x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje

Dorre Veitsilista

Järjestä perusteella
Suodata
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut Dorre Veitsilista
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Hintahistoria
1 kuukausi 3 kuukautta 6 kuukautta 1 vuosi
Tekniset tiedot Dorre Veitsilista
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
Dorre Veitsilista
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/113423369.jpg
Dorre Dorre Veitsilista Veitsilista Veitsilista Veitsilista tuotemerkiltä Dorre (1)
  • 07392753370251
2
  • Yleiset ominaisuudet
    • Veitsitelineen tyyppi: Veitsimagneetti
  • 16.90 16.90 EUR 2
    2
    • KitchenTime KitchenTime
      3.618007367123523 (11)
      Veitsilista tuotemerkiltä Dorre16.90, 4 pv (offer_sdt_4_days)
      1
    • Makujakauppa.fi Makujakauppa.fi
      Veitsilista tuotemerkiltä Dorre
      16.90, 4 pv (offer_sdt_4_days)
      1
  • 0 0
    • Global Veitsimagneetti Sileä 41cm
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/206112638.jpg
      Global Global Veitsimagneetti Sileä 41cm Veitsimagneetti Sileä 41cm Veitsimagneetti Sileä 41cm G-90/41 Magneettilista Sileä 41cm tuotemerkiltä Global (1)
      Global Veitsimagneetti Sileä 41cm
      • 04943691890412
      2
    • Global Veitsiteline 9 Veitselle
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/223720810.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/116390379.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/73354757.jpg
      Global Global Veitsiteline 9 Veitselle Veitsiteline 9 Veitselle Veitsiteline 9 Veitselle GKB-52 Veitsiblokki 9 veitselle 27 cm tuotemerkiltä Global (4)
      Global Veitsiteline 9 Veitselle
      • 04943691052001
      • 257252
      3
      deal
    • Wüsthof Veitsiteline 11x43x5 cm
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/127086516.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/147881793.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/147881794.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/161968097.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/147128365.jpg
      Wüsthof Wüsthof Veitsiteline 11x43x5 cm Veitsiteline 11x43x5 cm Veitsiteline 11x43x5 cm Veitsiteline vetolaatikkooon puinen 7 veitselle tuotemerkiltä Wüsthof (1)
      Wüsthof Veitsiteline 11x43x5 cm
      • 04002293727004
      • 7270
      2
    • By Wirth - Magnet Shelf 40 cm - Smoked Oak (MS40 184)
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/145711928.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/152310284.jpg
      By Wirth By Wirth - Magnet Shelf 40 cm - Smoked Oak (MS40 184) - Magnet Shelf 40 cm - Smoked Oak (MS40 184) - Magnet Shelf 40 cm - Smoked Oak (MS40 184) Magnet shelf from by Wirth combines utility with style! Put it in the kitchen to attach your knives or utensils or mount it in the hallway to always know where you have your keys. Comes in 4 different colors. Osta Veitsilistat & Veitsitelineet ja muita Keittiöveitset & Veitsitarvkkeet @ Royal Design. (1)
      By Wirth - Magnet Shelf 40 cm - Smoked Oak (MS40 184)
      • 00713289149031
      2
    • min
      • Fri Mar 04 01:00:00 CET 2022 16.18
      • Sat Mar 05 01:00:00 CET 2022 15.79
      • Sun Mar 06 01:00:00 CET 2022 15.39
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 15.39
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 15.39
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 15.39
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 15.39
      • Fri Mar 11 01:00:00 CET 2022 21.49
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 21.49
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 21.49
      • Mon Mar 14 01:00:00 CET 2022 21.59
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 21.59
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 21.59
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 21.59
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 21.59
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 21.59
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 21.59
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 21.59
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 21.59
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 21.59
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 21.59
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 21.59
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 21.59
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 21.59
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 21.59
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 21.59
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 21.59
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 21.59
      • Fri Apr 01 02:00:00 CEST 2022 16.79
      • Sat Apr 02 02:00:00 CEST 2022 22.09
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 22.09
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 22.09
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 22.09
      • Wed Apr 06 02:00:00 CEST 2022 21.99
      • Thu Apr 07 02:00:00 CEST 2022 22.19
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 22.19
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 22.19
      • Sun Apr 10 02:00:00 CEST 2022 22.09
      • Mon Apr 11 02:00:00 CEST 2022 22.19
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 22.19
      • Wed Apr 13 02:00:00 CEST 2022 22.09
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 22.09
      • Fri Apr 15 02:00:00 CEST 2022 21.59
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 21.59
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 21.59
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 21.59
      • Tue Apr 19 02:00:00 CEST 2022 22.09
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 22.09
      • Thu Apr 21 02:00:00 CEST 2022 21.69
      • Fri Apr 22 02:00:00 CEST 2022 22.28
      • Sat Apr 23 02:00:00 CEST 2022 22.19
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 22.19
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 22.19
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 22.19
      • Wed Apr 27 02:00:00 CEST 2022 22.09
      • Thu Apr 28 02:00:00 CEST 2022 21.69
      • Fri Apr 29 02:00:00 CEST 2022 21.29
      • Sat Apr 30 02:00:00 CEST 2022 20.90
      • Sun May 01 02:00:00 CEST 2022 20.49
      • Mon May 02 02:00:00 CEST 2022 20.09
      • Tue May 03 02:00:00 CEST 2022 19.69
      • Wed May 04 02:00:00 CEST 2022 19.28
      • Thu May 05 02:00:00 CEST 2022 18.89
      • Fri May 06 02:00:00 CEST 2022 21.99
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 21.99
      • Sun May 08 02:00:00 CEST 2022 21.89
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 21.89
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 21.89
      • Wed May 11 02:00:00 CEST 2022 21.69
      • Thu May 12 02:00:00 CEST 2022 21.59
      • Fri May 13 02:00:00 CEST 2022 21.79
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 21.79
      • Sun May 15 02:00:00 CEST 2022 21.79
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 21.79
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 21.79
      • Wed May 18 02:00:00 CEST 2022 21.39
      • Thu May 19 02:00:00 CEST 2022 21.00
      • Fri May 20 02:00:00 CEST 2022 21.89
      • Sat May 21 02:00:00 CEST 2022 21.79
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 21.79
      • Mon May 23 02:00:00 CEST 2022 21.39
      • Tue May 24 02:00:00 CEST 2022 21.00
      • Wed May 25 02:00:00 CEST 2022 16.90
      • Thu May 26 02:00:00 CEST 2022 16.90
    • info@vertaa.fi