x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Tommy Hilfiger Käsilaukut

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 13
    • Tommy Hilfiger Poppy Ostoskassi musta
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/126820596.jpg
      Tommy Hilfiger Tommy Hilfiger Poppy Ostoskassi musta Poppy Ostoskassi musta Poppy Ostoskassi musta Kuvio: Yksivärinen; Design: Tilava päätasku, Vetoketju sisäpuolella; Materiaali: Tekstiili; Kiinnitystapa: Vetoketju; Ekstrat: Vettähylkivä, Ton-in-Ton-saumat, Label-laatta; Vyön-/henkselin pituus: Lyhyt kantohihna / sanka (4)
      Tommy Hilfiger Poppy Ostoskassi musta
      • 08719255857346
      • THS1194002000001
      2
      good_buy
      most_sold
      79.00 EUR
    • Tommy Hilfiger Iconic Tommy Käsilaukku beige
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/157294920.jpg
      Tommy Hilfiger Tommy Hilfiger Iconic Tommy Käsilaukku beige Iconic Tommy Käsilaukku beige Iconic Tommy Käsilaukku beige Iconic Tommy Käsilaukku nahkajäljitelmä beige (1)
      Tommy Hilfiger Iconic Tommy Käsilaukku beige
      • 08719862800643
      • THS4812001000001
      1
      146.10 EUR
    • Tommy Hilfiger Poppy Käsilaukku kirsikka
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/156086527.jpg
      Tommy Hilfiger Tommy Hilfiger Poppy Käsilaukku kirsikka Poppy Käsilaukku kirsikka Poppy Käsilaukku kirsikka Poppy Käsilaukku polyamidi kirsikka (1)
      Tommy Hilfiger Poppy Käsilaukku kirsikka
      • 08719861994756
      • THS5077001000001
      1
      deal
      69.90 EUR
    • Tommy Hilfiger Käsilaukku 'CORE SATCHEL'
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/148747151.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/149808783.jpg
      Tommy Hilfiger Tommy Hilfiger Käsilaukku 'CORE SATCHEL' Käsilaukku 'CORE SATCHEL' Käsilaukku 'CORE SATCHEL' TH Core Käsilaukku nahkajäljitelmä musta (1)
      Tommy Hilfiger Käsilaukku 'CORE SATCHEL'
      • 08719861165668
      • THS4066001000001
      1
      deal
      159.90 EUR
    • Tommy Hilfiger Staple Vyölaukku valkoinen
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/156298212.jpg
      Tommy Hilfiger Tommy Hilfiger Staple Vyölaukku valkoinen Staple Vyölaukku valkoinen Staple Vyölaukku valkoinen Staple Vyölaukku nahkajäljitelmä valkoinen (1)
      Tommy Hilfiger Staple Vyölaukku valkoinen
      • 08719862089277
      1
      deal
      99.90 EUR
    • Tommy Hilfiger Reppu 'Campus Girl'
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/156658276.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/159524173.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/159524172.jpg
      Tommy Hilfiger Tommy Hilfiger Reppu 'Campus Girl' Reppu 'Campus Girl' Reppu 'Campus Girl' Kuvio: Yksivärinen; Design: Vetoketju, Tilava päätasku, Säädettävä hihna; Materiaali: Tekstiili; Kiinnitystapa: Vetoketju; Ekstrat: Ton-in-Ton-saumat, Merkkilappukirjailu; Koko (tilavuus): Keskikokoinen (25-50 l) (1)
      Tommy Hilfiger Reppu 'Campus Girl'
      • 08719862801145
      • HID3581001000001
      1
      79.90 EUR
    • Tommy Hilfiger TH Core Käsilaukku valkoinen
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/157293490.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/162625410.jpg
      Tommy Hilfiger Tommy Hilfiger TH Core Käsilaukku valkoinen TH Core Käsilaukku valkoinen TH Core Käsilaukku valkoinen TH Core Käsilaukku nahkajäljitelmä valkoinen (1)
      Tommy Hilfiger TH Core Käsilaukku valkoinen
      • 08719862089635
      • THS4383002000001
      1
      deal
      169.90 EUR
    • Tommy Hilfiger Käsilaukku
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/151715693.jpg
      Tommy Hilfiger Tommy Hilfiger Käsilaukku Käsilaukku Käsilaukku TH Core Käsilaukku nahkajäljitelmä musta (1)
      Tommy Hilfiger Käsilaukku
      • 08719861999485
      • THS4349001000001
      1
      deal
      159.90 EUR
    • Tommy Hilfiger Poppy Ostoskassi tummansininen
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/153474047.jpg
      Tommy Hilfiger Tommy Hilfiger Poppy Ostoskassi tummansininen Poppy Ostoskassi tummansininen Poppy Ostoskassi tummansininen Poppy Ostoskassi polyamidi tummansininen (1)
      Tommy Hilfiger Poppy Ostoskassi tummansininen
      • 08719862090617
      • AW0AW08386-0G5
      1
      deal
      84.90 EUR
    • Tommy Hilfiger Poppy Ostoskassi navy
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/128281253.jpg
      Tommy Hilfiger Tommy Hilfiger Poppy Ostoskassi navy Poppy Ostoskassi navy Poppy Ostoskassi navy Poppy Ostoskassi polyesteri, polyuretaani navy (1)
      Tommy Hilfiger Poppy Ostoskassi navy
      • 08719255857339
      • AW0AW04302-413
      • THS1194001000001
      1
      79.00 EUR
    • Tommy Hilfiger Poppy Käsilaukku musta
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/156088325.jpg
      Tommy Hilfiger Tommy Hilfiger Poppy Käsilaukku musta Poppy Käsilaukku musta Poppy Käsilaukku musta Poppy Käsilaukku polyesteri musta (1)
      Tommy Hilfiger Poppy Käsilaukku musta
      • 08719862003853
      • THS5080001000001
      1
      deal
      89.90 EUR
    • Tommy Hilfiger TH Core Käsilaukku tummansininen
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/148689771.jpg
      Tommy Hilfiger Tommy Hilfiger TH Core Käsilaukku tummansininen TH Core Käsilaukku tummansininen TH Core Käsilaukku tummansininen TH Core Käsilaukku nahkajäljitelmä tummansininen (1)
      Tommy Hilfiger TH Core Käsilaukku tummansininen
      • 08719861166542
      • THS4066002000001
      1
      deal
      159.90 EUR
    • Tommy Hilfiger TH Chic Käsilaukku beige
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/156799600.jpg
      Tommy Hilfiger Tommy Hilfiger TH Chic Käsilaukku beige TH Chic Käsilaukku beige TH Chic Käsilaukku beige TH Chic Käsilaukku nahkajäljitelmä beige (1)
      Tommy Hilfiger TH Chic Käsilaukku beige
      • 08719862799756
      1
      145.90 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Diilit IMPORTANT
        • true
      • Calvin Klein DEFAULT
        • calvin_klein
      • Guess DEFAULT
        • guess
      • Musta DEFAULT
        • musta
    • Mistä merkistä pidät eniten? (brand):
      • Coccinelle (coccinelle)
      • Guess (guess)
      • About You (about_you)
      • Abro (abro)
      • adidas (adidas)
      • Aldo (aldo)
      • Armani Exchange Connected (armani_exchange_connected)
      • Aunts & uncles (aunts_uncles)
      • Bogner (bogner)
      • Bree (bree)
      • Bric's (bric_s)
      • Buffalo (buffalo)
      • Bugatti (bugatti)
      • Burkely (burkely)
      • Calvin klein (calvin_klein)
      • Campomaggi (campomaggi)
      • Chesterfield (chesterfield)
      • Coach (coach)
      • Desigual (desigual)
      • DKNY (dkny)
      • Doughnut (doughnut)
      • Dune London (dune_london)
      • Eastpak (eastpak)
      • EDITED The Label (edited_the_label)
      • Emporio armani (emporio_armani)
      • Esprit (esprit)
      • Essenza (essenza)
      • Etienne Aigner (etienne_aigner)
      • Fjällräven (fja_llra_ven)
      • Fossil (fossil)
      • FOX (fox)
      • Fredsbruder (fredsbruder)
      • Fritzi aus Preußen (fritzi_aus_preu_en)
      • Gabs (gabs)
      • George Gina & Lucy (george_gina_lucy)
      • Giudi (giudi)
      • Harold's (harold_s)
      • HAY (hay)
      • Hedgren (hedgren)
      • Herschel (herschel)
      • Hobby Hall (hobby_hall)
      • Hugo Boss (hugo_boss)
      • Iittala (iittala)
      • INYATI (inyati)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • JOOP! (joop_)
      • Jump (jump)
      • Kate spade new york (kate_spade_new_york)
      • Knomo (knomo)
      • Koziol (koziol)
      • Lacoste (lacoste)
      • Lancaster (lancaster)
      • Liebeskind (liebeskind)
      • Liebeskind berlin (liebeskind_berlin)
      • Liu Jo (liu_jo)
      • Love Moschino (love_moschino)
      • Mandarina Duck (mandarina_duck)
      • Matt & Nat (matt_nat)
      • Nike (nike)
      • NYZE (nyze)
      • O'Neill (o_neill)
      • Object (object)
      • ONLY (only)
      • Pacsafe (pacsafe)
      • Patrizia pepe (patrizia_pepe)
      • PICARD (picard)
      • Pieces (pieces)
      • Piquadro (piquadro)
      • Radley (radley)
      • Rains (rains)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Reisenthel (reisenthel)
      • Replay (replay)
      • Roberto Cavalli (roberto_cavalli)
      • Royal Republic (royal_republic)
      • Samsoe & Samsoe (samsoe_samsoe)
      • Sandqvist (sandqvist)
      • Seidenfelt Manufaktur (seidenfelt_manufaktur)
      • Spikes & Sparrow (spikes_sparrow)
      • Suri Frey (suri_frey)
      • Tamaris (tamaris)
      • Taschendieb Wien (taschendieb_wien)
      • Ted Baker (ted_baker)
      • The bridge (the_bridge)
      • The Chesterfield Brand (the_chesterfield_brand)
      • Tiger of Sweden (tiger_of_sweden)
      • Tom Tailor (tom_tailor)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Tommy Jeans (tommy_jeans)
      • Trussardi (trussardi)
      • Trussardi Jeans (trussardi_jeans)
      • Valentino (valentino)
      • Versace Jeans Couture (versace_jeans_couture)
      • VidaXL (vidaxl)
      • Vivienne Westwood (vivienne_westwood)
    • Mikä on budjettisi? (price):
      • Alle €60 (erittain_edulliset)
      • €60 - €100 (edulliset)
      • €100 - €200 (keskihintaiset)
      • €200 - €300 (kalliit)
      • Yli €300 (erittain_kalliit)
    • Väri (va_ri):
      • Harmaa (harmaa)
      • Beige (beige)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Kerma (kerma)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Mustavalkoinen (mustavalkoinen)
      • Nude (nude)
      • Oranssi (oranssi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Ruskeanharmaa (ruskeanharmaa)
      • Sininen (sininen)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Materiaali (materiaali):
      • Elastaani (elastaani)
      • Kanvaasi (kanvaasi)
      • Keinonahka (keinonahka)
      • Mokkanahka (mokkanahka)
      • Muovi (muovi)
      • Nahka (nahka)
      • Nailon (nailon)
      • Pellava (pellava)
      • Polyakryyli (polyakryyli)
      • Polyamidi (polyamidi)
      • Polyesteri (polyesteri)
      • Polypropeeni PP (polypropeeni_pp)
      • Polyuretaani (polyuretaani)
      • Puu (puu)
      • Puuvilla (puuvilla)
      • Synteettinen (synteettinen)
      • Tekstiili (tekstiili)
      • Vegaaninen nahka (vegaaninen_nahka)
    • Mallin nimi (group):
      • Iittala X Issey Miyake (iittala_x_issey_miyake)
    • Kahvatyyppi (kahvatyyppi):
      • Long (long)
      • Long shoulderstrap (long_shoulderstrap)
      • Short shoulderstrap (short_shoulderstrap)
    • Sukupuoli (sukupuoli):
      • Miehet (miehet)
      • Naiset (naiset)
      • Tytöt (tyto_t)
      • Unisex (unisex)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Lokeroiden määrä (lokeroiden_ma_a_ra_):
      • 4 (4)
    • Sulkumekanismi (sulkumekanismi):
      • Magneetti (magneetti)
      • Umpinainen (umpinainen)
      • Vetoketju (vetoketju)
    • Lokero kannettavalle tietokoneelle (lokero_kannettavalle_tietokoneelle):
      • Kyllä (kylla_)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi