x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje

Electrolux ULTRAONE EUO9GREEN PÖLYNIMURI

Järjestä perusteella
Suodata
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut Electrolux ULTRAONE EUO9GREEN PÖLYNIMURI
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Hintahistoria
1 kuukausi 3 kuukautta 6 kuukautta 1 vuosi
Tekniset tiedot Electrolux ULTRAONE EUO9GREEN PÖLYNIMURI
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
Electrolux ULTRAONE EUO9GREEN PÖLYNIMURI
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/207208076.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/178451473.jpg?ts=1
Electrolux Electrolux ULTRAONE EUO9GREEN PÖLYNIMURI ULTRAONE EUO9GREEN PÖLYNIMURI ULTRAONE EUO9GREEN PÖLYNIMURI UltraOne imurin puhdistuskyky on huippuluokkaa ja käyttömukavuus ylivoimainen. Erittäin hiljainen ja miellyttävä ääni vain 65 dB(A). Isot, pehmeät pyörät on laakeroitu ja imuri seuraa joustavasti ja tasaisesti käyttäjää. MukanaAeroProParkettoPro -erikoissuulake koville lattiapinnoille ja kolmitoiminen 3 in 1 -piensuulake, jossa on tekstiili-ja rakosuulake sekä pölyharja samassa. UltraOne Green on aidosti ekologinen imuri: 70 % sen valmistusmateriaalista on kierrätettyä muovia. Imutehon 5-port... (44)
  • 07332543776665
  • 900258527
3
good_buy
  • Suunnittelu
    • Väri: Musta, Vihreä
  • 202.90 228.90 EUR 3
    3
    • Gigantti Gigantti
      8.0 (3)
      Hiljaisessa Electrolux UltraOne Classic -pölynimurissa on 12 metrin toimintasäde ja pestävä Allergy Plus -suodatin. Laitteen mukana toimi...202.90, 5 pv (offer_sdt_5_days)
      1
    • Power.fi Power.fi
      5.200714241191404 (12)
      UltraOne imurin puhdistuskyky on huippuluokkaa ja käyttömukavuus ylivoimainen. Erittäin hiljainen ja miellyttävä ääni vain 65 dB(A). Isot...205.00, 6 pv (offer_sdt_6_days)
      1
    • Veikon Kone Veikon Kone
      4.6171833464289715 (17)
      207.00, 1-2 vk (offer_sdt_2_weeks)
      1
  • 0 0
    • Kärcher Nt 55/2 Tact2 Me Wet/dry Vacum Cleaner Musta,Hopeinen
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/146957915.jpg?ts=1
      Kärcher Kärcher Nt 55/2 Tact2 Me Wet/dry Vacum Cleaner Musta,Hopeinen Nt 55/2 Tact2 Me Wet/dry Vacum Cleaner Musta,Hopeinen Nt 55/2 Tact2 Me Wet/dry Vacum Cleaner Musta,Hopeinen (1)
      Kärcher Nt 55/2 Tact2 Me Wet/dry Vacum Cleaner Musta,Hopeinen
      • 04039784538092
      1
    • Electrolux PUSSITON PÖLYNIMURI
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/101288272.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/106022615.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/106022614.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/217313812.jpg?ts=1
      Electrolux Electrolux PUSSITON PÖLYNIMURI PUSSITON PÖLYNIMURI PUSSITON PÖLYNIMURI (10)
      Electrolux PUSSITON PÖLYNIMURI
      • 07332543554072
      1
    • Miele BLIZZARD CX1 RED pussiton pölynimuri
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/208450156.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/106022682.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/106022681.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/106022683.jpg?ts=1
      Miele Miele BLIZZARD CX1 RED pussiton pölynimuri BLIZZARD CX1 RED pussiton pölynimuri BLIZZARD CX1 RED pussiton pölynimuri Pidä lattiat puhtaina helposti Miele Blizzard CX1 Powerline -varsi-imurilla, jossa on tehokas moottori, teleskooppinen varsi ja kätevä Click2Open-avaustoiminto. (5)
      Miele BLIZZARD CX1 RED pussiton pölynimuri
      • 04002515826423
      • 10660090
      1
    • Festool Järjestelmäimuri CTM 48 E AC CLEANTEC
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/205475039.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/232386468.jpg?ts=1
      Festool Festool Järjestelmäimuri CTM 48 E AC CLEANTEC Järjestelmäimuri CTM 48 E AC CLEANTEC Järjestelmäimuri CTM 48 E AC CLEANTEC Ominaisuudet riittävätVahvuudet ja edutJatkuvasti suuri imuteho pääsuodattimen automaattisella AUTOCLEAN-puhdistuksella, jonka puhdistusvälit voidaan säätää portaattomastiSäiliötilavuuden optimaalinen hyödyksikäyttö bruttotilavuus vastaa nettotilavuuttaSileä imuletku ja optimoitu SYS-Dock, jossa on johtokela ja T-LOC-toiminto, jonka avulla voit liittää Systainer-salkun helposti järjestelmäimuriinAntistaattinenSystainer-telineTaloudellinen säiliön optimaalisen hyödyntämisen ansiosta, varustet... (1)
      Festool Järjestelmäimuri CTM 48 E AC CLEANTEC
      • 04014549283462
      1
    • min
      • Thu Mar 03 01:00:00 CET 2022 183.90
      • Fri Mar 04 00:00:00 CET 2022 183.90
      • Sat Mar 05 00:00:00 CET 2022 183.90
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 183.90
      • Mon Mar 07 01:00:00 CET 2022 185.90
      • Tue Mar 08 01:00:00 CET 2022 183.90
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 183.90
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 183.90
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 183.90
      • Sat Mar 12 01:00:00 CET 2022 171.00
      • Sun Mar 13 01:00:00 CET 2022 168.00
      • Mon Mar 14 01:00:00 CET 2022 179.40
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 179.40
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 179.40
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 179.40
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 179.40
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 179.40
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 179.40
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 179.40
      • Tue Mar 22 01:00:00 CET 2022 183.90
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 183.90
      • Thu Mar 24 01:00:00 CET 2022 183.90
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 183.90
      • Sat Mar 26 01:00:00 CET 2022 183.90
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 183.90
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 183.90
      • Tue Mar 29 02:00:00 CEST 2022 183.90
      • Wed Mar 30 02:00:00 CEST 2022 183.90
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 183.90
      • Fri Apr 01 02:00:00 CEST 2022 183.90
      • Sat Apr 02 02:00:00 CEST 2022 183.90
      • Sun Apr 03 02:00:00 CEST 2022 183.90
      • Mon Apr 04 02:00:00 CEST 2022 225.90
      • Tue Apr 05 02:00:00 CEST 2022 223.90
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 223.90
      • Thu Apr 07 02:00:00 CEST 2022 223.90
      • Fri Apr 08 02:00:00 CEST 2022 223.90
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 223.90
      • Sun Apr 10 02:00:00 CEST 2022 223.90
      • Mon Apr 11 02:00:00 CEST 2022 223.90
      • Tue Apr 12 02:00:00 CEST 2022 219.00
      • Wed Apr 13 02:00:00 CEST 2022 129.00
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 129.00
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 129.00
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 129.00
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 129.00
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 129.00
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 129.00
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 129.00
      • Thu Apr 21 02:00:00 CEST 2022 133.90
      • Fri Apr 22 02:00:00 CEST 2022 133.90
      • Sat Apr 23 02:00:00 CEST 2022 133.90
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 133.90
      • Mon Apr 25 02:00:00 CEST 2022 173.90
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 173.90
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 173.90
      • Thu Apr 28 02:00:00 CEST 2022 173.90
      • Fri Apr 29 02:00:00 CEST 2022 173.90
      • Sat Apr 30 02:00:00 CEST 2022 173.90
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 173.90
      • Mon May 02 02:00:00 CEST 2022 173.90
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 173.90
      • Wed May 04 02:00:00 CEST 2022 173.90
      • Thu May 05 02:00:00 CEST 2022 173.90
      • Fri May 06 02:00:00 CEST 2022 173.90
      • Sat May 07 02:00:00 CEST 2022 173.90
      • Sun May 08 02:00:00 CEST 2022 173.90
      • Mon May 09 02:00:00 CEST 2022 202.90
      • Tue May 10 02:00:00 CEST 2022 202.90
      • Wed May 11 02:00:00 CEST 2022 202.90
      • Thu May 12 02:00:00 CEST 2022 202.90
      • Fri May 13 02:00:00 CEST 2022 202.90
      • Sat May 14 02:00:00 CEST 2022 202.90
      • Sun May 15 02:00:00 CEST 2022 197.10
      • Mon May 16 02:00:00 CEST 2022 198.00
      • Tue May 17 02:00:00 CEST 2022 202.90
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 202.90
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 202.90
      • Fri May 20 02:00:00 CEST 2022 223.90
      • Sat May 21 02:00:00 CEST 2022 207.00
      • Sun May 22 02:00:00 CEST 2022 202.90
      • Mon May 23 02:00:00 CEST 2022 202.90
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 202.90
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 202.90
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 202.90
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 202.90
      • Sat May 28 02:00:00 CEST 2022 202.90
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 202.90
      • Mon May 30 02:00:00 CEST 2022 202.90
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 202.90
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 202.90
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 202.90
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 202.90
      • Sat Jun 04 02:00:00 CEST 2022 202.90
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 202.90
      • Mon Jun 06 02:00:00 CEST 2022 202.90
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 202.90
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 202.90
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 202.90
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 202.90
      • Sat Jun 11 02:00:00 CEST 2022 202.90
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 202.90
      • Mon Jun 13 02:00:00 CEST 2022 202.90
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 202.90
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 202.90
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 202.90
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 202.90
      • Sat Jun 18 02:00:00 CEST 2022 202.90
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 202.90
      • Mon Jun 20 02:00:00 CEST 2022 202.90
      • Tue Jun 21 02:00:00 CEST 2022 202.90
      • Wed Jun 22 02:00:00 CEST 2022 202.90
      • Thu Jun 23 02:00:00 CEST 2022 203.90
      • Fri Jun 24 02:00:00 CEST 2022 202.90
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 202.90
    • info@vertaa.fi