x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje

Gymstick treenihanskat

Järjestä perusteella
Suodata
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut Gymstick treenihanskat
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Hintahistoria
1 kuukausi 3 kuukautta 6 kuukautta 1 vuosi
Tekniset tiedot Gymstick treenihanskat
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
Gymstick treenihanskat
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/126971296.jpg?ts=1
Gymstick Gymstick treenihanskat treenihanskat treenihanskat Suorituskykyiset treenihanskat tarjoavat loistavan pidon ja tuen tinkimättä kuitenkaan liikkuvuudesta ja mukavuudesta. Vahvistettu kämmenosa yhdessä laadukkaiden tikkausten kanssa takaavat kestävyyden. Käytännölliset lenkit helpottavat pukemista ja riisumista. Synteettisestä nahkasta valmistettu rannelenkki tuo tarvittavaa tukea harjoitteluun. (1)
  • 06430062511895
  • 61140-L/XL
3
  • Yleiset ominaisuudet
    • Sukupuoli: Unisex
    • Urheilu: Fitness
  • Suunnittelu
    • Väri: Musta
    • Materiaalit: Muovi
  • Paino ja mitat
    • Paino: 0.21 kg
  • 26.70 36.89 EUR 3
    3
    • Kärkkäinen Kärkkäinen
      Suorituskykyiset treenihanskat tarjoavat loistavan pidon ja tuen tinkimättä kuitenkaan liikkuvuudesta ja mukavuudesta. Vahvistettu kämmen...26.70, 3 pv (offer_sdt_3_days)
      1
    • Training365.fi Training365.fi
      Rannetuelliset treenihanskat tuovat lisää tehoa kuntosaliharjoitteluun. Hanskojen erinomainen pito ja ranteen tuki tekevät harjoittelusta...29.50, 1-2 vk (offer_sdt_2_weeks)
      1
    • Traininn.com/fi Traininn.com/fi
      36.89, 1-2 vk (offer_sdt_2_weeks)
      1
  • 0 0
    • Nike Pro Baselayer Gloves Musta XL Mies
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/208441824.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/166920313.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/209033536.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/111925127.jpg?ts=1
      Nike Nike Pro Baselayer Gloves Musta XL Mies Pro Baselayer Gloves Musta XL Mies Pro Baselayer Gloves Musta XL Mies (1)
      Nike Pro Baselayer Gloves Musta XL Mies
      • 00887791139528
      1
    • Adidas Predator 20 Match Gloves
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/201430072.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/231320151.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/160667594.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/157876875.jpg?ts=1
      Adidas Adidas Predator 20 Match Gloves Predator 20 Match Gloves Predator 20 Match Gloves Koodi fj5982 - Koko 10. (1)
      Adidas Predator 20 Match Gloves
      • 04062054765713
      1
    • Gripgrab SuperGel Padded Gloves
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/159838131.jpg?ts=1
      Gripgrab Gripgrab SuperGel Padded Gloves SuperGel Padded Gloves SuperGel Padded Gloves Gripgrab SuperGel Padded Gloves ovat salikäsineet työmatkapyöräilyyn. Sopii kaikille. (1)
      Gripgrab SuperGel Padded Gloves
      • 05708486006749
      1
    • Roeckl GTX Bike Hanskat, musta 2022 9 MTB-ajohanskat
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/206045814.jpg?ts=1
      Roeckl Roeckl GTX Bike Hanskat, musta 2022 9 MTB-ajohanskat GTX Bike Hanskat, musta 2022 9 MTB-ajohanskat GTX Bike Hanskat, musta 2022 9 MTB-ajohanskat Keskeiset tiedot: Kausi: Talvi; Sormien pituus: sormikkaat; Ominaisuudet: Sulkusysteemi: Yksinkertainen pukeminen; Sormenpäät: silikonipainatuksella; vedenpitävä: kyllä; tuulenpitävä: kyllä; Hikipinta: kyllä; Materiaali: Upper material: 100% polyester; Leikkaus: Kokotiedot: Normaali; Leikkaus: Normal (1)
      Roeckl GTX Bike Hanskat, musta 2022 9 MTB-ajohanskat
      • 04044791661251
      1
      deal
    • min
      • Tue Mar 08 01:00:00 CET 2022 20.90
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 20.90
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 20.90
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 20.90
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 20.90
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 20.90
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 20.90
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 20.90
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 20.90
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 20.90
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 20.90
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 20.90
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 20.90
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 20.90
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 20.90
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 20.90
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 20.90
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 20.90
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 20.90
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 20.90
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 20.90
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 20.90
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 20.90
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 20.90
      • Fri Apr 01 02:00:00 CEST 2022 20.90
      • Sat Apr 02 02:00:00 CEST 2022 20.90
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 20.90
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 20.90
      • Tue Apr 05 02:00:00 CEST 2022 20.90
      • Wed Apr 06 02:00:00 CEST 2022 20.90
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 20.90
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 20.90
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 20.90
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 20.90
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 20.90
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 20.90
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 20.90
      • Thu Apr 14 02:00:00 CEST 2022 20.90
      • Fri Apr 15 02:00:00 CEST 2022 20.90
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 20.90
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 20.90
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 20.90
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 20.90
      • Wed Apr 20 02:00:00 CEST 2022 20.90
      • Thu Apr 21 02:00:00 CEST 2022 20.90
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 20.90
      • Sat Apr 23 02:00:00 CEST 2022 20.90
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 20.90
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 20.90
      • Tue Apr 26 02:00:00 CEST 2022 20.90
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 20.90
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 20.90
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 20.90
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 20.90
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 20.90
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 20.90
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 20.90
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 20.90
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 20.90
      • Fri May 06 02:00:00 CEST 2022 20.90
      • Sat May 07 02:00:00 CEST 2022 20.90
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 20.90
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 20.90
      • Tue May 10 02:00:00 CEST 2022 20.90
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 20.90
      • Thu May 12 02:00:00 CEST 2022 20.90
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 20.90
      • Sat May 14 02:00:00 CEST 2022 20.90
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 20.90
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 20.90
      • Tue May 17 02:00:00 CEST 2022 20.90
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 20.90
      • Thu May 19 02:00:00 CEST 2022 20.90
      • Fri May 20 02:00:00 CEST 2022 20.90
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 20.90
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 20.90
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 20.90
      • Tue May 24 02:00:00 CEST 2022 20.90
      • Wed May 25 02:00:00 CEST 2022 20.90
      • Thu May 26 02:00:00 CEST 2022 20.90
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 20.90
      • Sat May 28 02:00:00 CEST 2022 20.90
      • Sun May 29 02:00:00 CEST 2022 20.90
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 20.90
      • Tue May 31 02:00:00 CEST 2022 20.90
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 20.90
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 20.90
      • Fri Jun 03 02:00:00 CEST 2022 20.90
      • Sat Jun 04 02:00:00 CEST 2022 20.90
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 20.90
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 20.90
      • Tue Jun 07 02:00:00 CEST 2022 20.90
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 20.90
      • Thu Jun 09 02:00:00 CEST 2022 20.90
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 20.90
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 20.90
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 20.90
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 20.90
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 20.90
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 20.90
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 20.90
      • Fri Jun 17 02:00:00 CEST 2022 20.90
      • Sat Jun 18 02:00:00 CEST 2022 20.90
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 20.90
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 20.90
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 20.90
      • Wed Jun 22 02:00:00 CEST 2022 20.90
      • Thu Jun 23 02:00:00 CEST 2022 20.90
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 20.90
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 20.90
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 20.90
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 20.90
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 20.90
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 20.90
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 20.90
      • Fri Jul 01 02:00:00 CEST 2022 20.90
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 20.90
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 20.90
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 20.90
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 20.90
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 20.90
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 20.90
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 20.90
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 20.90
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 20.90
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 20.90
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 20.90
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 20.90
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 20.90
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 20.90
      • Sat Jul 16 02:00:00 CEST 2022 20.90
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 20.90
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 20.90
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 20.90
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 20.90
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 20.90
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 20.90
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 20.90
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 20.90
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 20.90
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 20.90
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 20.90
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 20.90
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 20.90
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 20.90
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 20.90
      • Mon Aug 01 02:00:00 CEST 2022 20.90
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 20.90
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 20.90
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 20.90
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 20.90
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 20.90
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 20.90
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 20.90
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 20.90
      • Wed Aug 10 02:00:00 CEST 2022 20.90
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 20.90
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 20.90
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 20.90
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 20.90
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 20.90
      • Tue Aug 16 02:00:00 CEST 2022 20.90
      • Wed Aug 17 00:00:00 CEST 2022 20.90
      • Thu Aug 18 00:00:00 CEST 2022 20.90
      • Fri Aug 19 00:00:00 CEST 2022 20.90
      • Sat Aug 20 02:00:00 CEST 2022 26.70
      • Sun Aug 21 00:00:00 CEST 2022 26.70
      • Mon Aug 22 00:00:00 CEST 2022 26.70
      • Tue Aug 23 00:00:00 CEST 2022 26.70
      • Wed Aug 24 00:00:00 CEST 2022 26.70
      • Thu Aug 25 02:00:00 CEST 2022 24.50
      • Fri Aug 26 00:00:00 CEST 2022 24.50
      • Sat Aug 27 00:00:00 CEST 2022 24.50
      • Sun Aug 28 00:00:00 CEST 2022 24.50
      • Mon Aug 29 00:00:00 CEST 2022 24.50
      • Tue Aug 30 00:00:00 CEST 2022 24.50
      • Wed Aug 31 00:00:00 CEST 2022 24.50
      • Thu Sep 01 02:00:00 CEST 2022 26.70
      • Fri Sep 02 00:00:00 CEST 2022 26.70
      • Sat Sep 03 02:00:00 CEST 2022 26.50
      • Sun Sep 04 00:00:00 CEST 2022 26.50
      • Mon Sep 05 00:00:00 CEST 2022 26.50
      • Tue Sep 06 00:00:00 CEST 2022 26.50
      • Wed Sep 07 00:00:00 CEST 2022 26.50
      • Thu Sep 08 00:00:00 CEST 2022 26.50
      • Fri Sep 09 02:00:00 CEST 2022 26.70
      • Sat Sep 10 00:00:00 CEST 2022 26.70
      • Sun Sep 11 00:00:00 CEST 2022 26.70
      • Mon Sep 12 00:00:00 CEST 2022 26.70
      • Tue Sep 13 00:00:00 CEST 2022 26.70
      • Wed Sep 14 02:00:00 CEST 2022 26.50
      • Thu Sep 15 00:00:00 CEST 2022 26.50
      • Fri Sep 16 00:00:00 CEST 2022 26.50
      • Sat Sep 17 00:00:00 CEST 2022 26.50
      • Sun Sep 18 00:00:00 CEST 2022 26.50
      • Mon Sep 19 00:00:00 CEST 2022 26.50
      • Tue Sep 20 00:00:00 CEST 2022 26.50
      • Wed Sep 21 00:00:00 CEST 2022 26.50
      • Thu Sep 22 02:00:00 CEST 2022 25.50
      • Fri Sep 23 02:00:00 CEST 2022 26.70
      • Sat Sep 24 00:00:00 CEST 2022 26.70
      • Sun Sep 25 00:00:00 CEST 2022 26.70
      • Mon Sep 26 00:00:00 CEST 2022 26.70
    • info@vertaa.fi