x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Lovense vibraattorit

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 3
    • Lovense Bluetooth USB-adapteri
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/182858153.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/149247266.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/128905864.jpg
      Lovense Lovense Bluetooth USB-adapteri Bluetooth USB-adapteri Bluetooth USB-adapteri Lovense Bluetooth USB-adapteriavaa monenlaisia uusia leikkimahdollisuuksia. Tämä pieni, huomiota herättämätön adapteri kiinnitetään tietokoneeseesi, jolloin voit hallita jopa 5 Lovense-tuotetta sen avulla. Yhdistä lempiseksilelusi Lovense Connect/Lovense Remote -sovellukseen ja kutsu kumppanisi mukaan tuhmiin leikkeihin. Lovense Bluetooth USB-adapterion yhteensopiva Windows 7:n, Windows 8:n ja Windows 10:n kanssa. (2)
      Lovense Bluetooth USB-adapteri
      • 00728360599469
      • 00796494410288
      1
      25.80 EUR
    • Lovense Nora Sovelluksella Ohjattava Rabbit Vibraattori
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/164430156.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/75564638.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/173152663.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/149048252.jpg
      Lovense Lovense Nora Sovelluksella Ohjattava Rabbit Vibraattori Nora Sovelluksella Ohjattava Rabbit Vibraattori Nora Sovelluksella Ohjattava Rabbit Vibraattori Lovense Nora Rabbit -vibraattoria voi käyttää sellaisenaan tai sitä voi ohjata Bluetoothin kautta älypuhelimen sovelluksella. Se sopii siksi erinomaisesti myös parileikkeihin, sillä kumppanisi voi ottaa ohjat käsiinsä vaikka toiselta puolelta maailmaa. Lovensen Noraa voi myös käyttää yhdessä saman sarjan Max-masturbaattorin kanssa. Nämä kaksi tuotetta voivat "kommunikoida" toistensa kanssa älypuhelimienne avustuksella riippumatta siitä kuinka kaukana toisistanne olette. Kun olette yhdistäneet... (2)
      Lovense Nora Sovelluksella Ohjattava Rabbit Vibraattori
      • 00714449810723
      1
      133.00 EUR
    • Lovense Ferri Kauko-ohjattava Alushousuvibraattori
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/174548675.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/172558956.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/172558955.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/179803033.jpg
      Lovense Lovense Ferri Kauko-ohjattava Alushousuvibraattori Ferri Kauko-ohjattava Alushousuvibraattori Ferri Kauko-ohjattava Alushousuvibraattori Esileikki saa aivan uusia ulottuvuuksia, kun käytössä on kauko-ohjattava Ferri-alushousuvibraattori. Se tarjoaa lukemattomasti värinäasetuksia ja mahdollisuuden tuhmiin etäleikkeihin kumppanin kanssa milloin vain, missä vain. Alushousuvibraattorin avulla klitoriksesi voi saada kiihottavaa yllätyshemmottelua ollessasi toimistolla, elokuvissa, illallisella, kaupoilla tai vaikka vain oman kodin suojassa. Sen suloinen, ergonominen muotoilu istuu luontevasti kaikenlaisiin alushousuihin voimakkaan ... (2)
      Lovense Ferri Kauko-ohjattava Alushousuvibraattori
      • 00728360599681
      1
      119.00 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Diilit IMPORTANT
        • true
      • Vesitiiviit DEFAULT
        • vesitiivis
      • Doxy DEFAULT
        • doxy
      • Satisfyer DEFAULT
        • satisfyer
      • Lelo DEFAULT
        • lelo
      • Durex DEFAULT
        • durex
      • Satisfyer Pro 2 DEFAULT
        • satisfyer_pro_2
        • satisfyer_pro_2_next_generation
    • Hinta (price):
      • < 35 € (budget)
      • 35 € - 60 € (price_2)
      • 60 € - 90 € (price_3)
      • ≥ 90 € (price_4)
    • Merkki (brand):
      • Lelo (lelo)
      • Satisfyer (satisfyer)
      • Fun Factory (fun_factory)
      • Calexotics (calexotics)
      • Rocks-Off (rocks_off)
      • Womanizer (womanizer)
      • We-vibe (we_vibe)
      • Svakom (svakom)
      • Adam & Eve (adam_eve)
      • Adrien Lastic (adrien_lastic)
      • Anal Fantasy (anal_fantasy)
      • Aneros (aneros)
      • B Swish (b_swish)
      • Baseks (baseks)
      • Basix (basix)
      • BeauMents (beauments)
      • Belladot (belladot)
      • Belou (belou)
      • Big Teaze Toys (big_teaze_toys)
      • Bijoux indiscrets (bijoux_indiscrets)
      • Blush (blush)
      • Bodywand (bodywand)
      • California exotic novelties (california_exotic_novelties)
      • Cleopatra (cleopatra)
      • Clone-a-Willy (clone_a_willy)
      • Cloneboy (cloneboy)
      • Crave (crave)
      • Crazy Bull (crazy_bull)
      • Cuties (cuties)
      • Dame Products (dame_products)
      • Doc johnson (doc_johnson)
      • Dorcel (dorcel)
      • Doxy (doxy)
      • Dream Toys (dream_toys)
      • Dream Toys by Tonga (dream_toys_by_tonga)
      • Dreamtoys (dreamtoys)
      • Durex (durex)
      • EasyToys (easytoys)
      • Easytoys Men Only (easytoys_men_only)
      • Easytoys - Vibe Collection (easytoys_vibe_collection)
      • ElectroShock (electroshock)
      • Elvie (elvie)
      • Europe Magic Wand (europe_magic_wand)
      • Evolved (evolved)
      • Fantasy For Her (fantasy_for_her)
      • Feelztoys (feelztoys)
      • Fetish Fantasy (fetish_fantasy)
      • Fifty Shades Darker (fifty_shades_darker)
      • Fifty Shades of Grey (fifty_shades_of_grey)
      • Frisky (frisky)
      • G-Vibe (g_vibe)
      • Gaia (gaia)
      • Gc (gc)
      • Good Vibes Only (good_vibes_only)
      • H2O (h2o)
      • Happy Rabbit (happy_rabbit)
      • Hot Octopuss (hot_octopuss)
      • Hotlips (hotlips)
      • Inmi (inmi)
      • Iroha (iroha)
      • Javida (javida)
      • Je Joue (je_joue)
      • JimmyJane (jimmyjane)
      • Jopen (jopen)
      • Kiiroo (kiiroo)
      • King Cock (king_cock)
      • Le Reve (le_reve)
      • Le Wand (le_wand)
      • Love to love (love_to_love)
      • LoveHoney (lovehoney)
      • Lovelife by OhMiBod (lovelife_by_ohmibod)
      • Lovense (lovense)
      • LovingJoy (lovingjoy)
      • Magic Motion (magic_motion)
      • Mandy Mystery (mandy_mystery)
      • Marc Dorcel (marc_dorcel)
      • Master Series (master_series)
      • ME2 (me2)
      • Mixed (mixed)
      • Mystim (mystim)
      • Nalone (nalone)
      • Nanma (nanma)
      • Nature (nature)
      • Nexus (nexus)
      • NMC (nmc)
      • Nomi Tang (nomi_tang)
      • Ohmibod (ohmibod)
      • OMG! (omg_)
      • Outlet (outlet)
      • Oxballs (oxballs)
      • Palm Power (palm_power)
      • PalmPower (palmpower)
      • Partner Toys (partner_toys)
      • Picobong (picobong)
      • Pillow Talk (pillow_talk)
      • Pink (pink)
      • Pipedream (pipedream)
      • Pixey Massager (pixey_massager)
      • Pjur (pjur)
      • PMV20 (pmv20)
      • Powerbullet (powerbullet)
      • Prestige (prestige)
      • Pretty Love (pretty_love)
      • Real Feel (real_feel)
      • Real Feel Deluxe (real_feel_deluxe)
      • Realrock (realrock)
      • Rebel (rebel)
      • Rends (rends)
      • Rianne s (rianne_s)
      • ROMP (romp)
      • Rosy Gold (rosy_gold)
      • Screaming O (screaming_o)
      • Seksitori (seksitori)
      • Senzi (senzi)
      • Seven Creations (seven_creations)
      • Shots (shots)
      • Shots Media (shots_media)
      • Shots toys (shots_toys)
      • Signature Cocks (signature_cocks)
      • Sinful (sinful)
      • Sir Richard's (sir_richard_s)
      • Size Matters (size_matters)
      • Spartacus (spartacus)
      • Sqweel (sqweel)
      • Strap U (strap_u)
      • Swan (swan)
      • Sway Vibes (sway_vibes)
      • Sweet Smile (sweet_smile)
      • Tantus (tantus)
      • Tenga (tenga)
      • The D (the_d)
      • The Screaming O (the_screaming_o)
      • Tickler (tickler)
      • ToyJoy (toyjoy)
      • Tracy´s Dog (tracy_s_dog)
      • Trinity Vibes (trinity_vibes)
      • Velve (velve)
      • Vibe Couture (vibe_couture)
      • Vibes (vibes)
      • Voodoo (voodoo)
      • Wanachi (wanachi)
      • Wand Essentials (wand_essentials)
      • White (white)
      • You2Toys (you2toys)
      • Zado (zado)
      • Zalo (zalo)
      • Zumio (zumio)
    • Seksilelun tyyppi (seksilelun_tyyppi):
      • Dildovibraattori (dildovibraattori)
      • G-pistevibraattori (g_pistevibraattori)
      • Hieromasauva (hieromasauva)
      • Klitorisvibraattori (klitorisvibraattori)
      • Minivibraattori (minivibraattori)
      • Paineaaltovibraattori (paineaaltovibraattori)
      • Pupuvibraattori (pupuvibraattori)
      • Strap-on vibraattori (strap_on)
      • Vibraattori (vibraattori)
    • Pituus (cm) (pituus_cm):
      • < 10 cm (pituus_cm_1)
      • 10 cm - 16 cm (pituus_cm_2)
      • 16 cm - 20 cm (pituus_cm_3)
      • ≥ 20 cm (pituus_cm_4)
    • Ominaisuudet (seksilelun_ominaisuudet):
      • Kauko-ohjattava (kauko_ohjattava)
      • Ladattava (ladattava)
      • Vesitiivis (vesitiivis)
    • Malli (group):
      • B Swish Bcute (b_swish_bcute)
      • Lelo Gigi 2 (lelo_gigi_2)
      • Lelo Mia 2 (lelo_mia_2)
      • Lelo Nea 2 (lelo_nea_2)
      • Lelo Noa (lelo_noa)
      • Lelo Ora 3 (lelo_ora_3)
      • Lelo Smart Wand (lelo_smart_wand)
      • Lelo Smart Wand 2 (lelo_smart_wand_2)
      • Lelo SONA (lelo_sona)
      • Lelo SONA 2 (lelo_sona_2)
      • Lelo Soraya 2 (lelo_soraya_2)
      • Lelo Soraya Wave (lelo_soraya_wave)
      • Lelo Tiani 2 (lelo_tiani_2)
      • Lelo Tiani 3 (lelo_tiani_3)
      • Satisfyer 2 (satisfyer_2)
      • Satisfyer Curvy 1+ (satisfyer_curvy_1_)
      • Satisfyer Curvy 2+ (satisfyer_curvy_2_)
      • Satisfyer Layon (satisfyer_layon)
      • Satisfyer Luxury (satisfyer_luxury)
      • Satisfyer Men (satisfyer_men)
      • Satisfyer Mini (satisfyer_mini)
      • Satisfyer One Night Stand (satisfyer_one_night_stand)
      • Satisfyer Partner Double (satisfyer_partner_double)
      • Satisfyer Partner Multifun (satisfyer_partner_multifun)
      • Satisfyer Pro 1 (satisfyer_pro_1)
      • Satisfyer Pro 2 (satisfyer_pro_2)
      • Satisfyer Pro 2 Next Generation (satisfyer_pro_2_next_generation)
      • Satisfyer Pro 3 (satisfyer_pro_3)
      • Satisfyer Pro 4 Couples (satisfyer_pro_4_couples)
      • Satisfyer Pro Deluxe (satisfyer_pro_deluxe)
      • Satisfyer Pro + G-Spot (satisfyer_pro_g_spot)
      • Satisfyer Pro Penguin (satisfyer_pro_penguin)
      • Satisfyer Sweet Treat (satisfyer_sweet_treat)
      • Satisfyer Traveler (satisfyer_traveler)
      • Satisfyer Vibes (satisfyer_vibes)
      • Satisfyer Wand-er (satisfyer_wand_er)
    • Väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Kerma (kerma)
      • Kulta (kulta)
      • Läpinäkyvä (la_pina_kyva_)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Mustavalkoinen (mustavalkoinen)
      • Nude (nude)
      • Oranssi (oranssi)
      • Printtikuosi (printtikuosi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Sininen (sininen)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Materiaalit (materiaali):
      • ABS (abs)
      • Elastaani (elastaani)
      • Kumi (kumi)
      • Lasi (lasi)
      • Metalli (metalli)
      • Muovi (muovi)
      • Nailon (nailon)
      • Polyesteri (polyesteri)
      • Polyuretaani (polyuretaani)
      • Satiini (satiini)
      • Silikoni (silikoni)
      • Synteettinen (synteettinen)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi