x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Salewa Urheilukäsineet

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 3
    • Salewa Sesvenna WS Grip Käsineet, musta/valkoinen S | 7 2022 Juoksuhanskat
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/202537272.jpg?ts=1
      Salewa Salewa Sesvenna WS Grip Käsineet, musta/valkoinen S | 7 2022 Juoksuhanskat Sesvenna WS Grip Käsineet, musta/valkoinen S | 7 2022 Juoksuhanskat Sesvenna WS Grip Käsineet, musta/valkoinen S | 7 2022 Juoksuhanskat Keskeiset tiedot: Tyyppi: sormikas; Käyttötarkoitus: vuoristo-olosuhteisiin; Kategoria: softshell-käsineet; Kausi: Talvi; Sukupuoli: Unisex; Materiaali: Kämmenpuoli: 100 % nahka; Resorit: 85% chloroprene, 15% elastane; Pintamateriaali: 100 % polyesteri; Ominaisuudet: Resorit: tarrakiinnityksellä; tuulenpitävä: kyllä; Leikkaus: Kokotiedot: koko vaikuttaa normaalia pienemmältä; Leikkaus: Kapea; Lisätiedot: Lisätietoja: Reinforced palm, excellent dexterity, Weight: 180 g (L) (1)
      Salewa Sesvenna WS Grip Käsineet, musta/valkoinen S | 7 2022 Juoksuhanskat
      • 04053866286114
      2
      most_sold
      53.89 EUR
    • Salewa Via Ferrata Durastretch Musta 2XL Mies
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/241430513.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/225747336.jpg?ts=1
      Salewa Salewa Via Ferrata Durastretch Musta 2XL Mies Via Ferrata Durastretch Musta 2XL Mies Via Ferrata Durastretch Musta 2XL Mies Keskeiset tiedot: Tyyppi: Kynsikkäät; Käyttötarkoitus: kiipeily; Kategoria: kiipeilyhanskat; Kausi: kesä; Sukupuoli: Unisex; Materiaali: Kämmenpuoli: 90% polyamide, 10% polyurethane; Resorit: 100% polyamide; Pintamateriaali: 95% polyamide, 5% elastane; Ominaisuudet: Resorit: tarrakiinnityksellä; Leikkaus: Kokotiedot: koko vaikuttaa normaalia pienemmältä; Leikkaus: Kapea; Lisätiedot: Lisätietoja: Aching palm (1)
      Salewa Via Ferrata Durastretch Musta 2XL Mies
      • 04053866220774
      2
      31.89 EUR
    • Salewa Via Ferrata Leather Musta M Mies
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/241586250.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/225748094.jpg?ts=1
      Salewa Salewa Via Ferrata Leather Musta M Mies Via Ferrata Leather Musta M Mies Via Ferrata Leather Musta M Mies Keskeiset tiedot: Tyyppi: Kynsikkäät; Käyttötarkoitus: kiipeily; Kategoria: kiipeilyhanskat; Kausi: kesä; Sukupuoli: Unisex; Materiaali: Kämmenpuoli: 100 % nahka; Pintamateriaali: 95% polyamide, 5% elastane / Material 1: 64% polyamide, 25% polyester, 11% elastane; Ominaisuudet: Resorit: Helposti puettavat; Leikkaus: Kokotiedot: Normaali; Leikkaus: Kapea; Lisätiedot: Lisätietoja: Weight. 80 g (1)
      Salewa Via Ferrata Leather Musta M Mies
      • 04053866220682
      2
      deal
      45.85 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Diilit IMPORTANT
        • true
      • adidas DEFAULT
        • adidas
      • Asics DEFAULT
        • asics
      • Nike DEFAULT
        • nike
      • Hestra DEFAULT
        • hestra
      • Edullinen DEFAULT
        • budget
    • Merkki (brand):
      • adidas (adidas)
      • Asics (asics)
      • Nike (nike)
      • Hestra (hestra)
      • Salomon (salomon)
      • 2XU (2xu)
      • 10peaks (10peaks)
      • 100% (100_)
      • 509 (509)
      • Agu (agu)
      • Alpinestars (alpinestars)
      • ALÉ (ale_)
      • Avento (avento)
      • Back on track (back_on_track)
      • Barts (barts)
      • Basil (basil)
      • Bbb (bbb)
      • Benlee (benlee)
      • Berghaus (berghaus)
      • Better Bodies (better_bodies)
      • Björn Dählie (bjo_rn_da_hlie)
      • Black Diamond (black_diamond)
      • Bluegrass (bluegrass)
      • Blueseventy (blueseventy)
      • Br (br)
      • Bruce Lee (bruce_lee)
      • Buff (buff)
      • Bula (bula)
      • Burton (burton)
      • C.P. Sports (c_p_sports)
      • Callaway (callaway)
      • Camp (camp)
      • Casall (casall)
      • CCM (ccm)
      • Cep (cep)
      • Cerda Group (cerda_group)
      • Chiba (chiba)
      • Chrome (chrome)
      • Climbing Technology (climbing_technology)
      • Colting Wetsuits (colting_wetsuits)
      • Columbia (columbia)
      • Coxa Carry (coxa_carry)
      • Craft (craft)
      • Cressi (cressi)
      • Cube (cube)
      • Cube RFR (cube_rfr)
      • Daehlie (daehlie)
      • Dainese (dainese)
      • Dakine (dakine)
      • Dc-shoes (dc_shoes)
      • Deboer (deboer)
      • Deerhunter (deerhunter)
      • Dobsom (dobsom)
      • Edelrid (edelrid)
      • Endura (endura)
      • Endurance (endurance)
      • Ergon (ergon)
      • Everlast (everlast)
      • Extremities (extremities)
      • Fischer (fischer)
      • Five (five)
      • FLY Racing (fly_racing)
      • Footjoy (footjoy)
      • FOX (fox)
      • Fuse (fuse)
      • Gill (gill)
      • Giro (giro)
      • Gore (gore)
      • GORE WEAR (gore_wear)
      • Gorilla wear (gorilla_wear)
      • Gripgrab (gripgrab)
      • Grivel (grivel)
      • Gymstick (gymstick)
      • Halvarssons (halvarssons)
      • Hammer (hammer)
      • Harbinger (harbinger)
      • Head (head)
      • Hellner (hellner)
      • Helly Hansen (helly_hansen)
      • Huub (huub)
      • Icebreaker (icebreaker)
      • inov-8 (inov_8)
      • iON (ion)
      • IXS (ixs)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Jethwear (jethwear)
      • Jobe (jobe)
      • Joma (joma)
      • Kari Traa (kari_traa)
      • Karpos (karpos)
      • Kenny (kenny)
      • Kiddimoto (kiddimoto)
      • Kinetixx (kinetixx)
      • La Sportiva (la_sportiva)
      • Lacd (lacd)
      • Leatt (leatt)
      • Lenz (lenz)
      • Level (level)
      • Lill-Sport (lill_sport)
      • Lillsport (lillsport)
      • Live Decoys (live_decoys)
      • Louis (louis)
      • M-Wave (m_wave)
      • Mammut (mammut)
      • Mares (mares)
      • Marmot (marmot)
      • Mavic (mavic)
      • Mcdavid (mcdavid)
      • Mountain Equipment (mountain_equipment)
      • Musto (musto)
      • Nathan (nathan)
      • Naturehike (naturehike)
      • Northwave (northwave)
      • NRS (nrs)
      • O'Neal (o_neal)
      • Oakley (oakley)
      • Ocun (ocun)
      • Odlo (odlo)
      • OMM (omm)
      • Orca (orca)
      • Outdoor Research (outdoor_research)
      • Pearl Izumi (pearl_izumi)
      • Petzl (petzl)
      • POC (poc)
      • Pow (pow)
      • Puma (puma)
      • Rab (rab)
      • Race Face (race_face)
      • Raidlight (raidlight)
      • RDX Sports (rdx_sports)
      • Red Chili (red_chili)
      • Reebok (reebok)
      • Regatta (regatta)
      • Reusch (reusch)
      • RockBros (rockbros)
      • Roeckl (roeckl)
      • Rogelli (rogelli)
      • RWLK (rwlk)
      • Sailfish (sailfish)
      • Salewa (salewa)
      • Santini (santini)
      • Saucony (saucony)
      • SCOTT (scott)
      • Sea to Summit (sea_to_summit)
      • Seac (seac)
      • Seac Sub (seac_sub)
      • Sealskinz (sealskinz)
      • Select (select)
      • Shimano (shimano)
      • Sinner (sinner)
      • Skate2 (skate2)
      • Skigo (skigo)
      • Skylotec (skylotec)
      • Sportful (sportful)
      • SQlab (sqlab)
      • Srixon (srixon)
      • Stacker2 (stacker2)
      • Superdry (superdry)
      • Swedteam (swedteam)
      • Sweep (sweep)
      • Sweet Protection (sweet_protection)
      • Swix (swix)
      • Talamex (talamex)
      • The North Face (the_north_face)
      • Troy Lee Designs (troy_lee_designs)
      • TSG (tsg)
      • Tunturi (tunturi)
      • UFC (ufc)
      • Uhlsport (uhlsport)
      • Ulvang (ulvang)
      • Under Armour (under_armour)
      • Vaude (vaude)
      • Venum (venum)
      • Viking (viking)
      • VOID (void)
      • Weber (weber)
      • White (white)
      • Wilson (wilson)
      • Wowow (wowow)
      • Xlc (xlc)
      • Ziener (ziener)
      • Zimtstern (zimtstern)
      • Zone3 (zone3)
      • Zoom (zoom)
    • Hinta (price):
      • < 30 € (budget)
      • 30 € - 40 € (price_2)
      • 40 € - 50 € (price_3)
      • ≥ 50 € (price_4)
    • Urheilu (urheilu):
      • Juoksu (juoksu)
      • Fitness (fitness)
      • Hiihto (hiihto)
      • Jalkapallo (jalkapallo)
      • Laskettelu (laskettelu)
      • Pyöräily (pyo_ra_ily)
    • Käsineen tyyppi (ka_sineen_tyyppi):
      • Kynsikkäät (kynsikka_a_t)
      • Lapaset (lapaset)
      • Ski glove (ski_glove)
      • Sormikkaat (sormikkaat)
      • Sport gloves (sport_gloves)
      • Touchscreen glove (touchscreen_glove)
    • Sukupuoli (sukupuoli):
      • Miehet (miehet)
      • Naiset (naiset)
      • Lapset (lapset)
    • Väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Kerma (kerma)
      • Kulta (kulta)
      • Läpinäkyvä (la_pina_kyva_)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Mustavalkoinen (mustavalkoinen)
      • Oranssi (oranssi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Sininen (sininen)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Koko (vaatteiden_koko):
      • XXS (xxs)
      • XS (xs)
      • S/M (s_m)
      • M (m)
      • M/L (m_l)
      • L (l)
      • XL (xl)
      • XXL (xxl)
      • XXXL (xxxl)
      • Yksi koko (yksi_koko)
    • Kausi (kausi):
      • Kesä (kesa_)
      • Kevät/Syksy (keva_t_syksy)
      • Syksy/Talvi (syksy_talvi)
      • Talvi (talvi)
      • Ympäri vuoden (ympa_ri_vuoden)
    • Materiaali (materiaali):
      • Elastaani (elastaani)
      • Fleece (fleece)
      • Geeli (geeli)
      • Gore-Tex (gore_tex)
      • Keinonahka (keinonahka)
      • Keramiikka (keramiikka)
      • Komposiitti (komposiitti)
      • Kuitu (kuitu)
      • Kumi (kumi)
      • Mokkanahka (mokkanahka)
      • Muovi (muovi)
      • Nahka (nahka)
      • Nailon (nailon)
      • Pellava (pellava)
      • Polyakryyli (polyakryyli)
      • Polyamidi (polyamidi)
      • Polyesteri (polyesteri)
      • Polyuretaani (polyuretaani)
      • Puuvilla (puuvilla)
      • PVC (pvc)
      • Ruostumaton teräs (ruostumaton_tera_s)
      • Silikoni (silikoni)
      • Synteettinen (synteettinen)
      • Tapetti (tapetti)
      • Tekstiili (tekstiili)
      • Vaahtomuovi (vaahtomuovi)
      • Verkko (verkko)
      • Villa (villa)
      • Viskoosi (viskoosi)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi