x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Salon hattu

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 14
    • Salon Baseball Wind vihreä Lippalakki
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/228008022.jpg?ts=1
      Salon Salon Baseball Wind vihreä Lippalakki Baseball Wind vihreä Lippalakki Baseball Wind vihreä Lippalakki Salon baseball cap wind on vettä- ja likaahylkivästä Foxa Action mistral materiaalista valmistettu lippalakki ulkoiluun. Action mistral on erittäin kestävää, hengittävää ja tuulenpitävää kangasta. Sen ominaisuudet on tehty kestämään koviakin olosuhteita. Erinomainen valinta ulkoiluun ja vaihteleviin sääolosuhteisiin. Lippalakissa on säädettävä kiristysnauha takana. Pieni nahkainen Salon logo edessä. Tuote on suunniteltu Suomessa. (1)
      Salon Baseball Wind vihreä Lippalakki
      • 06419647031034
      3
      39.80 EUR
    • Salon Bucket Hat Sininen 57
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/257191291.jpg?ts=1
      Salon Salon Bucket Hat Sininen 57 Bucket Hat Sininen 57 Bucket Hat Sininen 57 Salon pellavasta valmistettu trendikäs kalastajamallinen bucket hat suoaa erinomaisest auringolta. Pellavan ansiosta lippalakki on hengittävä ja mukava päässä kuumallakin säällä. Pieni nahkainen Salon logo sivussa. Tuote on suunniteltu Suomessa. Materiaali: 100% pellava Pesuohje: Kemiallinen pesu tetrakloorieteenillä (1)
      Salon Bucket Hat Sininen 57
      • 06419647031294
      2
      63.80 EUR
    • Salon Bucket Hat Sininen 61
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/257191618.jpg?ts=1
      Salon Salon Bucket Hat Sininen 61 Bucket Hat Sininen 61 Bucket Hat Sininen 61 Salon pellavasta valmistettu trendikäs kalastajamallinen bucket hat suoaa erinomaisest auringolta. Pellavan ansiosta lippalakki on hengittävä ja mukava päässä kuumallakin säällä. Pieni nahkainen Salon logo sivussa. Tuote on suunniteltu Suomessa. Materiaali: 100% pellava Pesuohje: Kemiallinen pesu tetrakloorieteenillä (1)
      Salon Bucket Hat Sininen 61
      • 06419647031331
      2
      63.80 EUR
    • Salon kotimainen trikoopipo oranssi Coolmax
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/208969696.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/185288556.jpg?ts=1
      Salon Salon kotimainen trikoopipo oranssi Coolmax kotimainen trikoopipo oranssi Coolmax kotimainen trikoopipo oranssi Coolmax Salon kotimainen huomiovärinen oranssi trikoopipo isommassa koossa. Materiaali on kotimainen Coolmax-kierrätyspolyesteri. Soveltuu mm. hirvipipoksi, juoksupipoksi, työpipoksi. (1)
      Salon kotimainen trikoopipo oranssi Coolmax
      • 06419647027952
      2
      24.70 EUR
    • Salon Crush 3 huopahattu
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/257191515.jpg?ts=1
      Salon Salon Crush 3 huopahattu Crush 3 huopahattu Crush 3 huopahattu Fedora-mallinen vettähylkivä lierihattu 100% villahuopaa. Nahkainen koristenauha. Lierin leveys 7cm. Muotoonsa palautuva ja rypistymätön crush-ominaisuus. Hatussa koonsäätöteipit hienosäätöä varten. Rypistymätön Muotoonsa palautuva Hatun koonsäätöteipit hienosäätöä varten Vettä hylkivä Materiaali 100% villahuopa (1)
      Salon Crush 3 huopahattu
      • 06419647007749
      2
      53.80 EUR
    • Salon Crush 3 huopahattu
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/257191515.jpg?ts=1
      Salon Salon Crush 3 huopahattu Crush 3 huopahattu Crush 3 huopahattu Fedora-mallinen vettähylkivä lierihattu 100% villahuopaa. Nahkainen koristenauha. Lierin leveys 7cm. Muotoonsa palautuva ja rypistymätön crush-ominaisuus. Hatussa koonsäätöteipit hienosäätöä varten. Rypistymätön Muotoonsa palautuva Hatun koonsäätöteipit hienosäätöä varten Vettä hylkivä Materiaali 100% villahuopa (1)
      Salon Crush 3 huopahattu
      • 06419647007763
      2
      53.80 EUR
    • Salon kotimainen trikoopipo oranssi
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/208835767.jpg?ts=1
      Salon Salon kotimainen trikoopipo oranssi kotimainen trikoopipo oranssi kotimainen trikoopipo oranssi Salon kotimainen trikoopipo oranssi, huomioväri. Materiaali on kotimainen Coolmax®-kierrätyspolyesteri, joka on valmistettu käytetyistä muovipulloista (PET pullot). Kuitu ei ime kosteutta sisäänsä, vaan ollessaan ihoa vasten siirtää kosteuden pois ihon pinnasta. Soveltuu mm. hirvipipoksi, juoksupipoksi, työpipoksi. Neulos on Öko-tex sertifioitu. Valmistettu Sastamalassa, Suomessa. (1)
      Salon kotimainen trikoopipo oranssi
      • 06419647014327
      2
      23.80 EUR
    • Salon Hyttyshattu S/M
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/257191413.jpg?ts=1
      Salon Salon Hyttyshattu S/M Hyttyshattu S/M Hyttyshattu S/M Hyttyshattu verkolla Hyttyshatussa on pieni tasku päällä, johon verkko taitellaan, kun se ei ole käytössä. Sieltä sen saa näppärästi esiin tarpeen vaatiessa. Valmistettu 100% puuvillasta Hyttysverkko 100% polyesteriä Edessä pieni brodeerattu hyttynen Lierissä Salon-logo Hyttyshatun käyttö Avaa hyttysverkko lakin päältä ja käännä se hatun yli. Kiinnitä verkko olkapäidesi päälle, asettamalla joustavat narulenkit käsivarsiesi alle ja säädä narun lukko sopivaksi. Taittele tai työnnä verkko takaisin lakin sisään. Hyttysverkon (100% polyesteriä) kanssa voi käyttää hyönteiskarkotetta. (1)
      Salon Hyttyshattu S/M
      • 06419647019193
      2
      42.95 EUR
    • Salon Bucket Hat Sininen 59
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/257191291.jpg?ts=1
      Salon Salon Bucket Hat Sininen 59 Bucket Hat Sininen 59 Bucket Hat Sininen 59 Perinteinen kapealierinen hellehattu. (1)
      Salon Bucket Hat Sininen 59
      • 06419647031317
      2
      63.80 EUR
    • Salon Baseball Wind vihreä Lippalakki
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/228008183.jpg?ts=1
      Salon Salon Baseball Wind vihreä Lippalakki Baseball Wind vihreä Lippalakki Baseball Wind vihreä Lippalakki Vettä- ja likaahylkivästä materiaalista valmistettu vihreä lippalakki ulkoiluun. Säädettävä kiristysnauha takana. (1)
      Salon Baseball Wind vihreä Lippalakki
      • 06419647031041
      2
      39.80 EUR
    • Salon Raffia Sun 57
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/257191378.jpg?ts=1
      Salon Salon Raffia Sun 57 Raffia Sun 57 Raffia Sun 57 Kunnon olkihattu luonnonmateriaalista. (1)
      Salon Raffia Sun 57
      • 06419647014488
      2
      59.80 EUR
    • Salon Crush 6 huopahattu
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/257191382.jpg?ts=1
      Salon Salon Crush 6 huopahattu Crush 6 huopahattu Crush 6 huopahattu Aito huopahattu, perinteinen malli. (1)
      Salon Crush 6 huopahattu
      • 06419647007893
      2
      53.80 EUR
    • Salon Hyttyshattu L/XL
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/257191413.jpg?ts=1
      Salon Salon Hyttyshattu L/XL Hyttyshattu L/XL Hyttyshattu L/XL Hyttyshattu piilotettavalla verkolla - toimii myös kesän yleishattuna. (1)
      Salon Hyttyshattu L/XL
      • 06419647019209
      2
      42.95 EUR
    • Salon kotimainen lipallinen hirvipipo oranssi
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/208969783.jpg?ts=1
      Salon Salon kotimainen lipallinen hirvipipo oranssi kotimainen lipallinen hirvipipo oranssi kotimainen lipallinen hirvipipo oranssi Kotimainen Salon hirvipipo lipalla, oranssi huomioväri. 50% merinovillaa, 50% akryylia. Sisävuori miellyttävää puuvillaa. Valmistettu Suomessa, Avainlipputuote. (1)
      Salon kotimainen lipallinen hirvipipo oranssi
      • 06419647029321
      2
      40.70 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Tarjoukset IMPORTANT
        • true
      • adidas DEFAULT
        • adidas
      • Fila DEFAULT
        • fila
      • Fjällräven DEFAULT
        • fja_llra_ven
      • Pieces DEFAULT
        • pieces
      • Reima DEFAULT
        • reima
      • Stetson DEFAULT
        • stetson
      • Lapset DEFAULT
        • lapset
      • Edullisimmat DEFAULT
        • budget
    • Merkki (brand):
      • Fjällräven (fja_llra_ven)
      • Pieces (pieces)
      • Dickies (dickies)
      • 2XU (2xu)
      • 47 (47)
      • 47 Brand (47_brand)
      • 100% (100_)
      • 226ers (226ers)
      • A.Lab (a_lab)
      • Abacus (abacus)
      • Aclima (aclima)
      • Adidas (adidas)
      • Affenzahn (affenzahn)
      • Agu (agu)
      • Alpha industries (alpha_industries)
      • Alpina (alpina)
      • ALÉ (ale_)
      • Alé Cycling (ale_cycling)
      • Anon (anon)
      • Antony Morato (antony_morato)
      • Arc'teryx (arc_teryx)
      • Arena (arena)
      • Armada (armada)
      • Bamse (bamse)
      • Barbour (barbour)
      • Barts (barts)
      • Batman (batman)
      • Bear Claw (bear_claw)
      • Bergans (bergans)
      • Berghaus (berghaus)
      • Billabong (billabong)
      • Black Diamond (black_diamond)
      • Bloomingville (bloomingville)
      • Blue Tomato (blue_tomato)
      • BMN (bmn)
      • Brandit (brandit)
      • Broken Promises (broken_promises)
      • Buff (buff)
      • Burton (burton)
      • Burton Snowboards (burton_snowboards)
      • Calvin Klein (calvin_klein)
      • Calvin Klein Jeans (calvin_klein_jeans)
      • Carhartt (carhartt)
      • Castelli (castelli)
      • Cayler & Sons (cayler_sons)
      • CeLaVi (celavi)
      • Cep (cep)
      • Cerda Group (cerda_group)
      • Cerdá (cerda_)
      • Champion (champion)
      • Chrome (chrome)
      • CMP (cmp)
      • Color Kids (color_kids)
      • Columbia (columbia)
      • Compressport (compressport)
      • Converse (converse)
      • Craft (craft)
      • Craghoppers (craghoppers)
      • CYCOLOGY (cycology)
      • Dakine (dakine)
      • Dale of Norway (dale_of_norway)
      • DC-Shoes (dc_shoes)
      • Deerhunter (deerhunter)
      • Didriksons (didriksons)
      • Disney (disney)
      • Dolce&Gabbana (dolce_gabbana)
      • Dovrefjell (dovrefjell)
      • Dynafit (dynafit)
      • Ecoalf (ecoalf)
      • Edelrid (edelrid)
      • Eisbar (eisbar)
      • Element (element)
      • Ellesse (ellesse)
      • Empyre (empyre)
      • En fant (en_fant)
      • Endura (endura)
      • Esprit (esprit)
      • Etxeondo (etxeondo)
      • Fanatics (fanatics)
      • Fashy (fashy)
      • FILA (fila)
      • Filibabba (filibabba)
      • Finkid (finkid)
      • Flexfit (flexfit)
      • FRILUFTS (frilufts)
      • G-Star (g_star)
      • Garcia (garcia)
      • Geggamoja (geggamoja)
      • Giro (giro)
      • Globe (globe)
      • Grivel (grivel)
      • Grundens (grundens)
      • Gymstick (gymstick)
      • Hackett (hackett)
      • Haglöfs (haglo_fs)
      • Hanukeii (hanukeii)
      • Helly Hansen (helly_hansen)
      • Herschel (herschel)
      • Houdini (houdini)
      • HUF (huf)
      • Hugo Boss (hugo_boss)
      • Hummel (hummel)
      • Hurley (hurley)
      • Härkila (ha_rkila)
      • Icebreaker (icebreaker)
      • Icepeak (icepeak)
      • Imsevimse (imsevimse)
      • Iriedaily (iriedaily)
      • Jack & jones (jack_jones)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • JJXX (jjxx)
      • Jones (jones)
      • Kappa (kappa)
      • Kari Traa (kari_traa)
      • Karpos (karpos)
      • Klättermusen (kla_ttermusen)
      • La Sportiva (la_sportiva)
      • Lacoste (lacoste)
      • Lafuma (lafuma)
      • Lancaster (lancaster)
      • Lasting (lasting)
      • Le coq sportif (le_coq_sportif)
      • Lee (lee)
      • Lego Wear (lego_wear)
      • Levi's (levi_s)
      • Liewood (liewood)
      • Lindberg (lindberg)
      • Loeffler (loeffler)
      • Lonsdale (lonsdale)
      • Lundhags (lundhags)
      • Lyle & Scott (lyle_scott)
      • Löffler (lo_ffler)
      • Mako (mako)
      • Mammut (mammut)
      • Masterdis (masterdis)
      • Matt (matt)
      • Mavic (mavic)
      • Mcdavid (mcdavid)
      • Millet (millet)
      • Mini A Ture (mini_a_ture)
      • Mission (mission)
      • Mister tee (mister_tee)
      • Mitchell & ness (mitchell_ness)
      • Montane (montane)
      • Montura (montura)
      • Name it (name_it)
      • Napapijri (napapijri)
      • Nautica (nautica)
      • Nedis (nedis)
      • New Balance (new_balance)
      • New Era (new_era)
      • New york yankees (new_york_yankees)
      • Nike (nike)
      • Nintendo (nintendo)
      • Nixon (nixon)
      • North sails (north_sails)
      • O'Neill (o_neill)
      • Oakley (oakley)
      • Oakley Apparel (oakley_apparel)
      • Odlo (odlo)
      • Ortovox (ortovox)
      • Otso (otso)
      • Outdoor Research (outdoor_research)
      • Oxbow (oxbow)
      • P.A.C. (p_a_c_)
      • Patagonia (patagonia)
      • Peak Performance (peak_performance)
      • Pearl Izumi (pearl_izumi)
      • Pepe Jeans (pepe_jeans)
      • Peppi Pitkätossu (peppi_pitka_tossu)
      • Petrol Industries (petrol_industries)
      • Pinewood (pinewood)
      • POC (poc)
      • Pokémon (poke_mon)
      • Poler (poler)
      • PrAna (prana)
      • Protest (protest)
      • Puma (puma)
      • Q36.5 (q36_5)
      • Quiksilver (quiksilver)
      • Rains (rains)
      • Red Chili (red_chili)
      • Reebok (reebok)
      • Regatta (regatta)
      • Reima (reima)
      • Replay (replay)
      • Retki (retki)
      • Rip Curl (rip_curl)
      • Rogelli (rogelli)
      • Roxy (roxy)
      • Royal Robbins (royal_robbins)
      • RVCA (rvca)
      • Salewa (salewa)
      • Salomon (salomon)
      • Salon (salon)
      • Salon Lakkitehdas Oy (salon_lakkitehdas_oy)
      • Salty Crew (salty_crew)
      • Santini (santini)
      • Scandinavian tackle (scandinavian_tackle)
      • SCOTT (scott)
      • Sealskinz (sealskinz)
      • Shimano (shimano)
      • SIXS (sixs)
      • Sko (sko)
      • Slowmoose (slowmoose)
      • Smafolk (smafolk)
      • Smartwool (smartwool)
      • Sony (sony)
      • Specialized (specialized)
      • Spiuk (spiuk)
      • Sportful (sportful)
      • Starling (starling)
      • STATEWEAR (statewear)
      • Stetson (stetson)
      • Stutterheim (stutterheim)
      • Sunday Afternoons (sunday_afternoons)
      • Super Mario (super_mario)
      • Superdry (superdry)
      • Swedteam (swedteam)
      • Sweet Protection (sweet_protection)
      • Swimpy (swimpy)
      • Swix (swix)
      • The Indian Face (the_indian_face)
      • The Mandalorian (the_mandalorian)
      • The North Face (the_north_face)
      • Thrasher (thrasher)
      • Tilley (tilley)
      • Timberland (timberland)
      • Tom Joule (tom_joule)
      • Tom Tailor (tom_tailor)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Trangoworld (trangoworld)
      • Trespass (trespass)
      • Tretorn (tretorn)
      • Tyr (tyr)
      • Uhlsport (uhlsport)
      • Uller (uller)
      • Umbro (umbro)
      • Under Armour (under_armour)
      • Upfront (upfront)
      • Urban Classics (urban_classics)
      • Urberg (urberg)
      • VAI-KØ (vai_k_)
      • Vans (vans)
      • Vaude (vaude)
      • Vero Moda (vero_moda)
      • Vila (vila)
      • Volcom (volcom)
      • Wheat (wheat)
      • Wild Country (wild_country)
      • Wilier (wilier)
      • Wilson (wilson)
      • Wind X-Treme (wind_x_treme)
      • Wrangler (wrangler)
      • X-Bionic (x_bionic)
      • Xlc (xlc)
      • Zoggs (zoggs)
      • Zone3 (zone3)
    • Hinta (price):
      • < 24 € (budget)
      • 24 € - 29 € (price_2)
      • 29 € - 37 € (price_3)
      • ≥ 37 € (price_4)
    • Väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Kerma (kerma)
      • Koralli (koralli)
      • Kulta (kulta)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Mustavalkoinen (mustavalkoinen)
      • Oranssi (oranssi)
      • Printtikuosi (printtikuosi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Ruskeanharmaa (ruskeanharmaa)
      • Sininen (sininen)
      • Tummanharmaa (tummanharmaa)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Hatun tyyppi (hatun_tyyppi):
      • 5 Panel cap (5_panel_cap)
      • Aurinkohattu (aurinkohattu)
      • Bucket hattu (bucket_hattu)
      • Fedora-hattu (fedora_hattu)
      • Flat caps (flat_caps)
      • Panama hat (panama_hat)
      • Sadehattu (sadehattu)
      • Snapback (snapback)
      • Sportcap (sportcap)
      • Strapback (strapback)
      • Sun visors (sun_visors)
      • Trucker cap (trucker_cap)
    • Materiaali (materiaali):
      • Akryyli (akryyli)
      • Asetaatti (asetaatti)
      • Elastaani (elastaani)
      • Fleece (fleece)
      • Gore-Tex (gore_tex)
      • Huopa (huopa)
      • Kangas (kangas)
      • Kanvaasi (kanvaasi)
      • Keinonahka (keinonahka)
      • Mikrokuitu (mikrokuitu)
      • Mokkanahka (mokkanahka)
      • Muovi (muovi)
      • Nahka (nahka)
      • Nailon (nailon)
      • Nupukki (nupukki)
      • Olki (olki)
      • Paperi (paperi)
      • Pellava (pellava)
      • Polyakryyli (polyakryyli)
      • Polyamidi (polyamidi)
      • Polyesteri (polyesteri)
      • Polyuretaani (polyuretaani)
      • Puuvilla (puuvilla)
      • Ruostumaton teräs (ruostumaton_tera_s)
      • Silikoni (silikoni)
      • Spandex (spandex)
      • Stretch (stretch)
      • Synteettinen (synteettinen)
      • Tekstiili (tekstiili)
      • Villa (villa)
      • Viskoosi (viskoosi)
    • Sukupuoli (sukupuoli):
      • Aikuiset (aikuiset)
      • Lapset (lapset)
      • Miehet (miehet)
      • Naiset (naiset)
      • Pojat (pojat)
      • Tytöt (tyto_t)
      • Unisex (unisex)
      • Vauvat (vauvat)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi