x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje

Dell Universal Dock D6000 USB 3.0, USB-C Telakointiasema

Järjestä perusteella
Suodata
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut Dell Universal Dock D6000 USB 3.0, USB-C Telakointiasema
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Hintahistoria
1 kuukausi 3 kuukautta 6 kuukautta 1 vuosi
Tekniset tiedot Dell Universal Dock D6000 USB 3.0, USB-C Telakointiasema
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
Dell Universal Dock D6000 USB 3.0, USB-C Telakointiasema
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/187477161.jpg
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/150529701.jpg
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/173194313.jpg
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/167978471.jpg
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/144072848.jpg
Dell Dell Universal Dock D6000 USB 3.0, USB-C Telakointiasema Universal Dock D6000 USB 3.0, USB-C Telakointiasema Universal Dock D6000 USB 3.0, USB-C Telakointiasema Conveniently dock any laptop equipped with USB-C or USB 3.0 ports with the Dell Universal Dock - D6000. Youll be able to connect up to three 4K displays and charge a USB-C laptop up to 65W simultaneously. (2)
  • 05397063961955
  • 05711783847113
  • DELL-D6000
  • 452-BCYH
6
good_buy
  • Suunnittelu
    • Väri: Musta
  • Ikäraja
    • Ikäryhmä: Aikuiset
  • 271.35 382.69 EUR 6
    6
    • Hobby Hall Hobby Hall
      3.0174167952254893 (19)
      271.35, 1-2 vk (offer_sdt_2_weeks)
      1
    • Senetic.fi Senetic.fi
      4.00200648051172 (10)
      279.49, 24 h (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Dustin home Dustin home
      6.0817619357602855 (140)
      .309.38, 2 pv (offer_sdt_2_days)
      1
    • Multitronic Multitronic
      6.546834488459221 (301)
      Conveniently dock any laptop equipped with USB-C or USB 3.0 ports with the Dell Universal Dock - D6000. Youll be able to connect up to th...320.80, 1 vk (offer_sdt_1_week)
      1
    • Data-Systems Data-Systems
      8.642011799776487 (21)
      328.25, 5 pv (offer_sdt_5_days)
      1
    • Proshop Proshop
      8.29270327299242 (431)
      D6000, Telakointiasema, USB, GigE, 130 watt malleihin Inspiron 3780, Latitude 5320, 5520, 7390 2-in-1, 7400 2-in-1, Vostro 53XX, XPS 13 93XX382.69, 3 pv (offer_sdt_3_days)
      1
  • 0 0
    • Targus USB 3.0 SuperSpeed Dual Video Docking Station with Power USB Telakointiasema
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/155339692.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/155176173.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/134211502.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/108100369.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/169810956.jpg
      Targus Targus USB 3.0 SuperSpeed Dual Video Docking Station with Power USB Telakointiasema USB 3.0 SuperSpeed Dual Video Docking Station with Power USB Telakointiasema USB 3.0 SuperSpeed Dual Video Docking Station with Power USB Telakointiasema Nopea ja helppokäyttöinen "one touch" USB-liitäntä. Varusta yrityksesi laitteisto tulevaisuuden kestäväksi Targus USB 3.0 SuperSpeed Dual Video Docking Station with Power-telakalla. Nopea ja helppokäyttöinen One Touch USB liitäntä näytöille, näppäimistöille, hiirille ja muille laitteille muutamassa sekunnissa, tarjoaa nyt USB 3. (1)
      Targus USB 3.0 SuperSpeed Dual Video Docking Station with Power USB Telakointiasema
      • 05051794008418
      • ACP71EU
      • ACP71EUZA
      1
    • Dell EURO1 Simple E-Port II
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/175628478.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/124274633.jpg
      Dell Dell EURO1 Simple E-Port II EURO1 Simple E-Port II EURO1 Simple E-Port II Dell EURO Simple E-Port II with 130W AC Adap. USB 3.0 without st.(kit) (1)
      Dell EURO1 Simple E-Port II
      • 05415247019954
      • 05711045501821
      • 05397063812271
      • 452-11424
      2
    • Dell E-Port Advanced Porttitoistin
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/117193798.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/128142535.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/159651615.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/172322906.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/138871138.jpg
      Dell Dell E-Port Advanced Porttitoistin E-Port Advanced Porttitoistin E-Port Advanced Porttitoistin Dell EURO2 Advanced E-Port with 130W AC Adaptor without stand (Kit) (1)
      Dell E-Port Advanced Porttitoistin
      • 05397063812264
      • 07333048004741
      • 05711045570261
      • 05415247019985
      • 07330381755057
      • 452-11415
      1
    • Dell E-Port Advanced 240W USB 3.0
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/117640667.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/120989955.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/120989957.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/120989956.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/210051006.jpg
      Dell Dell E-Port Advanced 240W USB 3.0 E-Port Advanced 240W USB 3.0 E-Port Advanced 240W USB 3.0 (1)
      Dell E-Port Advanced 240W USB 3.0
      • 05712505197783
      • 05397063815692
      • 452-11512
      1
    • min
      • Thu Mar 03 01:00:00 CET 2022 309.38
      • Fri Mar 04 01:00:00 CET 2022 302.80
      • Sat Mar 05 01:00:00 CET 2022 302.80
      • Sun Mar 06 01:00:00 CET 2022 309.38
      • Mon Mar 07 01:00:00 CET 2022 309.38
      • Tue Mar 08 01:00:00 CET 2022 309.38
      • Wed Mar 09 01:00:00 CET 2022 189.80
      • Thu Mar 10 01:00:00 CET 2022 309.38
      • Fri Mar 11 01:00:00 CET 2022 309.38
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 309.38
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 309.38
      • Mon Mar 14 01:00:00 CET 2022 309.38
      • Tue Mar 15 01:00:00 CET 2022 309.38
      • Wed Mar 16 01:00:00 CET 2022 309.38
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 309.38
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 309.38
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 309.38
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 309.38
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 309.38
      • Tue Mar 22 01:00:00 CET 2022 309.38
      • Wed Mar 23 01:00:00 CET 2022 271.35
      • Thu Mar 24 01:00:00 CET 2022 271.35
      • Fri Mar 25 01:00:00 CET 2022 271.35
      • Sat Mar 26 01:00:00 CET 2022 271.35
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 271.35
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 271.35
      • Tue Mar 29 02:00:00 CEST 2022 271.35
      • Wed Mar 30 02:00:00 CEST 2022 271.35
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 271.35
      • Fri Apr 01 02:00:00 CEST 2022 271.35
      • Sat Apr 02 02:00:00 CEST 2022 271.35
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 271.35
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 271.35
      • Tue Apr 05 02:00:00 CEST 2022 271.35
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 271.35
      • Thu Apr 07 02:00:00 CEST 2022 309.38
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 309.38
      • Sat Apr 09 02:00:00 CEST 2022 309.38
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 309.38
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 309.38
      • Tue Apr 12 02:00:00 CEST 2022 309.38
      • Wed Apr 13 02:00:00 CEST 2022 309.38
      • Thu Apr 14 02:00:00 CEST 2022 272.89
      • Fri Apr 15 02:00:00 CEST 2022 276.89
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 276.89
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 276.89
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 276.89
      • Tue Apr 19 02:00:00 CEST 2022 272.89
      • Wed Apr 20 02:00:00 CEST 2022 270.89
      • Thu Apr 21 02:00:00 CEST 2022 270.89
      • Fri Apr 22 02:00:00 CEST 2022 270.89
      • Sat Apr 23 02:00:00 CEST 2022 270.89
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 270.89
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 270.89
      • Tue Apr 26 02:00:00 CEST 2022 270.89
      • Wed Apr 27 02:00:00 CEST 2022 270.89
      • Thu Apr 28 02:00:00 CEST 2022 270.89
      • Fri Apr 29 02:00:00 CEST 2022 270.89
      • Sat Apr 30 02:00:00 CEST 2022 270.89
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 270.89
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 270.89
      • Tue May 03 02:00:00 CEST 2022 270.89
      • Wed May 04 02:00:00 CEST 2022 270.89
      • Thu May 05 02:00:00 CEST 2022 270.89
      • Fri May 06 02:00:00 CEST 2022 268.39
      • Sat May 07 02:00:00 CEST 2022 270.89
      • Sun May 08 02:00:00 CEST 2022 276.69
      • Mon May 09 02:00:00 CEST 2022 277.55
      • Tue May 10 02:00:00 CEST 2022 277.82
      • Wed May 11 02:00:00 CEST 2022 278.56
      • Thu May 12 02:00:00 CEST 2022 279.00
      • Fri May 13 02:00:00 CEST 2022 278.33
      • Sat May 14 02:00:00 CEST 2022 275.42
      • Sun May 15 02:00:00 CEST 2022 275.42
      • Mon May 16 02:00:00 CEST 2022 275.38
      • Tue May 17 02:00:00 CEST 2022 276.75
      • Wed May 18 02:00:00 CEST 2022 271.35
      • Thu May 19 02:00:00 CEST 2022 271.35
      • Fri May 20 02:00:00 CEST 2022 271.35
      • Sat May 21 02:00:00 CEST 2022 271.35
      • Sun May 22 02:00:00 CEST 2022 271.35
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 271.35
      • Tue May 24 02:00:00 CEST 2022 271.35
      • Wed May 25 02:00:00 CEST 2022 271.35
      • Thu May 26 02:00:00 CEST 2022 271.35
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 271.35
    • info@vertaa.fi