x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Lovense vibraattorit

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 4
    • Lovense Domi 2 Mini Wand - Musta
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/228396239.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/233075829.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/162656777.jpg?ts=1
      Lovense Lovense Domi 2 Mini Wand - Musta Domi 2 Mini Wand - Musta Domi 2 Mini Wand - Musta Kaipaatko vibraattoriltasi voimakkaita ja pitkäkestoisia värinöitä? Siinä tapauksessa Lovense Domi 2 Mini Wand on sinun seksilelusi. Domi 2 on paranneltu versio edeltäjästään. Siinä on pitkäkestoisempi akku ja Bluetoothin päivitetty 5.0-versio parempiin langattomiin toimintoihin. Sen "dual rotating head" -teknologia ja voimakas moottori tarjoavat huimaavan tehokkaita värinöitä. Sitä voi käyttää sekä kehon ulkoisilla erogeenisilla alueilla että kipeiden lihasten rentouttamiseen. Vibraattori on... (1)
      Lovense Domi 2 Mini Wand - Musta
      • 00728360599674
      1
      139.00 EUR
    • Lovense Vaginal Tightening Serum 50 ml - Kirkas
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/182858153.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/171668943.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/173357517.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/128905864.jpg?ts=1
      Lovense Lovense Vaginal Tightening Serum 50 ml - Kirkas Vaginal Tightening Serum 50 ml - Kirkas Vaginal Tightening Serum 50 ml - Kirkas Lovense Bluetooth USB-adapteriavaa monenlaisia uusia leikkimahdollisuuksia. Tämä pieni, huomiota herättämätön adapteri kiinnitetään tietokoneeseesi, jolloin voit hallita jopa 5 Lovense-tuotetta sen avulla. Yhdistä lempiseksilelusi Lovense Connect/Lovense Remote -sovellukseen ja kutsu kumppanisi mukaan tuhmiin leikkeihin. Lovense Bluetooth USB-adapterion yhteensopiva Windows 7:n, Windows 8:n ja Windows 10:n kanssa. (1)
      Lovense Vaginal Tightening Serum 50 ml - Kirkas
      • 00728360599469
      • 00796494410288
      1
      24.80 EUR
    • Lovense Ferri Kauko-ohjattava Alushousuvibraattori - Pinkki
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/174548675.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/172558956.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/170081446.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/172558955.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/169916558.jpg?ts=1
      Lovense Lovense Ferri Kauko-ohjattava Alushousuvibraattori - Pinkki Ferri Kauko-ohjattava Alushousuvibraattori - Pinkki Ferri Kauko-ohjattava Alushousuvibraattori - Pinkki Esileikki saa aivan uusia ulottuvuuksia, kun käytössä on kauko-ohjattava Ferri-alushousuvibraattori. Se tarjoaa lukemattomasti värinäasetuksia ja mahdollisuuden tuhmiin etäleikkeihin kumppanin kanssa milloin vain, missä vain. Alushousuvibraattorin avulla klitoriksesi voi saada kiihottavaa yllätyshemmottelua ollessasi toimistolla, elokuvissa, illallisella, kaupoilla tai vaikka vain oman kodin suojassa. Sen suloinen, ergonominen muotoilu istuu luontevasti kaikenlaisiin alushousuihin voimakkaan ... (1)
      Lovense Ferri Kauko-ohjattava Alushousuvibraattori - Pinkki
      • 00728360599681
      1
      119.00 EUR
    • Lovense Edge 2 Eturauhasvibraattori - Musta
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/227079420.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/216160865.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/172954885.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/172954887.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/172954886.jpg?ts=1
      Lovense Lovense Edge 2 Eturauhasvibraattori - Musta Edge 2 Eturauhasvibraattori - Musta Edge 2 Eturauhasvibraattori - Musta Lovensen Edge 2 -eturauhasvibraattori on päivitetty P-pisteen palvelija, jossa on edeltäjäänsä pidempi ja kapeampi kaula sekä pullea pää, jotka pitävät sen tukevasti paikoillaan. Lisäksi sen antenni on sijoitettu uuteen kohtaan ja akku kestää käyttöä pidempään. Luvassa on päätähuimaavia, ultranautinnollisia hetkiä, kun Edge 2 hemmottelee eturauhasen ja välilihan alueita syvillä, voimakkailla värinöillä ja lukemattomilla asetuksilla. Pehmeän, silikonisen anaalihierojan pää on taivutettavissa, ... (1)
      Lovense Edge 2 Eturauhasvibraattori - Musta
      • 00728360599780
      1
      99.90 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Diilit IMPORTANT
        • true
      • Vesitiiviit DEFAULT
        • vesitiivis
      • Doxy DEFAULT
        • doxy
      • Satisfyer DEFAULT
        • satisfyer
      • Lelo DEFAULT
        • lelo
      • Durex DEFAULT
        • durex
      • Satisfyer Pro 2 DEFAULT
        • satisfyer_pro_2
        • satisfyer_pro_2_next_generation
    • Hinta (price):
      • < 35 € (budget)
      • 35 € - 55 € (price_2)
      • 55 € - 80 € (price_3)
      • ≥ 80 € (price_4)
    • Merkki (brand):
      • Lelo (lelo)
      • Satisfyer (satisfyer)
      • Fun Factory (fun_factory)
      • Calexotics (calexotics)
      • Rocks-Off (rocks_off)
      • Womanizer (womanizer)
      • We-vibe (we_vibe)
      • Svakom (svakom)
      • Adrien Lastic (adrien_lastic)
      • Amaysin (amaysin)
      • Anal Fantasy (anal_fantasy)
      • Aneros (aneros)
      • Arcwave (arcwave)
      • B Swish (b_swish)
      • B Yours (b_yours)
      • B-Vibe (b_vibe)
      • Banana Pants (banana_pants)
      • Bang! (bang_)
      • Baseks (baseks)
      • BeauMents (beauments)
      • Belladot (belladot)
      • Belou (belou)
      • Big Teaze Toys (big_teaze_toys)
      • Bijoux indiscrets (bijoux_indiscrets)
      • Bodywand (bodywand)
      • California Exotics (california_exotics)
      • Classix (classix)
      • Cleopatra (cleopatra)
      • Clone-a-Willy (clone_a_willy)
      • Cloneboy (cloneboy)
      • Cobeco (cobeco)
      • Cobeco pharma (cobeco_pharma)
      • Couples Choice (couples_choice)
      • Crave (crave)
      • Cuties (cuties)
      • Cyberskin (cyberskin)
      • Dame Products (dame_products)
      • Doc johnson (doc_johnson)
      • Domestic Partner (domestic_partner)
      • Dorcel (dorcel)
      • Doxy (doxy)
      • Dr Skin (dr_skin)
      • Dream Toys (dream_toys)
      • Durex (durex)
      • EasyToys - Mini Vibe Collection (easytoys_mini_vibe_collection)
      • Easytoys - Vibe Collection (easytoys_vibe_collection)
      • ElectroShock (electroshock)
      • Elvie (elvie)
      • Emerald Love (emerald_love)
      • Europe Magic Wand (europe_magic_wand)
      • F-Machine (f_machine)
      • Fantasy For Her (fantasy_for_her)
      • Feelz Toys (feelz_toys)
      • Feelztoys (feelztoys)
      • Femintimate (femintimate)
      • FemmeFunn (femmefunn)
      • Fetish Fantasy (fetish_fantasy)
      • Fifty Shades of Grey (fifty_shades_of_grey)
      • Frisky (frisky)
      • Gaia (gaia)
      • Gc (gc)
      • Gemüse (gemu_se)
      • Good Vibes Only (good_vibes_only)
      • Gvibe (gvibe)
      • H2O (h2o)
      • HANCA (hanca)
      • Happy Rabbit (happy_rabbit)
      • High on Love (high_on_love)
      • Hot Octopuss (hot_octopuss)
      • Hotlips (hotlips)
      • Huismerk (huismerk)
      • Icicles (icicles)
      • Inmi (inmi)
      • Intimina (intimina)
      • Iroha (iroha)
      • Irrisistable (irrisistable)
      • Ivibe Select (ivibe_select)
      • Javida (javida)
      • Je Joue (je_joue)
      • Jopen (jopen)
      • Joydivision (joydivision)
      • JÜLIE (ju_lie)
      • Kiiroo (kiiroo)
      • King Cock (king_cock)
      • Kink by Doc Johnson (kink_by_doc_johnson)
      • Kiotos (kiotos)
      • Le Wand (le_wand)
      • Lora DiCarlo (lora_dicarlo)
      • Love Magic (love_magic)
      • Love to love (love_to_love)
      • Lovebotz (lovebotz)
      • Loveboxxx (loveboxxx)
      • LoveHoney (lovehoney)
      • Lovelife by OhMiBod (lovelife_by_ohmibod)
      • Lovense (lovense)
      • Loving Joy (loving_joy)
      • LovingJoy (lovingjoy)
      • Luna (luna)
      • M for men (m_for_men)
      • Magic Motion (magic_motion)
      • Malesation (malesation)
      • Marc Dorcel (marc_dorcel)
      • Master Series (master_series)
      • ME2 (me2)
      • Minds Of Love (minds_of_love)
      • Mixed (mixed)
      • Mjuze (mjuze)
      • Mr. Membr (mr_membr)
      • Mystim (mystim)
      • Naghi (naghi)
      • Nalone (nalone)
      • Nature (nature)
      • Nature Skin (nature_skin)
      • Nexus (nexus)
      • NJOY (njoy)
      • NMC (nmc)
      • Nomi Tang (nomi_tang)
      • Ohmibod (ohmibod)
      • Orion (orion)
      • Ouch! (ouch_)
      • Outlet (outlet)
      • Palm Power (palm_power)
      • PalmPower (palmpower)
      • Panthra (panthra)
      • Partner Toys (partner_toys)
      • PDX (pdx)
      • Picobong (picobong)
      • Pillow Talk (pillow_talk)
      • Pipedream (pipedream)
      • Pixey Massager (pixey_massager)
      • Pjur (pjur)
      • PMV20 (pmv20)
      • Powerbullet (powerbullet)
      • Pretty Love (pretty_love)
      • Prostatic Play (prostatic_play)
      • Real Feel (real_feel)
      • Real Feel Deluxe (real_feel_deluxe)
      • Realov (realov)
      • Realrock (realrock)
      • Rebel (rebel)
      • Rends (rends)
      • Rianne s (rianne_s)
      • ROMP (romp)
      • Rose (rose)
      • Royals (royals)
      • Screaming O (screaming_o)
      • Seksitori (seksitori)
      • Senzi (senzi)
      • Seven Creations (seven_creations)
      • Shots Switch (shots_switch)
      • Shunga (shunga)
      • Signature Cocks (signature_cocks)
      • Sincerely (sincerely)
      • Sinful (sinful)
      • Sir Richard Control (sir_richard_control)
      • Size Matters (size_matters)
      • Smile Maker (smile_maker)
      • Snail Vibe (snail_vibe)
      • Sportsheets (sportsheets)
      • Sqweel (sqweel)
      • Strap U (strap_u)
      • Swan (swan)
      • Sweet Smile (sweet_smile)
      • Tantus (tantus)
      • Tenga (tenga)
      • The D (the_d)
      • The Realistic Cock (the_realistic_cock)
      • The Screaming O (the_screaming_o)
      • Tickler (tickler)
      • Tom of Finland (tom_of_finland)
      • ToyJoy (toyjoy)
      • Tracy´s Dog (tracy_s_dog)
      • Twitch (twitch)
      • Velve (velve)
      • Vibe Couture (vibe_couture)
      • Vivishine (vivishine)
      • Vulcan (vulcan)
      • Vush (vush)
      • Wand Essentials (wand_essentials)
      • Whisperz (whisperz)
      • XOUXOU (xouxou)
      • XR Brands (xr_brands)
      • XuoXuo (xuoxuo)
      • You2Toys (you2toys)
      • Zalo (zalo)
      • Zeus (zeus)
      • Zumio (zumio)
    • Seksilelun tyyppi (seksilelun_tyyppi):
      • Dildovibraattori (dildovibraattori)
      • G-pistevibraattori (g_pistevibraattori)
      • Hieromasauva (hieromasauva)
      • Klitorisvibraattori (klitorisvibraattori)
      • Minivibraattori (minivibraattori)
      • Paineaaltovibraattori (paineaaltovibraattori)
      • Pupuvibraattori (pupuvibraattori)
      • Strap-on vibraattori (strap_on)
      • Vibraattori (vibraattori)
    • Pituus (cm) (pituus_cm):
      • < 14 cm (pituus_cm_1)
      • 14 cm - 20 cm (pituus_cm_2)
      • 20 cm - 22 cm (pituus_cm_3)
      • ≥ 22 cm (pituus_cm_4)
    • Ominaisuudet (seksilelun_ominaisuudet):
      • Kauko-ohjattava (kauko_ohjattava)
      • Ladattava (ladattava)
      • Vesitiivis (vesitiivis)
    • Malli (group):
      • B Swish Bcute (b_swish_bcute)
      • B Swish Bteased (b_swish_bteased)
      • Lelo Gigi 2 (lelo_gigi_2)
      • Lelo Mia 2 (lelo_mia_2)
      • Lelo Nea 2 (lelo_nea_2)
      • Lelo Noa (lelo_noa)
      • Lelo Ora 3 (lelo_ora_3)
      • Lelo Smart Wand (lelo_smart_wand)
      • Lelo Smart Wand 2 (lelo_smart_wand_2)
      • Lelo SONA (lelo_sona)
      • Lelo SONA 2 (lelo_sona_2)
      • Lelo Soraya 2 (lelo_soraya_2)
      • Lelo Soraya Wave (lelo_soraya_wave)
      • Lelo Tiani 2 (lelo_tiani_2)
      • Lelo Tiani 3 (lelo_tiani_3)
      • Satisfyer 1 (satisfyer_1)
      • Satisfyer 2 (satisfyer_2)
      • Satisfyer Curvy 1+ (satisfyer_curvy_1_)
      • Satisfyer Curvy 2+ (satisfyer_curvy_2_)
      • Satisfyer Double Joy (satisfyer_double_joy)
      • Satisfyer Layon (satisfyer_layon)
      • Satisfyer Luxury (satisfyer_luxury)
      • Satisfyer Men (satisfyer_men)
      • Satisfyer Mini (satisfyer_mini)
      • Satisfyer One Night Stand (satisfyer_one_night_stand)
      • Satisfyer Partner Double (satisfyer_partner_double)
      • Satisfyer Partner Multifun (satisfyer_partner_multifun)
      • Satisfyer Pro+ (satisfyer_pro_)
      • Satisfyer Pro 1 (satisfyer_pro_1)
      • Satisfyer Pro 2 (satisfyer_pro_2)
      • Satisfyer Pro 2 Next Generation (satisfyer_pro_2_next_generation)
      • Satisfyer Pro 3 (satisfyer_pro_3)
      • Satisfyer Pro 4 Couples (satisfyer_pro_4_couples)
      • Satisfyer Pro Deluxe (satisfyer_pro_deluxe)
      • Satisfyer Pro + G-Spot (satisfyer_pro_g_spot)
      • Satisfyer Pro Penguin (satisfyer_pro_penguin)
      • Satisfyer Sweet Treat (satisfyer_sweet_treat)
      • Satisfyer Traveler (satisfyer_traveler)
      • Satisfyer Vibes (satisfyer_vibes)
      • Satisfyer Wand-er (satisfyer_wand_er)
    • Väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Kerma (kerma)
      • Koralli (koralli)
      • Kulta (kulta)
      • Kupari (kupari)
      • Läpinäkyvä (la_pina_kyva_)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Mustavalkoinen (mustavalkoinen)
      • Nude (nude)
      • Oranssi (oranssi)
      • Printtikuosi (printtikuosi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Sininen (sininen)
      • Tummanharmaa (tummanharmaa)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Materiaalit (materiaali):
      • Elastaani (elastaani)
      • Geeli (geeli)
      • Keinonahka (keinonahka)
      • Kumi (kumi)
      • Lasi (lasi)
      • Metalli (metalli)
      • Muovi (muovi)
      • Nahka (nahka)
      • Nailon (nailon)
      • Polyesteri (polyesteri)
      • Polystyreeni (polystyreeni)
      • Polyuretaani (polyuretaani)
      • Puuvilla (puuvilla)
      • Ruostumaton teräs (ruostumaton_tera_s)
      • Sametti (sametti)
      • Satiini (satiini)
      • Silikoni (silikoni)
      • Synteettinen (synteettinen)
      • Tekstiili (tekstiili)
      • Teräs (tera_s)
      • TPU (tpu)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi