x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje

Hama GREEN SCREEN JALUSTALLA

Järjestä perusteella
Suodata
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut Hama GREEN SCREEN JALUSTALLA
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Hintahistoria
1 kuukausi 3 kuukautta 6 kuukautta 1 vuosi
Tekniset tiedot Hama GREEN SCREEN JALUSTALLA
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
Hama GREEN SCREEN JALUSTALLA
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/212410541.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/209696619.jpg?ts=1
Hama Hama GREEN SCREEN JALUSTALLA GREEN SCREEN JALUSTALLA GREEN SCREEN JALUSTALLA Green Screen tausta pikakiinnikkeellä, voidaan irrottaa jalustasta ja ripustaa itsestään Portaattomasti säädettävä teleskooppiputki (kokonaiskorkeus 235 - 270 cm) Tausta suoratoistoon, pelaamiseen, lähetyksiin ja videoneuvotteluihin toimistossa, kotitoimistossa ja Chroma Keyingissä, ihanteellinen ammattibloggaajille ja vloggaajille Taustan koko jalustalla 180 cm x 180 cm, ripustettuna 180 cm x 150 cm Ihanteellinen valokuva- ja videotallenteisiin, joita voidaan rajata ja muokata digitaalisesti N (1)
  • 04007249215710
  • HA-00021571
4
good_buy
  • Suunnittelu
    • Väri: Musta, Vihreä
  • 153.80 182.80 EUR 4
    4
    • Kärkkäinen Kärkkäinen
      Green Screen tausta pikakiinnikkeellä, voidaan irrottaa jalustasta ja ripustaa itsestään Portaattomasti säädettävä teleskooppiputki (koko...153.80, 3 pv (offer_sdt_3_days)
      1
    • Power.fi Power.fi
      5.200714241191404 (12)
      Hama Green Screen -taustakankaan avulla voit vaihtaa videokuvan taustan haluamaksesi ja luoda elokuvista tuttuja erikoisefektejä. Kankaan...156.70, 6 pv (offer_sdt_6_days)
      1
    • Proshop Proshop
      8.29270327299242 (431)
      - The green-screen background with quick-release clip can be removed from the tripod and hung up on its own- The spring mechanism allows ...161.60, 1-2 vk (offer_sdt_2_weeks)
      1
    • Multitronic Multitronic
      6.546834488459221 (301)
      182.80, 1 vk (offer_sdt_1_week)
      1
  • 0 0
    • Bresser Y-9 3x6 M Background Cloth Vihreä
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/106890756.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/167026440.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/130531813.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/130530676.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/145609485.jpg?ts=1
      Bresser Bresser Y-9 3x6 M Background Cloth Vihreä Y-9 3x6 M Background Cloth Vihreä Y-9 3x6 M Background Cloth Vihreä . (1)
      Bresser Y-9 3x6 M Background Cloth Vihreä
      • 04007922015637
      • 04007922015644
      • 350900346
      1
    • Elgato Green Screen
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/151212957.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/191242426.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/175597662.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/175597656.jpg?ts=1
      Elgato Elgato Green Screen Green Screen Green Screen Siirrettävä Green Screen (2)
      Elgato Green Screen
      • 04260195391536
      • 00813180020528
      • 5405867
      • 10GAF9901
      7
    • Ledgo 3522u U-frame Green Screen Kit
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/159503406.jpg?ts=1
      Ledgo Ledgo 3522u U-frame Green Screen Kit 3522u U-frame Green Screen Kit 3522u U-frame Green Screen Kit . (1)
      Ledgo 3522u U-frame Green Screen Kit
      • 06949987480617
      1
    • Ledgo 1822U U-frame Green Screen Kit
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/152513072.jpg?ts=1
      Ledgo Ledgo 1822U U-frame Green Screen Kit 1822U U-frame Green Screen Kit 1822U U-frame Green Screen Kit LEDGO 1822U U-FRAME GREEN SCREEN KIT Pakkauksessa mukana vihreä taustakangas (korkeus 1,8 metriä, leveys 2,2 metriä), U-muotoinen alumiinikehikko taustakankaalle, sekä kuljetuslaukku. Huom! Valot myydään erikseen. (1)
      Ledgo 1822U U-frame Green Screen Kit
      1
    • min
      • Thu Mar 03 01:00:00 CET 2022 153.80
      • Fri Mar 04 00:00:00 CET 2022 153.80
      • Sat Mar 05 00:00:00 CET 2022 153.80
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 153.80
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 153.80
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 153.80
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 153.80
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 153.80
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 153.80
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 153.80
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 153.80
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 153.80
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 153.80
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 153.80
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 153.80
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 153.80
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 153.80
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 153.80
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 153.80
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 153.80
      • Wed Mar 23 01:00:00 CET 2022 154.00
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 154.00
      • Fri Mar 25 01:00:00 CET 2022 156.90
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 156.90
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 156.90
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 156.90
      • Tue Mar 29 02:00:00 CEST 2022 153.80
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 153.80
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 153.80
      • Fri Apr 01 02:00:00 CEST 2022 156.90
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 156.90
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 156.90
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 156.90
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 156.90
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 156.90
      • Thu Apr 07 02:00:00 CEST 2022 153.80
      • Fri Apr 08 02:00:00 CEST 2022 156.90
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 156.90
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 156.90
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 156.90
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 156.90
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 156.90
      • Thu Apr 14 02:00:00 CEST 2022 153.80
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 153.80
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 153.80
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 153.80
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 153.80
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 153.80
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 153.80
      • Thu Apr 21 02:00:00 CEST 2022 153.80
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 153.80
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 153.80
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 153.80
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 153.80
      • Tue Apr 26 02:00:00 CEST 2022 156.90
      • Wed Apr 27 02:00:00 CEST 2022 153.80
      • Thu Apr 28 02:00:00 CEST 2022 156.90
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 156.90
      • Sat Apr 30 02:00:00 CEST 2022 153.80
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 153.80
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 153.80
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 153.80
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 153.80
      • Thu May 05 02:00:00 CEST 2022 156.90
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 156.90
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 156.90
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 156.90
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 156.90
      • Tue May 10 02:00:00 CEST 2022 153.80
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 153.80
      • Thu May 12 02:00:00 CEST 2022 156.90
      • Fri May 13 02:00:00 CEST 2022 156.70
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 156.70
      • Sun May 15 02:00:00 CEST 2022 149.90
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 149.90
      • Tue May 17 02:00:00 CEST 2022 153.80
      • Wed May 18 02:00:00 CEST 2022 156.70
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 156.70
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 156.70
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 156.70
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 156.70
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 156.70
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 156.70
      • Wed May 25 02:00:00 CEST 2022 153.80
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 153.80
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 153.80
      • Sat May 28 02:00:00 CEST 2022 156.70
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 156.70
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 156.70
      • Tue May 31 02:00:00 CEST 2022 153.80
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 153.80
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 153.80
      • Fri Jun 03 02:00:00 CEST 2022 156.70
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 156.70
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 156.70
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 156.70
      • Tue Jun 07 02:00:00 CEST 2022 156.70
      • Wed Jun 08 02:00:00 CEST 2022 156.70
      • Thu Jun 09 02:00:00 CEST 2022 153.80
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 153.80
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 153.80
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 153.80
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 153.80
      • Tue Jun 14 02:00:00 CEST 2022 153.80
      • Wed Jun 15 02:00:00 CEST 2022 156.70
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 156.70
      • Fri Jun 17 02:00:00 CEST 2022 156.70
      • Sat Jun 18 02:00:00 CEST 2022 156.70
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 156.70
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 156.70
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 156.70
      • Wed Jun 22 02:00:00 CEST 2022 153.80
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 153.80
      • Fri Jun 24 02:00:00 CEST 2022 156.70
      • Sat Jun 25 02:00:00 CEST 2022 156.70
      • Sun Jun 26 02:00:00 CEST 2022 156.70
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 156.70
      • Tue Jun 28 02:00:00 CEST 2022 153.80
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 153.80
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 153.80
    • info@vertaa.fi