x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Vyölaukut

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 9
    • Bergans Vengetind Hip Pack 6
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/154421169.jpg
      Bergans Bergans Vengetind Hip Pack 6 Vengetind Hip Pack 6 Vengetind Hip Pack 6 Vyölaukku, jossa on hengittävä selkäosa ja säädettävä lantiovyö. Useita käytännöllisiä säilytysratkaisuja. Iso päälokero. Bergans Vengetind Hip Pack 6 on mukava ja käytännöllinen vyölaukku, jossa on hengittävä selkäosa. Leveä, säädettävä lantiovyö istuu napakasti ja vakaasti vyötärön ympärillä. Vesipullo on aina helposti saatavilla erillisessä pullopidikkeessä. Täydellinen mukana lyhyillä retkillä, kun et tarvitse reppua. Tuotetiedot: Paino: 270 g Tilavuus: 6 l Muut ominaisuudet: Sisältää ... (3)
      Bergans Vengetind Hip Pack 6
      • 07031582099277
      2
      good_buy
      54.00 EUR
    • Bergans Vengetind Hip Pack 3 W/Bottle
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/153827316.jpg
      Bergans Bergans Vengetind Hip Pack 3 W/Bottle Vengetind Hip Pack 3 W/Bottle Vengetind Hip Pack 3 W/Bottle Bergans Vengetind Hip Pack 3 W/Bottle on vyötärölaukku . Sopii kaikille. (3)
      Bergans Vengetind Hip Pack 3 W/Bottle
      • 07031582099321
      1
      deal
      54.80 EUR
    • Bergans Vengetind Hip Pack 6
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/152459148.jpg
      Bergans Bergans Vengetind Hip Pack 6 Vengetind Hip Pack 6 Vengetind Hip Pack 6 Bergans Vengetind Hip Pack 6 on vyötärölaukku . Sopii kaikille. (1)
      Bergans Vengetind Hip Pack 6
      • 07031582099284
      1
      deal
      59.80 EUR
    • Bergans Fløyen Hydration Belt
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/136878409.jpg
      Bergans Bergans Fløyen Hydration Belt Fløyen Hydration Belt Fløyen Hydration Belt Bergans Fløyen Hydration Belt on vyötärölaukku juoksuun. Sopii kaikille. (1)
      Bergans Fløyen Hydration Belt
      • 07031581988145
      1
      deal
      44.80 EUR
    • Bergans Vengetind Hip Pack 3 W/Bottle
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/152459225.jpg
      Bergans Bergans Vengetind Hip Pack 3 W/Bottle Vengetind Hip Pack 3 W/Bottle Vengetind Hip Pack 3 W/Bottle Bergans Vengetind Hip Pack 3 W/Bottle on vyötärölaukku . Sopii kaikille. (1)
      Bergans Vengetind Hip Pack 3 W/Bottle
      • 07031582099307
      1
      deal
      54.80 EUR
    • Bergans Hip Belt Pocket 2pcs
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/141822473.jpg
      Bergans Bergans Hip Belt Pocket 2pcs Hip Belt Pocket 2pcs Hip Belt Pocket 2pcs Bergans Hip Belt Pocket 2pcs on vyötärölaukku . Sopii kaikille. (1)
      Bergans Hip Belt Pocket 2pcs
      • 07031581627068
      1
      deal
      44.80 EUR
    • Bergans Vengetind Hip Pack 3 W/Bottle
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/152459230.jpg
      Bergans Bergans Vengetind Hip Pack 3 W/Bottle Vengetind Hip Pack 3 W/Bottle Vengetind Hip Pack 3 W/Bottle Bergans Vengetind Hip Pack 3 W/Bottle on vyötärölaukku . Sopii kaikille. (1)
      Bergans Vengetind Hip Pack 3 W/Bottle
      • 07031582099314
      1
      deal
      54.80 EUR
    • Bergans Skarstind Hip Pack 3, vyölaukku ja juomapullo
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/144222107.jpg
      Bergans Bergans Skarstind Hip Pack 3, vyölaukku ja juomapullo Skarstind Hip Pack 3, vyölaukku ja juomapullo Skarstind Hip Pack 3, vyölaukku ja juomapullo Tyylikäs ja näppärä 3 litran vyölaukku, joka kiinnitetään mukavalla ja leveällä lantiovyöllä. Mukana juomapullo ja sitä varten tasku. Avataan päältä. Bergans Hip Pack 3 L on kätevä lyhyemmillä retkillä kun mukaan on otettava hiukan evästä ja juotavaa. Lantiovyö on mukavan pehmeä ja siinä on erillinen vetoketjutasku. Tasku on sisältä tilava, ja helposti päältä avattava. Kätevät kantohihnat ja YKK-vetoketjut. Tuotetiedot: - Tilavuus: 3 litraa - Paino: 265 g (195 g ilman juomapulloa) Ominaisuude... (1)
      Bergans Skarstind Hip Pack 3, vyölaukku ja juomapullo
      • 07031581988282
      1
      35.80 EUR
    • Bergans Fløyen Hydration Belt
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/136878341.jpg
      Bergans Bergans Fløyen Hydration Belt Fløyen Hydration Belt Fløyen Hydration Belt Bergans Fløyen Hydration Belt on vyötärölaukku juoksuun. Sopii kaikille. (1)
      Bergans Fløyen Hydration Belt
      • 07031581988152
      1
      deal
      44.80 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Diilit IMPORTANT
        • true
      • Nike DEFAULT
        • nike
      • Eastpak DEFAULT
        • eastpak
      • Herschel DEFAULT
        • herschel
      • Halpa DEFAULT
        • budget
    • Mistä merkistä pidät eniten? (brand):
      • Nike (nike)
      • Eastpak (eastpak)
      • Herschel (herschel)
      • Abro (abro)
      • Adidas (adidas)
      • 2XU (2xu)
      • About You (about_you)
      • AEVOR (aevor)
      • Arc'teryx (arc_teryx)
      • Aunts & uncles (aunts_uncles)
      • Becksöndergaard (beckso_ndergaard)
      • Bergans (bergans)
      • Björn Borg (bjo_rn_borg)
      • BLACC (blacc)
      • Bogner (bogner)
      • Bree (bree)
      • Bric's (bric_s)
      • Burkely (burkely)
      • Burton (burton)
      • Calvin klein (calvin_klein)
      • CamelBak (camelbak)
      • Campomaggi (campomaggi)
      • Chrome (chrome)
      • Coach (coach)
      • Craft (craft)
      • Côte&Ciel (co_te_ciel)
      • Dakine (dakine)
      • Depeche (depeche)
      • Deuter (deuter)
      • Diesel (diesel)
      • DKNY (dkny)
      • Doughnut (doughnut)
      • Eagle creek (eagle_creek)
      • Emporio armani (emporio_armani)
      • Esprit (esprit)
      • Etienne Aigner (etienne_aigner)
      • Evoc (evoc)
      • Exped (exped)
      • FILA (fila)
      • Fischer (fischer)
      • Fjellpulken (fjellpulken)
      • Fjällräven (fja_llra_ven)
      • Forvert (forvert)
      • Fossil (fossil)
      • Fredsbruder (fredsbruder)
      • G-Star (g_star)
      • Gabs (gabs)
      • George Gina & Lucy (george_gina_lucy)
      • GUESS (guess)
      • Harold's (harold_s)
      • Harvest Label (harvest_label)
      • Hugo Boss (hugo_boss)
      • inov-8 (inov_8)
      • Iriedaily (iriedaily)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Jekyll & Hide (jekyll_hide)
      • Johnny Urban (johnny_urban)
      • JOOP! (joop_)
      • Jost (jost)
      • Kari Traa (kari_traa)
      • Kate spade new york (kate_spade_new_york)
      • Klättermusen (kla_ttermusen)
      • Knomo (knomo)
      • Lacoste (lacoste)
      • Leonhard heyden (leonhard_heyden)
      • Levi's (levi_s)
      • Liebeskind (liebeskind)
      • Liebeskind berlin (liebeskind_berlin)
      • Lifeventure (lifeventure)
      • Liu Jo (liu_jo)
      • Love Moschino (love_moschino)
      • Lowe Alpine (lowe_alpine)
      • Lundhags (lundhags)
      • Lyle & Scott (lyle_scott)
      • Mandarina Duck (mandarina_duck)
      • Matt & Nat (matt_nat)
      • Mi-Pac (mi_pac)
      • Mikamax (mikamax)
      • Nathan (nathan)
      • New Era (new_era)
      • Norrøna (norr_na)
      • ONLY (only)
      • Osprey (osprey)
      • Pacsafe (pacsafe)
      • Patagonia (patagonia)
      • Patrizia pepe (patrizia_pepe)
      • PICARD (picard)
      • Pinko (pinko)
      • Pinqponq (pinqponq)
      • Piquadro (piquadro)
      • Puma (puma)
      • Qwstion (qwstion)
      • Radley (radley)
      • Rains (rains)
      • Reebok (reebok)
      • Reebok Classic (reebok_classic)
      • Replay (replay)
      • Roxy (roxy)
      • Royal Republic (royal_republic)
      • Salomon (salomon)
      • Sandqvist (sandqvist)
      • SealLine (sealline)
      • Silva (silva)
      • Skigo (skigo)
      • Spibelt (spibelt)
      • Spikes & Sparrow (spikes_sparrow)
      • Still Nordic (still_nordic)
      • Strellson (strellson)
      • Superdry (superdry)
      • Swedteam (swedteam)
      • Tasmanian Tiger (tasmanian_tiger)
      • Ted Baker (ted_baker)
      • The bridge (the_bridge)
      • The Chesterfield Brand (the_chesterfield_brand)
      • The North Face (the_north_face)
      • Tiger of Sweden (tiger_of_sweden)
      • Timbuk2 (timbuk2)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Tommy Jeans (tommy_jeans)
      • Topo Designs (topo_designs)
      • Ucon Acrobatics (ucon_acrobatics)
      • Ultimate Direction (ultimate_direction)
      • Urberg (urberg)
      • USWE (uswe)
      • Valentino (valentino)
      • Versace Jeans Couture (versace_jeans_couture)
    • Hinta (price):
      • < 20€ (budget)
      • 20€ - 29€ (low)
      • 29€ - 39€ (medium)
      • > 39€ (high)
    • Mallin nimi (group):
      • Osprey Daylite (osprey_daylite)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Sulkumekanismi (sulkumekanismi):
      • Umpinainen (umpinainen)
      • Vetoketju (vetoketju)
    • Materiaalit (materiaali):
      • Elastaani (elastaani)
      • Huopa (huopa)
      • Kanvaasi (kanvaasi)
      • Keinonahka (keinonahka)
      • Komposiitti (komposiitti)
      • Mokkanahka (mokkanahka)
      • Muovi (muovi)
      • Nahka (nahka)
      • Nailon (nailon)
      • Pellava (pellava)
      • Polyakryyli (polyakryyli)
      • Polyamidi (polyamidi)
      • Polyesteri (polyesteri)
      • Polyuretaani (polyuretaani)
      • Puuvilla (puuvilla)
      • Silkki (silkki)
      • Synteettinen (synteettinen)
      • Tekstiili (tekstiili)
      • Vegaaninen nahka (vegaaninen_nahka)
    • Väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Kerma (kerma)
      • Koralli (koralli)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Mustavalkoinen (mustavalkoinen)
      • Oranssi (oranssi)
      • Printtikuosi (printtikuosi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Ruskeanharmaa (ruskeanharmaa)
      • Sininen (sininen)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Tuotteen korkeus (tuotteen_korkeus):
      • < 140 mm (tuotteen_korkeus_1)
      • 140 mm - 165 mm (tuotteen_korkeus_2)
      • 165 mm - 250 mm (tuotteen_korkeus_3)
      • ≥ 250 mm (tuotteen_korkeus_4)
    • Leveys (mm) (leveys_mm):
      • 50.0 mm (leveys_mm_50.0)
      • 60.0 mm (leveys_mm_60.0)
      • 63.5 mm (leveys_mm_63.5)
      • 80.0 mm (leveys_mm_80.0)
      • 90.0 mm (leveys_mm_90.0)
      • 220.0 mm (leveys_mm_220.0)
      • 230.0 mm (leveys_mm_230.0)
      • 270.0 mm (leveys_mm_270.0)
      • 380.0 mm (leveys_mm_380.0)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi