x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje

Canon COMPACT PRINTER SELPHY Square QX10 GR EU26

Järjestä perusteella
Suodata
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut Canon COMPACT PRINTER SELPHY Square QX10 GR EU26
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Hintahistoria
1 kuukausi 3 kuukautta 6 kuukautta 1 vuosi
Tekniset tiedot Canon COMPACT PRINTER SELPHY Square QX10 GR EU26
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
Canon COMPACT PRINTER SELPHY Square QX10 GR EU26
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/218171442.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/178437088.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/152590765.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/178437089.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/152588740.jpg?ts=1
Canon Canon COMPACT PRINTER SELPHY Square QX10 GR EU26 COMPACT PRINTER SELPHY Square QX10 GR EU26 COMPACT PRINTER SELPHY Square QX10 GR EU26 CANON COMPACT PRINTER SELPHY SQUARE QX10 GR (2)
  • 04549292158113
  • 4110C002AA
  • 4549292158113
  • 6801193
  • 4110C002
6
good_buy
  • Tulostusteknologia
    • Tulostustekniikka: Värisublimaatio
    • Musteen väri: Magenta, Keltainen, Syaani
  • Liitettävyys
    • Liitettävyys: Wi-Fi, USB
    • Bluetooth: Ei
    • USB-portti: Kyllä
  • Suunnittelu
    • Väri: Vihreä, Turkoosi
  • Tekniset tiedot
    • Kannettava: Kyllä
    • Virtalähteen tyyppi: Akku, Akku
    • Reunaton tulostus: Kyllä
  • Yleiset ominaisuudet
    • Sukupuoli: Unisex
  • Ympäristöolosuhteet
    • Käyttölämpötila: 5 - 40 °C
  • Paino ja mitat
    • Korkeus: 3.1 cm
    • Leveys (cm): 10.22 cm
    • Paino (g): 445 g
    • Syvyys: 14.33 cm
  • Ominaisuudet
    • Jäähdyttimen tyyppi: Vesijäähdytys
  • Mediatyypit
    • Valokuvatarrat: Kyllä
  • Näyttö
    • Sisäänrakennettu näyttö: Ei
    • Värin syvyys: 24 bit
  • Tulostuksen nopeus
    • Ensimmäisen sivun tulostusnopeus (väri): 43 s
  • Verkko
    • LAN (kiinteä): Ei
    • Wi-Fi: Kyllä
  • 162.90 190.99 EUR 6
    6
    • Power.fi Power.fi
      5.200714241191404 (12)
      162.90, 6 pv (offer_sdt_6_days)
      1
    • Proshop Proshop
      8.084951939537648 (444)
      Tulostin, väri, sublimaatio, 72 x 85 mm jopa 0.7 min/sivu (väri), Wi-Fi, vihreä162.90, 1-2 vk (offer_sdt_2_weeks)
      1
    • Veikon Kone Veikon Kone
      4.6171833464289715 (17)
      173.90, 3 pv (offer_sdt_3_days)
      1
    • Data-Systems Data-Systems
      8.642011799776487 (21)
      CANON COMPACT PRINTER SELPHY SQUARE QX10 GR179.95, 3 pv (offer_sdt_3_days)
      1
    • Hobby Hall Hobby Hall
      3.0174167952254893 (19)
      189.49, 1-2 vk (offer_sdt_2_weeks)
      1
    • VPD Pelikauppa VPD Pelikauppa
      6.8 (1)
      Tulosta värikkäitä ja tarkkoja 7.62 x 7.62 cm: n (2.7 x 2.7 tuuman) neliönmuotoisia valokuvia suoraan älypuhelimesta. Värisublimaatiotekn...190.99, 24 h (offer_sdt_24_hrs)
      1
  • 0 0
    • Agfa ASQP33WH
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/225728515.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/181787274.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/189516642.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/189516643.jpg?ts=1
      Agfa Agfa ASQP33WH ASQP33WH ASQP33WH (1)
      Agfa ASQP33WH
      • 00192143000877
      1
    • Fujifilm Instax Link Wide
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/217420144.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/238167963.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/238167957.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/238167961.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/238167967.jpg?ts=1
      Fujifilm Fujifilm Instax Link Wide Instax Link Wide Instax Link Wide (1)
      Fujifilm Instax Link Wide
      • 00074101204681
      1
    • Canon Selphy Square QX10 Svart
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/218171441.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/237466116.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/222211062.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/222211063.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/222211064.jpg?ts=1
      Canon Canon Selphy Square QX10 Svart Selphy Square QX10 Svart Selphy Square QX10 Svart CANON COMPACT PRINTER SELPHY SQUARE QX10 BK (4)
      Canon Selphy Square QX10 Svart
      • 04549292157970
      • 6801187
      • 4549292157970
      • 4107C003
      • 4107C003AA
      8
    • Fujifilm Instax Mini Link tulostin valkoinen
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/158148492.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/158148490.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/147937688.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/219091473.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/223716235.jpg?ts=1
      Fujifilm Fujifilm Instax Mini Link tulostin valkoinen Instax Mini Link tulostin valkoinen Instax Mini Link tulostin valkoinen (1)
      Fujifilm Instax Mini Link tulostin valkoinen
      • 04547410421187
      • 16640682
      • 6763987
      • 4547410421187
      2
    • min
      • Thu Mar 03 01:00:00 CET 2022 141.80
      • Fri Mar 04 00:00:00 CET 2022 141.80
      • Sat Mar 05 00:00:00 CET 2022 141.80
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 141.80
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 141.80
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 141.80
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 141.80
      • Thu Mar 10 01:00:00 CET 2022 141.80
      • Fri Mar 11 01:00:00 CET 2022 141.80
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 141.80
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 141.80
      • Mon Mar 14 01:00:00 CET 2022 141.80
      • Tue Mar 15 01:00:00 CET 2022 141.80
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 141.80
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 141.80
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 141.80
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 141.80
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 141.80
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 141.80
      • Tue Mar 22 01:00:00 CET 2022 141.90
      • Wed Mar 23 01:00:00 CET 2022 141.80
      • Thu Mar 24 01:00:00 CET 2022 141.80
      • Fri Mar 25 01:00:00 CET 2022 141.80
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 141.80
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 141.80
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 141.80
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 141.80
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 141.80
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 141.80
      • Fri Apr 01 02:00:00 CEST 2022 141.80
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 141.80
      • Sun Apr 03 02:00:00 CEST 2022 141.80
      • Mon Apr 04 02:00:00 CEST 2022 139.90
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 139.90
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 139.90
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 139.90
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 139.90
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 139.90
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 139.90
      • Mon Apr 11 02:00:00 CEST 2022 141.80
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 141.80
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 141.80
      • Thu Apr 14 02:00:00 CEST 2022 141.80
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 141.80
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 141.80
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 141.80
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 141.80
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 141.80
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 141.80
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 141.80
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 141.80
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 141.80
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 141.80
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 141.80
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 141.80
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 141.80
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 141.80
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 141.80
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 141.80
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 141.80
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 141.80
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 141.80
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 141.80
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 141.80
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 141.80
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 141.80
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 141.80
      • Mon May 09 02:00:00 CEST 2022 141.80
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 141.80
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 141.80
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 141.80
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 141.80
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 141.80
      • Sun May 15 02:00:00 CEST 2022 138.90
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 138.90
      • Tue May 17 02:00:00 CEST 2022 139.90
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 139.90
      • Thu May 19 02:00:00 CEST 2022 139.90
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 139.90
      • Sat May 21 02:00:00 CEST 2022 142.90
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 142.90
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 142.90
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 142.90
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 142.90
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 142.90
      • Fri May 27 02:00:00 CEST 2022 142.90
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 142.90
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 142.90
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 142.90
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 142.90
      • Wed Jun 01 02:00:00 CEST 2022 142.90
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 142.90
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 142.90
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 142.90
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 142.90
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 142.90
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 142.90
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 142.90
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 142.90
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 142.90
      • Sat Jun 11 02:00:00 CEST 2022 142.90
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 142.90
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 142.90
      • Tue Jun 14 02:00:00 CEST 2022 142.90
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 142.90
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 142.90
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 142.90
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 142.90
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 142.90
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 142.90
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 142.90
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 142.90
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 142.90
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 142.90
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 142.90
      • Sun Jun 26 02:00:00 CEST 2022 143.80
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 143.80
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 143.80
      • Wed Jun 29 02:00:00 CEST 2022 143.80
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 143.80
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 143.80
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 143.80
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 143.80
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 143.80
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 143.80
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 143.80
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 143.80
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 143.80
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 143.80
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 143.80
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 143.80
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 143.80
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 143.80
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 143.80
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 143.80
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 143.80
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 143.80
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 143.80
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 143.80
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 143.80
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 143.80
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 143.80
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 143.80
      • Sun Jul 24 02:00:00 CEST 2022 172.80
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 172.80
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 172.80
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 172.80
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 172.80
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 172.80
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 172.80
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 172.80
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 172.80
      • Tue Aug 02 02:00:00 CEST 2022 172.44
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 172.44
      • Thu Aug 04 02:00:00 CEST 2022 172.45
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 172.45
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 172.45
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 172.45
      • Mon Aug 08 02:00:00 CEST 2022 172.80
      • Tue Aug 09 02:00:00 CEST 2022 172.45
      • Wed Aug 10 02:00:00 CEST 2022 124.00
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 124.00
      • Fri Aug 12 02:00:00 CEST 2022 172.45
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 172.45
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 172.45
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 172.45
      • Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2022 172.45
      • Wed Aug 17 00:00:00 CEST 2022 172.45
      • Thu Aug 18 02:00:00 CEST 2022 173.90
      • Fri Aug 19 00:00:00 CEST 2022 173.90
      • Sat Aug 20 00:00:00 CEST 2022 173.90
      • Sun Aug 21 00:00:00 CEST 2022 173.90
      • Mon Aug 22 00:00:00 CEST 2022 173.90
      • Tue Aug 23 00:00:00 CEST 2022 173.90
      • Wed Aug 24 00:00:00 CEST 2022 173.90
      • Thu Aug 25 00:00:00 CEST 2022 173.90
      • Fri Aug 26 00:00:00 CEST 2022 173.90
      • Sat Aug 27 00:00:00 CEST 2022 173.90
      • Sun Aug 28 00:00:00 CEST 2022 173.90
      • Mon Aug 29 00:00:00 CEST 2022 173.90
      • Tue Aug 30 00:00:00 CEST 2022 173.90
      • Wed Aug 31 02:00:00 CEST 2022 162.80
      • Thu Sep 01 00:00:00 CEST 2022 162.80
      • Fri Sep 02 00:00:00 CEST 2022 162.80
      • Sat Sep 03 00:00:00 CEST 2022 162.80
      • Sun Sep 04 00:00:00 CEST 2022 162.80
      • Mon Sep 05 00:00:00 CEST 2022 162.80
      • Tue Sep 06 00:00:00 CEST 2022 162.80
      • Wed Sep 07 00:00:00 CEST 2022 162.80
      • Thu Sep 08 00:00:00 CEST 2022 162.80
      • Fri Sep 09 00:00:00 CEST 2022 162.80
      • Sat Sep 10 00:00:00 CEST 2022 162.80
      • Sun Sep 11 00:00:00 CEST 2022 162.80
      • Mon Sep 12 00:00:00 CEST 2022 162.80
      • Tue Sep 13 00:00:00 CEST 2022 162.80
      • Wed Sep 14 00:00:00 CEST 2022 162.80
      • Thu Sep 15 00:00:00 CEST 2022 162.80
      • Fri Sep 16 00:00:00 CEST 2022 162.80
      • Sat Sep 17 00:00:00 CEST 2022 162.80
      • Sun Sep 18 00:00:00 CEST 2022 162.80
      • Mon Sep 19 00:00:00 CEST 2022 162.80
      • Tue Sep 20 02:00:00 CEST 2022 162.80
      • Wed Sep 21 00:00:00 CEST 2022 162.80
      • Thu Sep 22 00:00:00 CEST 2022 162.80
      • Fri Sep 23 00:00:00 CEST 2022 162.80
      • Sat Sep 24 00:00:00 CEST 2022 162.80
      • Sun Sep 25 00:00:00 CEST 2022 162.80
      • Mon Sep 26 02:00:00 CEST 2022 132.80
      • Tue Sep 27 00:00:00 CEST 2022 132.80
      • Wed Sep 28 00:00:00 CEST 2022 132.80
      • Thu Sep 29 02:00:00 CEST 2022 132.80
      • Fri Sep 30 02:00:00 CEST 2022 132.80
      • Sat Oct 01 02:00:00 CEST 2022 132.80
      • Sun Oct 02 00:00:00 CEST 2022 132.80
      • Mon Oct 03 02:00:00 CEST 2022 162.90
      • Tue Oct 04 00:00:00 CEST 2022 162.90
    • info@vertaa.fi