x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Swegmark Bikinit

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 1
    • Swegmark Flower Bikini Bra
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/98743618.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/126011343.jpg
      Swegmark Swegmark Flower Bikini Bra Flower Bikini Bra Flower Bikini Bra Todella hienot Swegmark-bikiniliivit, joissa on ihana kukkakuviointi. Liivien kupit ovat topatut, mikä tukee hyvin ja muotoilee povea kauniisti. Kuppien alla on joustava resori, joka pitää liivit paikoillaan ja korostaa vartalon muotoja. Olkaimet ovat säädettävät ja nikkelitön kiinnityshakanen on selkäpuolella. Trendikäs ja hyvännäköinen bikiniyläosa, joka on myös mukava käytössä. Samasta sarjasta löytyy myös kaunis bikinialaosa. (1)
      Swegmark Flower Bikini Bra
      • 07319720487446
      • 07319720514890
      1
      44.90 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Diilit IMPORTANT
        • true
      • Lascana DEFAULT
        • lascana
      • Calvin Klein DEFAULT
        • calvin_klein
      • Adidas DEFAULT
        • adidas
      • Nike DEFAULT
        • nike
    • Merkki (brand):
      • Calvin Klein (calvin_klein)
      • Adidas (adidas)
      • Nike (nike)
      • Primadonna (primadonna)
      • Freya (freya)
      • Abecita (abecita)
      • About You (about_you)
      • Akela Surf (akela_surf)
      • Anita Rosa Faia (anita_rosa_faia)
      • Arena (arena)
      • Becksöndergaard (beckso_ndergaard)
      • Bench (bench)
      • Billabong (billabong)
      • Björn Borg (bjo_rn_borg)
      • BLACC (blacc)
      • Body Glove (body_glove)
      • Boob (boob)
      • Bruno Banani (bruno_banani)
      • Buffalo (buffalo)
      • Carriwell (carriwell)
      • Catwalk junkie (catwalk_junkie)
      • Champion (champion)
      • Chantelle (chantelle)
      • Chiemsee (chiemsee)
      • Color Kids (color_kids)
      • DEDICATED (dedicated)
      • Diesel (diesel)
      • Dorina (dorina)
      • Dorothy Perkins (dorothy_perkins)
      • EDITED The Label (edited_the_label)
      • Ellesse (ellesse)
      • Esotiq (esotiq)
      • Esprit (esprit)
      • Femilet (femilet)
      • FOX (fox)
      • Free People (free_people)
      • Funkita (funkita)
      • GUESS (guess)
      • Head (head)
      • Helly Hansen (helly_hansen)
      • Hollister (hollister)
      • Hot Anatomy (hot_anatomy)
      • Hunkemoller (hunkemoller)
      • Hurley (hurley)
      • Inwear (inwear)
      • Jette (jette)
      • Kangaroos (kangaroos)
      • LASCANA (lascana)
      • LeGer By Lena Gercke (leger_by_lena_gercke)
      • Lindberg (lindberg)
      • Maloja (maloja)
      • Marie jo (marie_jo)
      • Marlies Dekkers (marlies_dekkers)
      • Minkpink (minkpink)
      • Miss Selfridge (miss_selfridge)
      • Molo (molo)
      • Name it (name_it)
      • Noppies (noppies)
      • O'Neill (o_neill)
      • OAS (oas)
      • Odd Molly (odd_molly)
      • Oneill (oneill)
      • ONLY (only)
      • Panos Emporio (panos_emporio)
      • Patagonia (patagonia)
      • Petite fleur (petite_fleur)
      • Pieces (pieces)
      • PrAna (prana)
      • Protest (protest)
      • Puma (puma)
      • Rip Curl (rip_curl)
      • Roxy (roxy)
      • Röhnisch (ro_hnisch)
      • s.Oliver (s_oliver)
      • s.Oliver Red Label (s_oliver_red_label)
      • Salming (salming)
      • Samsoe & Samsoe (samsoe_samsoe)
      • Seafolly (seafolly)
      • Shiwi (shiwi)
      • Skiny (skiny)
      • Sloggi (sloggi)
      • Small Rags (small_rags)
      • Speedo (speedo)
      • Sunseeker (sunseeker)
      • Superdry (superdry)
      • Svea (svea)
      • Swegmark (swegmark)
      • Swim By Zizzi (swim_by_zizzi)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Triumph (triumph)
      • Tyr (tyr)
      • Venice beach (venice_beach)
      • Vero Moda (vero_moda)
      • Volcom (volcom)
      • Waikani Beachwear (waikani_beachwear)
      • Watercult (watercult)
      • Wyte (wyte)
      • Zadig & Voltaire (zadig_voltaire)
      • Zealous (zealous)
      • Zizzi (zizzi)
      • Zoggs (zoggs)
    • Hinta (price):
      • < 28 € (budget)
      • 28 € - 35 € (price_2)
      • 35 € - 45 € (price_3)
      • ≥ 45 € (price_4)
    • Bikinien koko (bikinien_koko):
      • 32 (32)
      • 32/A-B (32_a_b)
      • 34 (34)
      • 34/A-B (34_a_b)
      • 34/C-D (34_c_d)
      • 34 A (34_a)
      • 34 B (34_b)
      • 34 C (34_c)
      • 34 D (34_d)
      • 36 (36)
      • 36/A-B (36_a_b)
      • 36/B (36_b)
      • 36/C (36_c)
      • 36/C-D (36_c_d)
      • 36 A (36_a)
      • 36 D (36_d)
      • 36 E (36_e)
      • 36 F (36_f)
      • 38 (38)
      • 38/A (38_a)
      • 38/A-B (38_a_b)
      • 38/B (38_b)
      • 38/C (38_c)
      • 38/C-D (38_c_d)
      • 38/D (38_d)
      • 38/E (38_e)
      • 40 (40)
      • 40/A-B (40_a_b)
      • 40/B (40_b)
      • 40/C (40_c)
      • 40/C-D (40_c_d)
      • 40/D (40_d)
      • 40/E (40_e)
      • 40/F (40_f)
      • 42 (42)
      • 42/C-D (42_c_d)
      • 42 B (42_b)
      • 42 C (42_c)
      • 42 D (42_d)
      • 44 (44)
      • 44 B (44_b)
      • 44 C (44_c)
      • 44 D (44_d)
      • 44 E (44_e)
      • 46 (46)
      • 48 (48)
      • 50 (50)
      • 70 A (70_a)
      • 70 B (70_b)
      • 70 C (70_c)
      • 75 A (75_a)
      • 75 B (75_b)
      • 75 C (75_c)
      • 80 (80)
      • 80 B (80_b)
      • 80 D (80_d)
      • 80 E (80_e)
      • 85 A (85_a)
      • 85 B (85_b)
      • 85 C (85_c)
      • 85 D (85_d)
      • 85 F (85_f)
      • 104 (104)
      • 128 (128)
      • 170 (170)
      • L (l)
      • M (m)
      • S (s)
      • XL (xl)
      • XS (xs)
      • XXL (xxl)
      • XXS (xxs)
    • Bikinin malli (bikinin_malli):
      • Balconette (balconette)
      • Bandeau (bandeau)
      • Bustier (bustier)
      • High neck (high_neck)
      • Isot kuppikoot (isot_kuppikoot)
      • Kaarituki (kaarituki)
      • Kolmio (kolmio)
      • Push-up (push_up)
    • Uima-asun tyyppi (uima_asun_tyyppi):
      • Alaosa (alaosa)
      • Yläosa (yla_osa)
    • Väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Koralli (koralli)
      • Kulta (kulta)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Mustavalkoinen (mustavalkoinen)
      • Nude (nude)
      • Oranssi (oranssi)
      • Printtikuosi (printtikuosi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Sininen (sininen)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Kuvio (kuvio):
      • Eläinkuvio (ela_inkuvio)
      • Etninen kuvio (etninen_kuvio)
      • Kukallinen (kukallinen)
      • Logo (logo)
      • Monivärinen (moniva_rinen)
      • Pilkullinen (pilkullinen)
      • Printti (printti)
      • Raidallinen (raidallinen)
      • Ruudullinen (ruudullinen)
      • Shapes (shapes)
      • Symmetrinen kuvio (symmetrinen_kuvio)
      • Tavallinen (tavallinen)
      • Tähti (ta_hti)
      • Yksivärinen (yksiva_rinen)
    • Sukupuoli (sukupuoli):
      • Aikuiset (aikuiset)
      • Lapset (lapset)
      • Miehet (miehet)
      • Naiset (naiset)
      • Tytöt (tyto_t)
      • Unisex (unisex)
    • Alusvaatteen koko (alusvaatteen_koko):
      • 32 (32)
      • 34 (34)
      • 36 (36)
      • 38 (38)
      • 40 (40)
      • 42 (42)
      • 44 (44)
      • 46 (46)
      • 48 (48)
      • 50 (50)
      • L (l)
      • S (s)
      • XL (xl)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Materiaalit (materiaali):
      • Elastaani (elastaani)
      • Kumi (kumi)
      • Muovi (muovi)
      • Nailon (nailon)
      • Polyakryyli (polyakryyli)
      • Polyamidi (polyamidi)
      • Polyesteri (polyesteri)
      • Synteettinen (synteettinen)
      • Trikoo (trikoo)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi