x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Kaunokirjallisuus

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    1224 - 24
    • Sitruuna kustannus Miehistä parhain (pokkari) : Clifton-kronikka 7
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/212486502.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/214137789.jpg?ts=1
      Sitruuna kustannus Sitruuna kustannus Miehistä parhain (pokkari) : Clifton-kronikka 7 Miehistä parhain (pokkari) : Clifton-kronikka 7 Miehistä parhain (pokkari) : Clifton-kronikka 7 (1)
      Sitruuna kustannus Miehistä parhain (pokkari) : Clifton-kronikka 7
      • 09789527471029
      1
      15.30 EUR
    • Gummerus Nora Roberts: Heräämisen aika pokkari
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/216314770.jpg?ts=1
      Gummerus Gummerus Nora Roberts: Heräämisen aika pokkari Nora Roberts: Heräämisen aika pokkari Nora Roberts: Heräämisen aika pokkari (1)
      Gummerus Nora Roberts: Heräämisen aika pokkari
      • 09789512429073
      1
      11.10 EUR
    • Gummerus Cathy Kelly: Perhesiteitä pokkari
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/229117431.jpg?ts=1
      Gummerus Gummerus Cathy Kelly: Perhesiteitä pokkari Cathy Kelly: Perhesiteitä pokkari Cathy Kelly: Perhesiteitä pokkari (1)
      Gummerus Cathy Kelly: Perhesiteitä pokkari
      • 09789512426423
      1
      11.10 EUR
    • Gummerus Winston Graham: Poldark - Rakkauden malja pokkari
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/208523863.jpg?ts=1
      Gummerus Gummerus Winston Graham: Poldark - Rakkauden malja pokkari Winston Graham: Poldark - Rakkauden malja pokkari Winston Graham: Poldark - Rakkauden malja pokkari (1)
      Gummerus Winston Graham: Poldark - Rakkauden malja pokkari
      • 09789512424931
      1
      10.30 EUR
    • Black Library The Chronicles of Malus Darkblade: Volume Two
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/234659444.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/228609076.jpg?ts=1
      Black Library Black Library The Chronicles of Malus Darkblade: Volume Two The Chronicles of Malus Darkblade: Volume Two The Chronicles of Malus Darkblade: Volume Two (1)
      Black Library The Chronicles of Malus Darkblade: Volume Two
      • 09781800261396
      1
      20.20 EUR
    • Gummerus Nora Roberts: Unelmien aika pokkari
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/208627137.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/213477238.jpg?ts=1
      Gummerus Gummerus Nora Roberts: Unelmien aika pokkari Nora Roberts: Unelmien aika pokkari Nora Roberts: Unelmien aika pokkari (1)
      Gummerus Nora Roberts: Unelmien aika pokkari
      • 09789512426324
      1
      10.40 EUR
    • Gummerus Nora Roberts: Unelmien voima pokkari
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/208536057.jpg?ts=1
      Gummerus Gummerus Nora Roberts: Unelmien voima pokkari Nora Roberts: Unelmien voima pokkari Nora Roberts: Unelmien voima pokkari (1)
      Gummerus Nora Roberts: Unelmien voima pokkari
      • 09789512424962
      1
      10.40 EUR
    • Tammi Pikkukaupungin tyttö (pokkari)
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/224767706.jpg?ts=1
      Tammi Tammi Pikkukaupungin tyttö (pokkari) Pikkukaupungin tyttö (pokkari) Pikkukaupungin tyttö (pokkari) (1)
      Tammi Pikkukaupungin tyttö (pokkari)
      • 09789520447113
      1
      15.30 EUR
    • CrimeTime Hiirileikki (pokkari)
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/240505098.jpg?ts=1
      CrimeTime CrimeTime Hiirileikki (pokkari) Hiirileikki (pokkari) Hiirileikki (pokkari) (1)
      CrimeTime Hiirileikki (pokkari)
      • 09789523824225
      1
      10.70 EUR
    • Gummerus Jussi Adler-Olsen: Uhri 2117 pokkari
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/208476659.jpg?ts=1
      Gummerus Gummerus Jussi Adler-Olsen: Uhri 2117 pokkari Jussi Adler-Olsen: Uhri 2117 pokkari Jussi Adler-Olsen: Uhri 2117 pokkari (1)
      Gummerus Jussi Adler-Olsen: Uhri 2117 pokkari
      • 09789512423200
      1
      11.10 EUR
    • Sitruuna kustannus Lisa Wingate: Ennen kuin olimme sinun pokkari
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/181180182.jpg?ts=1
      Sitruuna kustannus Sitruuna kustannus Lisa Wingate: Ennen kuin olimme sinun pokkari Lisa Wingate: Ennen kuin olimme sinun pokkari Lisa Wingate: Ennen kuin olimme sinun pokkari (1)
      Sitruuna kustannus Lisa Wingate: Ennen kuin olimme sinun pokkari
      • 09789527343722
      1
      15.30 EUR
    • Otava M. A. Ollikainen: Kontti pokkari
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/231854787.jpg?ts=1
      Otava Otava M. A. Ollikainen: Kontti pokkari M. A. Ollikainen: Kontti pokkari M. A. Ollikainen: Kontti pokkari (1)
      Otava M. A. Ollikainen: Kontti pokkari
      • 09789511446484
      1
      13.30 EUR
    • Gummerus Anni Kytömäki: Margarita pokkari
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/208562206.jpg?ts=1
      Gummerus Gummerus Anni Kytömäki: Margarita pokkari Anni Kytömäki: Margarita pokkari Anni Kytömäki: Margarita pokkari (1)
      Gummerus Anni Kytömäki: Margarita pokkari
      • 09789512426379
      1
      11.10 EUR
    • Higashino, Keigo Keigo Higashino: Uskollinen naapuri pokkari
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/208599102.jpg?ts=1
      Higashino, Keigo Higashino, Keigo Keigo Higashino: Uskollinen naapuri pokkari Keigo Higashino: Uskollinen naapuri pokkari Keigo Higashino: Uskollinen naapuri pokkari (1)
      Higashino, Keigo Keigo Higashino: Uskollinen naapuri pokkari
      • 09789526934655
      1
      10.60 EUR
    • Gummerus B. A. Paris: Romahduspiste pokkari
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/231854774.jpg?ts=1
      Gummerus Gummerus B. A. Paris: Romahduspiste pokkari B. A. Paris: Romahduspiste pokkari B. A. Paris: Romahduspiste pokkari (1)
      Gummerus B. A. Paris: Romahduspiste pokkari
      • 09789512430574
      1
      11.40 EUR
    • Otava Lisa Marklund: Napapiiri pokkari
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/231854898.jpg?ts=1
      Otava Otava Lisa Marklund: Napapiiri pokkari Lisa Marklund: Napapiiri pokkari Lisa Marklund: Napapiiri pokkari (1)
      Otava Lisa Marklund: Napapiiri pokkari
      • 09789511449676
      1
      11.00 EUR
    • WSOY Mustat valkeat valheet (pokkari)
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/143516389.jpg?ts=1
      WSOY WSOY Mustat valkeat valheet (pokkari) Mustat valkeat valheet (pokkari) Mustat valkeat valheet (pokkari) (1)
      WSOY Mustat valkeat valheet (pokkari)
      • 09789510447291
      1
      10.20 EUR
    • Docendo Oy Mark Galeotti: Voima ja valta - Venäjän mafia Kremlin suojeluksessa pokkari
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/208581306.jpg?ts=1
      Docendo Oy Docendo Oy Mark Galeotti: Voima ja valta - Venäjän mafia Kremlin suojeluksessa pokkari Mark Galeotti: Voima ja valta - Venäjän mafia Kremlin suojeluksessa pokkari Mark Galeotti: Voima ja valta - Venäjän mafia Kremlin suojeluksessa pokkari (1)
      Docendo Oy Mark Galeotti: Voima ja valta - Venäjän mafia Kremlin suojeluksessa pokkari
      • 09789522918659
      1
      11.10 EUR
    • Minerva Kustannus Oy Jorge Zepeda Patterson: Kuolema kelloa vastaan pokkari
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/165172011.jpg?ts=1
      Minerva Kustannus Oy Minerva Kustannus Oy Jorge Zepeda Patterson: Kuolema kelloa vastaan pokkari Jorge Zepeda Patterson: Kuolema kelloa vastaan pokkari Jorge Zepeda Patterson: Kuolema kelloa vastaan pokkari (1)
      Minerva Kustannus Oy Jorge Zepeda Patterson: Kuolema kelloa vastaan pokkari
      • 09789523751019
      1
      11.20 EUR
    • Docendo Oy Sanna Kiiski: Tinder-päiväkirja pokkari
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/167699175.jpg?ts=1
      Docendo Oy Docendo Oy Sanna Kiiski: Tinder-päiväkirja pokkari Sanna Kiiski: Tinder-päiväkirja pokkari Sanna Kiiski: Tinder-päiväkirja pokkari (1)
      Docendo Oy Sanna Kiiski: Tinder-päiväkirja pokkari
      • 09789522919885
      1
      10.70 EUR
    • WSOY Kunniallinen petkuttaja (pokkari)
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/165915950.jpg?ts=1
      WSOY WSOY Kunniallinen petkuttaja (pokkari) Kunniallinen petkuttaja (pokkari) Kunniallinen petkuttaja (pokkari) (1)
      WSOY Kunniallinen petkuttaja (pokkari)
      • 09789510467831
      1
      10.20 EUR
    • Archer, Jeffrey Jeffrey Archer: Oikeus ja kohtuus pokkari
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/236426693.jpg?ts=1
      Archer, Jeffrey Archer, Jeffrey Jeffrey Archer: Oikeus ja kohtuus pokkari Jeffrey Archer: Oikeus ja kohtuus pokkari Jeffrey Archer: Oikeus ja kohtuus pokkari (1)
      Archer, Jeffrey Jeffrey Archer: Oikeus ja kohtuus pokkari
      • 09789527471333
      1
      15.30 EUR
    • WSOY Eikä yksikään pelastunut (pokkari)
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/167405594.jpg?ts=1
      WSOY WSOY Eikä yksikään pelastunut (pokkari) Eikä yksikään pelastunut (pokkari) Eikä yksikään pelastunut (pokkari) (1)
      WSOY Eikä yksikään pelastunut (pokkari)
      • 09789510467305
      1
      9.50 EUR
    • Maas, Sarah J. A Court of Thorns and Roses Paperback Box Set
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/243822422.jpg?ts=1
      Maas, Sarah J. Maas, Sarah J. A Court of Thorns and Roses Paperback Box Set A Court of Thorns and Roses Paperback Box Set A Court of Thorns and Roses Paperback Box Set (1)
      Maas, Sarah J. A Court of Thorns and Roses Paperback Box Set
      • 09781526657077
      1
      39.80 EUR
    1 51 53 54
    • Quick filters (quick_questions):
      • Diilit IMPORTANT
        • true
      • Finlandia-palkitut DEFAULT
        • finlandia_voittaja
      • Finlandia-ehdokkaat DEFAULT
        • finlandia_ehdokas
      • Edullisimmat DEFAULT
        • budget
    • Tekijä (brand):
      • Aikamedia Oy (aikamedia_oy)
      • Archer, Jeffrey (archer_jeffrey)
      • Atena Kustannus Oy (atena_kustannus_oy)
      • Atrain&Nord (atrain_nord)
      • Aurinko Kustannus (aurinko_kustannus)
      • Aviador Kustannus (aviador_kustannus)
      • Basam Books Oy (basam_books_oy)
      • Bazar (bazar)
      • Black Library (black_library)
      • Bleed (bleed)
      • Blue Moon kirjat oy (blue_moon_kirjat_oy)
      • Book (book)
      • Books on Demand GmbH (books_on_demand_gmbh)
      • BTJ Kustannus (btj_kustannus)
      • Coolstuff (coolstuff)
      • CrimeTime (crimetime)
      • CSBOOKS (csbooks)
      • Dahl, Arne (dahl_arne)
      • Docendo (docendo)
      • Docendo Oy (docendo_oy)
      • Dungeons & Dragons (dungeons_dragons)
      • Edukustannus (edukustannus)
      • Egmont (egmont)
      • Egmont kustannus oy ab (egmont_kustannus_oy_ab)
      • Enostone Oy (enostone_oy)
      • Etulinja-Kustannus (etulinja_kustannus)
      • Eurooppalaisen filosofian seura ry. (eurooppalaisen_filosofian_seura_ry_)
      • Finore Oy (finore_oy)
      • Gaudeamus (gaudeamus)
      • Generic (generic)
      • Gummerus (gummerus)
      • Haamu Kustannus (haamu_kustannus)
      • Hargla, Indrek (hargla_indrek)
      • HarperCollins Nordic (harpercollins_nordic)
      • Harry Potter (harry_potter)
      • Herbert, Brian (herbert_brian)
      • Higashino, Keigo (higashino_keigo)
      • Into-Kustannus Oy (into_kustannus_oy)
      • Isomäki, Risto (isoma_ki_risto)
      • Jalonen, Olli (jalonen_olli)
      • Jansson, Anna (jansson_anna)
      • Johnny Kniga (johnny_kniga)
      • Jordan, Robert (jordan_robert)
      • Karisto oy (karisto_oy)
      • Kehitysvammaliitto ry. (kehitysvammaliitto_ry_)
      • Kesuura oy (kesuura_oy)
      • Kids.fi (kids_fi)
      • Kirjapaja (kirjapaja)
      • Kirjokansi kustantamo (kirjokansi_kustantamo)
      • Kishiro, Yukito (kishiro_yukito)
      • Kosmos (kosmos)
      • Kovasana Kustannus (kovasana_kustannus)
      • Kulttuurivihkot (kulttuurivihkot)
      • Kumma-kustannus (kumma_kustannus)
      • Kustannus oy Jalava (kustannus_oy_jalava)
      • KUSTANNUS-MÄKELÄ OY (kustannus_ma_kela_oy)
      • Kustannusliike Warelia (kustannusliike_warelia)
      • Kustannusosakeyhtiö Aula & Co (kustannusosakeyhtio_aula_co)
      • Kustannusosakeyhtiö Avain (kustannusosakeyhtio_avain)
      • Kustannusosakeyhtiö Kirjava (kustannusosakeyhtio_kirjava)
      • Kustannusosakeyhtiö Nemo (kustannusosakeyhtio_nemo)
      • Kustannusosakeyhtiö Sammakko (kustannusosakeyhtio_sammakko)
      • Kustannusosakeyhtiö Siltala (kustannusosakeyhtio_siltala)
      • Kustannusosakeyhtiö Teos (kustannusosakeyhtio_teos)
      • Kustannusosakeyhtiö Vastapaino (kustannusosakeyhtio_vastapaino)
      • Kustantamo Helmivyö (kustantamo_helmivyo_)
      • Kustantamo S&S (kustantamo_s_s)
      • Lapidus, Jens (lapidus_jens)
      • Like Kustannus Oy (like_kustannus_oy)
      • Liksom, Rosa (liksom_rosa)
      • Lurra Editions (lurra_editions)
      • Maas, Sarah J. (maas_sarah_j_)
      • Mediapinta Oy (mediapinta_oy)
      • Minerva (minerva)
      • Minerva Kustannus Oy (minerva_kustannus_oy)
      • Morgan, Sarah (morgan_sarah)
      • Morris, Heather (morris_heather)
      • Nemo (nemo)
      • Ntamo tmi (ntamo_tmi)
      • Nysalor-kustannus (nysalor_kustannus)
      • Opike (opike)
      • Oppian (oppian)
      • Osuuskumma-kustannus (osuuskumma_kustannus)
      • Osuuskunta Poesia (osuuskunta_poesia)
      • Otava (otava)
      • Palladium Kirjat (palladium_kirjat)
      • PS-Kustannus (ps_kustannus)
      • Päivä osakeyhtiö (pa_iva_osakeyhtio_)
      • Reuna Kustantamo ja kirjakauppa Oy (reuna_kustantamo_ja_kirjakauppa_oy)
      • Rosebud Books (rosebud_books)
      • Roth, Veronica (roth_veronica)
      • Rudberg, Denise (rudberg_denise)
      • Salakirjat (salakirjat)
      • Sanderson, Brandon (sanderson_brandon)
      • Schildts & Söderström (schildts_so_derstro_m)
      • Sitruuna kustannus (sitruuna_kustannus)
      • SKS Kirjat (sks_kirjat)
      • Statovci, Pajtim (statovci_pajtim)
      • Suomen Lähetysseura ry. (suomen_la_hetysseura_ry_)
      • Sysmän kirjakylä oy (sysma_n_kirjakyla_oy)
      • Tammi (tammi)
      • Thomas, Dylan (thomas_dylan)
      • Tiberius kirjat (tiberius_kirjat)
      • Tokarczuk, Olga (tokarczuk_olga)
      • Tuuma-kustannus (tuuma_kustannus)
      • Täysi Käsi Oy (ta_ysi_ka_si_oy)
      • Valmiixi (valmiixi)
      • Vaskikirjat (vaskikirjat)
      • Viisas Elämä Oy (viisas_ela_ma_oy)
      • WSOY (wsoy)
      • Zum Teufel Kustannus (zum_teufel_kustannus)
    • Hinta (price):
      • < 17 € (budget)
      • 17 € - 26 € (price_2)
      • 26 € - 30 € (price_3)
      • ≥ 30 € (price_4)
    • Kieli (kieli):
      • Suomi (suomi)
    • Kirjan tyyppi (kirjan_tyyppi):
      • Kovakantinen (kovakantinen)
      • Pokkari (pokkari)
    • Sivumäärä (sivuma_a_ra_):
      • 250 (sivuma_a_ra__250.0)
      • 300 (sivuma_a_ra__300.0)
      • 380 (sivuma_a_ra__380.0)
      • 400 (sivuma_a_ra__400.0)
    • Finlandia-palkinto (finlandia_palkinto):
      • Finlandia-ehdokas (finlandia_ehdokas)
      • Finlandia-voittaja (finlandia_voittaja)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi