x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje

Rig-Tig ROLL-IT talouspaperiteline rose

Järjestä perusteella
Suodata
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut Rig-Tig ROLL-IT talouspaperiteline rose
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Hintahistoria
1 kuukausi 3 kuukautta 6 kuukautta 1 vuosi
Tekniset tiedot Rig-Tig ROLL-IT talouspaperiteline rose
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
Rig-Tig ROLL-IT talouspaperiteline rose
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/223191074.jpg?ts=1
Rig-Tig Rig-Tig ROLL-IT talouspaperiteline rose ROLL-IT talouspaperiteline rose ROLL-IT talouspaperiteline rose ROLL-IT talouspaperiteline rose tuotemerkiltä Rig-Tig (1)
  • 05709846029798
2
  • Suunnittelu
    • Väri: Ruskea
  • 41.39 41.49 EUR 2
    2
    • KitchenTime KitchenTime
      3.618007367123523 (11)
      ROLL-IT talouspaperiteline rose tuotemerkiltä Rig-Tig41.39, 4 pv (offer_sdt_4_days)
      1
    • Makujakauppa.fi Makujakauppa.fi
      ROLL-IT talouspaperiteline rose tuotemerkiltä Rig-Tig41.49, 4 pv (offer_sdt_4_days)
      1
  • 0 0
    • Ferm Living Hexagon talouspaperiteline, messinki
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/141964070.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/105483365.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/171164098.jpg?ts=1
      Ferm Living Ferm Living Hexagon talouspaperiteline, messinki Hexagon talouspaperiteline, messinki Hexagon talouspaperiteline, messinki ferm LIVINGin talouspaperiteline tuo särmikkyyttä keittiöön. Telineen rullaa pitelevä osa on valmistettu messingistä. Jalustan materiaaliksi on puolestaan valittu ajaton ja aina tyylikäs marmori. (4)
      Ferm Living Hexagon talouspaperiteline, messinki
      • 05704723557036
      3
    • Beslagsboden Talouspaperiteline Beslagsboden B1197
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/157592728.jpg?ts=1
      Beslagsboden Beslagsboden Talouspaperiteline Beslagsboden B1197 Talouspaperiteline Beslagsboden B1197 Talouspaperiteline Beslagsboden B1197 mattaharjattu, 3x9x25 cm (1)
      Beslagsboden Talouspaperiteline Beslagsboden B1197
      • 07391447050592
      1
    • Zeller Present Talouspyyheteline
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/148083483.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/158989928.jpg?ts=1
      Zeller Present Zeller Present Talouspyyheteline Talouspyyheteline Talouspyyheteline talouspaperiteline ; materiaali: bambu ; mitat: Ø16 cm, korkeus 34 cm ; viimeinen tuotekuva on asiakkaan lähettämä (1)
      Zeller Present Talouspyyheteline
      1
    • By Lassen Kubus Roll'in talouspaperiteline, valkoinen
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/161522884.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/132593403.jpg?ts=1
      By Lassen By Lassen Kubus Roll'in talouspaperiteline, valkoinen Kubus Roll'in talouspaperiteline, valkoinen Kubus Roll'in talouspaperiteline, valkoinen By Lassenin Kubus Roll'in -talouspaperiteline jatkaa suositun Kubus-sarjan ajatonta muotokieltä, joka on saanut vaikutteita Bauhaus-tyylisuunnasta. Arkkitehti Mogens Lassenin lapsenlapsi Søren Lassen suunnitteli Rollin -telineen syntymäpäivälahjaksi äidilleen tavoitteena oli luoda talouspaperiteline, joka pysyisi tukevasti pystyssä perheen ulkoilmapäivällisillä. Kulmikkaan metallirungon varassa seisova talouspaperiteline on valmistettu maalatusta metallista. (1)
      By Lassen Kubus Roll'in talouspaperiteline, valkoinen
      • 05711879000743
      1
    • min
      • Wed Apr 13 02:00:00 CEST 2022 46.00
      • Thu Apr 14 02:00:00 CEST 2022 38.00
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 38.00
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 38.00
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 38.00
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 38.00
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 38.00
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 38.00
      • Thu Apr 21 02:00:00 CEST 2022 46.00
      • Fri Apr 22 02:00:00 CEST 2022 42.53
      • Sat Apr 23 02:00:00 CEST 2022 42.48
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 42.48
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 42.48
      • Tue Apr 26 02:00:00 CEST 2022 42.19
      • Wed Apr 27 02:00:00 CEST 2022 42.19
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 42.19
      • Fri Apr 29 02:00:00 CEST 2022 41.99
      • Sat Apr 30 02:00:00 CEST 2022 42.19
      • Sun May 01 02:00:00 CEST 2022 42.39
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 42.39
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 42.39
      • Wed May 04 02:00:00 CEST 2022 41.99
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 41.99
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 41.99
      • Sat May 07 02:00:00 CEST 2022 41.79
      • Sun May 08 02:00:00 CEST 2022 41.79
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 41.79
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 41.79
      • Wed May 11 02:00:00 CEST 2022 41.39
      • Thu May 12 02:00:00 CEST 2022 41.29
      • Fri May 13 02:00:00 CEST 2022 41.59
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 41.59
      • Sun May 15 02:00:00 CEST 2022 41.69
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 41.69
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 41.69
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 41.69
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 41.69
      • Fri May 20 02:00:00 CEST 2022 41.79
      • Sat May 21 02:00:00 CEST 2022 41.59
      • Sun May 22 02:00:00 CEST 2022 41.69
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 41.69
      • Tue May 24 02:00:00 CEST 2022 40.88
      • Wed May 25 02:00:00 CEST 2022 36.89
      • Thu May 26 02:00:00 CEST 2022 36.89
      • Fri May 27 02:00:00 CEST 2022 35.89
      • Sat May 28 02:00:00 CEST 2022 35.89
      • Sun May 29 02:00:00 CEST 2022 35.89
      • Mon May 30 02:00:00 CEST 2022 34.90
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 34.90
      • Wed Jun 01 02:00:00 CEST 2022 34.90
      • Thu Jun 02 02:00:00 CEST 2022 33.89
      • Fri Jun 03 02:00:00 CEST 2022 33.89
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 33.89
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 33.89
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 33.89
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 33.89
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 33.89
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 33.89
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 33.89
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 33.89
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 33.89
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 33.89
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 33.89
      • Wed Jun 15 02:00:00 CEST 2022 36.89
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 36.89
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 36.89
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 36.89
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 36.89
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 36.89
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 36.89
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 36.89
      • Thu Jun 23 02:00:00 CEST 2022 36.89
      • Fri Jun 24 02:00:00 CEST 2022 36.89
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 36.89
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 36.89
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 36.89
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 36.89
      • Wed Jun 29 02:00:00 CEST 2022 36.19
      • Thu Jun 30 02:00:00 CEST 2022 36.29
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 36.29
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 36.29
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 36.29
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 36.29
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 36.29
      • Wed Jul 06 02:00:00 CEST 2022 35.99
      • Thu Jul 07 02:00:00 CEST 2022 35.99
      • Fri Jul 08 02:00:00 CEST 2022 36.09
      • Sat Jul 09 02:00:00 CEST 2022 36.19
      • Sun Jul 10 02:00:00 CEST 2022 36.29
      • Mon Jul 11 02:00:00 CEST 2022 42.10
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 42.10
      • Wed Jul 13 02:00:00 CEST 2022 41.98
      • Thu Jul 14 02:00:00 CEST 2022 41.98
      • Fri Jul 15 02:00:00 CEST 2022 42.19
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 42.19
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 42.19
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 42.19
      • Tue Jul 19 02:00:00 CEST 2022 42.29
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 42.29
      • Thu Jul 21 02:00:00 CEST 2022 41.88
      • Fri Jul 22 02:00:00 CEST 2022 41.88
      • Sat Jul 23 02:00:00 CEST 2022 41.88
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 41.88
      • Mon Jul 25 02:00:00 CEST 2022 42.89
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 42.89
      • Wed Jul 27 02:00:00 CEST 2022 41.88
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 41.88
      • Fri Jul 29 02:00:00 CEST 2022 42.79
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 42.79
      • Sun Jul 31 02:00:00 CEST 2022 43.09
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 43.09
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 43.09
      • Wed Aug 03 02:00:00 CEST 2022 42.89
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 42.89
      • Fri Aug 05 02:00:00 CEST 2022 42.99
      • Sat Aug 06 02:00:00 CEST 2022 43.09
      • Sun Aug 07 02:00:00 CEST 2022 43.19
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 43.19
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 43.19
      • Wed Aug 10 02:00:00 CEST 2022 42.89
      • Thu Aug 11 02:00:00 CEST 2022 43.09
      • Fri Aug 12 02:00:00 CEST 2022 42.89
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 42.89
      • Sun Aug 14 02:00:00 CEST 2022 42.79
      • Mon Aug 15 02:00:00 CEST 2022 42.79
      • Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2022 42.79
      • Wed Aug 17 02:00:00 CEST 2022 42.49
      • Thu Aug 18 00:00:00 CEST 2022 42.49
      • Fri Aug 19 00:00:00 CEST 2022 42.49
      • Sat Aug 20 02:00:00 CEST 2022 42.39
      • Sun Aug 21 00:00:00 CEST 2022 42.39
      • Mon Aug 22 00:00:00 CEST 2022 42.39
      • Tue Aug 23 02:00:00 CEST 2022 42.29
      • Wed Aug 24 02:00:00 CEST 2022 42.10
      • Thu Aug 25 02:00:00 CEST 2022 42.10
      • Fri Aug 26 00:00:00 CEST 2022 42.10
      • Sat Aug 27 00:00:00 CEST 2022 42.10
      • Sun Aug 28 00:00:00 CEST 2022 42.10
      • Mon Aug 29 00:00:00 CEST 2022 42.10
      • Tue Aug 30 00:00:00 CEST 2022 42.10
      • Wed Aug 31 02:00:00 CEST 2022 42.19
      • Thu Sep 01 02:00:00 CEST 2022 42.10
      • Fri Sep 02 02:00:00 CEST 2022 41.79
      • Sat Sep 03 02:00:00 CEST 2022 41.79
      • Sun Sep 04 00:00:00 CEST 2022 41.79
      • Mon Sep 05 00:00:00 CEST 2022 41.79
      • Tue Sep 06 00:00:00 CEST 2022 41.79
      • Wed Sep 07 02:00:00 CEST 2022 41.98
      • Thu Sep 08 00:00:00 CEST 2022 41.98
      • Fri Sep 09 02:00:00 CEST 2022 41.88
      • Sat Sep 10 02:00:00 CEST 2022 42.10
      • Sun Sep 11 00:00:00 CEST 2022 42.10
      • Mon Sep 12 00:00:00 CEST 2022 42.10
      • Tue Sep 13 00:00:00 CEST 2022 42.10
      • Wed Sep 14 02:00:00 CEST 2022 42.19
      • Thu Sep 15 02:00:00 CEST 2022 42.29
      • Fri Sep 16 02:00:00 CEST 2022 42.10
      • Sat Sep 17 02:00:00 CEST 2022 41.98
      • Sun Sep 18 02:00:00 CEST 2022 41.79
      • Mon Sep 19 00:00:00 CEST 2022 41.79
      • Tue Sep 20 00:00:00 CEST 2022 41.79
      • Wed Sep 21 02:00:00 CEST 2022 41.59
      • Thu Sep 22 02:00:00 CEST 2022 41.19
      • Fri Sep 23 02:00:00 CEST 2022 41.19
      • Sat Sep 24 02:00:00 CEST 2022 41.19
      • Sun Sep 25 02:00:00 CEST 2022 41.19
      • Mon Sep 26 00:00:00 CEST 2022 41.19
      • Tue Sep 27 00:00:00 CEST 2022 41.19
      • Wed Sep 28 02:00:00 CEST 2022 39.89
      • Thu Sep 29 02:00:00 CEST 2022 39.89
      • Fri Sep 30 02:00:00 CEST 2022 41.09
      • Sat Oct 01 02:00:00 CEST 2022 41.29
      • Sun Oct 02 00:00:00 CEST 2022 41.29
      • Mon Oct 03 00:00:00 CEST 2022 41.29
      • Tue Oct 04 02:00:00 CEST 2022 41.29
      • Wed Oct 05 02:00:00 CEST 2022 41.39
      • Thu Oct 06 02:00:00 CEST 2022 41.39
    • info@vertaa.fi