x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Vyölaukut

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 7
    • Nike Vyölaukku Nike NIKE SPORTSWEAR HERITAGE
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/109206881.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/109206879.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/143627346.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/105078497.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/116936668.jpg
      Nike Nike Vyölaukku Nike NIKE SPORTSWEAR HERITAGE Vyölaukku Nike NIKE SPORTSWEAR HERITAGE Vyölaukku Nike NIKE SPORTSWEAR HERITAGE The Nike Sportswear Heritage Hip Pack tekee varusteiden kuljettamisesta helppoa. Se tulee pehmustetulla, säädettävällä nauhalla, jonka avulla voit itse säätää istuvuutta. Polyesterikangas on kevyt ja kestävä. Säädettävä nauha tarjoaa mukautuvan istuvuuden. Vetoketjutaskut tarjoavat turvallisen säilytyksen pientavaralle. 100% polyesteriä (3)
      Nike Vyölaukku Nike NIKE SPORTSWEAR HERITAGE
      • 00666003611850
      • 00666003613182
      • NIS0376001000001
      • NIS0376002000001
      2
      good_buy
      20.90 EUR
    • Nike Heritage Hip Bag
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/147425036.jpg
      Nike Nike Heritage Hip Bag Heritage Hip Bag Heritage Hip Bag Nike Heritage Hip Pack pitää tärkeät tavarat käden ulottuvilla. Vyölaukku on pehmustettu ja siinä on säädettävä remmi, jonka avulla säädät istuvuuden sopivaksi. Kevyt ja kestävä polyesterikangas. Säädettävä remmi jonka avulla säädät laukun istuvuutta. Vetoketjulliset sivutaskut joissa pidät pientavarat tallessa. 100% polyesteriä (2)
      Nike Heritage Hip Bag
      • 00193145975880
      1
      25.90 EUR
    • Nike Expandable Waistpack
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/99035290.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/99366991.jpg
      Nike Nike Expandable Waistpack Expandable Waistpack Expandable Waistpack Juoksulaukku, joka on valmistettu laajenevasta Dri-Fit materiaalista, jotta saat juoksullesi mukaan kaiken tarpeellisen. (2)
      Nike Expandable Waistpack
      • 00887791165046
      1
      deal
      40.90 EUR
    • Nike Slim Waistpack 20
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/151783373.jpg
      Nike Nike Slim Waistpack 20 Slim Waistpack 20 Slim Waistpack 20 Kevyt ja kätevä juoksuvyö vetoketjullisella taskulla. Heijastavat yksityiskohdat (1)
      Nike Slim Waistpack 20
      • 00887791331649
      1
      deal
      31.90 EUR
    • Nike Gürteltasche
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/115261537.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/147555517.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/125924570.jpg
      Nike Nike Gürteltasche Gürteltasche Gürteltasche Material: Textile; Type of seal: Zip fastener; Design: External zip-up compartment, Two-way zipper; Extras: Label print, Adjustable, Tone-on-tone seams, Press lock, Robust fabric (1)
      Nike Gürteltasche
      • 00666003613694
      • NIS0709001000001
      1
      deal
      41.90 EUR
    • Nike Gürteltasche
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/161087587.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/161225619.jpg
      Nike Nike Gürteltasche Gürteltasche Gürteltasche Pattern: Plain coloured; Type of seal: Zip fastener; Design: Zip fastener; Extras: Label print, Mesh inserts; Size (volume): Medium (25-50 l) (1)
      Nike Gürteltasche
      • 00194493916600
      • NIS2228001000001
      1
      25.90 EUR
    • Nike Tech Crossbody Bag
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/150482727.jpg
      Nike Nike Tech Crossbody Bag Tech Crossbody Bag Tech Crossbody Bag (1)
      Nike Tech Crossbody Bag
      • 00193153902205
      1
      deal
      48.90 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Diilit IMPORTANT
        • true
      • Nike DEFAULT
        • nike
      • Eastpak DEFAULT
        • eastpak
      • Herschel DEFAULT
        • herschel
      • Halpa DEFAULT
        • budget
    • Mistä merkistä pidät eniten? (brand):
      • Nike (nike)
      • Eastpak (eastpak)
      • Herschel (herschel)
      • Abro (abro)
      • Adidas (adidas)
      • 2XU (2xu)
      • About You (about_you)
      • AEVOR (aevor)
      • Arc'teryx (arc_teryx)
      • Aunts & uncles (aunts_uncles)
      • Bergans (bergans)
      • Björn Borg (bjo_rn_borg)
      • BLACC (blacc)
      • Bogner (bogner)
      • Bree (bree)
      • Bric's (bric_s)
      • Burkely (burkely)
      • Burton (burton)
      • Calvin klein (calvin_klein)
      • CamelBak (camelbak)
      • Campomaggi (campomaggi)
      • Chrome (chrome)
      • Coach (coach)
      • Craft (craft)
      • Côte&Ciel (co_te_ciel)
      • Dakine (dakine)
      • Depeche (depeche)
      • Deuter (deuter)
      • Diesel (diesel)
      • DKNY (dkny)
      • Doughnut (doughnut)
      • Eagle creek (eagle_creek)
      • Emporio armani (emporio_armani)
      • Etienne Aigner (etienne_aigner)
      • Evoc (evoc)
      • Exped (exped)
      • Fischer (fischer)
      • Fjellpulken (fjellpulken)
      • Fjällräven (fja_llra_ven)
      • Forvert (forvert)
      • Fossil (fossil)
      • Fredsbruder (fredsbruder)
      • Gabs (gabs)
      • George Gina & Lucy (george_gina_lucy)
      • GUESS (guess)
      • Harold's (harold_s)
      • Harvest Label (harvest_label)
      • Hugo Boss (hugo_boss)
      • inov-8 (inov_8)
      • INYATI (inyati)
      • Iriedaily (iriedaily)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Jekyll & Hide (jekyll_hide)
      • Johnny Urban (johnny_urban)
      • JOOP! (joop_)
      • Jost (jost)
      • Kari Traa (kari_traa)
      • Kate spade new york (kate_spade_new_york)
      • Klättermusen (kla_ttermusen)
      • Knomo (knomo)
      • Lacoste (lacoste)
      • Leonhard heyden (leonhard_heyden)
      • Levi's (levi_s)
      • Liebeskind (liebeskind)
      • Liebeskind berlin (liebeskind_berlin)
      • Lifeventure (lifeventure)
      • Liu Jo (liu_jo)
      • Love Moschino (love_moschino)
      • Lowe Alpine (lowe_alpine)
      • Lundhags (lundhags)
      • Lyle & Scott (lyle_scott)
      • Mandarina Duck (mandarina_duck)
      • Matt & Nat (matt_nat)
      • Mikamax (mikamax)
      • Nathan (nathan)
      • New Era (new_era)
      • Norrøna (norr_na)
      • ONLY (only)
      • Osprey (osprey)
      • Pacsafe (pacsafe)
      • Patagonia (patagonia)
      • Patrizia pepe (patrizia_pepe)
      • PICARD (picard)
      • Pinqponq (pinqponq)
      • Piquadro (piquadro)
      • Puma (puma)
      • Qwstion (qwstion)
      • Radley (radley)
      • Rains (rains)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Reebok (reebok)
      • Reebok Classic (reebok_classic)
      • Replay (replay)
      • Roxy (roxy)
      • Royal Republic (royal_republic)
      • Salomon (salomon)
      • Sandqvist (sandqvist)
      • SealLine (sealline)
      • Silva (silva)
      • Skigo (skigo)
      • Spibelt (spibelt)
      • Spikes & Sparrow (spikes_sparrow)
      • Still Nordic (still_nordic)
      • Strellson (strellson)
      • Superdry (superdry)
      • Swedteam (swedteam)
      • Tasmanian Tiger (tasmanian_tiger)
      • Ted Baker (ted_baker)
      • The bridge (the_bridge)
      • The Chesterfield Brand (the_chesterfield_brand)
      • The North Face (the_north_face)
      • Tiger of Sweden (tiger_of_sweden)
      • Timbuk2 (timbuk2)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Tommy Jeans (tommy_jeans)
      • Topo Designs (topo_designs)
      • Ucon Acrobatics (ucon_acrobatics)
      • Ultimate Direction (ultimate_direction)
      • Urberg (urberg)
      • USWE (uswe)
      • Valentino (valentino)
      • Versace Jeans Couture (versace_jeans_couture)
    • Hinta (price):
      • < 20€ (budget)
      • 20€ - 29€ (low)
      • 29€ - 39€ (medium)
      • > 39€ (high)
    • Mallin nimi (group):
      • Osprey Daylite (osprey_daylite)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Sulkumekanismi (sulkumekanismi):
      • Umpinainen (umpinainen)
      • Vetoketju (vetoketju)
    • Materiaalit (materiaali):
      • Elastaani (elastaani)
      • Huopa (huopa)
      • Kanvaasi (kanvaasi)
      • Keinonahka (keinonahka)
      • Komposiitti (komposiitti)
      • Mokkanahka (mokkanahka)
      • Muovi (muovi)
      • Nahka (nahka)
      • Nailon (nailon)
      • Pellava (pellava)
      • Polyakryyli (polyakryyli)
      • Polyamidi (polyamidi)
      • Polyesteri (polyesteri)
      • Polyuretaani (polyuretaani)
      • Puuvilla (puuvilla)
      • Silkki (silkki)
      • Synteettinen (synteettinen)
      • Tekstiili (tekstiili)
      • Vegaaninen nahka (vegaaninen_nahka)
    • Väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Kerma (kerma)
      • Koralli (koralli)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Mustavalkoinen (mustavalkoinen)
      • Oranssi (oranssi)
      • Printtikuosi (printtikuosi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Ruskeanharmaa (ruskeanharmaa)
      • Sininen (sininen)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Tuotteen korkeus (tuotteen_korkeus):
      • < 140 mm (tuotteen_korkeus_1)
      • 140 mm - 165 mm (tuotteen_korkeus_2)
      • 165 mm - 250 mm (tuotteen_korkeus_3)
      • ≥ 250 mm (tuotteen_korkeus_4)
    • Leveys (mm) (leveys_mm):
      • 50.0 mm (leveys_mm_50.0)
      • 60.0 mm (leveys_mm_60.0)
      • 63.5 mm (leveys_mm_63.5)
      • 80.0 mm (leveys_mm_80.0)
      • 90.0 mm (leveys_mm_90.0)
      • 220.0 mm (leveys_mm_220.0)
      • 230.0 mm (leveys_mm_230.0)
      • 270.0 mm (leveys_mm_270.0)
      • 380.0 mm (leveys_mm_380.0)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi