x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Käsilaukut

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 8
    • Calvin klein Umhängetasche
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/155409256.jpg
      Calvin klein Calvin klein Umhängetasche Umhängetasche Umhängetasche Material: Leather imitation; Type of seal: Magnetic lock; Design: Magnetic lock, Adjustable straps; Extras: Applications, Tone-on-tone seams, Sleek fabric; Strap / handle length: Long straps/crossbody, Short straps/handles (1)
      Calvin klein Umhängetasche
      • 08719853001677
      • CAK1322001000001
      2
      deal
      159.90 EUR
    • Calvin klein Signature Olkalaukku keltainen
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/153220550.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/152518600.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/156106284.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/153607137.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/156106283.jpg
      Calvin klein Calvin klein Signature Olkalaukku keltainen Signature Olkalaukku keltainen Signature Olkalaukku keltainen Signature Olkalaukku nahkajäljitelmä keltainen (1)
      Calvin klein Signature Olkalaukku keltainen
      • 08719852698342
      1
      deal
      149.90 EUR
    • Calvin klein CK Must Käsilaukku beige
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/156256176.jpg
      Calvin klein Calvin klein CK Must Käsilaukku beige CK Must Käsilaukku beige CK Must Käsilaukku beige CK Must Käsilaukku nahkajäljitelmä beige (1)
      Calvin klein CK Must Käsilaukku beige
      • 08719853004210
      • K60K606665VHB001
      1
      115.95 EUR
    • Calvin klein CK Must EM Käsilaukku musta
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/156283662.jpg
      Calvin klein Calvin klein CK Must EM Käsilaukku musta CK Must EM Käsilaukku musta CK Must EM Käsilaukku musta CK Must EM Käsilaukku nahkajäljitelmä musta (1)
      Calvin klein CK Must EM Käsilaukku musta
      • 08719853004692
      • K60K606761BAX001
      1
      111.00 EUR
    • Calvin klein Must Ostoskassi musta
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/153781029.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/153599013.jpg
      Calvin klein Calvin klein Must Ostoskassi musta Must Ostoskassi musta Must Ostoskassi musta Must Ostoskassi nahkajäljitelmä musta (1)
      Calvin klein Must Ostoskassi musta
      • 08719852704579
      • K60K606471BAX001
      • CAK1753001000001
      1
      deal
      159.90 EUR
    • Calvin klein Handbag
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/156840489.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/152518594.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/161060279.jpg
      Calvin klein Calvin klein Handbag Handbag Handbag Material: Leather imitation; Material: Leather imitation; Type of seal: Magnetic lock; Pattern: Plain coloured; Design: Internal zip-up compartment, Removable strap, Adjustable straps, Spacious main compartment; Extras: Pendant included, Label plate, Tone-on-tone seams, Two-way carrier system, Effective fibre; Strap / handle length: Short straps/handles (1)
      Calvin klein Handbag
      • 08719852707105
      • CAK1528001000001
      1
      195.00 EUR
    • Calvin klein Dressed Business Käsilaukku musta
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/155413184.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/157956888.jpg
      Calvin klein Calvin klein Dressed Business Käsilaukku musta Dressed Business Käsilaukku musta Dressed Business Käsilaukku musta Dressed Business Käsilaukku nahkajäljitelmä musta (1)
      Calvin klein Dressed Business Käsilaukku musta
      • 08719853002032
      • CAK1310001000001
      1
      174.90 EUR
    • Calvin klein Dressed Business Käsilaukku pinkki
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/156362407.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/156799502.jpg
      Calvin klein Calvin klein Dressed Business Käsilaukku pinkki Dressed Business Käsilaukku pinkki Dressed Business Käsilaukku pinkki Dressed Business Käsilaukku nahkajäljitelmä pinkki (1)
      Calvin klein Dressed Business Käsilaukku pinkki
      • 08719853002278
      • CAK1322002000001
      1
      154.90 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Diilit IMPORTANT
        • true
      • Calvin Klein DEFAULT
        • calvin_klein
      • Furla DEFAULT
        • furla
      • Guess DEFAULT
        • guess
      • Musta DEFAULT
        • musta
    • Mistä merkistä pidät eniten? (brand):
      • Furla (furla)
      • Coccinelle (coccinelle)
      • David jones (david_jones)
      • Guess (guess)
      • About You (about_you)
      • Abro (abro)
      • adidas (adidas)
      • Airstep/a.s.98 (airstep_a_s_98)
      • Aldo (aldo)
      • Alé Cycling (ale_cycling)
      • Aunts & uncles (aunts_uncles)
      • Basil (basil)
      • Becksöndergaard (beckso_ndergaard)
      • Bogner (bogner)
      • Bree (bree)
      • Bric's (bric_s)
      • Buffalo (buffalo)
      • Bugatti (bugatti)
      • Burkely (burkely)
      • Calvin klein (calvin_klein)
      • Campomaggi (campomaggi)
      • Chesterfield (chesterfield)
      • Coach (coach)
      • Depeche (depeche)
      • Desigual (desigual)
      • Diesel (diesel)
      • DKNY (dkny)
      • Dorothy Perkins (dorothy_perkins)
      • Doughnut (doughnut)
      • Dune London (dune_london)
      • Eastpak (eastpak)
      • EDITED The Label (edited_the_label)
      • Emporio armani (emporio_armani)
      • Essenza (essenza)
      • Etienne Aigner (etienne_aigner)
      • FILA (fila)
      • Fjällräven (fja_llra_ven)
      • Fossil (fossil)
      • FOX (fox)
      • Fredsbruder (fredsbruder)
      • Fritzi aus Preußen (fritzi_aus_preu_en)
      • Gabs (gabs)
      • George Gina & Lucy (george_gina_lucy)
      • Giudi (giudi)
      • Harold's (harold_s)
      • Hedgren (hedgren)
      • Herschel (herschel)
      • Hugo Boss (hugo_boss)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Johnny Urban (johnny_urban)
      • JOOP! (joop_)
      • Jump (jump)
      • Kate spade new york (kate_spade_new_york)
      • Kipling (kipling)
      • Knomo (knomo)
      • Koziol (koziol)
      • Lacoste (lacoste)
      • Lancaster (lancaster)
      • Levi's (levi_s)
      • Liebeskind (liebeskind)
      • Liebeskind berlin (liebeskind_berlin)
      • Liu Jo (liu_jo)
      • Love Moschino (love_moschino)
      • Mac douglas (mac_douglas)
      • Mandarina Duck (mandarina_duck)
      • Matt & Nat (matt_nat)
      • moony mood (moony_mood)
      • Nike (nike)
      • O'Neill (o_neill)
      • Object (object)
      • ONLY (only)
      • Pacsafe (pacsafe)
      • Patrizia pepe (patrizia_pepe)
      • PICARD (picard)
      • Pieces (pieces)
      • Piquadro (piquadro)
      • Radley (radley)
      • Rains (rains)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Reisenthel (reisenthel)
      • Replay (replay)
      • Roberto Cavalli (roberto_cavalli)
      • Royal Republic (royal_republic)
      • Salewa (salewa)
      • Sandqvist (sandqvist)
      • Silca (silca)
      • Spikes & Sparrow (spikes_sparrow)
      • Taschendieb Wien (taschendieb_wien)
      • Tatonka (tatonka)
      • Ted Baker (ted_baker)
      • The bridge (the_bridge)
      • The Chesterfield Brand (the_chesterfield_brand)
      • The Kooples (the_kooples)
      • Tiger of Sweden (tiger_of_sweden)
      • Tom Tailor (tom_tailor)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Trussardi (trussardi)
      • Trussardi Jeans (trussardi_jeans)
      • Valentino (valentino)
      • Versace Jeans Couture (versace_jeans_couture)
      • VidaXL (vidaxl)
      • Vivienne Westwood (vivienne_westwood)
    • Mikä on budjettisi? (price):
      • Alle €60 (erittain_edulliset)
      • €60 - €100 (edulliset)
      • €100 - €200 (keskihintaiset)
      • €200 - €300 (kalliit)
      • Yli €300 (erittain_kalliit)
    • Väri (va_ri):
      • Harmaa (harmaa)
      • Beige (beige)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Koralli (koralli)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Mustavalkoinen (mustavalkoinen)
      • Nude (nude)
      • Oranssi (oranssi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Ruskeanharmaa (ruskeanharmaa)
      • Sininen (sininen)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Materiaali (materiaali):
      • Kanvaasi (kanvaasi)
      • Keinonahka (keinonahka)
      • Kiiltonahka (kiiltonahka)
      • Mokkanahka (mokkanahka)
      • Muovi (muovi)
      • Nahka (nahka)
      • Nailon (nailon)
      • Pellava (pellava)
      • Polyakryyli (polyakryyli)
      • Polyamidi (polyamidi)
      • Polyesteri (polyesteri)
      • Polypropeeni PP (polypropeeni_pp)
      • Polyuretaani (polyuretaani)
      • Puu (puu)
      • Puuvilla (puuvilla)
      • Synteettinen (synteettinen)
      • Tekstiili (tekstiili)
      • TPU (tpu)
    • Kahvatyyppi (kahvatyyppi):
      • Long (long)
      • Long shoulderstrap (long_shoulderstrap)
      • Short shoulderstrap (short_shoulderstrap)
    • Sukupuoli (sukupuoli):
      • Lapset (lapset)
      • Miehet (miehet)
      • Naiset (naiset)
      • Unisex (unisex)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Lokeroiden määrä (lokeroiden_ma_a_ra_):
      • 4 (4)
    • Sulkumekanismi (sulkumekanismi):
      • Magneetti (magneetti)
      • Umpinainen (umpinainen)
      • Vetoketju (vetoketju)
    • Lokero kannettavalle tietokoneelle (lokero_kannettavalle_tietokoneelle):
      • Kyllä (kylla_)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi