x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    DVD

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}

    osta DVD

      • Diilit Diilit
      • Lapsille DVD-elokuvat ja -sarjat lapsille
      • Toiminta ja seikkailu Toiminta- ja seikkailuelokuvat
      • TV-sarjojen tuotantokaudet TV-sarjojen tuotantokaudet DVD-levyillä
      • Lännenelokuvat Lännenelokuvat DVD-levyillä
      • Draama Draamaelokuvat DVD
    0 - 24
    • Disney Frozen/Frozen II
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/150267338.jpg
      Disney Disney Frozen/Frozen II Frozen/Frozen II Frozen/Frozen II (167)
      Disney Frozen/Frozen II
      1
      good_buy
      most_sold
      22.90 EUR
    • Vlmedia Muumi - Täydellinen kokoelma (34-disc)
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/122472704.jpg
      Vlmedia Vlmedia Muumi - Täydellinen kokoelma (34-disc) Muumi - Täydellinen kokoelma (34-disc) Muumi - Täydellinen kokoelma (34-disc) (165)
      Vlmedia Muumi - Täydellinen kokoelma (34-disc)
      • 06416415843875
      • 118980
      1
      good_buy
      72.90 EUR
    • Disney Klassiko 57 - Frozen II
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/150267336.jpg
      Disney Disney Klassiko 57 - Frozen II Klassiko 57 - Frozen II Klassiko 57 - Frozen II (128)
      Disney Klassiko 57 - Frozen II
      1
      good_buy
      19.90 EUR
    • Warner Home Video Joker
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/146914537.jpg
      Warner Home Video Warner Home Video Joker Joker Joker (124)
      Warner Home Video Joker
      • 07340112751425
      1
      good_buy
      19.90 EUR
    • Twentieth Century Fox Star Wars: Episode 1-3 (3 disc) - DVD
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/149390860.jpg
      Twentieth Century Fox Twentieth Century Fox Star Wars: Episode 1-3 (3 disc) - DVD Star Wars: Episode 1-3 (3 disc) - DVD Star Wars: Episode 1-3 (3 disc) - DVD (104)
      Twentieth Century Fox Star Wars: Episode 1-3 (3 disc) - DVD
      • 07340112723729
      1
      good_buy
      15.90 EUR
    • Vlmedia Rambo: Last Blood
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/146487189.jpg
      Vlmedia Vlmedia Rambo: Last Blood Rambo: Last Blood Rambo: Last Blood (65)
      Vlmedia Rambo: Last Blood
      • 06416548614519
      1
      good_buy
      17.90 EUR
    • Disney Star Wars - The Rise of Skywalker
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/150152891.jpg
      Disney Disney Star Wars - The Rise of Skywalker Star Wars - The Rise of Skywalker Star Wars - The Rise of Skywalker (65)
      Disney Star Wars - The Rise of Skywalker
      1
      good_buy
      19.90 EUR
    • Universal (Sony) Downton Abbey - The Movie
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/146438844.jpg
      Universal (Sony) Universal (Sony) Downton Abbey - The Movie Downton Abbey - The Movie Downton Abbey - The Movie (65)
      Universal (Sony) Downton Abbey - The Movie
      1
      good_buy
      17.90 EUR
    • Nordisk film Olen suomalainen
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/146438816.jpg
      Nordisk film Nordisk film Olen suomalainen Olen suomalainen Olen suomalainen (46)
      Nordisk film Olen suomalainen
      • 06420201175439
      1
      good_buy
      17.90 EUR
    • FOX Terminator: Dark Fate
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/148409748.jpg
      FOX FOX Terminator: Dark Fate Terminator: Dark Fate Terminator: Dark Fate (29)
      FOX Terminator: Dark Fate
      • 07340112751135
      1
      good_buy
      19.90 EUR
    • Vlmedia Korpelan kujanjuoksu - Kausi 3
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/123373007.jpg
      Vlmedia Vlmedia Korpelan kujanjuoksu - Kausi 3 Korpelan kujanjuoksu - Kausi 3 Korpelan kujanjuoksu - Kausi 3 (22)
      Vlmedia Korpelan kujanjuoksu - Kausi 3
      • 06416415652989
      • 122661
      1
      good_buy
      17.90 EUR
    • Warner Home Video IT: Chapter Two
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/146027851.jpg
      Warner Home Video Warner Home Video IT: Chapter Two IT: Chapter Two IT: Chapter Two (21)
      Warner Home Video IT: Chapter Two
      • 07340112751340
      1
      good_buy
      19.90 EUR
    • Universal (Sony) The Lighthouse
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/149515961.jpg
      Universal (Sony) Universal (Sony) The Lighthouse The Lighthouse The Lighthouse (18)
      Universal (Sony) The Lighthouse
      1
      good_buy
      17.90 EUR
    • Twentieth Century Fox Beverly Hills 90210 - Complete Series
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/123846456.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/149048173.jpg
      Twentieth Century Fox Twentieth Century Fox Beverly Hills 90210 - Complete Series Beverly Hills 90210 - Complete Series Beverly Hills 90210 - Complete Series (14)
      Twentieth Century Fox Beverly Hills 90210 - Complete Series
      • 07332431034969
      • 75754
      1
      good_buy
      72.90 EUR
    • Universal Pictures Downton Abbey - Complete Series DVD
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/150161183.jpg
      Universal Pictures Universal Pictures Downton Abbey - Complete Series DVD Downton Abbey - Complete Series DVD Downton Abbey - Complete Series DVD (13)
      Universal Pictures Downton Abbey - Complete Series DVD
      • 05053083191382
      1
      good_buy
      62.90 EUR
    • Universal (Sony) Once Upon a Time in Hollywood
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/145487162.jpg
      Universal (Sony) Universal (Sony) Once Upon a Time in Hollywood Once Upon a Time in Hollywood Once Upon a Time in Hollywood (12)
      Universal (Sony) Once Upon a Time in Hollywood
      • 07330031007123
      1
      good_buy
      17.90 EUR
    • Sf Late Lammas -elokuva: Farmageddon
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/149404843.jpg
      Sf Sf Late Lammas -elokuva: Farmageddon Late Lammas -elokuva: Farmageddon Late Lammas -elokuva: Farmageddon (12)
      Sf Late Lammas -elokuva: Farmageddon
      • 07333018016507
      1
      good_buy
      17.90 EUR
    • Sf The James Bond Collection (DVD)
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/137839542.jpg
      Sf Sf The James Bond Collection (DVD) The James Bond Collection (DVD) The James Bond Collection (DVD) (11)
      Sf The James Bond Collection (DVD)
      • 07333018007345
      • DVDBONDBOXSP
      • 117846
      1
      62.90 EUR
    • Vlmedia Weed - Hopeanuolen poika (8-disc Box)
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/147395637.jpg
      Vlmedia Vlmedia Weed - Hopeanuolen poika (8-disc Box) Weed - Hopeanuolen poika (8-disc Box) Weed - Hopeanuolen poika (8-disc Box) (11)
      Vlmedia Weed - Hopeanuolen poika (8-disc Box)
      • 06416548616810
      1
      good_buy
      22.90 EUR
    • Nordisk film Beck 36 - Ohuella jäällä
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/123337120.jpg
      Nordisk film Nordisk film Beck 36 - Ohuella jäällä Beck 36 - Ohuella jäällä Beck 36 - Ohuella jäällä (11)
      Nordisk film Beck 36 - Ohuella jäällä
      • 07332421063894
      • 120940
      1
      good_buy
      17.90 EUR
    • Fox-Paramount Paw Patrol - Ryhmä Hau - Koko ensimmäinen tuotantokausi (10-disc)
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/123335984.jpg
      Fox-Paramount Fox-Paramount Paw Patrol - Ryhmä Hau - Koko ensimmäinen tuotantokausi (10-disc) Paw Patrol - Ryhmä Hau - Koko ensimmäinen tuotantokausi (10-disc) Paw Patrol - Ryhmä Hau - Koko ensimmäinen tuotantokausi (10-disc) (11)
      Fox-Paramount Paw Patrol - Ryhmä Hau - Koko ensimmäinen tuotantokausi (10-disc)
      • 07340112732400
      • 113798
      1
      good_buy
      42.90 EUR
    • Disney Leijonakuningas (2019)
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/144544488.jpg
      Disney Disney Leijonakuningas (2019) Leijonakuningas (2019) Leijonakuningas (2019) (7)
      Disney Leijonakuningas (2019)
      • 08717418553395
      2
      16.95 EUR
    • Vlmedia Serranon Perhe - Täydellinen kokoelma (43 disc)
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/123374726.jpg
      Vlmedia Vlmedia Serranon Perhe - Täydellinen kokoelma (43 disc) Serranon Perhe - Täydellinen kokoelma (43 disc) Serranon Perhe - Täydellinen kokoelma (43 disc) (10)
      Vlmedia Serranon Perhe - Täydellinen kokoelma (43 disc)
      • 06416415957077
      • 122193
      1
      91.95 EUR
    • Disney Disney Klassikko 32: Leijonakuningas
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/133476048.jpg
      Disney Disney Disney Klassikko 32: Leijonakuningas Disney Klassikko 32: Leijonakuningas Disney Klassikko 32: Leijonakuningas Koe Disneyn klassikkoelokuva Leijonakuningas kerta toisensa jälkeen! Nauti henkeäsalpaavan kauniista musiikista ja tutustu Simbaan, Pumbaan, Timoniin ja heidän ystäviinsä Jylhäkalliolla. (4)
      Disney Disney Klassikko 32: Leijonakuningas
      • 08717418307066
      • 104925
      3
      9.95 EUR
    2 157
    • Quick filters (quick_questions):
      • Diilit IMPORTANT
        • true
      • Lapsille DEFAULT
        • koko_perhe
        • animaatio
      • Toiminta ja seikkailu DEFAULT
        • toiminta
        • seikkailu
      • TV-sarjojen tuotantokaudet DEFAULT
        • tv_sarja
      • Lännenelokuvat DEFAULT
        • la_nnenelokuva
      • Draama DEFAULT
        • draama
    • Hinta (price):
      • < 13 € (budget)
      • 13 € - 18 € (price_13_18)
      • 18 € - 23 € (price_18_23)
      • ≥ 23 € (price_23)
    • Etsi suosituimpia nimellä (group):
      • 21 Jump Street (21_jump_street)
      • 24 (24)
      • 101 Dalmatialaista (101_dalmatialaista)
      • 4400 (4400)
      • Agatha Christie Hour (agatha_christie_hour)
      • Aku Ankka (aku_ankka)
      • Aladdin (aladdin)
      • Alvin ja pikkuoravat (alvin_ja_pikkuoravat)
      • American Dad (american_dad)
      • Aristokatit (aristokatit)
      • Arrow (arrow)
      • Atlantis - Kadonnut kaupunki (atlantis_kadonnut_kaupunki)
      • Autot (autot)
      • Avengers (avengers)
      • Ballers (ballers)
      • Bambi (bambi)
      • Barbie (barbie)
      • Batman (batman)
      • Bel-Airin Prinssi (bel_airin_prinssi)
      • Bernard ja Bianca (bernard_ja_bianca)
      • Better Call Saul (better_call_saul)
      • Big Hero 6 (big_hero_6)
      • Black Mirror (black_mirror)
      • Blindspot (blindspot)
      • Blues Brothers (blues_brothers)
      • Boardwalk Empire (boardwalk_empire)
      • Bones (bones)
      • Borgiat, maan ja taivaan valtiaat (borgiat_maan_ja_taivaan_valtiaat)
      • Breaking Bad (breaking_bad)
      • Brokeback Mountain (brokeback_mountain)
      • Captain America (captain_america)
      • Catwoman (catwoman)
      • Coco (coco)
      • Criminal Minds (criminal_minds)
      • Dallas (dallas)
      • Daredevil (daredevil)
      • Deadpool (deadpool)
      • Die Hard (die_hard)
      • Doria Etsimässä (doria_etsima_ssa_)
      • Eloonjääneet (eloonja_a_neet)
      • Elämän Suola (ela_ma_n_suola)
      • Empire (empire)
      • Ensisilmäyksellä (ensisilma_yksella_)
      • Entourage (entourage)
      • Family Guy (family_guy)
      • Fast & Furious (fast_furious)
      • Frasier (frasier)
      • Frendit (frendit)
      • Frozen (frozen)
      • Futurama (futurama)
      • Game of Thrones (game_of_thrones)
      • Ghostbusters (ghostbusters)
      • Gladiaattori (gladiaattori)
      • Gossip Girl (gossip_girl)
      • Greyn Anatomia (greyn_anatomia)
      • Halo Wars 2 (halo_wars_2)
      • Harry Potter (harry_potter)
      • Hawaii Five-O (hawaii_five_o)
      • Hellraiser (hellraiser)
      • Hercule Poirot (hercule_poirot)
      • Herkules (herkules)
      • Hill Street Blues (hill_street_blues)
      • House (house)
      • House of Cards (house_of_cards)
      • Hurja joukko (hurja_joukko)
      • Ice Age (ice_age)
      • Ihmeperhe (ihmeperhe)
      • Iron Man (iron_man)
      • Isänmaan puolesta (isa_nmaan_puolesta)
      • James Bond (james_bond)
      • Joulukalenteri DVD (joulukalenteri_dvd)
      • Kaunotar ja Hirviö (kaunotar_ja_hirvio_)
      • Kick-Ass (kick_ass)
      • Kill Bill (kill_bill)
      • Kingsman (kingsman)
      • Kirjeitä Iwo Jimalta (kirjeita_iwo_jimalta)
      • Komisario Frost (komisario_frost)
      • Kotiin takaisin (kotiin_takaisin)
      • Kovan onnen kundi (kovan_onnen_kundi)
      • Kummisetä (kummiseta_)
      • Kung Fu Panda (kung_fu_panda)
      • Kylmä Rinki - Oz (kylma_rinki_oz)
      • Langalla (langalla)
      • Leijonakuningas (leijonakuningas)
      • Liisa Ihmemaassa (liisa_ihmemaassa)
      • Line of Duty (line_of_duty)
      • Lost (lost)
      • Lost Girl (lost_girl)
      • Lumikki ja seitsemän kääpiötä (lumikki_ja_seitsema_n_ka_a_pio_ta_)
      • MacGyver (macgyver)
      • Mamma Mia! (mamma_mia_)
      • Matrix (matrix)
      • Mauri Kunnas - Joulupukki (mauri_kunnas_joulupukki)
      • Melrose Place (melrose_place)
      • Mentalist (mentalist)
      • Miehen puolikkaat (miehen_puolikkaat)
      • Mies ja alaston ase (mies_ja_alaston_ase)
      • Mikki Hiiri (mikki_hiiri)
      • Mission Impossible (mission_impossible)
      • Moderni Perhe (moderni_perhe)
      • Monster High (monster_high)
      • Mullan alla (mullan_alla)
      • Muumit (muumit)
      • My Little Pony (my_little_pony)
      • Nalle Puh (nalle_puh)
      • Narcos (narcos)
      • NCIS (ncis)
      • NCIS: Los Angeles (ncis_los_angeles)
      • Nemoa Etsimässä (nemoa_etsima_ssa_)
      • Oculus (oculus)
      • Office USA (office_usa)
      • Olipa kerran avaruus (olipa_kerran_avaruus)
      • One Piece (one_piece)
      • Operaatio Valkyrie (operaatio_valkyrie)
      • Orange is the New Black (orange_is_the_new_black)
      • Painajainen Elm Streetillä (painajainen_elm_streetilla_)
      • Pako (pako)
      • Peaky Blinders (peaky_blinders)
      • Perjantai 13. (perjantai_13_)
      • Peter Pan (peter_pan)
      • Pieni talo preerialla (pieni_talo_preerialla)
      • Pinocchio (pinocchio)
      • Planeettamme Maa (planeettamme_maa)
      • Pokémon (poke_mon)
      • Poldark (poldark)
      • Poliisiopisto (poliisiopisto)
      • Primeval (primeval)
      • Pulp Fiction (pulp_fiction)
      • Pumping Iron (pumping_iron)
      • Rautajätti (rautaja_tti)
      • Rillit Huurussa (rillit_huurussa)
      • Rio (rio)
      • Rio Bravo (rio_bravo)
      • Rocky (rocky)
      • Rooma (rooma)
      • Sabrina teini-ikäinen noita (sabrina_teini_ika_inen_noita)
      • Scream (scream)
      • Seinfeld (seinfeld)
      • Serranon perhe (serranon_perhe)
      • Shield - Lain varjolla (shield_lain_varjolla)
      • Silicon Valley (silicon_valley)
      • Simpsonit (simpsonit)
      • Sinkkuelämää (sinkkuela_ma_a_)
      • Slummien miljonääri (slummien_miljona_a_ri)
      • Smallville (smallville)
      • Snatch (snatch)
      • Sons of Anarchy (sons_of_anarchy)
      • Sopranos (sopranos)
      • South Park (south_park)
      • Spider-Man (spider_man)
      • Star Trek (star_trek)
      • Star Wars (star_wars)
      • Suits (suits)
      • Supernatural (supernatural)
      • Ted (ted)
      • Teen Wolf (teen_wolf)
      • Teho-osasto (teho_osasto)
      • The Cabin in the Woods (the_cabin_in_the_woods)
      • The Evil in Us (the_evil_in_us)
      • The Good Wife (the_good_wife)
      • The Hallow (the_hallow)
      • The Magicians (the_magicians)
      • The Martian (the_martian)
      • The Resident Evil (the_resident_evil)
      • The Ring (the_ring)
      • The Vampire Diaries (the_vampire_diaries)
      • The Walking Dead (the_walking_dead)
      • Thor (thor)
      • Tiikerin oma elokuva (tiikerin_oma_elokuva)
      • Tonttu Toljanteri (tonttu_toljanteri)
      • Topi ja Tessu (topi_ja_tessu)
      • Toy Story (toy_story)
      • Transformers (transformers)
      • Transporter (transporter)
      • True Blood (true_blood)
      • True Detective (true_detective)
      • Tuhkimo (tuhkimo)
      • Tuntematon Sotilas (tuntematon_sotilas)
      • Twin Peaks (twin_peaks)
      • Tyhjätaskut (tyhja_taskut)
      • Under the Dome (under_the_dome)
      • Valehtelija, valehtelija (valehtelija_valehtelija)
      • Valkoinen Prinsessa (valkoinen_prinsessa)
      • Veronica Mars (veronica_mars)
      • Viidakkokirja (viidakkokirja)
      • Viikingit (viikingit)
      • West Wing (west_wing)
      • X-Men (x_men)
      • Zoo (zoo)
      • Zootropolis - eläinten kaupunki (zootropolis_ela_inten_kaupunki)
    • Genre (elokuvan_tyylilaji):
      • Aasialaiset (aasialaiset)
      • Animaatio (animaatio)
      • Anime (anime)
      • Dokumentti (dokumentti)
      • Draama (draama)
      • Jännitys (ja_nnitys)
      • Kauhu (kauhu)
      • Klassikko (klassikko)
      • Koko perhe (koko_perhe)
      • Komedia (komedia)
      • Lännenelokuva (la_nnenelokuva)
      • Musikaali (musikaali)
      • Sci-Fi (sci_fi)
      • Seikkailu (seikkailu)
      • Sota (sota)
      • Toiminta (toiminta)
      • TV-sarja (tv_sarja)
      • Urheilu (urheilu)
      • World Cinema (world_cinema)
    • Julkaisuvuosi (julkaisuvuosi):
      • 1943 (1943)
      • 1977 (1977)
      • 1978 (1978)
      • 1979 (1979)
      • 1980 (1980)
      • 1981 (1981)
      • 1984 (1984)
      • 1988 (1988)
      • 1992 (1992)
      • 2000 (2000)
      • 2002 (2002)
      • 2004 (2004)
      • 2005 (2005)
      • 2007 (2007)
      • 2008 (2008)
      • 2012 (2012)
      • 2013 (2013)
      • 2014 (2014)
      • 2015 (2015)
      • 2016 (2016)
      • 2017 (2017)
    • Tekstitykset (tekstitys):
      • Englanti (englanti)
      • Norja (norja)
      • Ruotsi (ruotsi)
      • Suomi (suomi)
      • Tanska (tanska)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi