x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje

Fitbit Aria Air -älyvaaka FB203BK (musta)

Järjestä perusteella
Suodata
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut Fitbit Aria Air -älyvaaka FB203BK (musta)
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Hintahistoria
1 kuukausi 3 kuukautta 6 kuukautta 1 vuosi
Tekniset tiedot Fitbit Aria Air -älyvaaka FB203BK (musta)
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
Fitbit Aria Air -älyvaaka FB203BK (musta)
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/237395889.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/151167725.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/176555758.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/202440393.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/217325079.jpg?ts=1
Fitbit Fitbit Aria Air -älyvaaka FB203BK (musta) Aria Air -älyvaaka FB203BK (musta) Aria Air -älyvaaka FB203BK (musta) Fitbit Aria Air -älyvaaka mahdollistaa painon ja BMI-arvon seurannan. Fitbit-älysovelluksella laite näyttää selkeästi painon ja BMI-arvon muutokset. Voit luoda yksityiskohtaisen katsauksen terveystiedoistasi lisäämällä tiedot Fitbit-järjestelmään. (6)
  • 00811138038076
  • FB203BK
5
good_buy
  • Suunnittelu
    • Väri: Musta
  • Yleiset ominaisuudet
    • Sukupuoli: Miehet, Unisex
  • Ikäraja
    • Ikäryhmä: Aikuiset
  • 62.85 74.04 EUR 5
    5
    • Proshop Proshop
      8.084951939537648 (444)
      Kylpyhuoneen vaa´at, musta62.85, 3 pv (offer_sdt_3_days)
      1
    • Gigantti Gigantti
      8.0 (3)
      Fitbit Aria Air -älyvaaka mahdollistaa painon ja BMI-arvon seurannan. Fitbit-älysovelluksella laite näyttää selkeästi painon ja BMI-arvon...64.85, 5 pv (offer_sdt_5_days)
      1
    • Dustin home Dustin home
      6.479462569936052 (142)
      Get a more complete picture of your health with the Fitbit Aria Air smart scale. This easy to use smart scale displays your weight and sy...65.98, 2 pv (offer_sdt_2_days)
      1
    • Power.fi Power.fi
      5.200714241191404 (12)
      Fitbit Aria Air älyvaaalla seuraat helposti painon kehitystä. Se yhdistyy yksinkertaisesti Bluetooth® tekniikalla älypuhelimeesi ja synkr...70.85, 6 pv (offer_sdt_6_days)
      1
    • Hobby Hall Hobby Hall
      3.0174167952254893 (19)
      74.04, 4 pv (offer_sdt_4_days)
      1
  • 0 0
    • Acme Sc103 Weighing Machine Max 180 Kg Musta
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/209229988.jpg?ts=1
      Acme Acme Sc103 Weighing Machine Max 180 Kg Musta Sc103 Weighing Machine Max 180 Kg Musta Sc103 Weighing Machine Max 180 Kg Musta (1)
      Acme Sc103 Weighing Machine Max 180 Kg Musta
      • 04770070881514
      1
    • Haeger Bsdig011a Weighing Machine Valkoinen
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/182291019.jpg?ts=1
      Haeger Haeger Bsdig011a Weighing Machine Valkoinen Bsdig011a Weighing Machine Valkoinen Bsdig011a Weighing Machine Valkoinen (1)
      Haeger Bsdig011a Weighing Machine Valkoinen
      • 05608475014796
      1
    • Sytech Sybs545c Scale Musta
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/234379609.jpg?ts=1
      Sytech Sytech Sybs545c Scale Musta Sybs545c Scale Musta Sybs545c Scale Musta (1)
      Sytech Sybs545c Scale Musta
      • 08435107117511
      1
    • Sogo Bab-ss-3980 150kg Scale Musta
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/225510060.jpg?ts=1
      Sogo Sogo Bab-ss-3980 150kg Scale Musta Bab-ss-3980 150kg Scale Musta Bab-ss-3980 150kg Scale Musta (1)
      Sogo Bab-ss-3980 150kg Scale Musta
      • 08425490131256
      1
    • min
      • Thu Mar 03 01:00:00 CET 2022 61.05
      • Fri Mar 04 00:00:00 CET 2022 61.05
      • Sat Mar 05 00:00:00 CET 2022 61.05
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 61.05
      • Mon Mar 07 01:00:00 CET 2022 52.80
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 52.80
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 52.80
      • Thu Mar 10 01:00:00 CET 2022 52.80
      • Fri Mar 11 01:00:00 CET 2022 52.80
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 52.80
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 52.80
      • Mon Mar 14 01:00:00 CET 2022 61.05
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 61.05
      • Wed Mar 16 01:00:00 CET 2022 61.05
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 61.05
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 61.05
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 61.05
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 61.05
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 61.05
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 61.05
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 61.05
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 61.05
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 61.05
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 61.05
      • Sun Mar 27 01:00:00 CET 2022 42.80
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 42.80
      • Tue Mar 29 02:00:00 CEST 2022 42.80
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 42.80
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 42.80
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 42.80
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 42.80
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 42.80
      • Mon Apr 04 02:00:00 CEST 2022 61.05
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 61.05
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 61.05
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 61.05
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 61.05
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 61.05
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 61.05
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 61.05
      • Tue Apr 12 02:00:00 CEST 2022 59.95
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Thu Apr 14 02:00:00 CEST 2022 57.48
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 57.48
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 57.48
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 57.48
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 57.48
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 57.48
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 57.48
      • Thu Apr 21 02:00:00 CEST 2022 57.48
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 57.48
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 57.48
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 57.48
      • Mon Apr 25 02:00:00 CEST 2022 52.80
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 52.80
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 52.80
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 52.80
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 52.80
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 52.80
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 52.80
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 52.80
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 52.80
      • Wed May 04 02:00:00 CEST 2022 52.80
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 52.80
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 52.80
      • Sat May 07 02:00:00 CEST 2022 52.80
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 52.80
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 52.80
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 52.80
      • Wed May 11 02:00:00 CEST 2022 52.80
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 52.80
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 52.80
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 52.80
      • Sun May 15 02:00:00 CEST 2022 49.90
      • Mon May 16 02:00:00 CEST 2022 59.95
      • Tue May 17 02:00:00 CEST 2022 61.05
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 61.05
      • Thu May 19 02:00:00 CEST 2022 61.05
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 61.05
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 61.05
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 61.05
      • Mon May 23 02:00:00 CEST 2022 52.80
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 52.80
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 52.80
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 52.80
      • Fri May 27 02:00:00 CEST 2022 52.80
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 52.80
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 52.80
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 52.80
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 52.80
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 52.80
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 52.80
      • Fri Jun 03 02:00:00 CEST 2022 52.80
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 52.80
      • Sun Jun 05 02:00:00 CEST 2022 52.80
      • Mon Jun 06 02:00:00 CEST 2022 62.85
      • Tue Jun 07 02:00:00 CEST 2022 62.85
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 62.85
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 62.85
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 62.85
      • Sat Jun 11 02:00:00 CEST 2022 62.85
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 62.85
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 62.85
      • Tue Jun 14 02:00:00 CEST 2022 62.85
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 62.85
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 62.85
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 62.85
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 62.85
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 62.85
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 62.85
      • Tue Jun 21 02:00:00 CEST 2022 52.00
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 52.00
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 52.00
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 52.00
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 52.00
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 52.00
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 52.00
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 52.00
      • Wed Jun 29 02:00:00 CEST 2022 52.00
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 52.00
      • Fri Jul 01 02:00:00 CEST 2022 62.85
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 62.85
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 62.85
      • Mon Jul 04 02:00:00 CEST 2022 62.85
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 62.85
      • Wed Jul 06 02:00:00 CEST 2022 62.85
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 62.85
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 62.85
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 62.85
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 62.85
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 62.85
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 62.85
      • Wed Jul 13 02:00:00 CEST 2022 62.85
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 62.85
      • Fri Jul 15 02:00:00 CEST 2022 62.85
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 62.85
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 62.85
      • Mon Jul 18 02:00:00 CEST 2022 52.80
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 52.80
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 52.80
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 52.80
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 52.80
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 52.80
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 52.80
      • Mon Jul 25 02:00:00 CEST 2022 52.80
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 52.80
      • Wed Jul 27 02:00:00 CEST 2022 52.80
      • Thu Jul 28 02:00:00 CEST 2022 52.80
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 52.80
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 52.80
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 52.80
      • Mon Aug 01 02:00:00 CEST 2022 62.85
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 62.85
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 62.85
      • Thu Aug 04 02:00:00 CEST 2022 62.85
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 62.85
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 62.85
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 62.85
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 62.85
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 62.85
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 62.85
      • Thu Aug 11 02:00:00 CEST 2022 62.85
      • Fri Aug 12 02:00:00 CEST 2022 62.85
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 62.85
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 62.85
    • info@vertaa.fi