x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje

Iittala Tools uunivuoka, iso

Järjestä perusteella
Suodata
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut Iittala Tools uunivuoka, iso
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Hintahistoria
1 kuukausi 3 kuukautta 6 kuukautta 1 vuosi
Tekniset tiedot Iittala Tools uunivuoka, iso
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
Iittala Tools uunivuoka, iso
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/116570165.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/248599584.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/248599585.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/181264721.jpg?ts=1
Iittala Iittala Tools uunivuoka, iso Tools uunivuoka, iso Tools uunivuoka, iso Tools Uunivuoka, 41x37x6 cm tuotemerkiltä Iittala (13)
  • 06428511628928
  • 1010478
2
good_buy
  • Yleiset ominaisuudet
    • Osien määrä: 1 kpl
    • Konepesun kestävä: Kyllä
    • Kansi: Ei
    • Takuu: 2 v
    • Kahvan materiaali: Alumiini
    • Ruoanlaittomenetelmät: Paistaa
  • Suunnittelu
    • Materiaalit: Teräs, Metalli, Ruostumaton teräs
    • Väri: Harmaa, Hopea
    • Muoto: Suorakulmio
  • Paino ja mitat
    • Korkeus: 6 cm
    • Leveys (cm): 37 cm
    • Pituus: 41 cm
  • Suorituskyky
    • Soveltuvuus kodinkoneeseen: Kaasuliesi, Keraaminenliesi, Induktioliesi, Valurautaliesi
  • 247.49 330.00 EUR 2
    2
    • KitchenTime KitchenTime
      3.618007367123523 (11)
      Tools Uunivuoka, 41x37x6 cm tuotemerkiltä Iittala247.49, 4 pv (offer_sdt_4_days)
      1
    • Finnish Design Shop Finnish Design Shop
      8.0 (3)
      Iittalan Tools-sarjan uunivuoka edustaa huippumuotoilua niin estetiikaltaan kuin ominaisuuksiltaankin. Metallisessa uunivuoassa on erityi...
      247.50, 2 pv (offer_sdt_2_days)
      1
  • 0 0
    • Funktion - Roasting Pan Set With Grill (224074)
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/147765664.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/238412863.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/238412865.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/238412862.jpg?ts=1
      Funktion Funktion - Roasting Pan Set With Grill (224074) - Roasting Pan Set With Grill (224074) - Roasting Pan Set With Grill (224074) (1)
      Funktion - Roasting Pan Set With Grill (224074)
      • 05722002240745
      1
    • ERNST Uunivuoka 28 cm Keramiikka Tummanharmaa
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/142276798.jpg?ts=1
      ERNST ERNST Uunivuoka 28 cm Keramiikka Tummanharmaa Uunivuoka 28 cm Keramiikka Tummanharmaa Uunivuoka 28 cm Keramiikka Tummanharmaa Lasitetusta kiviaineksesta valmistettu Ernst Kirchsteigerin Uunivuoka on saatavilla kolmessa upeassa värissä. Uunivuoka sopii täydellisesti piirakan, tai esimerkiksi gratengin valmistukseen. Sopii myös loistavasti tarjoiluastiaksi. Voit halutessasi yhdistää esimerkiksi kromiseen Ernst kakkulapioon. Osta Uunivuoat ja muita Pannut & Keitinastiat @ Royal Design. (1)
      ERNST Uunivuoka 28 cm Keramiikka Tummanharmaa
      • 07332481068839
      1
    • Pyrex Lämmönkestävä astia Pyrex Essentials, 3,2l
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/247156818.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/113388452.jpg?ts=1
      Pyrex Pyrex Lämmönkestävä astia Pyrex Essentials, 3,2l Lämmönkestävä astia Pyrex Essentials, 3,2l Lämmönkestävä astia Pyrex Essentials, 3,2l (1)
      Pyrex Lämmönkestävä astia Pyrex Essentials, 3,2l
      • 03426470269261
      1
    • Villeroy & Boch Uunivuoka Clever Cooking 34x24cm
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/155595307.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/145657629.jpg?ts=1
      Villeroy & Boch Villeroy & Boch Uunivuoka Clever Cooking 34x24cm Uunivuoka Clever Cooking 34x24cm Uunivuoka Clever Cooking 34x24cm (1)
      Villeroy & Boch Uunivuoka Clever Cooking 34x24cm
      • 04003686217546
      1
    • min
      • Thu Mar 24 01:00:00 CET 2022 202.99
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 202.99
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 202.99
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 202.99
      • Mon Mar 28 02:00:00 CEST 2022 202.00
      • Tue Mar 29 02:00:00 CEST 2022 202.00
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 202.00
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 202.00
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 202.00
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 202.00
      • Sun Apr 03 02:00:00 CEST 2022 202.99
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 202.99
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 202.99
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 202.99
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 202.99
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 202.99
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 202.99
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 202.99
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 202.99
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 202.99
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 202.99
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 202.99
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 202.99
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 202.99
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 202.99
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 202.99
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 202.99
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 202.99
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 202.99
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 202.99
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 202.99
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 202.99
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 202.99
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 202.99
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 202.99
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 202.99
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 202.99
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 202.99
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 202.99
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 202.99
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 202.99
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 202.99
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 202.99
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 202.99
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 202.99
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 202.99
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 202.99
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 202.99
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 202.99
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 202.99
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 202.99
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 202.99
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 202.99
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 202.99
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 202.99
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 202.99
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 202.99
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 202.99
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 202.99
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 202.99
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 202.99
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 202.99
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 202.99
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 202.99
      • Fri May 27 02:00:00 CEST 2022 234.99
      • Sat May 28 02:00:00 CEST 2022 186.99
      • Sun May 29 02:00:00 CEST 2022 234.99
      • Mon May 30 02:00:00 CEST 2022 233.99
      • Tue May 31 02:00:00 CEST 2022 233.99
      • Wed Jun 01 02:00:00 CEST 2022 233.00
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 233.00
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 233.00
      • Sat Jun 04 02:00:00 CEST 2022 231.99
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 231.99
      • Mon Jun 06 02:00:00 CEST 2022 218.98
      • Tue Jun 07 02:00:00 CEST 2022 217.99
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 217.99
      • Thu Jun 09 02:00:00 CEST 2022 216.00
      • Fri Jun 10 02:00:00 CEST 2022 216.00
      • Sat Jun 11 02:00:00 CEST 2022 215.00
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 215.00
      • Mon Jun 13 02:00:00 CEST 2022 214.99
      • Tue Jun 14 02:00:00 CEST 2022 214.99
      • Wed Jun 15 02:00:00 CEST 2022 213.00
      • Thu Jun 16 02:00:00 CEST 2022 212.00
      • Fri Jun 17 02:00:00 CEST 2022 211.99
      • Sat Jun 18 02:00:00 CEST 2022 211.00
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 211.00
      • Mon Jun 20 02:00:00 CEST 2022 210.99
      • Tue Jun 21 02:00:00 CEST 2022 210.00
      • Wed Jun 22 02:00:00 CEST 2022 209.00
      • Thu Jun 23 02:00:00 CEST 2022 208.99
      • Fri Jun 24 02:00:00 CEST 2022 208.00
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 208.00
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 208.00
      • Mon Jun 27 02:00:00 CEST 2022 208.00
      • Tue Jun 28 02:00:00 CEST 2022 207.00
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 207.00
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 207.00
      • Fri Jul 01 02:00:00 CEST 2022 217.00
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 217.00
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 217.00
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 217.00
      • Tue Jul 05 02:00:00 CEST 2022 208.99
      • Wed Jul 06 02:00:00 CEST 2022 214.99
      • Thu Jul 07 02:00:00 CEST 2022 214.00
      • Fri Jul 08 02:00:00 CEST 2022 213.99
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 213.99
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 213.99
      • Mon Jul 11 02:00:00 CEST 2022 212.99
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 212.99
      • Wed Jul 13 02:00:00 CEST 2022 211.99
      • Thu Jul 14 02:00:00 CEST 2022 210.99
      • Fri Jul 15 02:00:00 CEST 2022 210.99
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 210.99
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 210.99
      • Mon Jul 18 02:00:00 CEST 2022 209.99
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 209.99
      • Wed Jul 20 02:00:00 CEST 2022 208.99
      • Thu Jul 21 02:00:00 CEST 2022 208.99
      • Fri Jul 22 02:00:00 CEST 2022 207.99
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 207.99
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 207.99
      • Mon Jul 25 02:00:00 CEST 2022 206.99
      • Tue Jul 26 02:00:00 CEST 2022 217.00
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 217.00
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 217.00
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 217.00
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 217.00
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 217.00
      • Mon Aug 01 02:00:00 CEST 2022 259.99
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 259.99
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 259.99
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 259.99
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 259.99
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 259.99
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 259.99
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 259.99
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 259.99
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 259.99
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 259.99
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 259.99
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 259.99
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 259.99
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 259.99
      • Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2022 259.99
      • Wed Aug 17 00:00:00 CEST 2022 259.99
      • Thu Aug 18 02:00:00 CEST 2022 259.99
      • Fri Aug 19 00:00:00 CEST 2022 259.99
      • Sat Aug 20 00:00:00 CEST 2022 259.99
      • Sun Aug 21 02:00:00 CEST 2022 259.99
      • Mon Aug 22 00:00:00 CEST 2022 259.99
      • Tue Aug 23 02:00:00 CEST 2022 259.99
      • Wed Aug 24 00:00:00 CEST 2022 259.99
      • Thu Aug 25 00:00:00 CEST 2022 259.99
      • Fri Aug 26 00:00:00 CEST 2022 259.99
      • Sat Aug 27 00:00:00 CEST 2022 259.99
      • Sun Aug 28 00:00:00 CEST 2022 259.99
      • Mon Aug 29 00:00:00 CEST 2022 259.99
      • Tue Aug 30 00:00:00 CEST 2022 259.99
      • Wed Aug 31 00:00:00 CEST 2022 259.99
      • Thu Sep 01 02:00:00 CEST 2022 231.99
      • Fri Sep 02 00:00:00 CEST 2022 231.99
      • Sat Sep 03 00:00:00 CEST 2022 231.99
      • Sun Sep 04 00:00:00 CEST 2022 231.99
      • Mon Sep 05 02:00:00 CEST 2022 231.99
      • Tue Sep 06 00:00:00 CEST 2022 231.99
      • Wed Sep 07 00:00:00 CEST 2022 231.99
      • Thu Sep 08 00:00:00 CEST 2022 231.99
      • Fri Sep 09 00:00:00 CEST 2022 231.99
      • Sat Sep 10 00:00:00 CEST 2022 231.99
      • Sun Sep 11 00:00:00 CEST 2022 231.99
      • Mon Sep 12 00:00:00 CEST 2022 231.99
      • Tue Sep 13 00:00:00 CEST 2022 231.99
      • Wed Sep 14 00:00:00 CEST 2022 231.99
      • Thu Sep 15 00:00:00 CEST 2022 231.99
      • Fri Sep 16 00:00:00 CEST 2022 231.99
      • Sat Sep 17 00:00:00 CEST 2022 231.99
      • Sun Sep 18 00:00:00 CEST 2022 231.99
      • Mon Sep 19 00:00:00 CEST 2022 231.99
      • Tue Sep 20 00:00:00 CEST 2022 231.99
      • Wed Sep 21 00:00:00 CEST 2022 231.99
      • Thu Sep 22 02:00:00 CEST 2022 206.99
      • Fri Sep 23 02:00:00 CEST 2022 231.99
      • Sat Sep 24 00:00:00 CEST 2022 231.99
      • Sun Sep 25 00:00:00 CEST 2022 231.99
      • Mon Sep 26 02:00:00 CEST 2022 231.99
      • Tue Sep 27 02:00:00 CEST 2022 231.99
      • Wed Sep 28 00:00:00 CEST 2022 231.99
      • Thu Sep 29 00:00:00 CEST 2022 231.99
      • Fri Sep 30 00:00:00 CEST 2022 231.99
      • Sat Oct 01 00:00:00 CEST 2022 231.99
      • Sun Oct 02 00:00:00 CEST 2022 231.99
      • Mon Oct 03 00:00:00 CEST 2022 231.99
      • Tue Oct 04 02:00:00 CEST 2022 231.99
      • Wed Oct 05 00:00:00 CEST 2022 231.99
      • Thu Oct 06 00:00:00 CEST 2022 231.99
      • Fri Oct 07 00:00:00 CEST 2022 231.99
      • Sat Oct 08 00:00:00 CEST 2022 231.99
      • Sun Oct 09 00:00:00 CEST 2022 231.99
      • Mon Oct 10 00:00:00 CEST 2022 231.99
      • Tue Oct 11 00:00:00 CEST 2022 231.99
      • Wed Oct 12 00:00:00 CEST 2022 231.99
      • Thu Oct 13 00:00:00 CEST 2022 231.99
      • Fri Oct 14 00:00:00 CEST 2022 231.99
      • Sat Oct 15 00:00:00 CEST 2022 231.99
      • Sun Oct 16 00:00:00 CEST 2022 231.99
      • Mon Oct 17 00:00:00 CEST 2022 231.99
      • Tue Oct 18 00:00:00 CEST 2022 231.99
      • Wed Oct 19 00:00:00 CEST 2022 231.99
      • Thu Oct 20 00:00:00 CEST 2022 231.99
      • Fri Oct 21 02:00:00 CEST 2022 231.99
      • Sat Oct 22 00:00:00 CEST 2022 231.99
      • Sun Oct 23 00:00:00 CEST 2022 231.99
      • Mon Oct 24 00:00:00 CEST 2022 231.99
      • Tue Oct 25 02:00:00 CEST 2022 231.99
      • Wed Oct 26 00:00:00 CEST 2022 231.99
      • Thu Oct 27 00:00:00 CEST 2022 231.99
      • Fri Oct 28 00:00:00 CEST 2022 231.99
      • Sat Oct 29 00:00:00 CEST 2022 231.99
      • Sun Oct 30 00:00:00 CEST 2022 231.99
      • Mon Oct 31 00:00:00 CET 2022 231.99
      • Tue Nov 01 00:00:00 CET 2022 231.99
      • Wed Nov 02 00:00:00 CET 2022 231.99
      • Thu Nov 03 00:00:00 CET 2022 231.99
      • Fri Nov 04 00:00:00 CET 2022 231.99
      • Sat Nov 05 00:00:00 CET 2022 231.99
      • Sun Nov 06 00:00:00 CET 2022 231.99
      • Mon Nov 07 00:00:00 CET 2022 231.99
      • Tue Nov 08 00:00:00 CET 2022 231.99
      • Wed Nov 09 00:00:00 CET 2022 231.99
      • Thu Nov 10 00:00:00 CET 2022 231.99
      • Fri Nov 11 01:00:00 CET 2022 231.99
      • Sat Nov 12 01:00:00 CET 2022 231.99
      • Sun Nov 13 00:00:00 CET 2022 231.99
      • Mon Nov 14 00:00:00 CET 2022 231.99
      • Tue Nov 15 00:00:00 CET 2022 231.99
      • Wed Nov 16 00:00:00 CET 2022 231.99
      • Thu Nov 17 00:00:00 CET 2022 231.99
      • Fri Nov 18 01:00:00 CET 2022 231.99
      • Sat Nov 19 01:00:00 CET 2022 231.99
      • Sun Nov 20 00:00:00 CET 2022 231.99
      • Mon Nov 21 01:00:00 CET 2022 238.00
      • Tue Nov 22 01:00:00 CET 2022 230.99
      • Wed Nov 23 01:00:00 CET 2022 238.00
      • Thu Nov 24 01:00:00 CET 2022 230.99
      • Fri Nov 25 01:00:00 CET 2022 231.19
      • Sat Nov 26 01:00:00 CET 2022 237.00
      • Sun Nov 27 00:00:00 CET 2022 237.00
      • Mon Nov 28 01:00:00 CET 2022 238.00
      • Tue Nov 29 00:00:00 CET 2022 238.00
      • Wed Nov 30 01:00:00 CET 2022 247.49
      • Thu Dec 01 00:00:00 CET 2022 247.49
      • Fri Dec 02 00:00:00 CET 2022 247.49
      • Sat Dec 03 00:00:00 CET 2022 247.49
      • Sun Dec 04 00:00:00 CET 2022 247.49
      • Mon Dec 05 01:00:00 CET 2022 247.49
      • Tue Dec 06 00:00:00 CET 2022 247.49
    • info@vertaa.fi