x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Lovense vibraattorit

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 4
    • Lovense Domi 2 Mini Wand
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/156781100.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/162656777.jpg
      Lovense Lovense Domi 2 Mini Wand Domi 2 Mini Wand Domi 2 Mini Wand Kaipaatko vibraattoriltasi voimakkaita ja pitkäkestoisia värinöitä? Siinä tapauksessa Lovense Domi 2 Mini Wand on sinun seksilelusi. Domi 2 on paranneltu versio edeltäjästään. Siinä on pitkäkestoisempi akku ja Bluetoothin päivitetty 5.0-versio parempiin langattomiin toimintoihin. Sen "dual rotating head" -teknologia ja voimakas moottori tarjoavat huimaavan tehokkaita värinöitä. Sitä voi käyttää sekä kehon ulkoisilla erogeenisilla alueilla että kipeiden lihasten rentouttamiseen. Vibraattori on... (2)
      Lovense Domi 2 Mini Wand
      • 00728360599674
      1
      129.00 EUR
    • Lovense Vaginal Tightening Serum 50 ml
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/149247266.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/124712604.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/128905864.jpg
      Lovense Lovense Vaginal Tightening Serum 50 ml Vaginal Tightening Serum 50 ml Vaginal Tightening Serum 50 ml System Jo Vaginal Tightening Serum on oivallinen valinta kenelle tahansa, joka haluaa panostaa yoniinsa. Tämä voidemainen seerumi on suunniteltu tiukentamaan ja kostuttamaan emätintäsi jo muutaman minuutin kuluessa. Samalla voit tuntea myös kevyesti viilentäviä ja kihelmöiviä tuntemuksia. Saadaksesi parhaan tuloksen, hiero seerumia emättimen seinämiin 3-4 kertaa viikossa ja ennen intiimien hetkien viettämistä suosikkiseksilelujesi tai kumppanisi kanssa. System Jo Vaginal Tightening Serum ei s... (1)
      Lovense Vaginal Tightening Serum 50 ml
      • 00728360599469
      • 00796494410288
      1
      25.80 EUR
    • Lovense Nora Sovelluksella Ohjattava Rabbit Vibraattori
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/164430156.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/75564638.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/173152663.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/149048252.jpg
      Lovense Lovense Nora Sovelluksella Ohjattava Rabbit Vibraattori Nora Sovelluksella Ohjattava Rabbit Vibraattori Nora Sovelluksella Ohjattava Rabbit Vibraattori Lovense Nora Rabbit -vibraattoria voi käyttää sellaisenaan tai sitä voi ohjata Bluetoothin kautta älypuhelimen sovelluksella. Se sopii siksi erinomaisesti myös parileikkeihin, sillä kumppanisi voi ottaa ohjat käsiinsä vaikka toiselta puolelta maailmaa. Lovensen Noraa voi myös käyttää yhdessä saman sarjan Max-masturbaattorin kanssa. Nämä kaksi tuotetta voivat "kommunikoida" toistensa kanssa älypuhelimienne avustuksella riippumatta siitä kuinka kaukana toisistanne olette. Kun olette yhdistäneet... (1)
      Lovense Nora Sovelluksella Ohjattava Rabbit Vibraattori
      • 00714449810723
      1
      133.00 EUR
    • Lovense Ferri Kauko-ohjattava Alushousuvibraattori
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/174548675.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/172558956.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/172558955.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/169916558.jpg
      Lovense Lovense Ferri Kauko-ohjattava Alushousuvibraattori Ferri Kauko-ohjattava Alushousuvibraattori Ferri Kauko-ohjattava Alushousuvibraattori Esileikki saa aivan uusia ulottuvuuksia, kun käytössä on kauko-ohjattava Ferri-alushousuvibraattori. Se tarjoaa lukemattomasti värinäasetuksia ja mahdollisuuden tuhmiin etäleikkeihin kumppanin kanssa milloin vain, missä vain. Alushousuvibraattorin avulla klitoriksesi voi saada kiihottavaa yllätyshemmottelua ollessasi toimistolla, elokuvissa, illallisella, kaupoilla tai vaikka vain oman kodin suojassa. Sen suloinen, ergonominen muotoilu istuu luontevasti kaikenlaisiin alushousuihin voimakkaan ... (1)
      Lovense Ferri Kauko-ohjattava Alushousuvibraattori
      • 00728360599681
      1
      119.00 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Diilit IMPORTANT
        • true
      • Vesitiiviit DEFAULT
        • vesitiivis
      • Doxy DEFAULT
        • doxy
      • Satisfyer DEFAULT
        • satisfyer
      • Lelo DEFAULT
        • lelo
      • Durex DEFAULT
        • durex
      • Satisfyer Pro 2 DEFAULT
        • satisfyer_pro_2
        • satisfyer_pro_2_next_generation
    • Hinta (price):
      • < 40 € (budget)
      • 40 € - 60 € (price_2)
      • 60 € - 95 € (price_3)
      • ≥ 95 € (price_4)
    • Merkki (brand):
      • Lelo (lelo)
      • Satisfyer (satisfyer)
      • Fun Factory (fun_factory)
      • Calexotics (calexotics)
      • Rocks-Off (rocks_off)
      • Womanizer (womanizer)
      • We-vibe (we_vibe)
      • Svakom (svakom)
      • The Rabbit Company (the_rabbit_company)
      • Adrien Lastic (adrien_lastic)
      • Anal Fantasy (anal_fantasy)
      • Aneros (aneros)
      • B Swish (b_swish)
      • Baci (baci)
      • Baseks (baseks)
      • BeauMents (beauments)
      • Belladot (belladot)
      • Big Teaze Toys (big_teaze_toys)
      • Bijoux indiscrets (bijoux_indiscrets)
      • Bodywand (bodywand)
      • California exotic novelties (california_exotic_novelties)
      • California Exotics (california_exotics)
      • Clone-a-Willy (clone_a_willy)
      • Cloneboy (cloneboy)
      • Cobeco (cobeco)
      • Cobeco pharma (cobeco_pharma)
      • Crave (crave)
      • Crazy Bull (crazy_bull)
      • Dame Products (dame_products)
      • Doc johnson (doc_johnson)
      • Dorcel (dorcel)
      • Doxy (doxy)
      • Dream Toys (dream_toys)
      • Durex (durex)
      • EasyToys (easytoys)
      • Easytoys Fetish Collection (easytoys_fetish_collection)
      • Easytoys - Vibe Collection (easytoys_vibe_collection)
      • ElectroShock (electroshock)
      • Elvie (elvie)
      • Emojibator (emojibator)
      • Eros (eros)
      • Europe Magic Wand (europe_magic_wand)
      • Evolved (evolved)
      • Fantasy For Her (fantasy_for_her)
      • Feelztoys (feelztoys)
      • Fetish Fantasy (fetish_fantasy)
      • Fifty Shades of Grey (fifty_shades_of_grey)
      • Frisky (frisky)
      • G-Vibe (g_vibe)
      • Gaia (gaia)
      • Gemüse (gemu_se)
      • Good Vibes Only (good_vibes_only)
      • HANCA (hanca)
      • Happy Rabbit (happy_rabbit)
      • Hitachi (hitachi)
      • Hot Octopuss (hot_octopuss)
      • Huismerk (huismerk)
      • Inmi (inmi)
      • Inspire (inspire)
      • Iroha (iroha)
      • iWand (iwand)
      • Je Joue (je_joue)
      • JimmyJane (jimmyjane)
      • Jopen (jopen)
      • Kiiroo (kiiroo)
      • King Cock (king_cock)
      • Le Reve (le_reve)
      • Le Wand (le_wand)
      • Love to love (love_to_love)
      • Loveboxxx (loveboxxx)
      • LoveHoney (lovehoney)
      • Lovelife by OhMiBod (lovelife_by_ohmibod)
      • Lovense (lovense)
      • LovingJoy (lovingjoy)
      • Magic Motion (magic_motion)
      • Mandy Mystery (mandy_mystery)
      • Master Series (master_series)
      • Max Passion (max_passion)
      • ME2 (me2)
      • Minds Of Love (minds_of_love)
      • Mixed (mixed)
      • Mystim (mystim)
      • Nalone (nalone)
      • Nature (nature)
      • Nexus (nexus)
      • NJOY (njoy)
      • NMC (nmc)
      • Nomi Tang (nomi_tang)
      • O-Wand (o_wand)
      • Ohmibod (ohmibod)
      • OMG! (omg_)
      • Palm Power (palm_power)
      • PalmPower (palmpower)
      • Partner (partner)
      • Partner Toys (partner_toys)
      • Picobong (picobong)
      • Pillow Talk (pillow_talk)
      • Pipedream (pipedream)
      • Pixey Massager (pixey_massager)
      • Pjur (pjur)
      • PMV20 (pmv20)
      • Powerbullet (powerbullet)
      • Pretty Love (pretty_love)
      • Real Feel Deluxe (real_feel_deluxe)
      • Realov (realov)
      • Realrock (realrock)
      • Rends (rends)
      • Rianne s (rianne_s)
      • ROMP (romp)
      • Sans marque (sans_marque)
      • Screaming O (screaming_o)
      • Seksitori (seksitori)
      • Senzi (senzi)
      • Seven Creations (seven_creations)
      • Shots (shots)
      • Shots Media (shots_media)
      • Sinful (sinful)
      • Size Matters (size_matters)
      • Sportsheets (sportsheets)
      • Sqweel (sqweel)
      • Strap U (strap_u)
      • Swan (swan)
      • Sway Vibes (sway_vibes)
      • Sweet Smile (sweet_smile)
      • Tantus (tantus)
      • Tenga (tenga)
      • The Screaming O (the_screaming_o)
      • Tickler (tickler)
      • Topco (topco)
      • ToyJoy (toyjoy)
      • Tracy´s Dog (tracy_s_dog)
      • Trinity Vibes (trinity_vibes)
      • Vibe Couture (vibe_couture)
      • Wand Essentials (wand_essentials)
      • Xa Xa Xoom (xa_xa_xoom)
      • XR Brands (xr_brands)
      • You2Toys (you2toys)
      • Zado (zado)
      • Zalo (zalo)
      • Zumio (zumio)
    • Seksilelun tyyppi (seksilelun_tyyppi):
      • Dildovibraattori (dildovibraattori)
      • G-pistevibraattori (g_pistevibraattori)
      • Hieromasauva (hieromasauva)
      • Klitorisvibraattori (klitorisvibraattori)
      • Minivibraattori (minivibraattori)
      • Paineaaltovibraattori (paineaaltovibraattori)
      • Pupuvibraattori (pupuvibraattori)
      • Strap-on vibraattori (strap_on)
      • Vibraattori (vibraattori)
    • Pituus (cm) (pituus_cm):
      • < 10 cm (pituus_cm_1)
      • 10 cm - 17 cm (pituus_cm_2)
      • 17 cm - 20 cm (pituus_cm_3)
      • ≥ 20 cm (pituus_cm_4)
    • Ominaisuudet (seksilelun_ominaisuudet):
      • Kauko-ohjattava (kauko_ohjattava)
      • Ladattava (ladattava)
      • Vesitiivis (vesitiivis)
    • Malli (group):
      • B Swish Bcute (b_swish_bcute)
      • B Swish Bteased (b_swish_bteased)
      • Lelo Gigi 2 (lelo_gigi_2)
      • Lelo Mia 2 (lelo_mia_2)
      • Lelo Nea 2 (lelo_nea_2)
      • Lelo Noa (lelo_noa)
      • Lelo Ora 3 (lelo_ora_3)
      • Lelo Smart Wand (lelo_smart_wand)
      • Lelo Smart Wand 2 (lelo_smart_wand_2)
      • Lelo SONA (lelo_sona)
      • Lelo SONA 2 (lelo_sona_2)
      • Lelo Soraya 2 (lelo_soraya_2)
      • Lelo Soraya Wave (lelo_soraya_wave)
      • Lelo Tiani 2 (lelo_tiani_2)
      • Lelo Tiani 3 (lelo_tiani_3)
      • Satisfyer 2 (satisfyer_2)
      • Satisfyer Curvy 1+ (satisfyer_curvy_1_)
      • Satisfyer Curvy 2+ (satisfyer_curvy_2_)
      • Satisfyer Double Joy (satisfyer_double_joy)
      • Satisfyer Layon (satisfyer_layon)
      • Satisfyer Luxury (satisfyer_luxury)
      • Satisfyer Men (satisfyer_men)
      • Satisfyer Mini (satisfyer_mini)
      • Satisfyer One Night Stand (satisfyer_one_night_stand)
      • Satisfyer Partner Double (satisfyer_partner_double)
      • Satisfyer Partner Multifun (satisfyer_partner_multifun)
      • Satisfyer Pro 1 (satisfyer_pro_1)
      • Satisfyer Pro 2 (satisfyer_pro_2)
      • Satisfyer Pro 2 Next Generation (satisfyer_pro_2_next_generation)
      • Satisfyer Pro 3 (satisfyer_pro_3)
      • Satisfyer Pro 4 Couples (satisfyer_pro_4_couples)
      • Satisfyer Pro Deluxe (satisfyer_pro_deluxe)
      • Satisfyer Pro + G-Spot (satisfyer_pro_g_spot)
      • Satisfyer Pro Penguin (satisfyer_pro_penguin)
      • Satisfyer Sweet Treat (satisfyer_sweet_treat)
      • Satisfyer Traveler (satisfyer_traveler)
      • Satisfyer Vibes (satisfyer_vibes)
      • Satisfyer Wand-er (satisfyer_wand_er)
    • Väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Kerma (kerma)
      • Kulta (kulta)
      • Läpinäkyvä (la_pina_kyva_)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Mustavalkoinen (mustavalkoinen)
      • Nude (nude)
      • Oranssi (oranssi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Sininen (sininen)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Materiaalit (materiaali):
      • ABS (abs)
      • Elastaani (elastaani)
      • Kumi (kumi)
      • Metalli (metalli)
      • Muovi (muovi)
      • Nailon (nailon)
      • Polyuretaani (polyuretaani)
      • Puuvilla (puuvilla)
      • Rauta (rauta)
      • Ruostumaton teräs (ruostumaton_tera_s)
      • Satiini (satiini)
      • Silikoni (silikoni)
      • Synteettinen (synteettinen)
      • Teräs (tera_s)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi