x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje

Himla Skylight Verho Rypytysnauhalla Vit 140x290 cm

Järjestä perusteella
Suodata
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut Himla Skylight Verho Rypytysnauhalla Vit 140x290 cm
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Hintahistoria
1 kuukausi 3 kuukautta 6 kuukautta 1 vuosi
Tekniset tiedot Himla Skylight Verho Rypytysnauhalla Vit 140x290 cm
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
Himla Skylight Verho Rypytysnauhalla Vit 140x290 cm
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/206102384.jpg?ts=1
Himla Himla Skylight Verho Rypytysnauhalla Vit 140x290 cm Skylight Verho Rypytysnauhalla Vit 140x290 cm Skylight Verho Rypytysnauhalla Vit 140x290 cm Skylight Verho Rypytysnauhalla Vit 140x290 cm tuotemerkiltä Himla (1)
  • 07340059991137
1
  • Suunnittelu
    • Väri: Valkoinen
    • Materiaalit: Pellava
  • Yleiset ominaisuudet
    • Verhon tyyppi: Sivuverhot
  • 134.99 134.99 EUR 1
    1
    • KitchenTime KitchenTime
      3.618007367123523 (11)
      Skylight Verho Rypytysnauhalla Vit 140x290 cm tuotemerkiltä Himla134.99, 4 pv (offer_sdt_4_days)
      1
  • 0 0
    • Mimou Lyx Hotellvoile Gardin 290x250 Cm White - Verhot Polyesteri Valkoinen - WIS17903
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/206108997.jpg?ts=1
      Mimou Mimou Lyx Hotellvoile Gardin 290x250 Cm White - Verhot Polyesteri Valkoinen - WIS17903 Lyx Hotellvoile Gardin 290x250 Cm White - Verhot Polyesteri Valkoinen - WIS17903 Lyx Hotellvoile Gardin 290x250 Cm White - Verhot Polyesteri Valkoinen - WIS17903 Klassiset hotellihuone-tyyppiset Mimoun valmistamat Lyx Hotelvoile verhot. Verhot ovat 289 cm leveät, tehden niistä täydelliset yksittäiseen ikkunaan tai laajempaan ikkunakokonaisuuteen. Kauniit verhot laskeutuvat upeasti maata kohden, ja päästävät juuri oikean määrän valoa sisään. Toimitetaan nelisormikoukkujen kera, joiden ansiosta verhot on helppo asentaa. Verhoihin käytetty kangas on Oeko-Tex Standard 100 -sertifioitua, joka tarkoittaa että niiden valmistamiseen on käytetty ainoastaan myrkyttömiä valmisteaineita. Verhot täyttävät kaikki niille asetetut paloturvallisuusvaatimukset. Lyx Hotellvoile Gardin 290x250 cm, White - Mimou - Valkoinen Verhot i Polyesteri - Mimou (1)
      Mimou Lyx Hotellvoile Gardin 290x250 Cm White - Verhot Polyesteri Valkoinen - WIS17903
      • 07332908020846
      1
    • Himla Verhot Dalsland laskostusnauhalla 145x290cm Valkoinen
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/141965814.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/189133500.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/189133741.jpg?ts=1
      Himla Himla Verhot Dalsland laskostusnauhalla 145x290cm Valkoinen Verhot Dalsland laskostusnauhalla 145x290cm Valkoinen Verhot Dalsland laskostusnauhalla 145x290cm Valkoinen Verhot Dalsland laskostusnauhalla 145x290cm Valkoinen tuotemerkiltä Himla (1)
      Himla Verhot Dalsland laskostusnauhalla 145x290cm Valkoinen
      • 07340059957522
      1
    • Himla Dalsland CURTAIN HEADING TAPE oatmeal 145x290
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/206015377.jpg?ts=1
      Himla Himla Dalsland CURTAIN HEADING TAPE oatmeal 145x290 Dalsland CURTAIN HEADING TAPE oatmeal 145x290 Dalsland CURTAIN HEADING TAPE oatmeal 145x290 Dalsland CURTAIN HEADING TAPE oatmeal 145x290 tuotemerkiltä Himla (1)
      Himla Dalsland CURTAIN HEADING TAPE oatmeal 145x290
      • 07340059996392
      1
    • Himla Sunday Laskosverho chalk 110x180
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/146439685.jpg?ts=1
      Himla Himla Sunday Laskosverho chalk 110x180 Sunday Laskosverho chalk 110x180 Sunday Laskosverho chalk 110x180 Sunday Laskosverho chalk 110x180 tuotemerkiltä Himla (1)
      Himla Sunday Laskosverho chalk 110x180
      • 07340059988311
      1
    • min
      • Fri Mar 04 01:00:00 CET 2022 137.29
      • Sat Mar 05 01:00:00 CET 2022 137.00
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 137.00
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 137.00
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 137.00
      • Wed Mar 09 01:00:00 CET 2022 135.89
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 135.89
      • Fri Mar 11 01:00:00 CET 2022 138.09
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 138.09
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 138.09
      • Mon Mar 14 01:00:00 CET 2022 138.79
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 138.79
      • Wed Mar 16 01:00:00 CET 2022 140.39
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 140.39
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 140.39
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 140.39
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 140.39
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 140.39
      • Tue Mar 22 01:00:00 CET 2022 141.69
      • Wed Mar 23 01:00:00 CET 2022 141.99
      • Thu Mar 24 01:00:00 CET 2022 134.19
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 134.19
      • Sat Mar 26 01:00:00 CET 2022 133.99
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 133.99
      • Mon Mar 28 02:00:00 CEST 2022 132.99
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 132.99
      • Wed Mar 30 02:00:00 CEST 2022 143.10
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 118.99
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 118.99
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 118.99
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 118.99
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 118.99
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 118.99
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 118.99
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 118.99
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 118.99
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 118.99
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 118.99
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 118.99
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 118.99
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 118.99
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 118.99
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 118.99
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 118.99
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 118.99
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 118.99
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 118.99
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 118.99
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 118.99
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 118.99
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 118.99
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 118.99
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 118.99
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 118.99
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 118.99
      • Thu Apr 28 02:00:00 CEST 2022 142.19
      • Fri Apr 29 02:00:00 CEST 2022 118.99
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 118.99
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 118.99
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 118.99
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 118.99
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 118.99
      • Thu May 05 02:00:00 CEST 2022 142.19
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 142.19
      • Sat May 07 02:00:00 CEST 2022 142.49
      • Sun May 08 02:00:00 CEST 2022 141.19
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 141.19
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 141.19
      • Wed May 11 02:00:00 CEST 2022 139.69
      • Thu May 12 02:00:00 CEST 2022 139.29
      • Fri May 13 02:00:00 CEST 2022 139.69
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 139.69
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 139.69
      • Mon May 16 02:00:00 CEST 2022 96.79
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 96.79
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 96.79
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 96.79
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 96.79
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 96.79
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 96.79
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 96.79
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 96.79
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 96.79
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 96.79
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 96.79
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 96.79
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 96.79
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 96.79
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 96.79
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 96.79
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 96.79
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 96.79
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 96.79
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 96.79
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 96.79
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 96.79
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 96.79
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 96.79
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 96.79
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 96.79
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 96.79
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 96.79
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 96.79
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 96.79
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 96.79
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 96.79
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 96.79
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 96.79
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 96.79
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 96.79
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 96.79
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 96.79
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 96.79
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 96.79
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 96.79
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 96.79
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 96.79
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 96.79
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 96.79
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 96.79
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 96.79
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 96.79
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 96.79
      • Tue Jul 05 02:00:00 CEST 2022 137.09
      • Wed Jul 06 02:00:00 CEST 2022 137.29
      • Thu Jul 07 02:00:00 CEST 2022 136.78
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 136.78
      • Sat Jul 09 02:00:00 CEST 2022 137.59
      • Sun Jul 10 02:00:00 CEST 2022 138.59
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 138.59
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 138.59
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 138.59
      • Thu Jul 14 02:00:00 CEST 2022 138.19
      • Fri Jul 15 02:00:00 CEST 2022 139.39
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 139.39
      • Sun Jul 17 02:00:00 CEST 2022 139.49
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 139.49
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 139.49
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 139.49
      • Thu Jul 21 02:00:00 CEST 2022 140.39
      • Fri Jul 22 02:00:00 CEST 2022 140.79
      • Sat Jul 23 02:00:00 CEST 2022 141.29
      • Sun Jul 24 02:00:00 CEST 2022 141.69
      • Mon Jul 25 02:00:00 CEST 2022 134.09
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 134.09
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 134.09
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 134.09
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 134.09
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 134.09
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 134.09
      • Mon Aug 01 02:00:00 CEST 2022 142.29
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 142.29
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 142.29
      • Thu Aug 04 02:00:00 CEST 2022 142.59
      • Fri Aug 05 02:00:00 CEST 2022 142.19
      • Sat Aug 06 02:00:00 CEST 2022 142.49
      • Sun Aug 07 02:00:00 CEST 2022 142.69
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 142.69
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 142.69
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 142.69
      • Thu Aug 11 02:00:00 CEST 2022 142.29
      • Fri Aug 12 02:00:00 CEST 2022 142.39
      • Sat Aug 13 02:00:00 CEST 2022 142.69
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 142.69
      • Mon Aug 15 02:00:00 CEST 2022 141.38
      • Tue Aug 16 02:00:00 CEST 2022 140.79
      • Wed Aug 17 02:00:00 CEST 2022 140.29
      • Thu Aug 18 00:00:00 CEST 2022 140.29
      • Fri Aug 19 00:00:00 CEST 2022 140.29
      • Sat Aug 20 02:00:00 CEST 2022 140.00
      • Sun Aug 21 00:00:00 CEST 2022 140.00
      • Mon Aug 22 00:00:00 CEST 2022 140.00
      • Tue Aug 23 00:00:00 CEST 2022 140.00
      • Wed Aug 24 00:00:00 CEST 2022 140.00
      • Thu Aug 25 00:00:00 CEST 2022 140.00
      • Fri Aug 26 00:00:00 CEST 2022 140.00
      • Sat Aug 27 02:00:00 CEST 2022 134.99
      • Sun Aug 28 00:00:00 CEST 2022 134.99
      • Mon Aug 29 00:00:00 CEST 2022 134.99
      • Tue Aug 30 00:00:00 CEST 2022 134.99
      • Wed Aug 31 02:00:00 CEST 2022 139.09
      • Thu Sep 01 02:00:00 CEST 2022 126.99
      • Fri Sep 02 00:00:00 CEST 2022 126.99
      • Sat Sep 03 00:00:00 CEST 2022 126.99
      • Sun Sep 04 00:00:00 CEST 2022 126.99
      • Mon Sep 05 00:00:00 CEST 2022 126.99
      • Tue Sep 06 00:00:00 CEST 2022 126.99
      • Wed Sep 07 00:00:00 CEST 2022 126.99
      • Thu Sep 08 00:00:00 CEST 2022 126.99
      • Fri Sep 09 00:00:00 CEST 2022 126.99
      • Sat Sep 10 00:00:00 CEST 2022 126.99
      • Sun Sep 11 00:00:00 CEST 2022 126.99
      • Mon Sep 12 00:00:00 CEST 2022 126.99
      • Tue Sep 13 00:00:00 CEST 2022 126.99
      • Wed Sep 14 00:00:00 CEST 2022 126.99
      • Thu Sep 15 00:00:00 CEST 2022 126.99
      • Fri Sep 16 02:00:00 CEST 2022 126.99
      • Sat Sep 17 00:00:00 CEST 2022 126.99
      • Sun Sep 18 00:00:00 CEST 2022 126.99
      • Mon Sep 19 00:00:00 CEST 2022 126.99
      • Tue Sep 20 00:00:00 CEST 2022 126.99
      • Wed Sep 21 00:00:00 CEST 2022 126.99
      • Thu Sep 22 02:00:00 CEST 2022 136.39
      • Fri Sep 23 02:00:00 CEST 2022 135.28
      • Sat Sep 24 02:00:00 CEST 2022 126.99
      • Sun Sep 25 00:00:00 CEST 2022 126.99
      • Mon Sep 26 02:00:00 CEST 2022 134.99
      • Tue Sep 27 00:00:00 CEST 2022 134.99
    • info@vertaa.fi