x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje

LELO Celesse Personal Massager Vibrator

Järjestä perusteella
Suodata
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut LELO Celesse Personal Massager Vibrator
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Hintahistoria
1 kuukausi 3 kuukautta 6 kuukautta 1 vuosi
Tekniset tiedot LELO Celesse Personal Massager Vibrator
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
LELO Celesse Personal Massager Vibrator
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/228943269.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/229620808.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/209002848.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/218675789.jpg?ts=1
LELO LELO Celesse Personal Massager Vibrator Celesse Personal Massager Vibrator Celesse Personal Massager Vibrator Heittäydy nautintoon Intiminan Celessellä ja antaudu riemastuttavalle G-pistestimulaatiolle litteän pään ja voimakkaiden värinärytmien avulla. Häikäisevän vaaleanpunaisessa Celessessä on kaareva varsi, jolla yletät jokaiseen nautinnolliseen sopukkaasi. Litteä ja leveä pää tarjoaa täyteläisemmän tunteen ja tarkan stimulaation. Vibraattorin koko on 19,7cm, josta 11,5cm sisään asetettavaa. Pään halkaisija on jopa 2,8cm. Silikonivibraattorissa on 8 värinäasetusta, joita vaihdellaan helposti alaosan kolmella painikkeella. Lisää vesipohjaista liukuvoidetta ja hyppää orgasmikoneen kyytiin. Tuotetta voidaan käyttää myös (1)
  • 07350022276024
4
  • Suunnittelu
    • Väri: Vaaleanpunainen
    • Materiaalit: Silikoni
  • Yleiset ominaisuudet
    • Sukupuoli: Naiset
  • Ikäraja
    • Ikäryhmä: Aikuiset
  • 45.50 53.80 EUR 4
    4
    • Lyko.fi Lyko.fi
      7.686036470226321 (5)
      45.50, 1 vk (offer_sdt_1_week)
      1
    • Nordicfeel Nordicfeel
      8.727272727272727 (7)
      47.95, 3 pv (offer_sdt_3_days)
      1
    • Eleven Eleven
      52.85, 4 pv (offer_sdt_4_days)
      1
    • Sinful.fi Sinful.fi
      8.760337518121622 (10)
      Heittäydy nautintoon Intiminan Celessellä ja antaudu riemastuttavalle G-pistestimulaatiolle litteän pään ja voimakkaiden värinärytmien av...53.80, 5 pv (offer_sdt_5_days)
      1
  • 0 0
    • Doc Johnson Vibraattori G-Pisteelle, Bend
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/166771113.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/159447947.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/166771112.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/211075141.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/187815246.jpg?ts=1
      Doc Johnson Doc Johnson Vibraattori G-Pisteelle, Bend Vibraattori G-Pisteelle, Bend Vibraattori G-Pisteelle, Bend Taipuisa ja tehokas vibraattor (1)
      Doc Johnson Vibraattori G-Pisteelle, Bend
      • 08714273928276
      1
    • Shots Fantasy For Her Petite Arouse-Her Vibraattori - Lila
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/240342413.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/172567745.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/172567743.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/172567744.jpg?ts=1
      Shots Shots Fantasy For Her Petite Arouse-Her Vibraattori - Lila Fantasy For Her Petite Arouse-Her Vibraattori - Lila Fantasy For Her Petite Arouse-Her Vibraattori - Lila Fantasy For Her -tuotesarjan kompakti, lay-on -mallinen Petite Arouse-Her -vibraattori on täydellinen valinta klitoriksen hemmotteluun. Se on valmistettu joustavasta dual density -silikonista, eli sen jämäkkää ydintä ympäröi erittäin pehmeä pinta, joka mukautuu nopeasti kehon lämpötilaan. Aseta vibraattori alushousuihisi tai hyväile sillä klitorista ja muita erogeenisia alueita. Vaihdat 7 erilaista värinäasetusta helposti avainpainikkeesta. Käytä vesipohjaista liukuvoidetta, jotta kokemus olisi mahdollisimman nautinnollinen. Ergonomisesti muotoiltu vibraattori mukautuu vartalosi muotoihin ja pysyy hyvin otteessasi stimuloidessasi nautintopisteitäsi. Se on vesitiivis ja ladattava mukana tulevalla USB-latausjohdolla. (1)
      Shots Fantasy For Her Petite Arouse-Her Vibraattori - Lila
      • 00603912752069
      1
      deal
    • Sinful Dual Motor Magic Wand - Musta
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/227146502.jpg?ts=1
      Sinful Sinful Dual Motor Magic Wand - Musta Dual Motor Magic Wand - Musta Dual Motor Magic Wand - Musta Hemmottele itseäsi erityisellä 2-in-1 -vibraattorilla, joka yhdistää klitorista hellivän hieromapään kaarevaan, sisäisesti stimuloivaan dildovibraattoriin. Tämä aloittelijaystävällinen seksilelu on hieman täysikokoista Magic Wandia pienempi ja tarjoaa astetta hellävaraisempia värinöitä, jotka eivät tunnu niin rajuilta. Käynnistät pyöreän hieromapään värinät painamalla keskimmäistä painiketta pitkään. Saman painikkeen lyhyellä painalluksella siirrät värinät päästä sauvaosaan. Toinen nopea painallus pistää molemmat päät värisemään samanaikaisesti. Voit vaihdella 10 (1)
      Sinful Dual Motor Magic Wand - Musta
      • 05711732103765
      1
    • Fun Factory The Boss Dildo - Vaalea iho
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/228284125.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/216909019.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/236735460.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/159447362.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/159447364.jpg?ts=1
      Fun Factory Fun Factory The Boss Dildo - Vaalea iho The Boss Dildo - Vaalea iho The Boss Dildo - Vaalea iho Upea, täyttävä Fun Factory The Boss Dildosopii parhaiten kokeneemmille käyttäjille. Se on peräti 18 cm pitkä ja halkaisijaltaan 4,4 cm. Dildon ulkoneva terska stimuloi naisen G-pistettä ja sen varressa pullistelevat suonet hierovat käyttäjää nautinnollisesti. Dildon leveä pohja toimii stopperina, joten dildoa voi käyttää myös anaalisesti ja se sopii myös valjaskäyttöön. Lääketieteellisestä silikonista valmistettu dildo on joustava ja pehmeä, mutta silti sopivan jämäkkä. Suosittelemme käyttämään sen kanssa Fun Factoryn vesipohjaista liukuvoidetta saadaksesi parhaan mahdollisen (1)
      Fun Factory The Boss Dildo - Vaalea iho
      • 04032498228044
      • 22804
      1
      deal
    • min
      • Fri Mar 04 01:00:00 CET 2022 41.61
      • Sat Mar 05 01:00:00 CET 2022 48.95
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 48.95
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 48.95
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 48.95
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 48.95
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 48.95
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 48.95
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 48.95
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 48.95
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 48.95
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 48.95
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 48.95
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 48.95
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 48.95
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 48.95
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 48.95
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 48.95
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 48.95
      • Wed Mar 23 01:00:00 CET 2022 44.05
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 44.05
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 44.05
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 44.05
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 44.05
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 44.05
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 44.05
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 44.05
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 44.05
      • Fri Apr 01 02:00:00 CEST 2022 44.05
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 44.05
      • Sun Apr 03 02:00:00 CEST 2022 44.06
      • Mon Apr 04 02:00:00 CEST 2022 48.95
      • Tue Apr 05 02:00:00 CEST 2022 34.26
      • Wed Apr 06 02:00:00 CEST 2022 34.26
      • Thu Apr 07 02:00:00 CEST 2022 34.26
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 34.26
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 34.26
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 34.26
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 34.26
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 34.26
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 34.26
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 34.26
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 34.26
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 34.26
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 34.26
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 34.26
      • Tue Apr 19 02:00:00 CEST 2022 34.26
      • Wed Apr 20 02:00:00 CEST 2022 34.26
      • Thu Apr 21 02:00:00 CEST 2022 34.26
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 34.26
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 34.26
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 34.26
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 34.26
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 34.26
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 34.26
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 34.26
      • Fri Apr 29 02:00:00 CEST 2022 34.26
      • Sat Apr 30 02:00:00 CEST 2022 33.57
      • Sun May 01 02:00:00 CEST 2022 33.57
      • Mon May 02 02:00:00 CEST 2022 33.57
      • Tue May 03 02:00:00 CEST 2022 33.57
      • Wed May 04 02:00:00 CEST 2022 38.47
      • Thu May 05 02:00:00 CEST 2022 33.57
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 33.57
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 33.57
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 33.57
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 33.57
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 33.57
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 33.57
      • Thu May 12 02:00:00 CEST 2022 33.57
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 33.57
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 33.57
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 33.57
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 33.57
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 33.57
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 33.57
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 33.57
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 33.57
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 33.57
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 33.57
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 33.57
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 33.57
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 33.57
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 33.57
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 33.57
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 33.57
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 33.57
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 33.57
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 33.57
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 33.57
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 33.57
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 33.57
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 33.57
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 33.57
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 33.57
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 33.57
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 33.57
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 33.57
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 33.57
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 33.57
      • Sun Jun 12 02:00:00 CEST 2022 33.57
      • Mon Jun 13 02:00:00 CEST 2022 35.63
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 35.63
      • Wed Jun 15 02:00:00 CEST 2022 35.63
      • Thu Jun 16 02:00:00 CEST 2022 35.63
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 35.63
      • Sat Jun 18 02:00:00 CEST 2022 35.63
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 35.63
      • Mon Jun 20 02:00:00 CEST 2022 35.63
      • Tue Jun 21 02:00:00 CEST 2022 40.76
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 40.76
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 40.76
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 40.76
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 40.76
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 40.76
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 40.76
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 40.76
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 40.76
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 40.76
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 40.76
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 40.76
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 40.76
      • Mon Jul 04 02:00:00 CEST 2022 45.66
      • Tue Jul 05 02:00:00 CEST 2022 38.00
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 38.00
      • Thu Jul 07 02:00:00 CEST 2022 38.00
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 38.00
      • Sat Jul 09 02:00:00 CEST 2022 35.96
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 35.96
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 35.96
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 35.96
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 35.96
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 35.96
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 35.96
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 35.96
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 35.96
      • Mon Jul 18 02:00:00 CEST 2022 35.96
      • Tue Jul 19 02:00:00 CEST 2022 35.96
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 35.96
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 35.96
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 35.96
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 35.96
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 35.96
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 35.96
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 35.96
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 35.96
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 35.96
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 35.96
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 35.96
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 35.96
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 35.96
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 35.96
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 35.96
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 35.96
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 35.96
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 35.96
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 35.96
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 35.96
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 35.96
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 35.96
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 35.96
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 35.96
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 35.96
      • Sun Aug 14 02:00:00 CEST 2022 35.96
      • Mon Aug 15 02:00:00 CEST 2022 38.36
      • Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2022 38.36
      • Wed Aug 17 00:00:00 CEST 2022 38.36
      • Thu Aug 18 00:00:00 CEST 2022 38.36
      • Fri Aug 19 00:00:00 CEST 2022 38.36
      • Sat Aug 20 00:00:00 CEST 2022 38.36
      • Sun Aug 21 00:00:00 CEST 2022 38.36
      • Mon Aug 22 00:00:00 CEST 2022 38.36
      • Tue Aug 23 00:00:00 CEST 2022 38.36
      • Wed Aug 24 00:00:00 CEST 2022 38.36
      • Thu Aug 25 00:00:00 CEST 2022 38.36
      • Fri Aug 26 00:00:00 CEST 2022 38.36
      • Sat Aug 27 00:00:00 CEST 2022 38.36
      • Sun Aug 28 00:00:00 CEST 2022 38.36
      • Mon Aug 29 00:00:00 CEST 2022 38.36
      • Tue Aug 30 00:00:00 CEST 2022 38.36
      • Wed Aug 31 00:00:00 CEST 2022 38.36
      • Thu Sep 01 00:00:00 CEST 2022 38.36
      • Fri Sep 02 00:00:00 CEST 2022 38.36
      • Sat Sep 03 00:00:00 CEST 2022 38.36
      • Sun Sep 04 00:00:00 CEST 2022 38.36
      • Mon Sep 05 00:00:00 CEST 2022 38.36
      • Tue Sep 06 02:00:00 CEST 2022 45.66
      • Wed Sep 07 02:00:00 CEST 2022 47.50
      • Thu Sep 08 00:00:00 CEST 2022 47.50
      • Fri Sep 09 00:00:00 CEST 2022 47.50
      • Sat Sep 10 00:00:00 CEST 2022 47.50
      • Sun Sep 11 00:00:00 CEST 2022 47.50
      • Mon Sep 12 00:00:00 CEST 2022 47.50
      • Tue Sep 13 00:00:00 CEST 2022 47.50
      • Wed Sep 14 00:00:00 CEST 2022 47.50
      • Thu Sep 15 00:00:00 CEST 2022 47.50
      • Fri Sep 16 00:00:00 CEST 2022 47.50
      • Sat Sep 17 00:00:00 CEST 2022 47.50
      • Sun Sep 18 00:00:00 CEST 2022 47.50
      • Mon Sep 19 00:00:00 CEST 2022 47.50
      • Tue Sep 20 00:00:00 CEST 2022 47.50
      • Wed Sep 21 02:00:00 CEST 2022 38.36
      • Thu Sep 22 00:00:00 CEST 2022 38.36
      • Fri Sep 23 00:00:00 CEST 2022 38.36
      • Sat Sep 24 00:00:00 CEST 2022 38.36
      • Sun Sep 25 00:00:00 CEST 2022 38.36
      • Mon Sep 26 02:00:00 CEST 2022 47.50
      • Tue Sep 27 02:00:00 CEST 2022 38.36
      • Wed Sep 28 00:00:00 CEST 2022 38.36
      • Thu Sep 29 02:00:00 CEST 2022 47.50
      • Fri Sep 30 00:00:00 CEST 2022 47.50
      • Sat Oct 01 00:00:00 CEST 2022 47.50
      • Sun Oct 02 00:00:00 CEST 2022 47.50
      • Mon Oct 03 00:00:00 CEST 2022 47.50
      • Tue Oct 04 00:00:00 CEST 2022 47.50
      • Wed Oct 05 00:00:00 CEST 2022 47.50
      • Thu Oct 06 00:00:00 CEST 2022 47.50
      • Fri Oct 07 00:00:00 CEST 2022 47.50
      • Sat Oct 08 00:00:00 CEST 2022 47.50
      • Sun Oct 09 00:00:00 CEST 2022 47.50
      • Mon Oct 10 00:00:00 CEST 2022 47.50
      • Tue Oct 11 00:00:00 CEST 2022 47.50
      • Wed Oct 12 00:00:00 CEST 2022 47.50
      • Thu Oct 13 00:00:00 CEST 2022 47.50
      • Fri Oct 14 00:00:00 CEST 2022 47.50
      • Sat Oct 15 02:00:00 CEST 2022 45.50
      • Sun Oct 16 00:00:00 CEST 2022 45.50
      • Mon Oct 17 00:00:00 CEST 2022 45.50
      • Tue Oct 18 00:00:00 CEST 2022 45.50
      • Wed Oct 19 00:00:00 CEST 2022 45.50
      • Thu Oct 20 00:00:00 CEST 2022 45.50
      • Fri Oct 21 00:00:00 CEST 2022 45.50
      • Sat Oct 22 00:00:00 CEST 2022 45.50
      • Sun Oct 23 00:00:00 CEST 2022 45.50
      • Mon Oct 24 00:00:00 CEST 2022 45.50
      • Tue Oct 25 02:00:00 CEST 2022 45.50
      • Wed Oct 26 00:00:00 CEST 2022 45.50
      • Thu Oct 27 00:00:00 CEST 2022 45.50
      • Fri Oct 28 00:00:00 CEST 2022 45.50
      • Sat Oct 29 00:00:00 CEST 2022 45.50
      • Sun Oct 30 00:00:00 CEST 2022 45.50
      • Mon Oct 31 00:00:00 CET 2022 45.50
      • Tue Nov 01 00:00:00 CET 2022 45.50
      • Wed Nov 02 00:00:00 CET 2022 45.50
      • Thu Nov 03 00:00:00 CET 2022 45.50
      • Fri Nov 04 00:00:00 CET 2022 45.50
      • Sat Nov 05 00:00:00 CET 2022 45.50
      • Sun Nov 06 00:00:00 CET 2022 45.50
      • Mon Nov 07 00:00:00 CET 2022 45.50
      • Tue Nov 08 00:00:00 CET 2022 45.50
      • Wed Nov 09 00:00:00 CET 2022 45.50
      • Thu Nov 10 01:00:00 CET 2022 38.67
      • Fri Nov 11 01:00:00 CET 2022 38.67
      • Sat Nov 12 01:00:00 CET 2022 33.67
      • Sun Nov 13 01:00:00 CET 2022 38.67
      • Mon Nov 14 00:00:00 CET 2022 38.67
      • Tue Nov 15 00:00:00 CET 2022 38.67
      • Wed Nov 16 00:00:00 CET 2022 38.67
      • Thu Nov 17 00:00:00 CET 2022 38.67
      • Fri Nov 18 00:00:00 CET 2022 38.67
      • Sat Nov 19 00:00:00 CET 2022 38.67
      • Sun Nov 20 00:00:00 CET 2022 38.67
      • Mon Nov 21 01:00:00 CET 2022 36.40
      • Tue Nov 22 00:00:00 CET 2022 36.40
      • Wed Nov 23 00:00:00 CET 2022 36.40
      • Thu Nov 24 00:00:00 CET 2022 36.40
      • Fri Nov 25 01:00:00 CET 2022 45.50
      • Sat Nov 26 00:00:00 CET 2022 45.50
      • Sun Nov 27 00:00:00 CET 2022 45.50
      • Mon Nov 28 00:00:00 CET 2022 45.50
      • Tue Nov 29 01:00:00 CET 2022 28.77
      • Wed Nov 30 01:00:00 CET 2022 45.50
      • Thu Dec 01 00:00:00 CET 2022 45.50
      • Fri Dec 02 00:00:00 CET 2022 45.50
      • Sat Dec 03 00:00:00 CET 2022 45.50
      • Sun Dec 04 00:00:00 CET 2022 45.50
      • Mon Dec 05 00:00:00 CET 2022 45.50
      • Tue Dec 06 00:00:00 CET 2022 45.50
      • Wed Dec 07 00:00:00 CET 2022 45.50
      • Thu Dec 08 00:00:00 CET 2022 45.50
      • Fri Dec 09 00:00:00 CET 2022 45.50
    • info@vertaa.fi