022 65.20
      • Sun Oct 16 02:00:00 CEST 2022 65.20
      • Mon Oct 17 00:00:00 CEST 2022 65.20
      • Tue Oct 18 00:00:00 CEST 2022 65.20
      • Wed Oct 19 02:00:00 CEST 2022 65.19
      • Thu Oct 20 02:00:00 CEST 2022 65.19
      • Fri Oct 21 02:00:00 CEST 2022 65.21
      • Sat Oct 22 02:00:00 CEST 2022 65.21
      • Sun Oct 23 00:00:00 CEST 2022 65.21
      • Mon Oct 24 00:00:00 CEST 2022 65.21
      • Tue Oct 25 00:00:00 CEST 2022 65.21
      • Wed Oct 26 02:00:00 CEST 2022 65.21
      • Thu Oct 27 00:00:00 CEST 2022 65.21
      • Fri Oct 28 02:00:00 CEST 2022 65.21
      • Sat Oct 29 02:00:00 CEST 2022 65.18
      • Sun Oct 30 00:00:00 CEST 2022 65.18
      • Mon Oct 31 01:00:00 CET 2022 65.18
      • Tue Nov 01 01:00:00 CET 2022 65.16
      • Wed Nov 02 01:00:00 CET 2022 65.17
      • Thu Nov 03 00:00:00 CET 2022 65.17
      • Fri Nov 04 00:00:00 CET 2022 65.17
      • Sat Nov 05 01:00:00 CET 2022 65.18
      • Sun Nov 06 01:00:00 CET 2022 65.18
      • Mon Nov 07 00:00:00 CET 2022 65.18
      • Tue Nov 08 01:00:00 CET 2022 65.20
      • Wed Nov 09 01:00:00 CET 2022 65.21
      • Thu Nov 10 01:00:00 CET 2022 65.21
      • Fri Nov 11 01:00:00 CET 2022 65.21
      • Sat Nov 12 01:00:00 CET 2022 65.21
      • Sun Nov 13 01:00:00 CET 2022 65.21
      • Mon Nov 14 00:00:00 CET 2022 65.21
      • Tue Nov 15 00:00:00 CET 2022 65.21
      • Wed Nov 16 01:00:00 CET 2022 65.20
      • Thu Nov 17 01:00:00 CET 2022 65.21
      • Fri Nov 18 01:00:00 CET 2022 54.00
      • Sat Nov 19 00:00:00 CET 2022 54.00
      • Sun Nov 20 01:00:00 CET 2022 54.00
      • Mon Nov 21 00:00:00 CET 2022 54.00
      • Tue Nov 22 01:00:00 CET 2022 65.21
      • Wed Nov 23 01:00:00 CET 2022 65.21
      • Thu Nov 24 01:00:00 CET 2022 65.22
      • Fri Nov 25 01:00:00 CET 2022 64.58
      • Sat Nov 26 00:00:00 CET 2022 64.58
      • Sun Nov 27 00:00:00 CET 2022 64.58
      • Mon Nov 28 01:00:00 CET 2022 64.98
      • Tue Nov 29 01:00:00 CET 2022 64.98
      • Wed Nov 30 00:00:00 CET 2022 64.98
      • Thu Dec 01 00:00:00 CET 2022 64.98
      • Fri Dec 02 00:00:00 CET 2022 64.98
      • Sat Dec 03 01:00:00 CET 2022 64.98
      • Sun Dec 04 00:00:00 CET 2022 64.98
      • Mon Dec 05 00:00:00 CET 2022 64.98
    • info@vertaa.fi