x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje

Babolat Pure Strike 16x19 Unstrung Tennis Racket Valkoinen 2

Järjestä perusteella
Suodata
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut Babolat Pure Strike 16x19 Unstrung Tennis Racket Valkoinen 2
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Hintahistoria
1 kuukausi 3 kuukautta 6 kuukautta 1 vuosi
Tekniset tiedot Babolat Pure Strike 16x19 Unstrung Tennis Racket Valkoinen 2
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
Babolat Pure Strike 16x19 Unstrung Tennis Racket Valkoinen 2
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/175050778.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/236703649.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/236703648.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/145972905.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/236703650.jpg?ts=1
Babolat Babolat Pure Strike 16x19 Unstrung Tennis Racket Valkoinen 2 Pure Strike 16x19 Unstrung Tennis Racket Valkoinen 2 Pure Strike 16x19 Unstrung Tennis Racket Valkoinen 2 (1)
  • 03324921752303
  • 101406-2
1
  • Suunnittelu
    • Mailan tyyppi: Tennismaila
    • Väri: Valkoinen, Vaaleanpunainen, Oranssi
  • Yleiset ominaisuudet
    • Sukupuoli: Miehet, Aikuiset
    • Kahvakoko: 2
  • 182.89 182.89 EUR 1
    1
    • Smashinn.com/fi Smashinn.com/fi
      182.89, 4 pv (offer_sdt_4_days)
      1
  • 0 0
    • Babolat Pure Strike 18x20 Unstrung Tennis Racket Valkoinen 1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/174881946.jpg?ts=1
      Babolat Babolat Pure Strike 18x20 Unstrung Tennis Racket Valkoinen 1 Pure Strike 18x20 Unstrung Tennis Racket Valkoinen 1 Pure Strike 18x20 Unstrung Tennis Racket Valkoinen 1 (1)
      Babolat Pure Strike 18x20 Unstrung Tennis Racket Valkoinen 1
      • 03324921752532
      1
    • Head Boom Team L 2022 1 (4 1/8)
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/235089203.jpg?ts=1
      Head Head Boom Team L 2022 1 (4 1/8) Boom Team L 2022 1 (4 1/8) Boom Team L 2022 1 (4 1/8) (1)
      Head Boom Team L 2022 1 (4 1/8)
      • 00724794366776
      1
    • Babolat Drive 25 Junior Blue 2021
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/104315932.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/177983424.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/121010274.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/125907123.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/108472114.jpg?ts=1
      Babolat Babolat Drive 25 Junior Blue 2021 Drive 25 Junior Blue 2021 Drive 25 Junior Blue 2021 (1)
      Babolat Drive 25 Junior Blue 2021
      • 03324921639505
      • 03324921633039
      • 452391
      • 452389
      1
    • Donic Schildkröt Hobby Set 4- Player, pöytätennissetti
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/147858603.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/209803428.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/209803429.jpg?ts=1
      Donic Schildkröt Donic Schildkröt Hobby Set 4- Player, pöytätennissetti Hobby Set 4- Player, pöytätennissetti Hobby Set 4- Player, pöytätennissetti 4 kestävää pöytätennistelinettä, 3 palloa ja sekä vetoketjullinen kantolaukku. Täydellinen kouluihin, kerhoihin tai mökille. Hobby Set 4 Player on setti, joka sisältää neljä kestävää pöytätennismailaa, jotka on pakattu kätevään nailonlaukkuun, jossa mailat on helppo kuljettaa ja säilyttää. Pakkauksessa on myös 3 pöytätennispalloa sekä käytännöllinen vetoketjullinen kantolaukku. Mailat on valmistettu erikoisvalmisteisesta 1,2 kumista ja tarkoitettu laatutietoiselle harrastajalle. Tuotetiedot: - Materiaali, mailat: Kumi Nopeus: 50 Kierre: 50 Kontrolli: 80 Muita yksityiskohtia: Sisältää: 4 mailaa, 3 palloa ja kantolaukku (1)
      Donic Schildkröt Hobby Set 4- Player, pöytätennissetti
      • 04000885886030
      1
    • min
      • Tue Mar 08 01:00:00 CET 2022 199.00
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 199.00
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 199.00
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 199.00
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 199.00
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 199.00
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 199.00
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 199.00
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 199.00
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 199.00
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 199.00
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 199.00
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 199.00
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 199.00
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 199.00
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 199.00
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 199.00
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 199.00
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 199.00
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 199.00
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 199.00
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 199.00
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 199.00
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 199.00
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 199.00
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 199.00
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 199.00
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 199.00
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 199.00
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 199.00
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 199.00
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 199.00
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 199.00
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 199.00
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 199.00
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 199.00
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 199.00
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 199.00
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 199.00
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 199.00
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 199.00
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 199.00
      • Tue Apr 19 02:00:00 CEST 2022 181.89
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 181.89
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 181.89
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 181.89
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 181.89
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 181.89
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 181.89
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 181.89
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 181.89
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 181.89
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 181.89
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 181.89
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 181.89
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 181.89
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 181.89
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 181.89
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 181.89
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 181.89
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 181.89
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 181.89
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 181.89
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 181.89
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 181.89
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 181.89
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 181.89
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 181.89
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 181.89
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 181.89
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 181.89
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 181.89
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 181.89
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 181.89
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 181.89
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 181.89
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 181.89
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 181.89
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 181.89
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 181.89
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 181.89
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 181.89
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 181.89
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 181.89
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 181.89
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 181.89
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 181.89
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 181.89
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 181.89
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 181.89
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 181.89
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 181.89
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 181.89
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 181.89
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 181.89
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 181.89
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 181.89
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 181.89
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 181.89
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 181.89
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 181.89
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 181.89
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 181.89
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 181.89
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 181.89
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 181.89
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 181.89
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 181.89
      • Fri Jun 24 02:00:00 CEST 2022 183.89
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 183.89
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 183.89
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 183.89
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 183.89
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 183.89
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 183.89
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 183.89
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 183.89
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 183.89
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 183.89
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 183.89
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 183.89
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 183.89
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 183.89
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 183.89
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 183.89
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 183.89
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 183.89
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 183.89
      • Thu Jul 14 02:00:00 CEST 2022 183.89
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 183.89
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 183.89
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 183.89
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 183.89
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 183.89
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 183.89
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 183.89
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 183.89
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 183.89
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 183.89
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 183.89
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 183.89
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 183.89
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 183.89
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 183.89
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 183.89
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 183.89
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 183.89
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 183.89
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 183.89
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 183.89
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 183.89
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 183.89
      • Sun Aug 07 02:00:00 CEST 2022 183.89
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 183.89
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 183.89
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 183.89
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 183.89
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 183.89
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 183.89
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 183.89
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 183.89
      • Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2022 183.89
      • Wed Aug 17 02:00:00 CEST 2022 182.89
      • Thu Aug 18 00:00:00 CEST 2022 182.89
      • Fri Aug 19 00:00:00 CEST 2022 182.89
      • Sat Aug 20 00:00:00 CEST 2022 182.89
      • Sun Aug 21 00:00:00 CEST 2022 182.89
      • Mon Aug 22 00:00:00 CEST 2022 182.89
      • Tue Aug 23 00:00:00 CEST 2022 182.89
      • Wed Aug 24 00:00:00 CEST 2022 182.89
      • Thu Aug 25 00:00:00 CEST 2022 182.89
      • Fri Aug 26 00:00:00 CEST 2022 182.89
      • Sat Aug 27 00:00:00 CEST 2022 182.89
      • Sun Aug 28 00:00:00 CEST 2022 182.89
      • Mon Aug 29 00:00:00 CEST 2022 182.89
      • Tue Aug 30 00:00:00 CEST 2022 182.89
      • Wed Aug 31 00:00:00 CEST 2022 182.89
      • Thu Sep 01 00:00:00 CEST 2022 182.89
      • Fri Sep 02 00:00:00 CEST 2022 182.89
      • Sat Sep 03 00:00:00 CEST 2022 182.89
      • Sun Sep 04 00:00:00 CEST 2022 182.89
      • Mon Sep 05 00:00:00 CEST 2022 182.89
      • Tue Sep 06 00:00:00 CEST 2022 182.89
      • Wed Sep 07 00:00:00 CEST 2022 182.89
      • Thu Sep 08 00:00:00 CEST 2022 182.89
      • Fri Sep 09 00:00:00 CEST 2022 182.89
      • Sat Sep 10 00:00:00 CEST 2022 182.89
      • Sun Sep 11 00:00:00 CEST 2022 182.89
      • Mon Sep 12 00:00:00 CEST 2022 182.89
      • Tue Sep 13 00:00:00 CEST 2022 182.89
      • Wed Sep 14 00:00:00 CEST 2022 182.89
      • Thu Sep 15 00:00:00 CEST 2022 182.89
      • Fri Sep 16 00:00:00 CEST 2022 182.89
      • Sat Sep 17 00:00:00 CEST 2022 182.89
      • Sun Sep 18 00:00:00 CEST 2022 182.89
      • Mon Sep 19 00:00:00 CEST 2022 182.89
      • Tue Sep 20 00:00:00 CEST 2022 182.89
      • Wed Sep 21 00:00:00 CEST 2022 182.89
      • Thu Sep 22 00:00:00 CEST 2022 182.89
      • Fri Sep 23 00:00:00 CEST 2022 182.89
      • Sat Sep 24 00:00:00 CEST 2022 182.89
      • Sun Sep 25 00:00:00 CEST 2022 182.89
      • Mon Sep 26 00:00:00 CEST 2022 182.89
      • Tue Sep 27 00:00:00 CEST 2022 182.89
    • info@vertaa.fi