x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje

Intex Dinosaur Pool Monivärinen 333 x 229 x 112 cm

Järjestä perusteella
Suodata
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut Intex Dinosaur Pool Monivärinen 333 x 229 x 112 cm
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Hintahistoria
1 kuukausi 3 kuukautta 6 kuukautta 1 vuosi
Tekniset tiedot Intex Dinosaur Pool Monivärinen 333 x 229 x 112 cm
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
Intex Dinosaur Pool Monivärinen 333 x 229 x 112 cm
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/226738881.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/106899524.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/219785993.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/158913376.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/158914424.jpg?ts=1
Intex Intex Dinosaur Pool Monivärinen 333 x 229 x 112 cm Dinosaur Pool Monivärinen 333 x 229 x 112 cm Dinosaur Pool Monivärinen 333 x 229 x 112 cm Kaikki lapset voivat nauttia upeasta uimapäivästä Dinoland Play Center -altaalla! On hauskaa liukua liukumäkeä pitkin suloisten ja hauskojen dinosaurusten ympäröimänä ja roiskutella altaassa yhdessä. Allassarja sisältää dinosaurusrengaspelejä, upean palloradan ja vesiruiskun, joka voidaan helposti liittää puutarhaletkuun. Mitat 302 x 229 x 112 cm ja tilavuus 290 litraa. Ikäraja 2 vuotta - HUOM: Vain aikuisen valvonnassa. (2)
  • 06941057402505
  • vendiro-tuinmeubelland-INTEX57135NP
  • 124032
  • 548168
4
  • Yleiset ominaisuudet
    • Tilavuus: 280 L
    • Uima-altaan tyyppi: Lastenallas
    • Sukupuoli: Pojat, Unisex, Tytöt, Lapset
  • Paino ja mitat
    • Korkeus: 112 cm
    • Leveys (cm): 229 cm
    • Pituus: 301 cm
  • Suunnittelu
    • Väri: Keltainen, Sininen, Moniväri, Valkoinen
    • Materiaalit: Vinyyli, Muovi
  • Ikäraja
    • Ikäsuositus: 12+, 5+, 4+, 3+
  • 73.96 95.98 EUR 4
    4
    • Proshop Proshop
      8.084951939537648 (444)
      Kaikki lapset voivat nauttia upeasta uimapäivästä Dinoland Play Center -altaalla! On hauskaa liukua liukumäkeä pitkin suloisten ja hausko...73.96, 5 pv (offer_sdt_5_days)
      1
    • CoolStuff.fi CoolStuff.fi
      Jos tunnet yhtäkkiä maan tärisevän ja puutarhasta kuuluu kovaääninen esihistoriallinen karjunta, se voi tarkoittaa vain yhtä asiaa: dinos...77.95, 4 pv (offer_sdt_4_days)
      1
    • Coolshop.fi Coolshop.fi
      3.025016108961687 (25)
      89.00, 1 vk (offer_sdt_1_week)
      1
    • Swiminn.com/fi Swiminn.com/fi
      95.98, 4 pv (offer_sdt_4_days)
      1
  • 0 0
    • Intex WHALE SPRAY POOL 2.01mx1.96mx91cm
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/220929041.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/155753904.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/156098869.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/147119115.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/156098870.jpg?ts=1
      Intex Intex WHALE SPRAY POOL 2.01mx1.96mx91cm WHALE SPRAY POOL 2.01mx1.96mx91cm WHALE SPRAY POOL 2.01mx1.96mx91cm Uima-allas lapsille hauskanpitoon kesähelteillä! Kiinnitä puutarhaletku ja allas ruiskuttaa vettä uima-ailtaaseen. (1)
      Intex WHALE SPRAY POOL 2.01mx1.96mx91cm
      • 06941057413112
      • I03402780
      3
    • Exit 488x122 cm uima-allas suodatinpumpulla
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/204609291.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/204618496.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/233698999.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/186167829.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/204618494.jpg?ts=1
      Exit Exit 488x122 cm uima-allas suodatinpumpulla 488x122 cm uima-allas suodatinpumpulla 488x122 cm uima-allas suodatinpumpulla EXIT uima-allas ø450 x 122 cm on pyöreä kehystetty uima-allas. Uima-altaassa on vakiona suodatinpumppu ja uima-altaan tikkaat, joiden avulla voit turvallisesti päästä altaaseen ja poistua siitä. Kehystetty uima-allas on riittävän tilava. Vai haluatko uida mieluummin veden alla? EXIT Stone -uima-allas on 122 senttimetriä syvä, joten voit todella sukeltaa siihen. EXIT-allas on varustettu vahvoilla 3-kerroksisilla seinillä, jotka on valmistettu PVC: stä ja polyesteristä. Uima-altaan pyöreä muoto t (1)
      Exit 488x122 cm uima-allas suodatinpumpulla
      • 08720088267806
      • 30.22.16.00
      1
    • Exit Uima-allas Exit Stone 4x2x1 m + katto
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/246334759.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/246334843.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/134564410.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/134564409.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/134564411.jpg?ts=1
      Exit Exit Uima-allas Exit Stone 4x2x1 m + katto Uima-allas Exit Stone 4x2x1 m + katto Uima-allas Exit Stone 4x2x1 m + katto (1)
      Exit Uima-allas Exit Stone 4x2x1 m + katto
      • 08719743254381
      • 30.37.42.00
      • 873103
      1
    • Exit Uima-allas + Katos 400x200, Puukuvio
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/246334757.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/246334812.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/134564421.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/134564442.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/134564438.jpg?ts=1
      Exit Exit Uima-allas + Katos 400x200, Puukuvio Uima-allas + Katos 400x200, Puukuvio Uima-allas + Katos 400x200, Puukuvio Puukuvioitu uima-allas katoksella. Altaan mukana tulevat hiekkasuodatinpumppu sekä tikkaat, joilla kiivetä altaaseen ja sieltä ylös kätevästi ja turvallisesti. Katoksellinen allas on kätevä, monikäyttöinen ja kestävä ratkaisu Pohjolan arvaamattomiin kesäkeleihin. Altaan ulkosivussa on moderni puukuviointi, joka kerää varmasti ihastelevia katseita. Altaan seinä on kolmikerroksinen ja se on valmistettu PVC-muovista sekä polyesteristä. Altaan sisäsivussa on uima-altaille tyypillinen sininen väri. Altaaseen kuuluvat vedenkiertojärjestelmä sekä laadukas hiekkasuodatinpumppu, joka puhdistaa pienimmätkin likahiukkaset altaasta pumppaamalla altaan vettä voimakkaasti filtterin läpi. Altaan katos mahdollistaa sen, että altaasta voi nauttia säällä kuin säällä. Katos vähentää myös huomattavasti altaaseen päätyvän lian määrää sekä mahdollistaa ympäristöystävällisen tavan altaan veden lämmitykseen: auringosta tuleva lämpö jää katoksen alle, mikä lämmittää veden ja samalla pitää sen pidempään uimakel (1)
      Exit Uima-allas + Katos 400x200, Puukuvio
      • 08719743254398
      • 30.37.42.10
      2
    • min
      • Thu Mar 03 01:00:00 CET 2022 79.00
      • Fri Mar 04 00:00:00 CET 2022 79.00
      • Sat Mar 05 00:00:00 CET 2022 79.00
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 79.00
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 79.00
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 79.00
      • Wed Mar 09 01:00:00 CET 2022 79.00
      • Thu Mar 10 01:00:00 CET 2022 79.00
      • Fri Mar 11 01:00:00 CET 2022 79.00
      • Sat Mar 12 01:00:00 CET 2022 79.00
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 79.00
      • Mon Mar 14 01:00:00 CET 2022 79.00
      • Tue Mar 15 01:00:00 CET 2022 79.00
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 79.00
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 79.00
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 79.00
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 79.00
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 79.00
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 79.00
      • Tue Mar 22 01:00:00 CET 2022 79.00
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 79.00
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 79.00
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 79.00
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 79.00
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 79.00
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 79.00
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 79.00
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 79.00
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 79.00
      • Fri Apr 01 02:00:00 CEST 2022 79.00
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 79.00
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 79.00
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 79.00
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 79.00
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 79.00
      • Thu Apr 07 02:00:00 CEST 2022 89.00
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 89.00
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 89.00
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 89.00
      • Mon Apr 11 02:00:00 CEST 2022 89.00
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 89.00
      • Wed Apr 13 02:00:00 CEST 2022 99.00
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 99.00
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 99.00
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 99.00
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 99.00
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 99.00
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 99.00
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 99.00
      • Thu Apr 21 02:00:00 CEST 2022 99.00
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 99.00
      • Sat Apr 23 02:00:00 CEST 2022 99.00
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 99.00
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 99.00
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 99.00
      • Wed Apr 27 02:00:00 CEST 2022 99.00
      • Thu Apr 28 02:00:00 CEST 2022 99.00
      • Fri Apr 29 02:00:00 CEST 2022 96.98
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 96.98
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 96.98
      • Mon May 02 02:00:00 CEST 2022 96.98
      • Tue May 03 02:00:00 CEST 2022 99.00
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 99.00
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 99.00
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 99.00
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 99.00
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 99.00
      • Mon May 09 02:00:00 CEST 2022 99.00
      • Tue May 10 02:00:00 CEST 2022 102.07
      • Wed May 11 02:00:00 CEST 2022 102.07
      • Thu May 12 02:00:00 CEST 2022 102.07
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 102.07
      • Sat May 14 02:00:00 CEST 2022 102.07
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 102.07
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 102.07
      • Tue May 17 02:00:00 CEST 2022 96.98
      • Wed May 18 02:00:00 CEST 2022 96.98
      • Thu May 19 02:00:00 CEST 2022 102.07
      • Fri May 20 02:00:00 CEST 2022 102.07
      • Sat May 21 02:00:00 CEST 2022 102.07
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 102.07
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 102.07
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 102.07
      • Wed May 25 02:00:00 CEST 2022 102.07
      • Thu May 26 02:00:00 CEST 2022 102.07
      • Fri May 27 02:00:00 CEST 2022 102.07
      • Sat May 28 02:00:00 CEST 2022 102.07
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 102.07
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 102.07
      • Tue May 31 02:00:00 CEST 2022 102.07
      • Wed Jun 01 02:00:00 CEST 2022 102.07
      • Thu Jun 02 02:00:00 CEST 2022 102.07
      • Fri Jun 03 02:00:00 CEST 2022 102.07
      • Sat Jun 04 02:00:00 CEST 2022 102.07
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 102.07
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 102.07
      • Tue Jun 07 02:00:00 CEST 2022 97.09
      • Wed Jun 08 02:00:00 CEST 2022 97.09
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 97.09
      • Fri Jun 10 02:00:00 CEST 2022 97.09
      • Sat Jun 11 02:00:00 CEST 2022 103.60
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 103.60
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 103.60
      • Tue Jun 14 02:00:00 CEST 2022 102.70
      • Wed Jun 15 02:00:00 CEST 2022 92.77
      • Thu Jun 16 02:00:00 CEST 2022 92.77
      • Fri Jun 17 02:00:00 CEST 2022 92.77
      • Sat Jun 18 02:00:00 CEST 2022 92.77
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 92.77
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 92.77
      • Tue Jun 21 02:00:00 CEST 2022 92.77
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 92.77
      • Thu Jun 23 02:00:00 CEST 2022 92.77
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 92.77
      • Sat Jun 25 02:00:00 CEST 2022 92.77
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 92.77
      • Mon Jun 27 02:00:00 CEST 2022 92.77
      • Tue Jun 28 02:00:00 CEST 2022 91.80
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 91.80
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 91.80
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 91.80
      • Sat Jul 02 02:00:00 CEST 2022 91.80
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 91.80
      • Mon Jul 04 02:00:00 CEST 2022 91.80
      • Tue Jul 05 02:00:00 CEST 2022 77.95
      • Wed Jul 06 02:00:00 CEST 2022 77.95
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 77.95
      • Fri Jul 08 02:00:00 CEST 2022 77.95
      • Sat Jul 09 02:00:00 CEST 2022 77.95
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 77.95
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 77.95
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 77.95
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 77.95
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 77.95
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 77.95
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 77.95
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 77.95
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 77.95
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 77.95
      • Wed Jul 20 02:00:00 CEST 2022 77.95
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 77.95
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 77.95
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 77.95
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 77.95
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 77.95
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 77.95
      • Wed Jul 27 02:00:00 CEST 2022 74.95
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 74.95
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 74.95
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 74.95
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 74.95
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 74.95
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 74.95
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 74.95
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 74.95
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 74.95
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 74.95
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 74.95
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 74.95
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 74.95
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 74.95
      • Thu Aug 11 02:00:00 CEST 2022 77.95
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 77.95
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 77.95
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 77.95
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 77.95
      • Tue Aug 16 02:00:00 CEST 2022 74.95
      • Wed Aug 17 00:00:00 CEST 2022 74.95
      • Thu Aug 18 00:00:00 CEST 2022 74.95
      • Fri Aug 19 02:00:00 CEST 2022 72.96
      • Sat Aug 20 00:00:00 CEST 2022 72.96
      • Sun Aug 21 00:00:00 CEST 2022 72.96
      • Mon Aug 22 00:00:00 CEST 2022 72.96
      • Tue Aug 23 00:00:00 CEST 2022 72.96
      • Wed Aug 24 00:00:00 CEST 2022 72.96
      • Thu Aug 25 00:00:00 CEST 2022 72.96
      • Fri Aug 26 00:00:00 CEST 2022 72.96
      • Sat Aug 27 00:00:00 CEST 2022 72.96
      • Sun Aug 28 00:00:00 CEST 2022 72.96
      • Mon Aug 29 00:00:00 CEST 2022 72.96
      • Tue Aug 30 00:00:00 CEST 2022 72.96
      • Wed Aug 31 00:00:00 CEST 2022 72.96
      • Thu Sep 01 00:00:00 CEST 2022 72.96
      • Fri Sep 02 00:00:00 CEST 2022 72.96
      • Sat Sep 03 00:00:00 CEST 2022 72.96
      • Sun Sep 04 00:00:00 CEST 2022 72.96
      • Mon Sep 05 00:00:00 CEST 2022 72.96
      • Tue Sep 06 02:00:00 CEST 2022 73.96
      • Wed Sep 07 02:00:00 CEST 2022 73.96
      • Thu Sep 08 00:00:00 CEST 2022 73.96
      • Fri Sep 09 00:00:00 CEST 2022 73.96
      • Sat Sep 10 00:00:00 CEST 2022 73.96
      • Sun Sep 11 00:00:00 CEST 2022 73.96
      • Mon Sep 12 00:00:00 CEST 2022 73.96
      • Tue Sep 13 00:00:00 CEST 2022 73.96
      • Wed Sep 14 00:00:00 CEST 2022 73.96
      • Thu Sep 15 00:00:00 CEST 2022 73.96
      • Fri Sep 16 00:00:00 CEST 2022 73.96
      • Sat Sep 17 00:00:00 CEST 2022 73.96
      • Sun Sep 18 00:00:00 CEST 2022 73.96
      • Mon Sep 19 00:00:00 CEST 2022 73.96
      • Tue Sep 20 00:00:00 CEST 2022 73.96
      • Wed Sep 21 00:00:00 CEST 2022 73.96
      • Thu Sep 22 00:00:00 CEST 2022 73.96
      • Fri Sep 23 00:00:00 CEST 2022 73.96
      • Sat Sep 24 00:00:00 CEST 2022 73.96
      • Sun Sep 25 00:00:00 CEST 2022 73.96
      • Mon Sep 26 00:00:00 CEST 2022 73.96
      • Tue Sep 27 00:00:00 CEST 2022 73.96
    • info@vertaa.fi