x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    NOX treenikassi

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 13
    • NOX Pro Series Lamperti Bag
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/140298741.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/211774255.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/223484672.jpg?ts=1
      NOX NOX Pro Series Lamperti Bag Pro Series Lamperti Bag Pro Series Lamperti Bag (2)
      NOX Pro Series Lamperti Bag
      • 08436567654820
      1
      61.89 EUR
    • NOX Wpt Open Series Padel Racket Bag Oranssi,Musta
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/212499896.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/241942277.jpg?ts=1
      NOX NOX Wpt Open Series Padel Racket Bag Oranssi,Musta Wpt Open Series Padel Racket Bag Oranssi,Musta Wpt Open Series Padel Racket Bag Oranssi,Musta (1)
      NOX Wpt Open Series Padel Racket Bag Oranssi,Musta
      • 08436603190039
      2
      79.89 EUR
    • NOX At10 Pro Series Backpack, Padellaukut
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/157819318.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/257859250.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/163878524.jpg?ts=1
      NOX NOX At10 Pro Series Backpack, Padellaukut At10 Pro Series Backpack, Padellaukut At10 Pro Series Backpack, Padellaukut Supertähti Agustín Tapian kiertueella käyttämä reppu! Valmistettu parhaasta tekstiilimateriaalista painon vähentämiseksi. Kaksi "pää"-lokeroa mailoille ja tarvikkeille sekä sivulokerot vaatteille. Ensimmäinen lokero, jossa on ilmanottoaukko kengille. (1)
      NOX At10 Pro Series Backpack, Padellaukut
      • 08436567656176
      2
      deal
      59.90 EUR
    • NOX Wpt Backpack, Padellaukut
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/157819317.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/257859249.jpg?ts=1
      NOX NOX Wpt Backpack, Padellaukut Wpt Backpack, Padellaukut Wpt Backpack, Padellaukut Kiva ja käytännöllinen laukku Noxilta, jossa on erilliset lokerot mailoille, kengille, vaatteille ja asusteille. Tämä laukku on osa Noxin WPT-mallistoa. Kiinnittäkää laukut ja ottakaa ne mukaan. (1)
      NOX Wpt Backpack, Padellaukut
      • 08436567654998
      2
      50.89 EUR
    • NOX Wpt Master Series Padel Racket Bag Musta
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/214787151.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/245196111.jpg?ts=1
      NOX NOX Wpt Master Series Padel Racket Bag Musta Wpt Master Series Padel Racket Bag Musta Wpt Master Series Padel Racket Bag Musta (1)
      NOX Wpt Master Series Padel Racket Bag Musta
      • 08436603190022
      2
      81.89 EUR
    • NOX At10 Team Padel Racket Bag Musta
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/218609837.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/230715874.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/230715828.jpg?ts=1
      NOX NOX At10 Team Padel Racket Bag Musta At10 Team Padel Racket Bag Musta At10 Team Padel Racket Bag Musta (1)
      NOX At10 Team Padel Racket Bag Musta
      • 08436567659757
      1
      50.89 EUR
    • NOX AT10 Competition XL Compact Bag 2023
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/257064439.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/247521132.jpg?ts=1
      NOX NOX AT10 Competition XL Compact Bag 2023 AT10 Competition XL Compact Bag 2023 AT10 Competition XL Compact Bag 2023 (1)
      NOX AT10 Competition XL Compact Bag 2023
      • 08436603192040
      1
      81.39 EUR
    • NOX Pro Padel Racket Bag Pinkki
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/140298738.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/228582506.jpg?ts=1
      NOX NOX Pro Padel Racket Bag Pinkki Pro Padel Racket Bag Pinkki Pro Padel Racket Bag Pinkki (1)
      NOX Pro Padel Racket Bag Pinkki
      • 08436567654882
      1
      58.89 EUR
    • NOX Wpt Open Series Backpack 2022
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/214851155.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/217939059.jpg?ts=1
      NOX NOX Wpt Open Series Backpack 2022 Wpt Open Series Backpack 2022 Wpt Open Series Backpack 2022 (1)
      NOX Wpt Open Series Backpack 2022
      • 08436603190046
      1
      50.89 EUR
    • NOX At10 Competition Padel Racket Bag Musta
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/153817433.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/217810696.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/223486871.jpg?ts=1
      NOX NOX At10 Competition Padel Racket Bag Musta At10 Competition Padel Racket Bag Musta At10 Competition Padel Racket Bag Musta (1)
      NOX At10 Competition Padel Racket Bag Musta
      • 08436567656190
      1
      79.89 EUR
    • NOX Luxury Lamperti Padel Bag
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/225692704.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/230714566.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/223486423.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/230844905.jpg?ts=1
      NOX NOX Luxury Lamperti Padel Bag Luxury Lamperti Padel Bag Luxury Lamperti Padel Bag (1)
      NOX Luxury Lamperti Padel Bag
      • 08436567654837
      1
      61.89 EUR
    • NOX Pro 32l Backpack Sininen
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/151510189.jpg?ts=1
      NOX NOX Pro 32l Backpack Sininen Pro 32l Backpack Sininen Pro 32l Backpack Sininen (1)
      NOX Pro 32l Backpack Sininen
      • 08436567655001
      1
      50.89 EUR
    • NOX Performance Padel Bag Small Black 2022
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/205973814.jpg?ts=1
      NOX NOX Performance Padel Bag Small Black 2022 Performance Padel Bag Small Black 2022 Performance Padel Bag Small Black 2022 (1)
      NOX Performance Padel Bag Small Black 2022
      • 08436567660623
      1
      65.00 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Tarjoukset IMPORTANT
        • true
      • Nike DEFAULT
        • nike
      • adidas DEFAULT
        • adidas
      • XXL DEFAULT
        • xxl
      • Edullisimmat DEFAULT
        • budget
    • Merkki (brand):
      • Nike (nike)
      • adidas (adidas)
      • Haglöfs (haglo_fs)
      • Puma (puma)
      • Under Armour (under_armour)
      • Helly Hansen (helly_hansen)
      • 4F (4f)
      • American Tourister (american_tourister)
      • Antony Morato (antony_morato)
      • Aqua Lung (aqua_lung)
      • Aquawave (aquawave)
      • Arena (arena)
      • Armani Exchange (armani_exchange)
      • Asics (asics)
      • Atipick (atipick)
      • Aunts & uncles (aunts_uncles)
      • Avento (avento)
      • Babolat (babolat)
      • Bach (bach)
      • Bagbase (bagbase)
      • Barts (barts)
      • BEAL (beal)
      • Beckmann (beckmann)
      • Benlee (benlee)
      • Best Divers (best_divers)
      • BEUCHAT (beuchat)
      • BioLite (biolite)
      • Björn Borg (bjo_rn_borg)
      • Black Diamond (black_diamond)
      • BlackFit8 (blackfit8)
      • Bogner (bogner)
      • Born Living Yoga (born_living_yoga)
      • Bric's (bric_s)
      • Buckle & Seam (buckle_seam)
      • Bullpadel (bullpadel)
      • C4 (c4)
      • Cabra (cabra)
      • Calvin Klein (calvin_klein)
      • Calvin Klein Jeans (calvin_klein_jeans)
      • Campomaggi (campomaggi)
      • Carlton (carlton)
      • Castelijn & beerens (castelijn_beerens)
      • Cayler & Sons (cayler_sons)
      • CCM (ccm)
      • Chevalier (chevalier)
      • Chrome (chrome)
      • Cocomelon (cocomelon)
      • Color Baby (color_baby)
      • Cony (cony)
      • Cotopaxi (cotopaxi)
      • Craft (craft)
      • Cressi (cressi)
      • Dakine (dakine)
      • Dare 2b (dare_2b)
      • Delsey (delsey)
      • Depeche (depeche)
      • Design Letters (design_letters)
      • Deuter (deuter)
      • Douchebags (douchebags)
      • Doughnut (doughnut)
      • Drop Shot (drop_shot)
      • Dunlop (dunlop)
      • Eagle creek (eagle_creek)
      • Eastpak (eastpak)
      • Edelrid (edelrid)
      • Element (element)
      • Emporio Armani (emporio_armani)
      • Estilo Padel (estilo_padel)
      • Etienne Aigner (etienne_aigner)
      • Everlast (everlast)
      • Evoc (evoc)
      • Fat Pipe (fat_pipe)
      • FC Barcelona (fc_barcelona)
      • FeelFree (feelfree)
      • Festool (festool)
      • FILA (fila)
      • Fischer (fischer)
      • Fjällräven (fja_llra_ven)
      • Funky Trunks (funky_trunks)
      • FZ Forza (fz_forza)
      • G-Star (g_star)
      • Gabbag (gabbag)
      • Garcia (garcia)
      • Giudi (giudi)
      • Givova (givova)
      • GORE WEAR (gore_wear)
      • Gorilla wear (gorilla_wear)
      • GUESS (guess)
      • Gymstick (gymstick)
      • Hackett (hackett)
      • Halcyon (halcyon)
      • Harlem Padel (harlem_padel)
      • Harold's (harold_s)
      • Harry Potter (harry_potter)
      • Head (head)
      • Herschel (herschel)
      • HILDEBRAND (hildebrand)
      • Horizn Studios (horizn_studios)
      • Hugo Boss (hugo_boss)
      • Hummel (hummel)
      • HyperX (hyperx)
      • Indiana (indiana)
      • Indiana SUP (indiana_sup)
      • inov-8 (inov_8)
      • IQ (iq)
      • Jekyll & Hide (jekyll_hide)
      • Jobe (jobe)
      • Joma (joma)
      • JOOP! (joop_)
      • Jump (jump)
      • Jurassic World (jurassic_world)
      • Kappa (kappa)
      • Karakal (karakal)
      • Kempa (kempa)
      • KILPI (kilpi)
      • Kipling (kipling)
      • Klättermusen (kla_ttermusen)
      • KRF (krf)
      • Ksix (ksix)
      • La Sportiva (la_sportiva)
      • Lacoste (lacoste)
      • Lange (lange)
      • Le coq sportif (le_coq_sportif)
      • Le Tanneur (le_tanneur)
      • Leone1947 (leone1947)
      • Leonhard heyden (leonhard_heyden)
      • Lifeventure (lifeventure)
      • Lipault Paris (lipault_paris)
      • Love Moschino (love_moschino)
      • Maison Mollerus (maison_mollerus)
      • Mammut (mammut)
      • Mandarina Duck (mandarina_duck)
      • Mares (mares)
      • Marimekko (marimekko)
      • Masterdis (masterdis)
      • Matt & Nat (matt_nat)
      • Metalsub (metalsub)
      • Michael Kors (michael_kors)
      • Mister tee (mister_tee)
      • Mosconi (mosconi)
      • Munich (munich)
      • Na! Na! Na! (na_na_na_)
      • Napapijri (napapijri)
      • Nettimyynti.fi (nettimyynti_fi)
      • Neverlost (neverlost)
      • New Balance (new_balance)
      • New Era (new_era)
      • Nitro (nitro)
      • North sails (north_sails)
      • NOX (nox)
      • O'Neill (o_neill)
      • Oakley (oakley)
      • Oakley Apparel (oakley_apparel)
      • OMER (omer)
      • OMS (oms)
      • Ortlieb (ortlieb)
      • Ortovox (ortovox)
      • Osaka (osaka)
      • Osprey (osprey)
      • Oxdog (oxdog)
      • Patagonia (patagonia)
      • Petromax (petromax)
      • Petzl (petzl)
      • Phelps (phelps)
      • PICARD (picard)
      • Picasso (picasso)
      • Pick & Pack (pick_pack)
      • Piquadro (piquadro)
      • Precision (precision)
      • Prince (prince)
      • Pure 2 Improve (pure_2_improve)
      • Quiksilver (quiksilver)
      • Radley (radley)
      • Rainbow (rainbow)
      • Rains (rains)
      • RDX Sports (rdx_sports)
      • Reebok (reebok)
      • Regatta (regatta)
      • Reisenthel (reisenthel)
      • Replay (replay)
      • Rip Curl (rip_curl)
      • Roncato (roncato)
      • Roxy (roxy)
      • Royal Republic (royal_republic)
      • Rs (rs)
      • RVCA (rvca)
      • Safta (safta)
      • Sailfish (sailfish)
      • Salming (salming)
      • Salomon (salomon)
      • Samsonite (samsonite)
      • Sandqvist (sandqvist)
      • SCUBAPRO (scubapro)
      • Sea to Summit (sea_to_summit)
      • Seac Sub (seac_sub)
      • Select (select)
      • Sergio Tacchini (sergio_tacchini)
      • SideSpin (sidespin)
      • Silva (silva)
      • Siux (siux)
      • SKECHERS (skechers)
      • Skpat (skpat)
      • Slazenger (slazenger)
      • SmartaSaker (smartasaker)
      • Smellwell (smellwell)
      • Snap (snap)
      • So Dive (so_dive)
      • Solinco (solinco)
      • Spalding (spalding)
      • Speedo (speedo)
      • Spetton (spetton)
      • Spikes & Sparrow (spikes_sparrow)
      • Sprayground (sprayground)
      • StarVie (starvie)
      • Stiga (stiga)
      • Still Nordic (still_nordic)
      • Strellson (strellson)
      • Superdry (superdry)
      • Swix (swix)
      • Tatonka (tatonka)
      • Tecnifibre (tecnifibre)
      • Ted Baker (ted_baker)
      • The Chesterfield Brand (the_chesterfield_brand)
      • The North Face (the_north_face)
      • Thule (thule)
      • Tiger of Sweden (tiger_of_sweden)
      • Tiguar (tiguar)
      • Timberland (timberland)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Totto (totto)
      • Travelite (travelite)
      • True North (true_north)
      • Tunturi (tunturi)
      • Tyr (tyr)
      • Uhlsport (uhlsport)
      • Umbro (umbro)
      • Urban Classics (urban_classics)
      • Valentino (valentino)
      • Varlion (varlion)
      • Vaude (vaude)
      • Versace Jeans Couture (versace_jeans_couture)
      • Vibor-A (vibor_a)
      • Victorinox (victorinox)
      • Victorio & Lucchino (victorio_lucchino)
      • Vidar Of Båstad (vidar_of_ba_stad)
      • VirtuFit (virtufit)
      • Vocier (vocier)
      • Warrior (warrior)
      • Wilson (wilson)
      • XXL (xxl)
      • Yonex (yonex)
      • Zipp (zipp)
      • Zoggs (zoggs)
      • Zone (zone)
      • Zone3 (zone3)
    • Hinta (price):
      • < 40 € (budget)
      • 40 € - 65 € (price_2)
      • 65 € - 110 € (price_3)
      • ≥ 110 € (price_4)
    • Väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Koralli (koralli)
      • Kulta (kulta)
      • Läpinäkyvä (la_pina_kyva_)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Mustavalkoinen (mustavalkoinen)
      • Oranssi (oranssi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Ruskeanharmaa (ruskeanharmaa)
      • Sininen (sininen)
      • Tummanharmaa (tummanharmaa)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Tilavuus (tilavuus):
      • < 27 L (tilavuus_1)
      • 27 L - 35 L (tilavuus_2)
      • 35 L - 42 L (tilavuus_3)
      • ≥ 42 L (tilavuus_4)
    • Urheilulaji (urheilulaji):
      • Jalkapallo (jalkapallo)
      • Juoksu (juoksu)
      • Kilpapyöräily (kilpapyo_ra_ily)
      • Koripallo (koripallo)
      • Kuntoilu (kuntoilu)
      • Laskettelu (laskettelu)
      • Lentopallo (lentopallo)
      • Maastopyöräily (maastopyo_ra_ily)
      • Nyrkkeily (nyrkkeily)
      • Padel (padel)
      • Salibandy (salibandy)
      • Squash (squash)
      • Sulkapallo (sulkapallo)
      • Tennis (tennis)
      • Vapaa-aika (vapaa_aika)
    • Laukun paino (g) (paino_g):
      • < 120 g (paino_g_1)
      • 120 g - 560 g (paino_g_2)
      • 560 g - 910 g (paino_g_3)
      • ≥ 910 g (paino_g_4)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi