x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Osprey Vyölaukut

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 19
    • Osprey Talon 6
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/174685496.jpg
      Osprey Osprey Talon 6 Talon 6 Talon 6 Miesten tilava vyölaukku aktiiviseen liikkumiseen Vyölaukussa on kaksi pullonpidikettä, ja se soveltuu hyvin mm. päiväretkelle, retkiluisteluun, hiihtoon ja pyöräilyyn. Vetoketjullisessa päälokerossa sekä sivujen vetoketjutaskuissa on runsaasti tilaa esim. välipaloille tai ohuelle takille sekä muulle tarpeelliselle pikkutavaralle. Laukun päällä olevien kompressiohihnojen avulla saat tiivistettyä sen kompaktiksi, taikka sujautettua hihnojen alle takin, kun vauhti kiihtyy ja takista täytyy pääs... (7)
      Osprey Talon 6
      • 00843820101027
      2
      good_buy
      85.00 EUR
    • Osprey Talon 6
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/170945681.jpg
      Osprey Osprey Talon 6 Talon 6 Talon 6 Osprey Talon 6 on vyötärölaukku . Sopii miehille. (6)
      Osprey Talon 6
      • 00843820101041
      2
      good_buy
      89.80 EUR
    • Osprey Seral 4
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/174849103.jpg
      Osprey Osprey Seral 4 Seral 4 Seral 4 Osprey Seral 4 w/Res - Reppu - Musta (10002949) (3)
      Osprey Seral 4
      • 00843820110081
      2
      good_buy
      73.00 EUR
    • Osprey UL Drysack 12 Lime
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/128796482.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/105331865.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/110577696.jpg
      Osprey Osprey UL Drysack 12 Lime UL Drysack 12 Lime UL Drysack 12 Lime Osprey Ultralight DrySack 12L on pakkauspussi . Sopii kaikille. (1)
      Osprey UL Drysack 12 Lime
      • 00845136008373
      4
      good_buy
      20.80 EUR
    • Osprey Tempest 6
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/174685499.jpg
      Osprey Osprey Tempest 6 Tempest 6 Tempest 6 Naisten tilava vyölaukku aktiiviseen liikkumiseen Vyölaukussa on kaksi pullonpidikettä, ja se soveltuu hyvin mm. päiväretkelle, retkiluisteluun, hiihtoon ja pyöräilyyn. Vetoketjullisessa päälokerossa sekä sivujen vetoketjutaskuissa on runsaasti tilaa esim. välipaloille tai ohuelle takille sekä muulle tarpeelliselle pikkutavaralle. Laukun päällä olevien kompressiohihnojen avulla saat tiivistettyä sen kompaktiksi, taikka sujautettua hihnojen alle takin, kun vauhti kiihtyy ja takista täytyy pääs... (3)
      Osprey Tempest 6
      • 00843820101683
      1
      85.00 EUR
    • Osprey Daylite Waist
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/174685521.jpg
      Osprey Osprey Daylite Waist Daylite Waist Daylite Waist Osprey Daylite Waist on vyötärölaukku vapaa-ajan harrastuksiin. Sopii kaikille. (1)
      Osprey Daylite Waist
      • 00843820112818
      2
      33.00 EUR
    • Osprey Daylite Waist
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/171450571.jpg
      Osprey Osprey Daylite Waist Daylite Waist Daylite Waist Osprey Daylite Waist on vyötärölaukku vapaa-ajan harrastuksiin. Sopii kaikille. (1)
      Osprey Daylite Waist
      • 00843820109948
      2
      33.00 EUR
    • Osprey Savu 2
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/174552583.jpg
      Osprey Osprey Savu 2 Savu 2 Savu 2 Osprey Savu 2 - Reppu - Musta (10002947) (1)
      Osprey Savu 2
      • 00843820110043
      2
      54.80 EUR
    • Osprey Ul Stuff Waist Pack 1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/174685543.jpg
      Osprey Osprey Ul Stuff Waist Pack 1 Ul Stuff Waist Pack 1 Ul Stuff Waist Pack 1 Osprey UL Stuff Waist Pack 1 on vyötärölaukku matkalle. Sopii kaikille. (1)
      Osprey Ul Stuff Waist Pack 1
      • 00843820116076
      2
      28.00 EUR
    • Osprey Talon 6
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/170945715.jpg
      Osprey Osprey Talon 6 Talon 6 Talon 6 Osprey Talon 6 on vyötärölaukku . Sopii miehille. (1)
      Osprey Talon 6
      • 00843820107562
      1
      89.80 EUR
    • Osprey UL Stuff Waist Pack 1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/174656483.jpg
      Osprey Osprey UL Stuff Waist Pack 1 UL Stuff Waist Pack 1 UL Stuff Waist Pack 1 Osprey UL Stuff Waist Pack 1 on vyötärölaukku matkalle. Sopii kaikille. (1)
      Osprey UL Stuff Waist Pack 1
      • 00843820116113
      1
      29.80 EUR
    • Osprey Daylite Waist
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/174634766.jpg
      Osprey Osprey Daylite Waist Daylite Waist Daylite Waist Osprey Daylite Waist on vyötärölaukku vapaa-ajan harrastuksiin. Sopii kaikille. (1)
      Osprey Daylite Waist
      • 00843820112795
      1
      34.80 EUR
    • Osprey Daylite Waist
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/173793841.jpg
      Osprey Osprey Daylite Waist Daylite Waist Daylite Waist Vyölaukku matkoille ja retkille Kevytrakenteinen vyölaukku kahdella tilavalla, vetoketjullisella taskulla. Käytännöllinen ja kompakti säilytyspaikka tärkeimmille tavaroille matkustettaessa tai arkikäytössä kun haluat taittaa taivalta kevein kantamuksin. Vyölaukun pienemmän taskun sisävuori on käsitelty naarmuja aiheuttamattomaksi, jonka ansiosta se toimii erinomaisena säilytyspaikkana esimerkiksi aurinkolaseille, puhelimelle ja kuulokkeille. Sisältä löytyy kiinnityspaikka avaimille. Säädettäv... (1)
      Osprey Daylite Waist
      1
      33.00 EUR
    • Osprey Stealth Waist Wallet
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/173793997.jpg
      Osprey Osprey Stealth Waist Wallet Stealth Waist Wallet Stealth Waist Wallet Rahavyö passille, rahoille ja muille matkustusasiakirjoille. Vaatteiden alle piiloutuva litteä rahavyö on pehmeä ihoa vasten ja siinä on joustava säätövyö. Piilotasku rahoille ja RFID-suoja korttien etälukua vastaan. (1)
      Osprey Stealth Waist Wallet
      1
      27.95 EUR
    • Osprey Daylite Waist
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/175051713.jpg
      Osprey Osprey Daylite Waist Daylite Waist Daylite Waist Osprey Daylite Waist on vyötärölaukku vapaa-ajan harrastuksiin. Sopii kaikille. (1)
      Osprey Daylite Waist
      • 00843820112856
      1
      34.80 EUR
    • Osprey UL Stuff Waist Pack 1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/174656538.jpg
      Osprey Osprey UL Stuff Waist Pack 1 UL Stuff Waist Pack 1 UL Stuff Waist Pack 1 Osprey UL Stuff Waist Pack 1 on vyötärölaukku matkalle. Sopii kaikille. (1)
      Osprey UL Stuff Waist Pack 1
      • 00843820116090
      1
      29.80 EUR
    • Osprey Daylite Waist
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/173400497.jpg
      Osprey Osprey Daylite Waist Daylite Waist Daylite Waist Vyölaukku matkoille ja retkille Kevytrakenteinen vyölaukku kahdella tilavalla, vetoketjullisella taskulla. Käytännöllinen ja kompakti säilytyspaikka tärkeimmille tavaroille matkustettaessa tai arkikäytössä kun haluat taittaa taivalta kevein kantamuksin. Vyölaukun pienemmän taskun sisävuori on käsitelty naarmuja aiheuttamattomaksi, jonka ansiosta se toimii erinomaisena säilytyspaikkana esimerkiksi aurinkolaseille, puhelimelle ja kuulokkeille. Sisältä löytyy kiinnityspaikka avaimille. Säädettäv... (1)
      Osprey Daylite Waist
      • 00843820102680
      1
      33.00 EUR
    • Osprey Savu 2
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/175051678.jpg
      Osprey Osprey Savu 2 Savu 2 Savu 2 Osprey Savu 2 on vyötärölaukku maastopyöräilyyn. Sopii kaikille. (1)
      Osprey Savu 2
      • 00843820112139
      1
      54.80 EUR
    • Osprey Tempest 6
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/170945726.jpg
      Osprey Osprey Tempest 6 Tempest 6 Tempest 6 Osprey Tempest 6 - Reppu - S / M (10002749) (1)
      Osprey Tempest 6
      • 00843820101669
      1
      92.80 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Diilit IMPORTANT
        • true
      • Nike DEFAULT
        • nike
      • Eastpak DEFAULT
        • eastpak
      • Herschel DEFAULT
        • herschel
      • Halpa DEFAULT
        • budget
    • Mistä merkistä pidät eniten? (brand):
      • Nike (nike)
      • Eastpak (eastpak)
      • Herschel (herschel)
      • Abro (abro)
      • Adidas (adidas)
      • 2XU (2xu)
      • About You (about_you)
      • AEVOR (aevor)
      • Aldo (aldo)
      • Arc'teryx (arc_teryx)
      • Armani Exchange (armani_exchange)
      • Aunts & uncles (aunts_uncles)
      • Beretta (beretta)
      • Bergans (bergans)
      • Bogner (bogner)
      • BOSS (boss)
      • Bree (bree)
      • Bric's (bric_s)
      • Burkely (burkely)
      • Burton (burton)
      • Calvin Klein (calvin_klein)
      • Calvin Klein Jeans (calvin_klein_jeans)
      • CamelBak (camelbak)
      • Campomaggi (campomaggi)
      • Carhartt WIP (carhartt_wip)
      • Champion (champion)
      • Chesterfield (chesterfield)
      • Chrome (chrome)
      • Coach (coach)
      • Coccinelle (coccinelle)
      • Columbia (columbia)
      • Coxa Carry (coxa_carry)
      • Craft (craft)
      • Craghoppers (craghoppers)
      • Côte&Ciel (co_te_ciel)
      • Dakine (dakine)
      • Depesche (depesche)
      • Deuter (deuter)
      • Diesel (diesel)
      • DKNY (dkny)
      • Eagle creek (eagle_creek)
      • Ellesse (ellesse)
      • Emporio Armani (emporio_armani)
      • Etienne Aigner (etienne_aigner)
      • Expatrié (expatrie_)
      • Fauna (fauna)
      • FILA (fila)
      • Fischer (fischer)
      • Fjällräven (fja_llra_ven)
      • Forvert (forvert)
      • Fossil (fossil)
      • FRILUFTS (frilufts)
      • Furla (furla)
      • George Gina & Lucy (george_gina_lucy)
      • GUESS (guess)
      • Harbour 2nd (harbour_2nd)
      • Harold's (harold_s)
      • Harvest Label (harvest_label)
      • Helly Hansen (helly_hansen)
      • Hugo Boss (hugo_boss)
      • Hunter (hunter)
      • INYATI (inyati)
      • Iriedaily (iriedaily)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Johnny Urban (johnny_urban)
      • JOOP! (joop_)
      • Kapten & Son (kapten_son)
      • Kari Traa (kari_traa)
      • Kipling (kipling)
      • Knomo (knomo)
      • Lacoste (lacoste)
      • Levi's (levi_s)
      • Liebeskind (liebeskind)
      • Liebeskind berlin (liebeskind_berlin)
      • Lifeventure (lifeventure)
      • Liu Jo (liu_jo)
      • Love Moschino (love_moschino)
      • Lowepro (lowepro)
      • Mandarina Duck (mandarina_duck)
      • Matt & Nat (matt_nat)
      • Michael Kors (michael_kors)
      • Mikamax (mikamax)
      • Millican (millican)
      • Moss Copenhagen (moss_copenhagen)
      • Mywalit (mywalit)
      • Nathan (nathan)
      • New Era (new_era)
      • Norrøna (norr_na)
      • OMM (omm)
      • Osprey (osprey)
      • Pacsafe (pacsafe)
      • Patagonia (patagonia)
      • Peak Performance (peak_performance)
      • PICARD (picard)
      • Pieces (pieces)
      • Piquadro (piquadro)
      • Puma (puma)
      • Quiksilver (quiksilver)
      • Qwstion (qwstion)
      • Radley (radley)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Reebok (reebok)
      • Reebok Classic (reebok_classic)
      • Replay (replay)
      • Royal Republic (royal_republic)
      • Salomon (salomon)
      • Sandqvist (sandqvist)
      • Sea to Summit (sea_to_summit)
      • SealLine (sealline)
      • Silva (silva)
      • Sisters point (sisters_point)
      • Skigo (skigo)
      • Spibelt (spibelt)
      • Spikes & Sparrow (spikes_sparrow)
      • Steve madden (steve_madden)
      • Still Nordic (still_nordic)
      • Strellson (strellson)
      • Superdry (superdry)
      • Swedteam (swedteam)
      • Swix (swix)
      • Tasmanian Tiger (tasmanian_tiger)
      • Tatonka (tatonka)
      • Ted Baker (ted_baker)
      • The bridge (the_bridge)
      • The Chesterfield Brand (the_chesterfield_brand)
      • The North Face (the_north_face)
      • Thermo poc (thermo_poc)
      • Thule (thule)
      • Tiger of Sweden (tiger_of_sweden)
      • Tom Tailor (tom_tailor)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Tommy Jeans (tommy_jeans)
      • Topo Designs (topo_designs)
      • Ucon Acrobatics (ucon_acrobatics)
      • Ultimate Direction (ultimate_direction)
      • Urban Classics (urban_classics)
      • Urberg (urberg)
      • USWE (uswe)
      • Valentino (valentino)
      • Vans (vans)
      • Vaude (vaude)
      • Versace Jeans Couture (versace_jeans_couture)
      • Zwillingsherz (zwillingsherz)
    • Hinta (price):
      • < 20€ (budget)
      • 20€ - 29€ (low)
      • 29€ - 39€ (medium)
      • > 39€ (high)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi