x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Calvin klein Käsilaukut

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 14
    • Calvin klein Olkalaukku
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/155409256.jpg
      Calvin klein Calvin klein Olkalaukku Olkalaukku Olkalaukku Materiaali: Nahkaimitaatti; Kiinnitystapa: Magneettilukitus; Design: Magneettilukitus, Säädettävä hihna; Ekstrat: Applikaatiot, Ton-in-Ton-saumat, Sileä kangas; Vyön-/henkselin pituus: Pitkä kantohihna / crossbody, Lyhyt kantohihna / sanka (2)
      Calvin klein Olkalaukku
      • 08719853001677
      • CAK1322001000001
      2
      good_buy
      deal
      179.00 EUR
    • Calvin klein CK Everyday Käsilaukku valkoinen
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/161482752.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/162620260.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/156422994.jpg
      Calvin klein Calvin klein CK Everyday Käsilaukku valkoinen CK Everyday Käsilaukku valkoinen CK Everyday Käsilaukku valkoinen CK Everyday Käsilaukku nahkajäljitelmä valkoinen (1)
      Calvin klein CK Everyday Käsilaukku valkoinen
      • 08719853006603
      • CAK1746001000001
      2
      149.00 EUR
    • Calvin klein CK Must EM Käsilaukku musta
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/161329310.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/161759962.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/161759963.jpg
      Calvin klein Calvin klein CK Must EM Käsilaukku musta CK Must EM Käsilaukku musta CK Must EM Käsilaukku musta CK Must EM Käsilaukku nahkajäljitelmä musta (1)
      Calvin klein CK Must EM Käsilaukku musta
      • 08719853004692
      • K60K606761BAX001
      • CAK1750001000001
      1
      125.95 EUR
    • Calvin klein Signature Olkalaukku keltainen
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/153220550.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/162626413.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/156106284.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/153607137.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/156106283.jpg
      Calvin klein Calvin klein Signature Olkalaukku keltainen Signature Olkalaukku keltainen Signature Olkalaukku keltainen Signature Olkalaukku nahkajäljitelmä keltainen (1)
      Calvin klein Signature Olkalaukku keltainen
      • 08719852698342
      1
      deal
      149.90 EUR
    • Calvin klein CK Must EM Käsilaukku pinkki
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/162622163.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/162170202.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/162170194.jpg
      Calvin klein Calvin klein CK Must EM Käsilaukku pinkki CK Must EM Käsilaukku pinkki CK Must EM Käsilaukku pinkki CK Must EM Käsilaukku nahkajäljitelmä pinkki (1)
      Calvin klein CK Must EM Käsilaukku pinkki
      • 08719853004982
      1
      125.95 EUR
    • Calvin klein Ostoskassi
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/162605771.jpg
      Calvin klein Calvin klein Ostoskassi Ostoskassi Ostoskassi Materiaali: Nahkaimitaatti; Materiaali: Nahkaimitaatti; Kiinnitystapa: Vetoketju; Kuvio: Yksivärinen; Design: Vetoketju sisäpuolella, Tilava päätasku, Matkapuhelintasku; Ekstrat: Label-laatta, Mukaanlukien riipus, Kestävä kangas; Vyön-/henkselin pituus: Lyhyt kantohihna / sanka (1)
      Calvin klein Ostoskassi
      • 08719853419540
      • CAK1603002000001
      1
      169.00 EUR
    • Calvin klein Käsilaukku hiekka
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/162621167.jpg
      Calvin klein Calvin klein Käsilaukku hiekka Käsilaukku hiekka Käsilaukku hiekka Käsilaukku nahkajäljitelmä hiekka (1)
      Calvin klein Käsilaukku hiekka
      • 08719852096025
      1
      149.00 EUR
    • Calvin klein Neat Käsilaukku musta
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/156659156.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/155907170.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/155907171.jpg
      Calvin klein Calvin klein Neat Käsilaukku musta Neat Käsilaukku musta Neat Käsilaukku musta Neat Käsilaukku nahkajäljitelmä musta (1)
      Calvin klein Neat Käsilaukku musta
      • 08719852697345
      • CAK1529001000001
      1
      deal
      149.90 EUR
    • Calvin klein Ostoskassi
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/156428131.jpg
      Calvin klein Calvin klein Ostoskassi Ostoskassi Ostoskassi Materiaali: Nahka; Materiaali: Sileä nahka; Kiinnitystapa: Vetoketju; Kuvio: Yksivärinen; Design: Useita lokeroita, Vetoketju sisäpuolella, Irrotettava hihna, Säädettävä hihna, Tilava päätasku; Ekstrat: Merkkilappupainatus, Kontrastisaumat, Pehmeä tuntuma; Vyön-/henkselin pituus: Lyhyt kantohihna / sanka, Pitkä kantohihna / crossbody (1)
      Calvin klein Ostoskassi
      • 08719852706160
      • CAK1776001000001
      1
      299.00 EUR
    • Calvin klein CK Everyday Käsilaukku musta
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/162619094.jpg
      Calvin klein Calvin klein CK Everyday Käsilaukku musta CK Everyday Käsilaukku musta CK Everyday Käsilaukku musta CK Everyday Käsilaukku nahkajäljitelmä musta (1)
      Calvin klein CK Everyday Käsilaukku musta
      • 08719853005019
      1
      145.90 EUR
    • Calvin klein Re-Lock J Olkalaukku monivärinen
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/156283691.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/157259441.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/162621839.jpg
      Calvin klein Calvin klein Re-Lock J Olkalaukku monivärinen Re-Lock J Olkalaukku monivärinen Re-Lock J Olkalaukku monivärinen Re-Lock J Olkalaukku polyesteri, nahkajäljitelmä monivärinen (1)
      Calvin klein Re-Lock J Olkalaukku monivärinen
      • 08719853002070
      • K60K6067820G8001
      1
      159.00 EUR
    • Calvin klein Dressed Business Olkalaukku musta
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/155413326.jpg
      Calvin klein Calvin klein Dressed Business Olkalaukku musta Dressed Business Olkalaukku musta Dressed Business Olkalaukku musta Dressed Business Olkalaukku nahkajäljitelmä musta (1)
      Calvin klein Dressed Business Olkalaukku musta
      • 08719853000519
      • CAK1351001000001
      1
      99.00 EUR
    • Calvin klein Dressed Business Käsilaukku pinkki
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/156362407.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/162620006.jpg
      Calvin klein Calvin klein Dressed Business Käsilaukku pinkki Dressed Business Käsilaukku pinkki Dressed Business Käsilaukku pinkki Dressed Business Käsilaukku nahkajäljitelmä pinkki (1)
      Calvin klein Dressed Business Käsilaukku pinkki
      • 08719853002278
      • CAK1322002000001
      1
      154.90 EUR
    • Calvin klein Käsilaukku 'WINGED TOP'
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/161725981.jpg
      Calvin klein Calvin klein Käsilaukku 'WINGED TOP' Käsilaukku 'WINGED TOP' Käsilaukku 'WINGED TOP' Kiinnitystapa: Avoin; Kuvio: Yksivärinen; Design: Säädettävä hihna, Vetoketju sisäpuolella; Ekstrat: Kaksi kantotapaa, Label-laatta, Matelija-look, Ton-in-Ton-saumat; Vyön-/henkselin pituus: Pitkä kantohihna / crossbody, Lyhyt kantohihna / sanka (1)
      Calvin klein Käsilaukku 'WINGED TOP'
      • 08719852704593
      • CAK1796001000001
      1
      149.00 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Diilit IMPORTANT
        • true
      • Calvin Klein DEFAULT
        • calvin_klein
      • Guess DEFAULT
        • guess
      • Musta DEFAULT
        • musta
    • Mistä merkistä pidät eniten? (brand):
      • Coccinelle (coccinelle)
      • Guess (guess)
      • About You (about_you)
      • Abro (abro)
      • adidas (adidas)
      • Aldo (aldo)
      • Armani Exchange Connected (armani_exchange_connected)
      • Aunts & uncles (aunts_uncles)
      • Bogner (bogner)
      • Bree (bree)
      • Bric's (bric_s)
      • Buffalo (buffalo)
      • Bugatti (bugatti)
      • Burkely (burkely)
      • Calvin klein (calvin_klein)
      • Campomaggi (campomaggi)
      • Chesterfield (chesterfield)
      • Coach (coach)
      • Desigual (desigual)
      • DKNY (dkny)
      • Dorothy Perkins (dorothy_perkins)
      • Doughnut (doughnut)
      • Dune London (dune_london)
      • Eastpak (eastpak)
      • EDITED The Label (edited_the_label)
      • Emporio armani (emporio_armani)
      • Essenza (essenza)
      • Etienne Aigner (etienne_aigner)
      • Fjällräven (fja_llra_ven)
      • Forever New (forever_new)
      • Fossil (fossil)
      • FOX (fox)
      • Fredsbruder (fredsbruder)
      • Gabs (gabs)
      • George Gina & Lucy (george_gina_lucy)
      • Giudi (giudi)
      • Harold's (harold_s)
      • Hedgren (hedgren)
      • Herschel (herschel)
      • Hugo Boss (hugo_boss)
      • Iittala (iittala)
      • Inwear (inwear)
      • INYATI (inyati)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • JOOP! (joop_)
      • Jump (jump)
      • Kate spade new york (kate_spade_new_york)
      • Klickfix (klickfix)
      • Knomo (knomo)
      • Koziol (koziol)
      • Lacoste (lacoste)
      • Lancaster (lancaster)
      • Le Tanneur (le_tanneur)
      • Les P'tites Bombes (les_p_tites_bombes)
      • Liebeskind (liebeskind)
      • Liebeskind berlin (liebeskind_berlin)
      • Liu Jo (liu_jo)
      • Love Moschino (love_moschino)
      • Mac douglas (mac_douglas)
      • Mandarina Duck (mandarina_duck)
      • Matt & Nat (matt_nat)
      • Nat Et Nin (nat_et_nin)
      • O'Neill (o_neill)
      • Object (object)
      • ONLY (only)
      • Pacsafe (pacsafe)
      • Patrizia pepe (patrizia_pepe)
      • Paul Joe Sister (paul_joe_sister)
      • PICARD (picard)
      • Pieces (pieces)
      • Piquadro (piquadro)
      • Radley (radley)
      • Rains (rains)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Reisenthel (reisenthel)
      • Replay (replay)
      • Roberto Cavalli (roberto_cavalli)
      • Royal Republic (royal_republic)
      • Sabrina (sabrina)
      • Samsoe & Samsoe (samsoe_samsoe)
      • Sandqvist (sandqvist)
      • Seidenfelt Manufaktur (seidenfelt_manufaktur)
      • Shiwi (shiwi)
      • Spikes & Sparrow (spikes_sparrow)
      • Suri Frey (suri_frey)
      • Tamaris (tamaris)
      • Taschendieb Wien (taschendieb_wien)
      • Ted Baker (ted_baker)
      • Ted Lapidus (ted_lapidus)
      • Texier (texier)
      • The bridge (the_bridge)
      • The Chesterfield Brand (the_chesterfield_brand)
      • Tiger of Sweden (tiger_of_sweden)
      • Tom Tailor (tom_tailor)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Tommy Jeans (tommy_jeans)
      • Trussardi (trussardi)
      • Trussardi Jeans (trussardi_jeans)
      • Valentino (valentino)
      • Versace Jeans Couture (versace_jeans_couture)
      • VidaXL (vidaxl)
      • Vivienne Westwood (vivienne_westwood)
    • Mikä on budjettisi? (price):
      • Alle €60 (erittain_edulliset)
      • €60 - €100 (edulliset)
      • €100 - €200 (keskihintaiset)
      • €200 - €300 (kalliit)
      • Yli €300 (erittain_kalliit)
    • Väri (va_ri):
      • Harmaa (harmaa)
      • Beige (beige)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Kerma (kerma)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Mustavalkoinen (mustavalkoinen)
      • Nude (nude)
      • Oranssi (oranssi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Ruskeanharmaa (ruskeanharmaa)
      • Sininen (sininen)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Materiaali (materiaali):
      • Kanvaasi (kanvaasi)
      • Keinonahka (keinonahka)
      • Mokkanahka (mokkanahka)
      • Muovi (muovi)
      • Nahka (nahka)
      • Nailon (nailon)
      • Pellava (pellava)
      • Polyakryyli (polyakryyli)
      • Polyamidi (polyamidi)
      • Polyesteri (polyesteri)
      • Polypropeeni PP (polypropeeni_pp)
      • Polyuretaani (polyuretaani)
      • Puu (puu)
      • Puuvilla (puuvilla)
      • Synteettinen (synteettinen)
      • Tekstiili (tekstiili)
      • Vegaaninen nahka (vegaaninen_nahka)
    • Mallin nimi (group):
      • Iittala X Issey Miyake (iittala_x_issey_miyake)
    • Kahvatyyppi (kahvatyyppi):
      • Long (long)
      • Long shoulderstrap (long_shoulderstrap)
      • Short shoulderstrap (short_shoulderstrap)
    • Sukupuoli (sukupuoli):
      • Lapset (lapset)
      • Miehet (miehet)
      • Naiset (naiset)
      • Unisex (unisex)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Lokeroiden määrä (lokeroiden_ma_a_ra_):
      • 4 (4)
    • Sulkumekanismi (sulkumekanismi):
      • Magneetti (magneetti)
      • Umpinainen (umpinainen)
      • Vetoketju (vetoketju)
    • Lokero kannettavalle tietokoneelle (lokero_kannettavalle_tietokoneelle):
      • Kyllä (kylla_)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi