x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Lovense vibraattorit

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 2
    • Lovense Nora Sovelluksella Ohjattava Rabbit Vibraattori
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/164430156.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/75564638.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/141946327.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/149048252.jpg
      Lovense Lovense Nora Sovelluksella Ohjattava Rabbit Vibraattori Nora Sovelluksella Ohjattava Rabbit Vibraattori Nora Sovelluksella Ohjattava Rabbit Vibraattori Lovense Nora Rabbit -vibraattoria voi käyttää sellaisenaan tai sitä voi ohjata Bluetoothin kautta älypuhelimen sovelluksella. Se sopii siksi erinomaisesti myös parileikkeihin, sillä kumppanisi voi ottaa ohjat käsiinsä vaikka toiselta puolelta maailmaa. Lovensen Noraa voi myös käyttää yhdessä saman sarjan Max-masturbaattorin kanssa. Nämä kaksi tuotetta voivat "kommunikoida" toistensa kanssa älypuhelimienne avustuksella riippumatta siitä kuinka kaukana toisistanne olette. Kun olette yhdistäneet... (5)
      Lovense Nora Sovelluksella Ohjattava Rabbit Vibraattori
      • 00714449810723
      1
      good_buy
      113.00 EUR
    • Lovense Vaginal Tightening Serum 50 ml
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/149247266.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/124712604.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/128905864.jpg
      Lovense Lovense Vaginal Tightening Serum 50 ml Vaginal Tightening Serum 50 ml Vaginal Tightening Serum 50 ml System Jo Vaginal Tightening Serum on oivallinen valinta kenelle tahansa, joka haluaa panostaa yoniinsa. Tämä voidemainen seerumi on suunniteltu tiukentamaan ja kostuttamaan emätintäsi jo muutaman minuutin kuluessa. Samalla voit tuntea myös kevyesti viilentäviä ja kihelmöiviä tuntemuksia. Saadaksesi parhaan tuloksen, hiero seerumia emättimen seinämiin 3-4 kertaa viikossa ja ennen intiimien hetkien viettämistä suosikkiseksilelujesi tai kumppanisi kanssa. System Jo Vaginal Tightening Serum ei s... (1)
      Lovense Vaginal Tightening Serum 50 ml
      • 00728360599469
      • 00796494410288
      1
      25.80 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Diilit IMPORTANT
        • true
      • Vesitiiviit DEFAULT
        • vesitiivis
      • Doxy DEFAULT
        • doxy
      • Satisfyer DEFAULT
        • satisfyer
      • Lelo DEFAULT
        • lelo
      • Durex DEFAULT
        • durex
      • Satisfyer Pro 2 DEFAULT
        • satisfyer_pro_2
        • satisfyer_pro_2_next_generation
    • Hinta (price):
      • < 40 € (budget)
      • 40 € - 60 € (price_2)
      • 60 € - 95 € (price_3)
      • ≥ 95 € (price_4)
    • Merkki (brand):
      • Lelo (lelo)
      • Satisfyer (satisfyer)
      • Fun Factory (fun_factory)
      • Calexotics (calexotics)
      • Rocks-Off (rocks_off)
      • Womanizer (womanizer)
      • We-vibe (we_vibe)
      • Svakom (svakom)
      • The Rabbit Company (the_rabbit_company)
      • Adrien Lastic (adrien_lastic)
      • Anal Fantasy (anal_fantasy)
      • Aneros (aneros)
      • B Swish (b_swish)
      • Baci Lingerie (baci_lingerie)
      • Baseks (baseks)
      • BeauMents (beauments)
      • Belladot (belladot)
      • Big Teaze Toys (big_teaze_toys)
      • Bijoux indiscrets (bijoux_indiscrets)
      • Bodywand (bodywand)
      • Cecotec (cecotec)
      • Clone-a-Willy (clone_a_willy)
      • Cobeco pharma (cobeco_pharma)
      • Crave (crave)
      • Dame Products (dame_products)
      • Dillio (dillio)
      • Doc johnson (doc_johnson)
      • Dorcel (dorcel)
      • Doxy (doxy)
      • Dream Toys (dream_toys)
      • Durex (durex)
      • Elvie (elvie)
      • Emojibator (emojibator)
      • Europe Magic Wand (europe_magic_wand)
      • Evolved (evolved)
      • Fairy (fairy)
      • Fantasy For Her (fantasy_for_her)
      • Feelz Toys (feelz_toys)
      • Feelztoys (feelztoys)
      • Fetish Fantasy (fetish_fantasy)
      • Fifty Shades Darker (fifty_shades_darker)
      • Fifty Shades of Grey (fifty_shades_of_grey)
      • Frisky (frisky)
      • Fun Toys (fun_toys)
      • Gaia (gaia)
      • Gemüse (gemu_se)
      • Happy Rabbit (happy_rabbit)
      • Hitachi (hitachi)
      • Hot Octopuss (hot_octopuss)
      • Icicles (icicles)
      • Inmi (inmi)
      • Inspire (inspire)
      • Je Joue (je_joue)
      • JIL (jil)
      • JimmyJane (jimmyjane)
      • Jopen (jopen)
      • Key (key)
      • Kiiroo (kiiroo)
      • King Cock (king_cock)
      • Le Reve (le_reve)
      • Le Wand (le_wand)
      • Love to love (love_to_love)
      • Loveboxxx (loveboxxx)
      • Lovelife by OhMiBod (lovelife_by_ohmibod)
      • Lovense (lovense)
      • LovingJoy (lovingjoy)
      • Magic Motion (magic_motion)
      • Mandy Mystery (mandy_mystery)
      • Marc Dorcel (marc_dorcel)
      • Master Series (master_series)
      • Max Passion (max_passion)
      • ME2 (me2)
      • Minds Of Love (minds_of_love)
      • Mixed (mixed)
      • Monkey (monkey)
      • MysteryVibe (mysteryvibe)
      • Mystim (mystim)
      • Nalone (nalone)
      • Nature (nature)
      • Nexus (nexus)
      • NJOY (njoy)
      • NMC (nmc)
      • Nomi Tang (nomi_tang)
      • Ohmibod (ohmibod)
      • OMG! (omg_)
      • Outlet (outlet)
      • Overig (overig)
      • Palm Power (palm_power)
      • Partner (partner)
      • Partner Toys (partner_toys)
      • Picobong (picobong)
      • Pillow Talk (pillow_talk)
      • Pipedream (pipedream)
      • Pjur (pjur)
      • Pornhub (pornhub)
      • Powerbullet (powerbullet)
      • Pretty Love (pretty_love)
      • Realov (realov)
      • Realrock (realrock)
      • Rends (rends)
      • Rianne s (rianne_s)
      • ROMP (romp)
      • Screaming O (screaming_o)
      • Seksitori (seksitori)
      • Seven Creations (seven_creations)
      • Shots (shots)
      • Shots toys (shots_toys)
      • Sinful (sinful)
      • Sir Richard's (sir_richard_s)
      • Sportsheets (sportsheets)
      • Sqweel (sqweel)
      • Strap U (strap_u)
      • Swan (swan)
      • Swan Vibes (swan_vibes)
      • Sway Vibes (sway_vibes)
      • Sweet Smile (sweet_smile)
      • Tantus (tantus)
      • Tenga (tenga)
      • The Screaming O (the_screaming_o)
      • Tickler (tickler)
      • Topco (topco)
      • Topco Sales (topco_sales)
      • ToyJoy (toyjoy)
      • Tracy´s Dog (tracy_s_dog)
      • Trinity Vibes (trinity_vibes)
      • Uprize (uprize)
      • Velve (velve)
      • Vibe Couture (vibe_couture)
      • Wand Essentials (wand_essentials)
      • Willie City (willie_city)
      • Wonderlust (wonderlust)
      • Xa Xa Xoom (xa_xa_xoom)
      • You2Toys (you2toys)
      • Zalo (zalo)
      • Zumio (zumio)
    • Seksilelun tyyppi (seksilelun_tyyppi):
      • Dildovibraattori (dildovibraattori)
      • G-pistevibraattori (g_pistevibraattori)
      • Hieromasauva (hieromasauva)
      • Klitorisvibraattori (klitorisvibraattori)
      • Minivibraattori (minivibraattori)
      • Paineaaltovibraattori (paineaaltovibraattori)
      • Pupuvibraattori (pupuvibraattori)
      • Strap-on vibraattori (strap_on)
      • Vibraattori (vibraattori)
    • Pituus (cm) (pituus_cm):
      • < 11 cm (pituus_cm_1)
      • 11 cm - 17 cm (pituus_cm_2)
      • 17 cm - 20 cm (pituus_cm_3)
      • ≥ 20 cm (pituus_cm_4)
    • Ominaisuudet (seksilelun_ominaisuudet):
      • Kauko-ohjattava (kauko_ohjattava)
      • Ladattava (ladattava)
      • Vesitiivis (vesitiivis)
    • Malli (group):
      • B Swish Bcute (b_swish_bcute)
      • Lelo Gigi 2 (lelo_gigi_2)
      • Lelo Mia 2 (lelo_mia_2)
      • Lelo Nea 2 (lelo_nea_2)
      • Lelo Noa (lelo_noa)
      • Lelo Ora 3 (lelo_ora_3)
      • Lelo Smart Wand (lelo_smart_wand)
      • Lelo Smart Wand 2 (lelo_smart_wand_2)
      • Lelo SONA (lelo_sona)
      • Lelo SONA 2 (lelo_sona_2)
      • Lelo Soraya 2 (lelo_soraya_2)
      • Lelo Soraya Wave (lelo_soraya_wave)
      • Lelo Tiani 2 (lelo_tiani_2)
      • Lelo Tiani 3 (lelo_tiani_3)
      • Satisfyer 2 (satisfyer_2)
      • Satisfyer Curvy 1+ (satisfyer_curvy_1_)
      • Satisfyer Curvy 2+ (satisfyer_curvy_2_)
      • Satisfyer Layon (satisfyer_layon)
      • Satisfyer Luxury (satisfyer_luxury)
      • Satisfyer Men (satisfyer_men)
      • Satisfyer Mini (satisfyer_mini)
      • Satisfyer One Night Stand (satisfyer_one_night_stand)
      • Satisfyer Partner Double (satisfyer_partner_double)
      • Satisfyer Partner Multifun (satisfyer_partner_multifun)
      • Satisfyer Pro 1 (satisfyer_pro_1)
      • Satisfyer Pro 2 (satisfyer_pro_2)
      • Satisfyer Pro 2 Next Generation (satisfyer_pro_2_next_generation)
      • Satisfyer Pro 3 (satisfyer_pro_3)
      • Satisfyer Pro 4 Couples (satisfyer_pro_4_couples)
      • Satisfyer Pro Deluxe (satisfyer_pro_deluxe)
      • Satisfyer Pro + G-Spot (satisfyer_pro_g_spot)
      • Satisfyer Pro Penguin (satisfyer_pro_penguin)
      • Satisfyer Sweet Treat (satisfyer_sweet_treat)
      • Satisfyer Traveler (satisfyer_traveler)
      • Satisfyer Vibes (satisfyer_vibes)
      • Satisfyer Wand-er (satisfyer_wand_er)
    • Väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Kerma (kerma)
      • Koralli (koralli)
      • Kulta (kulta)
      • Läpinäkyvä (la_pina_kyva_)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Mustavalkoinen (mustavalkoinen)
      • Nude (nude)
      • Oranssi (oranssi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Sininen (sininen)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Materiaalit (materiaali):
      • ABS (abs)
      • Elastaani (elastaani)
      • Kumi (kumi)
      • Metalli (metalli)
      • Muovi (muovi)
      • Nailon (nailon)
      • Polyuretaani (polyuretaani)
      • Ruostumaton teräs (ruostumaton_tera_s)
      • Silikoni (silikoni)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi