x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje

Giorgio Armani My Way, EdP 30ml

Järjestä perusteella
Suodata
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut Giorgio Armani My Way, EdP 30ml
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Hintahistoria
1 kuukausi 3 kuukautta 6 kuukautta 1 vuosi
Tekniset tiedot Giorgio Armani My Way, EdP 30ml
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
Giorgio Armani My Way, EdP 30ml
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/245960146.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/245960162.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/245960159.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/172219200.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/232183903.jpg?ts=1
Giorgio Armani Giorgio Armani My Way, EdP 30ml My Way, EdP 30ml My Way, EdP 30ml Giorgio ArmaninMY WAY -hajuvesi edustaa modernia, dynaamista ja omaehtoista naista, jossa yhdistyvät uteliaisuus, elämänilo ja ilo. Hän lähtee päättäväisesti matkoille ja kokemuksille löytääkseen uusia asioita. Tämä löytöretkeilijän henki näkyy vastustamattomassa kukkaistuoksussa - täysin Olen mitä elän-moton mukaisesti. Latvatuoksussa naisten tuoksussa kohtaavat bergamotti ja herkän hedelmäiset appelsiininkukat. Ne ilmentävät herännyttä kiinnostuneisuutta olla utelias, kokea uusia seikkailuja ja halua laajentaa näköaloja. Jasmiinin ja tuberosan kukkainen sydäntuoksu muodostaa ainutlaatuisen tuoksujäljen, joka jää muistiin. Se on kuin tämän naisten parfyymin yhdistävä nauha. Setripuu ja vanilja muodostavat perustan, joka talismaanin tavoin antaa voimia kohdata uusia kokemuksia. Huolellisesti kootut ainesosat ja uudelleen täytettävä pullo heijastavat käyttäjän elämänasennetta. Giorgio Armanin moderni, kukikas naisten tuoksu on saman aikaisesti ajaton ja tyy (21)
  • 03614272907652
  • LB402301
9
good_buy
  • Yleiset ominaisuudet
    • Kapasiteetti ml: 30 ml
    • Tuoksun tyyppi: Eau de Parfum
    • Sukupuoli: Naiset
  • Ainesosat
    • Latvatuoksu: Appelsiininkukka
    • Sydäntuoksu: Jasmiini
  • Tekniset tiedot
    • Annostelijan tyyppi: Spray
    • Määrä per pakkaus: 1 kpl
  • Ikäraja
    • Ikäryhmä: Aikuiset
  • Suunnittelu
    • Väri: Vaaleanpunainen, Valkoinen
  • Muut ominaisuudet
    • Nettopaino: 0 g
  • 49.44 84.49 EUR 9
    9
    • Parfumdreams.fi Parfumdreams.fi
      6.291155533689912 (9)
      Giorgio ArmaninMY WAY -hajuvesi edustaa modernia, dynaamista ja omaehtoista naista, jossa yhdistyvät uteliaisuus, elämänilo ja ilo. Hän l...49.44, 2 pv (offer_sdt_2_days)
      1
    • Hajuvesi.fi Hajuvesi.fi
      7.2 (1)
      56.95, 5 pv (offer_sdt_5_days)
      1
    • Cocopanda.fi Cocopanda.fi
      6.8 (1)
      • //sc.vertaa.fi/s/5.20.11/images/content/qualitymarks/LUOTETTAVAA_TOIMINTAA.png
      My Way on tuoksu kokemuksille ja tutkimusmatkalle, uteliaalle naiselle, joka on valmis laajentamaan näköalojaan. Tämä naisellinen tuoksu ...59.90, 5 pv (offer_sdt_5_days)
      1
    • Nordicfeel Nordicfeel
      8.727272727272727 (7)
      30 ml, My Way on kohtaamisten ja yhteyksien tuoksu, naiselle, jonka mieli on avoin, utelias ja joka on valmis laajentamaan maailmankatsom...60.90, 3 pv (offer_sdt_3_days)
      1
    • Lyko.fi Lyko.fi
      7.686036470226321 (5)
      61.90, 1 vk (offer_sdt_1_week)
      1
    • Loverte Loverte
      5.611158347956654 (3)
      62.95, 3 pv (offer_sdt_3_days)
      1
    • Eleven Eleven
      30 ml, My Way on kohtaamisten ja yhteyksien tuoksu, naiselle, jonka mieli on avoin, utelias ja joka on valmis laajentamaan maailmankatsom...64.80, 4 pv (offer_sdt_4_days)
      1
    • Dressinn.com/fi Dressinn.com/fi
      67.48, 4 pv (offer_sdt_4_days)
      1
    • Hobby Hall Hobby Hall
      3.0174167952254893 (19)
      84.49, 2 pv (offer_sdt_2_days)
      1
  • 0 0
    • Mont Blanc Montblanc - Signature EDP 90 ml
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/248096456.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/254223347.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/202492692.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/164282119.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/234720674.jpg?ts=1
      Mont Blanc Mont Blanc Montblanc - Signature EDP 90 ml Montblanc - Signature EDP 90 ml Montblanc - Signature EDP 90 ml (1)
      Mont Blanc Montblanc - Signature EDP 90 ml
      • 03386460113588
      2
    • Elizabeth Arden Pear Blossom, EdT 50ml
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/248092524.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/157854508.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/153798729.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/153490542.jpg?ts=1
      Elizabeth Arden Elizabeth Arden Pear Blossom, EdT 50ml Pear Blossom, EdT 50ml Pear Blossom, EdT 50ml (1)
      Elizabeth Arden Pear Blossom, EdT 50ml
      • 00085805574246
      2
    • Dsquared2 Red Wood Eau De Toilette 100ml Punainen Nainen
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/237463762.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/166381973.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/248092159.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/181093070.jpg?ts=1
      Dsquared2 Dsquared2 Red Wood Eau De Toilette 100ml Punainen Nainen Red Wood Eau De Toilette 100ml Punainen Nainen Red Wood Eau De Toilette 100ml Punainen Nainen (1)
      Dsquared2 Red Wood Eau De Toilette 100ml Punainen Nainen
      • 08011003852697
      4
    • Calvin Klein Obsession Night, EdP
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/172314077.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/145607419.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/101059035.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/123416225.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/101059034.jpg?ts=1
      Calvin Klein Calvin Klein Obsession Night, EdP Obsession Night, EdP Obsession Night, EdP Salaiset ja jännittävät elementit oranssista, bergamotista, mandariinista, puutarhasta, ruususta, liljasta, jasmiinista, vaniljasta, tonkapavuista, meripihkasta ja santelipuusta muistuttavat hämmästyttävää vapautta ja kesäilman lämpöä. (1)
      Calvin Klein Obsession Night, EdP
      • 00088300150410
      • 00088300150427
      • 103127
      2
    • min
      • Thu Mar 03 01:00:00 CET 2022 49.80
      • Fri Mar 04 01:00:00 CET 2022 49.80
      • Sat Mar 05 01:00:00 CET 2022 49.80
      • Sun Mar 06 01:00:00 CET 2022 48.71
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 48.71
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 48.71
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 48.71
      • Thu Mar 10 01:00:00 CET 2022 48.71
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 48.71
      • Sat Mar 12 01:00:00 CET 2022 48.71
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 48.71
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 48.71
      • Tue Mar 15 01:00:00 CET 2022 48.71
      • Wed Mar 16 01:00:00 CET 2022 46.80
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 46.80
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 46.80
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 46.80
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 46.80
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 46.80
      • Tue Mar 22 01:00:00 CET 2022 42.90
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 42.90
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 42.90
      • Fri Mar 25 01:00:00 CET 2022 42.90
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 42.90
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 42.90
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 42.90
      • Tue Mar 29 02:00:00 CEST 2022 42.90
      • Wed Mar 30 02:00:00 CEST 2022 42.90
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 42.90
      • Fri Apr 01 02:00:00 CEST 2022 46.90
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 46.90
      • Sun Apr 03 02:00:00 CEST 2022 54.80
      • Mon Apr 04 02:00:00 CEST 2022 51.96
      • Tue Apr 05 02:00:00 CEST 2022 51.95
      • Wed Apr 06 02:00:00 CEST 2022 51.95
      • Thu Apr 07 02:00:00 CEST 2022 44.95
      • Fri Apr 08 02:00:00 CEST 2022 44.95
      • Sat Apr 09 02:00:00 CEST 2022 44.95
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 44.95
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 44.95
      • Tue Apr 12 02:00:00 CEST 2022 46.95
      • Wed Apr 13 02:00:00 CEST 2022 48.95
      • Thu Apr 14 02:00:00 CEST 2022 47.90
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 47.90
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 47.90
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 47.90
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 47.90
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 47.90
      • Wed Apr 20 02:00:00 CEST 2022 46.95
      • Thu Apr 21 02:00:00 CEST 2022 49.90
      • Fri Apr 22 02:00:00 CEST 2022 47.90
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 47.90
      • Sun Apr 24 02:00:00 CEST 2022 47.90
      • Mon Apr 25 02:00:00 CEST 2022 46.95
      • Tue Apr 26 02:00:00 CEST 2022 49.36
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 49.36
      • Thu Apr 28 02:00:00 CEST 2022 49.36
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 49.36
      • Sat Apr 30 02:00:00 CEST 2022 47.90
      • Sun May 01 02:00:00 CEST 2022 49.36
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 49.36
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 49.36
      • Wed May 04 02:00:00 CEST 2022 48.95
      • Thu May 05 02:00:00 CEST 2022 47.95
      • Fri May 06 02:00:00 CEST 2022 44.95
      • Sat May 07 02:00:00 CEST 2022 44.95
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 44.95
      • Mon May 09 02:00:00 CEST 2022 47.95
      • Tue May 10 02:00:00 CEST 2022 47.95
      • Wed May 11 02:00:00 CEST 2022 51.95
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 51.95
      • Fri May 13 02:00:00 CEST 2022 48.90
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 48.90
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 48.90
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 48.90
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 48.90
      • Wed May 18 02:00:00 CEST 2022 48.90
      • Thu May 19 02:00:00 CEST 2022 48.90
      • Fri May 20 02:00:00 CEST 2022 47.95
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 47.95
      • Sun May 22 02:00:00 CEST 2022 47.95
      • Mon May 23 02:00:00 CEST 2022 48.90
      • Tue May 24 02:00:00 CEST 2022 45.95
      • Wed May 25 02:00:00 CEST 2022 45.95
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 45.95
      • Fri May 27 02:00:00 CEST 2022 45.95
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 45.95
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 45.95
      • Mon May 30 02:00:00 CEST 2022 45.95
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 45.95
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 45.95
      • Thu Jun 02 02:00:00 CEST 2022 45.95
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 45.95
      • Sat Jun 04 02:00:00 CEST 2022 48.90
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 48.90
      • Mon Jun 06 02:00:00 CEST 2022 48.90
      • Tue Jun 07 02:00:00 CEST 2022 45.95
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 45.95
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 45.95
      • Fri Jun 10 02:00:00 CEST 2022 45.95
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 45.95
      • Sun Jun 12 02:00:00 CEST 2022 45.95
      • Mon Jun 13 02:00:00 CEST 2022 45.95
      • Tue Jun 14 02:00:00 CEST 2022 45.95
      • Wed Jun 15 02:00:00 CEST 2022 48.90
      • Thu Jun 16 02:00:00 CEST 2022 48.90
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 48.90
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 48.90
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 48.90
      • Mon Jun 20 02:00:00 CEST 2022 48.90
      • Tue Jun 21 02:00:00 CEST 2022 48.90
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 48.90
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 48.90
      • Fri Jun 24 02:00:00 CEST 2022 49.95
      • Sat Jun 25 02:00:00 CEST 2022 48.90
      • Sun Jun 26 02:00:00 CEST 2022 49.95
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 49.95
      • Tue Jun 28 02:00:00 CEST 2022 46.90
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 46.90
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 46.90
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 46.90
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 46.90
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 46.90
      • Mon Jul 04 02:00:00 CEST 2022 49.95
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 49.95
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 49.95
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 49.95
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 49.95
      • Sat Jul 09 02:00:00 CEST 2022 49.95
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 49.95
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 49.95
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 49.95
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 49.95
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 49.95
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 49.95
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 49.95
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 49.95
      • Mon Jul 18 02:00:00 CEST 2022 49.95
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 49.95
      • Wed Jul 20 02:00:00 CEST 2022 49.95
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 49.95
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 49.95
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 49.95
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 49.95
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 49.95
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 49.95
      • Wed Jul 27 02:00:00 CEST 2022 49.95
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 49.95
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 49.95
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 49.95
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 49.95
      • Mon Aug 01 02:00:00 CEST 2022 49.95
      • Tue Aug 02 02:00:00 CEST 2022 48.71
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 48.71
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 48.71
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 48.71
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 48.71
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 48.71
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 48.71
      • Tue Aug 09 02:00:00 CEST 2022 49.95
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 49.95
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 49.95
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 49.95
      • Sat Aug 13 02:00:00 CEST 2022 49.95
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 49.95
      • Mon Aug 15 02:00:00 CEST 2022 49.95
      • Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2022 49.95
      • Wed Aug 17 00:00:00 CEST 2022 49.95
      • Thu Aug 18 02:00:00 CEST 2022 49.95
      • Fri Aug 19 00:00:00 CEST 2022 49.95
      • Sat Aug 20 00:00:00 CEST 2022 49.95
      • Sun Aug 21 00:00:00 CEST 2022 49.95
      • Mon Aug 22 00:00:00 CEST 2022 49.95
      • Tue Aug 23 02:00:00 CEST 2022 47.50
      • Wed Aug 24 00:00:00 CEST 2022 47.50
      • Thu Aug 25 00:00:00 CEST 2022 47.50
      • Fri Aug 26 02:00:00 CEST 2022 47.95
      • Sat Aug 27 00:00:00 CEST 2022 47.95
      • Sun Aug 28 00:00:00 CEST 2022 47.95
      • Mon Aug 29 02:00:00 CEST 2022 48.95
      • Tue Aug 30 02:00:00 CEST 2022 47.95
      • Wed Aug 31 02:00:00 CEST 2022 47.95
      • Thu Sep 01 00:00:00 CEST 2022 47.95
      • Fri Sep 02 02:00:00 CEST 2022 47.95
      • Sat Sep 03 00:00:00 CEST 2022 47.95
      • Sun Sep 04 00:00:00 CEST 2022 47.95
      • Mon Sep 05 02:00:00 CEST 2022 47.95
      • Tue Sep 06 00:00:00 CEST 2022 47.95
      • Wed Sep 07 02:00:00 CEST 2022 47.95
      • Thu Sep 08 02:00:00 CEST 2022 47.95
      • Fri Sep 09 02:00:00 CEST 2022 48.00
      • Sat Sep 10 00:00:00 CEST 2022 48.00
      • Sun Sep 11 00:00:00 CEST 2022 48.00
      • Mon Sep 12 00:00:00 CEST 2022 48.00
      • Tue Sep 13 02:00:00 CEST 2022 49.90
      • Wed Sep 14 00:00:00 CEST 2022 49.90
      • Thu Sep 15 00:00:00 CEST 2022 49.90
      • Fri Sep 16 02:00:00 CEST 2022 49.90
      • Sat Sep 17 02:00:00 CEST 2022 46.95
      • Sun Sep 18 00:00:00 CEST 2022 46.95
      • Mon Sep 19 02:00:00 CEST 2022 46.95
      • Tue Sep 20 02:00:00 CEST 2022 49.90
      • Wed Sep 21 02:00:00 CEST 2022 52.76
      • Thu Sep 22 02:00:00 CEST 2022 50.30
      • Fri Sep 23 02:00:00 CEST 2022 44.80
      • Sat Sep 24 00:00:00 CEST 2022 44.80
      • Sun Sep 25 02:00:00 CEST 2022 44.80
      • Mon Sep 26 02:00:00 CEST 2022 43.70
      • Tue Sep 27 02:00:00 CEST 2022 43.50
      • Wed Sep 28 02:00:00 CEST 2022 50.30
      • Thu Sep 29 02:00:00 CEST 2022 56.44
      • Fri Sep 30 02:00:00 CEST 2022 56.44
      • Sat Oct 01 02:00:00 CEST 2022 56.44
      • Sun Oct 02 00:00:00 CEST 2022 56.44
      • Mon Oct 03 02:00:00 CEST 2022 50.30
      • Tue Oct 04 02:00:00 CEST 2022 56.44
      • Wed Oct 05 02:00:00 CEST 2022 54.44
      • Thu Oct 06 00:00:00 CEST 2022 54.44
      • Fri Oct 07 00:00:00 CEST 2022 54.44
      • Sat Oct 08 00:00:00 CEST 2022 54.44
      • Sun Oct 09 00:00:00 CEST 2022 54.44
      • Mon Oct 10 00:00:00 CEST 2022 54.44
      • Tue Oct 11 02:00:00 CEST 2022 52.44
      • Wed Oct 12 02:00:00 CEST 2022 52.44
      • Thu Oct 13 00:00:00 CEST 2022 52.44
      • Fri Oct 14 00:00:00 CEST 2022 52.44
      • Sat Oct 15 02:00:00 CEST 2022 52.44
      • Sun Oct 16 02:00:00 CEST 2022 55.44
      • Mon Oct 17 00:00:00 CEST 2022 55.44
      • Tue Oct 18 02:00:00 CEST 2022 52.44
      • Wed Oct 19 00:00:00 CEST 2022 52.44
      • Thu Oct 20 00:00:00 CEST 2022 52.44
      • Fri Oct 21 00:00:00 CEST 2022 52.44
      • Sat Oct 22 00:00:00 CEST 2022 52.44
      • Sun Oct 23 02:00:00 CEST 2022 52.44
      • Mon Oct 24 00:00:00 CEST 2022 52.44
      • Tue Oct 25 00:00:00 CEST 2022 52.44
      • Wed Oct 26 00:00:00 CEST 2022 52.44
      • Thu Oct 27 02:00:00 CEST 2022 52.44
      • Fri Oct 28 00:00:00 CEST 2022 52.44
      • Sat Oct 29 00:00:00 CEST 2022 52.44
      • Sun Oct 30 00:00:00 CEST 2022 52.44
      • Mon Oct 31 00:00:00 CET 2022 52.44
      • Tue Nov 01 00:00:00 CET 2022 52.44
      • Wed Nov 02 00:00:00 CET 2022 52.44
      • Thu Nov 03 00:00:00 CET 2022 52.44
      • Fri Nov 04 01:00:00 CET 2022 52.44
      • Sat Nov 05 00:00:00 CET 2022 52.44
      • Sun Nov 06 00:00:00 CET 2022 52.44
      • Mon Nov 07 01:00:00 CET 2022 50.44
      • Tue Nov 08 00:00:00 CET 2022 50.44
      • Wed Nov 09 00:00:00 CET 2022 50.44
      • Thu Nov 10 00:00:00 CET 2022 50.44
      • Fri Nov 11 01:00:00 CET 2022 49.44
      • Sat Nov 12 00:00:00 CET 2022 49.44
      • Sun Nov 13 00:00:00 CET 2022 49.44
      • Mon Nov 14 00:00:00 CET 2022 49.44
      • Tue Nov 15 01:00:00 CET 2022 49.44
      • Wed Nov 16 00:00:00 CET 2022 49.44
      • Thu Nov 17 01:00:00 CET 2022 49.44
      • Fri Nov 18 00:00:00 CET 2022 49.44
      • Sat Nov 19 00:00:00 CET 2022 49.44
      • Sun Nov 20 00:00:00 CET 2022 49.44
      • Mon Nov 21 01:00:00 CET 2022 48.40
      • Tue Nov 22 01:00:00 CET 2022 47.40
      • Wed Nov 23 00:00:00 CET 2022 47.40
      • Thu Nov 24 00:00:00 CET 2022 47.40
      • Fri Nov 25 01:00:00 CET 2022 45.37
      • Sat Nov 26 01:00:00 CET 2022 45.37
      • Sun Nov 27 00:00:00 CET 2022 45.37
      • Mon Nov 28 01:00:00 CET 2022 44.30
      • Tue Nov 29 01:00:00 CET 2022 44.30
      • Wed Nov 30 01:00:00 CET 2022 44.30
      • Thu Dec 01 01:00:00 CET 2022 49.44
      • Fri Dec 02 01:00:00 CET 2022 49.44
      • Sat Dec 03 01:00:00 CET 2022 49.44
      • Sun Dec 04 00:00:00 CET 2022 49.44
      • Mon Dec 05 00:00:00 CET 2022 49.44
      • Tue Dec 06 01:00:00 CET 2022 49.44
      • Wed Dec 07 00:00:00 CET 2022 49.44
    • info@vertaa.fi